Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Program kulinarny Hells kitchen – zakamuflowany jad węża.

Kilka dni temu zadzwonił do mnie kolega mówiąc o programie Hells kitchen . Poinformował mnie o dwóch ważnych aspektach tego programu.

Po pierwsze zaczyna się on obrazem niczym z piekła.

hells-kitchen-logo

Po drugie,  z jednego odcinka wyłapał promowaną agresję i chamstwo. Prowadzący szef kuchni powiedział ponoć  do  chłopca uczestnika programu per „spieprzaj”. Postaram się to odnaleźć w ostatnim odcinku, ale jeśli by ktoś wiedział w jakiej minucie to proszę o info w komentarzu.

Skąd ja to znam? „spieprzaj dziadu”. Chazarska krew..

W otoczce ciekawych przepisów kulinarnych jest wstawiany jad węża, którego ludzie ze ŚWIATA nie widzą. Wczoraj byłem na basenie koło Kielc, w Strawczynie. Obok był plac zabaw dla młodzieży. 12 latki zaczęły bluźnić. Chciałem zwrócić uwagę, ale kiedy  spojrzałem w ich kierunku, przestały to robić, a ja nie widziałem, która to mówiła konkretnie.

Od razu przypomina mi się biblijna scena ze studnią:

 

Przybył więc do miasteczka samarytańskiego, zwanego Sychar, w pobliżu pola, które niegdyś dał Jakub synowi swemu, Józefowi. Było tam źródło Jakuba. Jezus zmęczony drogą siedział sobie przy studni. Było to około szóstej godziny. Nadeszła tam kobieta z Samarii, aby zaczerpnąć wody. Jezus rzekł do niej: Daj Mi pić! (…) Na to rzekła do Niego Samarytanka: Jakżeż Ty będąc Żydem prosisz mnie, Samarytankę, bym Ci dała się napić? (…) Jezus odpowiedział jej na to: O, gdybyś znała dar Boży i wiedziała, kim jest Ten, kto ci mówi: Daj Mi się napić — prosiłabyś Go wówczas, a dałby ci wody żywej. Powiedziała do Niego kobieta: Panie, nie masz czerpaka, a studnia jest głęboka. Skądże więc weźmiesz wody żywej? Czy Ty jesteś większy od ojca naszego Jakuba, który dał nam tę studnię, z której pił i on sam, i jego synowie i jego bydło? W odpowiedzi na to rzekł do niej Jezus: Każdy, kto pije tę wodę, znów będzie pragnął. Kto zaś będzie pił wodę, którą Ja mu dam, nie będzie pragnął na wieki, lecz woda, którą Ja mu dam, stanie się w nim źródłem wody wytryskującej ku życiu wiecznemu. Rzekła do Niego kobieta: Daj mi tej wody, abym już nie pragnęła i nie przychodziła tu czerpać. A On jej odpowiedział: Idź, zawołaj swego męża i wróć tutaj! A kobieta odrzekła Mu na to: Nie mam męża. Rzekł do niej Jezus: Dobrze powiedziałaś: Nie mam męża. Miałaś bowiem pięciu mężów, a ten, którego masz teraz, nie jest twoim mężem. To powiedziałaś zgodnie z prawdą (J 4, 5–18).

 

W świecie, a więc i programach typu master, top CHEF, hells kitchen, woda jest zatruta.

Rodzice z wielką fascynacją zarówno oglądają ten program, jak i wysyłają tam dzieci.

We wszystkich telewizyjnych programach kulinarnych króluje stylistyka niczym ze świątyni szatana:

swiatyniaszatana

 

 

Top Chef:

topchef

 

 

Fot. http://www.se.pl/galerie/148267/345529/uczestnicy-programu-top-chef/

 

Master Chef:

masterchef

 

 

Fot. http://masterchef.tvn.pl/aktualnosci,1613,n/co-sie-dzieje-z-finalistami-i-edycji-masterchef,97070.html

Wersja amerykańska:

Back off, Gordon Ramsay! Little chef Sarah on

 

Logo master Chef:

masterlogo

 

Oczywiście ktoś nie znający świata symboli i masonerii powie: przypadek, nie czepiałbym się.

 

 

Really?

Gordon Ramsey, prowadzący amerykańską wersję master Chef.

gordonramsey

 

 

 

Oj tam oj tam czepiają się spiskowcy, fanatycy… Czyżby?

masterchefEng

 

 

Dlaczego patelnia nie jest znakiem?

Dlaczego garczek nie jest znakiem?

 

Oni doskonale wiedzą, kto jest ich panem i na pewno nie jest to Jezus Chrystus. Pytanie czy Ty wiesz kto nim jest.

Czy wiesz co oznacza taka charakteryzacja?

wojciechmodest

 

 

 

 

upadly

 

 

 

To wszystko jest w ładnej otoczce. Znani ludzie, ciekawa sceneria. No i ten apetyt sławy.

Samo oglądanie przez CHRZEŚCIJAN  takich programów jak te powyżej i Voice of Poland itp, jest budowaniem księstwa szatana.

Są one popularne, ponieważ ogląda je duża liczba widzów.

Jest to jak kupowanie od pasera kradzionych przedmiotów. Napędza się koniunkturę.

 

Jak myślicie, kto jest obecnie bardziej sławny spośród telewidzów polskich? Jezus czy Kuba Wojewódzki? Kogo by ludzie chętniej obejrzeli Jezusa czy Kubę?

 

John Lenon kiedys powiedział: „jesteśmy bardziej znani od Jezusa”.  Myślę, że miał rację.

Lenon umarł i wyląduje w piekle dostępując śmierci drugiej.

 

Ap 21

(7) Zwycięzca odziedziczy to wszystko, i będę mu Bogiem, a on będzie mi synem. (8) Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką. To jest śmierć druga.

 

Nowoczesna forma wielbienia balwanów jest wielbienie idoli estrady, TV, muzyki.

Idolatria:

idolatria

 

 

 

Idolatria «oddawanie czci boskiej idolom – wyobrażeniom bóstw»

http://sjp.pwn.pl/sjp/idolatria;2561142.html

wielbienieidola

 

 

fot. http://rozrywka.trojmiasto.pl/Znajomosc-z-idolem-jak-jej-nie-zaprzepascic-n98728.html

W dziecięcej wersji Master Chef prowadzącym jest Mateusz Gessler. Cóż, sukces jest dziedziczny.

 

Nie trzeba być Detektywem Prawdy, aby mieć świadomość jak bardzo trzeba chronić dzieci w tym świecie. Jak bardzo ten świat staje się zepsuty.

 

Po napisaniu tego tekstu, mam coraz większą pewność, iż obnażanie działań świata szatana, nazywana powszechnie spiskami, ma jednak sens. Uświadamia ludzi. Miałem w ub rok z tego zrezygnować, ale okazuje się, jak ważne jest wiedzieć czym karmią się nasze zmysły. Z jakiego ujęcia czerpiemy wodę.

 

Każdy, kto pije tę wodę, znów będzie pragnął. Kto zaś będzie pił wodę, którą Ja mu dam, nie będzie pragnął na wieki, lecz woda, którą Ja mu dam, stanie się w nim źródłem wody wytryskującej ku życiu wiecznemu”

Zaktualizowane: 6 kwietnia 2016 - 14:35

53 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Skurnale…”Sukces jest dfzieczny, a porażka jest bezpłodna” hahaha.

 2. Obejrzałem kiedyś przypadkiem pół odcinka i od razu stwierdziłem, że w takich programach nie powinny występować dzieci. A teraz takich programów dla dzieci jest dużo, moim zdaniem za dużo w nich jest rywalizacji, dzieci powinny się uczyć jak pomagać jednym drugim i jak się wspierać, a nie od małego wyścig szczurów i złe emocje. Na dokładkę dochodzą rodzice, którzy za pewne poprzez swoje dzieci i takie programy leczą swoje kompleksy.

  Co do idolów z telewizora, warto przyjrzeć się nastolatkom, na każdym portalu społecznościowym zakładają swoje tzw. „fandomy”, tracą wiele czasu aby pisać i informować o najdrobniejszym geście, kroku swoich „idoli” jak One Direction, Justin Bieber i wiele innych.

  Jak tu nie zacytować psalmu 73, 6:12

  „Przeto pycha jest ich naszyjnikiem,A przemoc szatą, która ich okrywa. Obnoszą się dumnie ze swą otyłością, Serce ich jest pełne złych myśli. Szydzą i mówią przewrotnie, Wyniośle przechwalają się grabieżą.Przeciwko niebu podnoszą gęby swoje,A język ich pełza po ziemi. Dlatego lud mój zwraca się do nich I nagannego nic w nich nie znajduje. I mówią: Jakożby mógł dowiedzieć się Pan? Czy Najwyższy wie o tym? Oto takimi są bezbożni: Zawsze szczęśliwi, gromadzący bogactwa.”

  1. Czy wszyscy ludzie są ludźmi we właściwym rozumieniu tego słowa tzn. mają duszę? Obawiam się, iż nie i takich człowieków jest dość sporo…

  2. Ja nie na temat. Wczorajszy temat o placeniu bez gotowki czytalam przed wyjazdem do Polski. Kiedys nie zwracalam na takie rzeczy uwagi. Teraz jest innaczej. Jadac na parking przed lotniskiem, doslownie w sekunde kamera sczytuje rejestracje samochodu, na wyswietlaczu pojawia sie napis Hello Rosa i bramka sie otwiera. Na lotnisku elektroniczna pani tlumaczy co mozna zabrac do samolotu a co nie. Automaty z napojami z napisem ” nie masz drobnych, nie ma problemu” platnosci karta lub iphonem.

   1. Roza, słuchałem kiedyś trochę Big Cyca i fragment tekstu piosenki „Gierek forever” utkwił mi w pamięci, a dziś się mi przypomniał:

    „Jak to miło mieć mikrofon przyczepiony za sedesem, aby zawsze mocz oddawać zgodnie z partii interesem”.

    Jakże prawdziwe to słowa, a to było na płycie z 1995 r. Teraz chyba bardziej rozumiem, o co chodzi. Komunizm, totalitaryzm wcale nie umarł. Totalitaryzm to lucyferianizm, a jego podstawą jest ścisły nadzór nad „śmieciem ludzkim”, cytując Korwina. Ludzie z przyjemnością będą postępować „zgodnie z partii interesem” w zamian za „pokój i bezpieczeństwo”.

 3. W ogóle nie rozumiem co ludzie widzą w takich programach? Przecież prowadzący „jeździ” po uczestnikach bez skrupułów, krzyczy na nich, obraża. I po co?

  Nie lubię takiego zachowania.

  1. Tj kultura szatana. Bluzgi, chamstwo. Chcą pokazać, jak to jest od zaplecza. Stres etc. że to takie normalne.
   Pewnie wszyscy uczestnicy to katolicy. Czyli w kuchni można bluzgać, W domu mozna bluzgać.

   1. W istocie. Babilon odczłowiecza ludzi.

   2. ostatnio tak się zastanawiałam dlaczego te programy tak się nazywają.. polegają one na sugestii.. zwróćcie uwagę: „PIEKIELNY hotel” Gordona Ramsaya, „BITWA na głosy”, „WOJNY magazynowe”- te wszystkie programy mają ukryty przekaz

     1. Właśnie, to jest przejaw telewizyjnej kontroli umysłu poprzez programowanie podprogowe. Anton LaVey i Aleister Crowley byliby dumni. Taka „indoktrynacja” ma za zadanie wyprodukować jak najwięcej ochotników do wzięcia udziału w wyścigu szczurów, znieczulając ich na podły język i chamskie traktowanie. Tak otumanieni młodzi są odpowiednio zaprogramowani, by bezrefleksyjnie przyjmować fałsz watykańskiego systemu medialno-religijno-politycznego, a jednocześnie być ślepymi na Ewangelię.

      1. dokładnie, tu chodzo o znieczulenie w wyscigu do wyścigu szczurów. Niebawem tylko korposzczurów. Taka TV jest korporacją, konglomeratem.

 4. Dzięki Piotrze za ten tekst.
  Jaka ja jestem szczęśliwa,że Jezus Chrystus uwolnił mnie z tego całego plugastwa telewizyjnego?
  Chwała naszemu cudownemu Panu!

  Zauważyliście jak sługusy złego sukcesywnie wypełniają jego plany.
  Niby poprzez zabawę w tv wprowadza się symbole złego,nikogo już nie szokuje jawny satanizm w tv.
  Wmawia się ludziom,że to fun,bluzgi latają wszędzie gdzie popadnie i są tratowane jako przerywnik.

  Chciałabym bardzo,żeby ten tekst dotarł do jak największej liczby ludzi,aby Jezus Chrystus otworzył im oczy.Aby ratowali siebie i swoje rodziny.
  Nie wiem czy to nie jest z mojej strony przegięcie,ale ludzie nie chcą słuchać prawdy.

  1. Ludzie żyli tak długo w ciemności kłamstw, iż zwyczajnie boją się światłości prawdy. Ale mrok nie może przezwyciężyć brzasku nowej ery, ery Chrystusowej.

 5. refren utworu: „nie chce byc twoim aniolem ,chce byc twoja czarownica”.

  https://youtu.be/fTKxnbK691k

 6. Doborowe towarzystwo ma kucharz Gordon na tej fotce z widelcami. Tego pana po prawo nie kojarzę, ale typ po lewej stronie to znany amerykański czarownik i ateista Penn Jillette.

 7. Justin Bieber ma dziwne znamię ( diaboliczne? ). Ci młodzieżowi idole z resztą mają często „dziwne” ( dla nie wtajemniczonych ) zachowania, pseuda, otacza ich jakaś mroczna aura duchowa itp. itd. Młodzi! Wystrzegajcie się ich i kitu jaki wam wciskają. Z Bogiem.

  1. A o który jego tatuaż ci chodzi? O tę sowę, jeden z symboli iluminackich?

  2. Detmold, – Justyn(a) Bieber to dziewczyna. [ https://youtu.be/gOevhrb01V8 ] Gdzieś widziałem film o tym że wiele czołowych gwiazd kina czy muzyki to trans. Ale będzie płacz nastolatek za jakiś czas jak wyjdzie na jaw że podkochiwały się w … dziewczynie.

 8. Oglądałem może jeden lub dwa odcinki ale to było z 3 lata temu i zawsze mnie zastanawiało skąd u prowadzącego taka nienawiść skąd nienawiść do samych siebie uczestników teraz wiadomo.

  1. Talent szoł „Idol” (znamienna nazwa) odniósł u nas tak wielką popularność właśnie z uwagi na cięte komentarze jury, zwłaszcza Wojewódzkiego. Tak samo to Must be the music. Jury po kimś jedzie ku uciesze gawiedzi, a oglądalność jest wielka. Nie wiem jak wy, ale ja już od dobrych paru lat zupełnie nie oglądam TV – szkoda nerwów i przede wszystkim czasu.

   1. Też od jakiegoś czasu już nie oglądam TV ale zdarzy mi się w internecie obejrzeć serial lub coś innego.

    1. Nie oglądam tv od wielu miesięcy i wiem, że nic nie tracę. Czasami włączę, na krótko, by obejrzeć wiadomości dla porównania tylko. Nawet wyciągnęłam wtyczkę od telewizora 🙂 Szkoda prądu … że tak metaforycznie, niemataforycznie to ujmę 🙂 Radio też mi nie pasuje, dlatego kupiłam ostatnio płytę do słuchania w aucie (Exodus15 🙂

     1. Mi bez muzyki ciężko, telewizora nie mam u siebie w pokoju wiadomości nie oglądam tylko internet. Agnieszko gdzie zakupiłaś tą płytę Exodus15 🙂

     2. Agnieszko a gdzie kupiłaś tą płytę?

      1. Zwyczajnie na Allegro 🙂 Polecam, jest super i od rana w aucie mam miłe nutki do ucha.

       1. Wpisałem w google ale nie wiem który wybrać na stronie bo jest kilka 🙁

        1. Poczekaj chwilkę, wejdę na swoją pocztę i odszukam gdzie zamawiałam tę płytkę 🙂

         1. Ok poczekam nawet tydzień 😀 Nie no żartuje 🙂
          Dziękuje Agnieszka 🙂

        2. W Bogulandii kupiłam Exodus15 – Bo jesteś. Musiałam kupić, bo często chce mi się śpiewać ich piosenki 🙂 Kup też, bo płyta jest bardzo ładna.

         1. Nie ma za co. Ja mam „Bo jesteś” i bardzo mi się podoba.

 9. Nareszcie ktoś poruszył ten temat. W zasadzie liczyłam, że pojawi się on właśnie na tej stronie. Zauważyłam, że niewiele osób widzi szkodliwość takich programów – wiem co mówię, bo pracuję wśród ludzi niby wykształconych, z tytułami ukończenia wyższej uczelni- i oni się takimi programami zachwycają. Łykają wszystko, co tam jest prezentowane i jeszcze się tym zachwycają.

  1. 1 Kor

   Nie posłał mnie Chrystus, abym chrzcił11, lecz abym głosił Ewangelię, i to nie w mądrości słowa11, by nie zniweczyć Chrystusowego krzyża. 18 Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia. 19 Napisane jest bowiem:
   Wytracę mądrość mędrców,
   a przebiegłość przebiegłych zniweczę12.
   20 Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
   21 Skoro bowiem świat przez mądrość nie poznał Boga w mądrości Bożej13, spodobało się Bogu przez głupstwo głoszenia słowa zbawić wierzących.

   „Przeto przypatrzcie się, bracia, powołaniu waszemu! Niewielu tam mędrców według oceny ludzkiej14, niewielu możnych, niewielu szlachetnie urodzonych. 27 Bóg wybrał właśnie to, co głupie w oczach świata, aby zawstydzić mędrców, wybrał to, co niemocne, aby mocnych poniżyć; 28 i to, co nie jest szlachetnie urodzone według świata i wzgardzone, i to, co nie jest, wyróżnił Bóg, by to co jest, unicestwić, 29 tak by się żadne stworzenie nie chełpiło wobec Boga. „

   1. To o nas o listkach figowych ☺??????????

    1. Marcin 🙂 gdybym miał humor to bym puścił na Twoje listki gąsienice.

 10. Z innej beczki: Van Damme był jednym z moich ulubionych aktorów z dzieciństwa. Teraz mozna przeczytac takie rewelacje:
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3516094/Muscles-Brussels-Jean-Claude-Van-Damme-visits-Kabbalah-centre-Israel-spiritual-advice-following-terror-attacks-home-nation.html
  Czyzby mial bezposredni wpływ nato co wydarzylo sie w Belgistanie? Przykro sie to czyta, ale niemal kazda gwiazda ekranu reprezentuje upadlego i wiadomo to nie od dzis…

  1. Też kiedyś oglądałem chętnie filmy z jego udziałem a teraz już nie.

 11. A ja gdy ostatnio zachorowałam z nudów, leżąc 2 tyg. w łóżku włączyłam serial Singielka. Myślałam, że jestem od TV wolna, a jednak spodobał mi się i nie widziałam w nim nic nieodpowiedniego. Był zabawny i miał niewinną fabułę 🙂 Aż tu nagle pojawił się wątek sąsiada jasnowidza, a następnie zdrady małżeńskiej, której mąż nie żałował, a żona jakby ożyła po odejściu męża, który zdradził i szybko zaczęła układać sobie życie na nowo. Było OK, a teraz jest pewien niesmak bo widzę to programowanie.

  1. Po oglądaniu serali też widzę jakie bzdety chcą wciskać widzowi.

 12. Ludzie wstydząc się Katopolski, bezmyślnie małpują zniszczony przez socjalizm Zachód, przez co mamy takie kwiatki. Potrzebujemy bolesnego, niestety, oczyszczenia, ozdrowieńczego katharsis.

 13. Raczej nie oglądam programów kulinarnych, ale raz trafiłem jak Magda Gesler powiedziała a raczej spytała włascicieli lokalu: „co to jest na kanapie zaschnięta sperma”
  Wiedziałem że jest prymitywna ale po tym zdaniu to dobitnie wyszła z niej prostackość i chamskość.

  1. Ta Pani jest dobrą kucharką i tyle. Tv zrobiła z tego wielką sztukę, a z niej wybitną gwiazdę … a ludzie ślepo idą owczym pędem za trendami.

 14. Detektywie, świetnie że poruszyłeś ten temat. Brawo 🙂
  Takie programy to spustoszenie duchowe. Kiedyś oglądałem kawałek tej kuchni i wystarczy. Powiem tak, Ten program to jakaś żenada. Uczestnicy działają w stresie jak na jakiś wyścigach. A przecież gotowanie to przyjemna czynność. Ten cały Basiura drze się niemiłosiernie na tych uczestników.
  Wyzywa jak by mu jakąś krzywdę zrobili. Jeszcze kilka sezonów i być może dojdzie do jakiś rękoczynów. Inny tego typu program promowany także przez TVN to kuchenne rewolucje z Geslerową w którym można zobaczyć identyczne zachowanie. „Gwiazda” programu też ostrych słów nie oszczędza. W którymś z odcinków w furii wywracała stoły. W tych programach serwowanych przez TVN dominuje chamstwo i braku szacunku do ludzi. A wiemy kto nas szczerze nienawidzi od zawsze.
  Taka ciekawostka. Ta modna i słynna restauracja prowadzona przez Basiurę została założona w lokalu w którym był dawniej miejski szalet 🙂

  Przekaz programu jest jasny, oswajanie z diabłem i nauka że jak się podporządkujesz złemu to odniesiesz sukces. Ale sukces krótkotrwały. Misją tej stacji jest niszczenie duchowe i ogłupianie. Dodatkowo młodzi widzowie uczą się i przyswajają takie zachowania, szczególnie język. Jak ktoś nie wierzy to niech pójdzie na spacer pod jakąś szkołę i posłucha jakim językiem się młodzież posługuje.

  Jak już jesteśmy przy telewizji to zwrócę uwagę na to że w państwowej tvp pojawiła się nowa wersja programu sonda, pt. Sonda2.
  Nijak ma się to do pierwowzoru z przed lat. Teraz w nowej sondzie promuje się kosmos, wielki wybuch, ewolucję. Aby było jeszcze zabawniej podczas programu pojawiają się wklejane komentarze niby widzów którzy się zachwycają tym programem. Piszę o tym tak ostrzegawczo, abyście mieli na uwadze co oglądają Wasze dzieciaki.

  1. i ten styl promowania chamstwa jako asertywności i fajnego stylu 😀

   1. Widziałem te programy momentami, bo mamie zdarzyło się to włączyć. Poziom chamstwa jest tam momentami absurdalny – to chamstwo dla samego chamstwa i efektowności. Ten żałosny chłam ma na celu tylko wywołanie znieczulicy i splugawienie mowy poprzez wpływanie na plastyczne umysły młodych widzów. No, ale to szatański TVN, można się tego spodziewać.

 15. ten trójząb potoczny, piekielny i posejdona – bestii z morza, to ciekawe że główny sobór w KRK – antyreformacyjny to sobór w TRYDENCIE, trident=trójząb

 16. ujęcie i woda – to prawda, jak mamy złe przesłani, wiedzę to i wnioski będą złe, zatruta studnia = śmierc

 17. Hej, a widzieliście świadectwo nawrócenia gospodarza Hell’s Kitchen ? Wprawdzie Jezusa zidentyfikował z KRK, ale jeśli naprawdę usłyszał głos Jezusa, to powinie szybko się zorientować w kłamstwach KRK.
  Link poniżej:
  https://www.youtube.com/watch?v=zWO2mJdg6oE

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish