Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Żołnierze Odyna wyręczają norweskie państwo.

zolneiurzeodyna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Norwegowie nie czekając na rozwiązania państwa, postanowili sami zadbać o obronę swych obywateli przed dziczą imigrantów.

Żołnierze Odyna są grupą, która ma 600 członków w ponad 25 komórkach w całej Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Polsce, Niemczech, Estonii, na Węgrzech. Grupa zaczęła patrolować w Norwegii w lutym 2016.

Magazyn „Observatorial” informuje o incydencie, który miał miejsce na jednej z dyskotek w Norwegii. Grupa 51 imigrantów dopuściła się molestowania kobiet dokładnie w taki sam sposób, jaki miał miejsce w czasie pamiętnego sylwestra w Kolonii.

Wcześniej ta sama grupa została wydalona za złe zachowanie z Rosji. Wybrali się do Norwegii, bo słyszeli, że „tam jest większa tolerancja.

Na dyskotekę jednak przyszli żołnierze Odyna.

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6393-norwegia-51-imigrantow-oberwalo-od-zolnierzy-odyna-za-molestowanie-kobiet-w-klubie-nocnym

 

zolnierzeodyn

 

 

 

 

Co jakiś czas nowe newsy spoza mainstreamowych źródeł potwierdzają raz za razem wypełnianie się tzw Planu Trzech wojen światowych.

 

Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.

http://drogadonieba.pl/index.php/illuminati/27-plan-iii-wojen-swiatowych-alberta-pikea

 

W skorumpowanej i komunistycznej Europie powoli odradzają się ruchy nacjonalistyczne zgodnie z ideą heglowską: teza – antyteza – synteza. Tak więc mamy JewishEuropę jako wspólnotę bez państw. Po drugiej stronie zainstalowanych islamistów, po to, by dochodziło do religijnych antagonizmów wartości. Po czym powstanie rozwiązanie problemu czyli synteza. Lucyferianizm.

Podobno ma w każdym państwie powstać brama Baala. Rzecz bardzo ważna.

 

„Miasto Nowy Jork odtworzy w kwietniu świątynię Baala na Times Square”

Tymczasem również w NO:

„Jestem heteroseksualnym mężczyzną, który został zgwałcony przez somalijskiego azylanta. Wtedy moje życie legło w gruzach, ale teraz czuję żal, że mój oprawca został deportowany” – mówi Karsten Nordal Hauken.”

 

http://prostozmostu.net/swiat/norweski-lewicowiec-i-feminista-zgwalcony-przez-somalijskiego-imigranta

 

Tak patrząc na ostatni rok wydarzeń, wypowiedzi p. Bergoglio, wydaję mi się, że jesteśmy dopiero w fazie początkowej problemu islamskiego.

Wg mnie Światowe Dni Młodzieży 2016 wiele nam powiedzą.

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Norwegia i inne bezbożne kraje ponoszą karę za odrzucenie opieki Chrystusowej. Stają się szambem, miast Bożym królestwem.

  1. Właśnie, to dopust Boży, odpłata za stulecia degeneracji. Sterowane przez masonów zateizowane społeczeństwa Zachodu pokazały PANU środkowy palec, więc nie unikną kary. Nie cieszy mnie to, co ma nadejść, ale to logiczne reperkusje bezbożności, które nie mogą być inne i są w pełni zasłużone. Brak Boga to brak życia.

   1. Zło to brak Boga. Głupota to brak mądrości, która wynika z braku Boga.

    1. „Jaki Ty jestes głupi.”Tak tez nie wierzący do wierzących mowio

    2. To jak system naczyń połączonych.

 2. https://www.youtube.com/watch?v=2W92dwSAAkc

  Czyż nie wygląda pięknie? 🙂
  To tylko namiastka gniewu Bożego, to tylko skrawek obrazu tego co nadciąga albowiem Niebiosa zostaną poruszone.
  Czas łaski kończy się!

  1. Każdemu z nas się nogi ugną. Bóg – potęga….zachwycające! 😉

 3. Ku uciesze masonerii europejscy narodowcy coraz szybciej i intensywniej się radykalizują. To niezbędne przed nadchodzącą otwartą i nieuchronną konfrontacją z równie radykalnym muzułmaństwem. Ulice Europy wkrótce spłyną krwią zindoktrynowanych mas. A najbardziej będą chcieli mordować biblijnych chrześcijan.

 4. Brama Baala tego demona? serio.

 5. Przy okazji – kto to ten Odyn? Czy to nie czasem jakiś skandynawski bożek z rogami? Wnioskuję po tej naszywce, że ów jegomość lubił rogate nakrycia głowy…

  1. To najwyzszy z ,,bogow” nordyckich…

   1. Dzięki. Tak myślałem. Niejedno imię ma szatan.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish