Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jeśli ewolucja jest prawdą.

jesliewolucjajestprawda

 

 

Zaktualizowane: 7 kwietnia 2016 - 12:37

13 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Bóg mnie skopał, przetrawił, wypluł, znów skopał itd.
   jeżeli on jest miłościwy to ja jestem święty. kawał szarlatana. już nie mówiąc o np. dzieciach w indiach czy polsce.

 1. Nie ma milionów szkieletów! Ponieważ do brednie i kit!

 2. Nam prostym ludziom Bóg objawił swoją mądrość, a diabeł dętym lódziom ujawnił swoją głupotę.

 3. Żywy duch Jeruzalemski uszlachetnia, a martwy babiloński upadla.

 4. sam Darwin mówił, że jeśli jego TEORIA jest prawdziwa to powinno się zaobserwować olbrzymią ilość form pośrednich w wykopaliskach. W przyrodzie obserwujemy raczej dewolucję, człowiek jest coraz słabszy i rozcieńczony.
  Ostatnio udowadniają, że mamy wspólne geny z neandertalami bo się krzyżowali z homo sapiens, ale skąd się wzięli, żeby można się było krzyżować?

  http://archeowiesci.pl/2016/02/18/bardzo-wczesne-harce-z-neandertalczykami/

  tego typu rzeczy oczywiście niczego nie dowodzą gdy zadaje się pytania, tylko nikt nie zadaje pytań- skąd się wzięli, jak się spotkali, dlaczego często różne gatunki żyły równolegle, jak to się stało, że nagle zniknęli?

  Myślę, że Biblia to wyjaśniała zanim jeszcze zaczęli odkopywać pierwsze kości i wymyślili pierwsze TEORIE.

  1. neandertalczycy to po prostu byli zwykli ludzie, mieli nawet mózgi 13 % większe od naszych, a forma pośrednia musiała by mieć czaszkę wielkości pomiędzy człowiekiem a małpą. Takie czaszki nie istnieją!!!Nawet jeżeli reszta szkieletu ma cechy małpie to najczęściej to wynika z chorób jak np. artretyzm. Takie wpadki są bardzo częste u ewolucjonistów.

 5. Najlepiej tych od ewolucji zapytać o tzw. eksplozję kambryjską. To jest dla nich jeden z największych orzechów do zgryzienia. Według nich w tym okresie doszło do ogromnego zróżnicowania życia na ziemi, de facto ogromna ilość organizmów pojawiła się znikąd, bez żadnych form przejściowych, ot tak sama z siebie dosłownie jakby została stworzona 🙂 a ja nawet wiem przez kogo 🙂

  Ponadto, Kent Hovind bardzo fajnie wszystko tłumaczy pod kontem biblijnego kreacjonizmu. Można z częścią jego wywodów się nie zgadzać, ale ogólnie polecam jego wykłady.

 6. Co na temat szkieketow bardzo wysokich ludzi ktore napotykano na roznych stanowiskach archeologicznych I uznano je za wady genetyczne? Polecam poszukac, np Egipt

  1. „A w owych czasach byli na ziemi giganci” – Ks. Rodzaju werset 6;4 o tym mówi. Żyli za czasów Noego tuż przed potopem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish