Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Władcy nie wolno nic zabrać z dziedzictwa ludu, odzierając go gwałtem z jego własności.”

wladcyniewolno

 

 

 

 

 

 

Cytat  z Ezechiela dobitnie i celująco demaskuje łamanie Prawa Bożego przez PIS:

Trwa dyskusja nad ostateczną formą ustawy wstrzymującą na pięć lat, z pewnymi wyjątkami, sprzedaż ziemi rolnej. Wyłączone spod ustawy będą prawdopodobnie związki wyznaniowe, w tym Kościół katolicki. Poprawkę, która oznacza, że chcąc handlować nie będą musiały one spełniać restrykcyjnych przepisów nowej ustawy, zgłosił poseł PiS Krzysztof Ardanowski. Posłowie podczas posiedzenia komisji rolnictwa zgłosili 53 poprawki do projektu ustawy.

Prawo i Sprawiedliwość chce, dodać do ustawy zapis mówiący, że spod nowych przepisów wyłączone byłyby „osoby prawne działające na podstawie przepisów o stosunku Państwa do Kościoła katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej, o stosunku Państwa do innych kościołów związków wyznaniowych oraz o gwarancjach wolności sumienia i wyznania”. Wszystkie poprawki opozycji zostały odrzucone.’

http://wpolityce.pl/gospodarka/287007-kontrowersje-wokol-ustawy-o-wstrzymaniu-sprzedazy-ziemi-rolnej-pis-chce-aby-kosciol-byl-wylaczony-z-zakazu-handlu-ziemia

 

 

Oto co powiedział Bartosz Jóźwiak, były UPRowiec a obecny poseł Kukiz15:

” „będzie tworzył pewną nową grupę uprzywilejowaną, a w wymiarze stosunków własnościowych czy prawa własności cofa nas o wiele lat wstecz, i tak naprawdę zaczyna się tlić ten duch niezrealizowanych pomysłów jeszcze z czasów PRL”.

http://www.tvp.info/24674488/kosciol-wylaczony-z-zakazu-handlu-ziemia-poprawka-pis-przyjeta

 

W świetle powyższej ustawy, mamy niezbity dowód na łamanie Prawa Bożego i chyba ostatni nieprzekonani co do złych intencji PISu czytelnicy tego bloga wrzucą te partię do jednego worka z innymi tworami okrągłego stołu jak: PIS, sld, psl, nowoczesna, PO.

 

Teraz najważniejsze. Nigdy w tym kraju nie będzie dobrze, dopóki będzie narodem rządziła instytucja, która przez setki lat walczyła z biblią. Instytucja, która ma znamiona mafii:

 

„Mafia – tajna sycylijska organizacja przestępcza z głównym ośrodkiem w Palermo; nazwa zorganizowanej grupy przestępczej o dużych wpływach, powiązaniach z osobami na różnych szczeblach władzy, policją, biznesem, prowadząca działalność gospodarczą finansowaną z przestępczej.”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mafia

 

Nigdy, nie będzie dobrze, dopóki jakakolwiek partia będzie popierała te mafię. Ruch Narodowy ją popiera.

W partii Korwin ludzie są podzieleni, a sam Korwin jest tej mafii wyznawcą. Michalkiewicz współpracuje z radiem Maryja. Oni doskonale znają historię Polski i świata i jej wielki udział owej instytucji.

 

Ez 46

„Władcy nie wolno nic zabrać z dziedzictwa ludu, odzierając go gwałtem z jego własności. Ze swojej własności może on dać dziedzictwo swoim synom, tak jednak, aby nikt z mego ludu nie został pozbawiony swej własności.”

 

Słowa te, pokazują również czy dziecko Boże może się interesować polityką. Owszem tak i powinien, by móc stwierdzić, czy:

 

Iz 10

Biada prawodawcom ustaw bezbożnych i tym, co ustanowili przepisy krzywdzące’

 

Prawodawcy stworzyli przepisy krzywdzące. Stąd wiemy, że nikt na ziemi nie reprezentuje rządów Boga. Prawdopodobnie 100% rządów na świecie ma oparcie w przeciwniku Boga.

 

Socjalizm jest ustrojem przeciwnym Prawu Boga.

 

Warunek powodzenia Polaków;

 

Polska będzie wolna, kiedy wyzwoli się z niewoli rzymskiej.

 

Ta broszura, gazetka  z przed lat tłumaczy wszystko.

 

Robert z Kielc zainspirował mnie do stworzenia  memu jak wyżej  jak i napisania tekstu.

Zaktualizowane: 3 kwietnia 2016 - 12:23

9 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Słowo klucz w tym wszystkim to „związki wyznaniowe”. Może warto się zastanowić nad założeniem takiegoż związku? I tu nie żartuję. Myślę iż po wprowadzeniu tego zapisu będziemy mieć wysyp „kościołów” bo co krk ma spijać samą śmietankę 😛 ?? Jeden jest tylko pozytywny aspekt w tym całym bajzlu-wstrzymanie sprzedaży ziem. Może ktoś wreszcie się zainteresuje tym ile jeszcze Polacy mają w rękach tej ziemi? Znając nasze realia za chwil kilka połowa Narodu może obudzić się w wozach jak Drzymała! Bóg w swej mądrości określił jasno zasady życia w każdym aspekcie a człowiek wszystko skomplikował jak zwykle zresztą 🙂 Bo zamiast czytać Jego instrukcję użytkowania, którą nam zostawił wolimy polegać na sobie i swej ułomności.

  2. Możemy sobie posarkać, popikietować, ponarzekać, a władza i tak zrobi swoje. To nie partie, ani politycy są do kitu, ale cały system jest do chrzanu. Co możemy zrobić? Stosować nieposłuszeństwo obywatelskie oraz lićzyć na interwencje Boga.

  3. Jeszcze troszku i ten dzwon co mi tu bije za oknem zamilknie na wieki.

  4. Pan Jezus powiedzial, ze swiat jest w rekach zla. Owoce beda swiadczyc, nie narodowosc, wyglad, przynaleznosc wyznaniowa. Zlo wydaje paskudne owoce, bo nie ma sumienia. Namawiam goraco do poczytania o naturze zla, bo takie badania byly przeprowadzane. Lektura obowiazkowa kazdego czlowieka wierzacego i milujacego Boga ”Ponerologia Polityczna Andrzeja Lobaszewskiego. I nie dajcie sie zlapac na to, ze psychologia jest bee. Jest psychologia dla mas i psychologia o ktorej nie chca zebysmy wiedzieli. Ksiazke znajdziecie na wolnej-polsce. Ale warto zerknac na strone, ktora mowi duzo na ten temat i jest niejako wprowadzeniem. Poczytajcie wywiad z Andrzejem Lobaczewskim jak utrudniano mu opublikowanie swoich badan. Nawet Watykan odmowil mu wsparcia. To o czyms swiadczy. Strona to:
    https://pracownia4.wordpress.com/2012/08/28/ponerologia-korzenie-zla/

  5. „Jest taka wiara, którą nawet demony mają – jest to wiara we właściwe doktryny, jak ta, że „Bóg jest jeden”. Demony są ortodoksyjne, gdy chodzi o intelektualny poziom. One wierzą. Ale to ich nie zbawia”.
    John Piper

  6. Dlaczego Polacy zachowują się jak „pijane dzieci we mgle”? Są tacy dobrotliwi, naiwni, dobroduszni dla wrogów…Ręce opadają…Strasznie irytujące to jest…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish