Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

CIA ostrzega przed zamachami terrorystycznymi w Warszawie.

To, co czułem i wydawało mi się możliwe potwierdza poniższy news:

 

„Amerykańska Centralna Agencja Wywiadowcza, czyli CIA, ocenia jako wysokie prawdopodobieństwo zamachów terrorystycznych w Warszawie. Takie informacje miała przekazać dwa tygodnie temu naszej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Według nieoficjalnych informacji, CIA sugeruje też wdrożenie nadzwyczajnych środków ostrożności i oferuje pomoc amerykańskich oficerów. – Ściśle współpracujemy ze służbami partnerskimi – zapewnia ABW.

Mogłoby dojść w czasie Światowych Dni Młodzieży w dniach 27–31 lipca. Spotkanie z papieżem Franciszkiem zaplanowane jest co prawda w Krakowie, ale część imprez związanych z ŚDM ma się odbyć również w Warszawie.”

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/media-cia-ostrzega-przed-zamachami-terrorystycznymi-w-warszawie/ew88bx

 

Nie wiem jak będzie, ale istnieje duże ryzyko. Masa ludzi skupiona w jednym miejscu. Islam nienawidzi KRK.

Po za tym, Polacy sa chyba jedyna nacją, która mogłaby się wściec na Islam. Europa zachodnia udaje, że problemu z islamistami nie ma.

Jeśli takie informacje przekazuje CIA, to jest to bardzo wiarygodne źródło. Informacje o zamachach mamy z pierwszej ręki. Śmieszne i tragiczne.

Co by się stało po takich zamachach?

Ano wprowadzono by masę ustaw antyterrorystycznych dla nacji, która jest strasznie przekorna. Nacji Polaków, która mimo zniewolenia komunizmem, opijania narodu widzi zagrożenie płynące z napływu uchodźców. Narodu, który mimo rzymskiego zniewolenia mówi resztkami sił o Bogu.

 

 

Zaktualizowane: 5 kwietnia 2016 - 08:33

15 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Szczyt NATO i ŚDM to łakomy kąsek dla ISIS.Polska jest bardzo słabo przygotowana do walki z terroryzmem, po za tym co raz częściej mówi się, że ŚDM są fatalnie przygotowywane i organizowane.Ciekawe czy zabiją też papieża.Jeśli tak, to oznaczałoby, że nie jest fałszywym prorokiem.

 2. Ojczulek w bieli jest wspaniały na zdjęcich i szklanym ekranie, bo jest daleko. Nawet parafianie widzą, jaką lipę on robi pojawiając się gdziekolwiek. Wielu z nich tak naprawdę go tu nie chce, bo taka hucpa im niepotrzebna, a i zagrożenie terroryzmem dostrzegają.

 3. cos jest na rzeczy, ja juz od dluzszego czasu trabie znajomym o mozliwych klopotach w polsce, ale nikt nie chce sluchac,,, ostatnio w sieci natknalem sie na ciekawy tekst w ktorym autor przekonywal ze jeszcze w tym roku Jezus Chrystus zostanie patronem Polski, czy jest to faktycznie prawda i przegapilem tam wielka wiadomosc? przeciez z Jezusem jako patronem nasz kraj niema sie czego obawiac, prawda?

  1. „Tak więc po owocach poznacie ich. Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie.”

   W imię Jezusa zabijano miliony ludzi więc to nie same piękne słowa czynią z ludzi dzieci Boże, ale owoce jakie wydają, które wynikają z prawdziwej wiary i oznaczają poznanie i pełnie woli Boga.

   Druga sprawa to oni chcą zrobić królem Polski tego Jezusa z obrazów, a ta postać to zakamuflowany przeciwnik Chrystusa w starożytności czczony jako Baal i pod innymi imionami.

   1. Dokładnie, Cupaku.Katolicki Jezus z obrazów to Baal, Horus, syn Izydy i Astarte, Antychryst.

   2. Oni po to ostrzegają, bo potem będzie łatwo zrzucić winę na Polaków. „No przecież wam mówiliśmy”. Za każdym razem ostrzegają kraje przed większymi wydarzeniami, norma. Jak się już coś stanie to będą się chwalić, że wiedzieli 😉

 4. http://niezalezna.pl/78559-dzien-bez-placenia-gotowka
  ciekawy link na stronie, ktora strasznie popiera obecny rzad Polski, ktory mialem nadzieje uratuje Polske przed tragedia, ale coraz bardziej widac, ze sa tylko elementem ukladanki

  1. Innego rządu system nie dopuści do władzy jak tylko te co popierają NWO, nie ma co się łudzić na lepsze. BĘDZIE niestety CORAZ GORZEJ. Oby nasz PAN nas wspierał w tych trudnych czasach.

   1. dokładnie.
    Wszyscy z jednego ojca są.

   2. Dlatego właśnie nie wiem już zupełnie jak rozumieć list do rzymian 13, ze wszelka władza pochodzi od Boga itd. ? Wszystko raczej wskazuje na to, ze wszelka władza pochodzi od władcy tego świata – szatana.

 5. To co ludzcy poplecznicy/totumfaccy złego sobie zaplanowali to wykonają, JEŚLI Bóg im na to pozwoli.

 6. Nie dojdzie do zamachow w Polsce oni celuja w kraje w ktorych wywola to wojne swiatowa , Polska nie jest atrakcyjna nie ma tu takze muzulmanow ktorzy mogli by sie oprzec w spoleczenstwie jak w karajach zachodu ,pozatym uwazam ze Bog nie dopusci do tego w Polsce , trzeba sie modlic i wszystko pojdzie dobrze . Hallelujah

 7. Pewnie, ze ta czesc Europy jest zagrozona, trzeba wszedzie wywolac niepokoj. Ale muzulmanie, a wlasciwie terrorysci sa tylko narzedziem w rekach csi, psyops, cointelpro, ktore odpowiadaja za Paryz I inne.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish