Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Oburzone” feministki zrobiły teatr w Kościele Mariackim po odczytaniu komunikatu w sprawie pełnej ochrony życia człowieka

Ostentacyjnie kilkanaście kobiet wyszło z Kościoła Mariackiego po odczytaniu komunikatu Episkopatu w sprawie pełnej ochrony życia człowieka:

Interesujące jest to jak się nagle znalazł ktoś w dobrym miejscu do sfilmowania i podjął się nagrywania.

Skąd mogły wiedzieć, że w tym dniu będzie odczytany ów komunikat?

Ze strony episkopatu:

http://episkopat.pl/dokumenty/pozostale/7251.1,Komunikat_Prezydium_KEP_w_sprawie_pelnej_ochrony_zycia_czlowieka.html

„Do ogłoszeń parafialnych na niedzielę 3 kwietnia 2016 r.”

 

Lewicowy show zdemaskował brat Dawid. Dziękuję.

 

 

Zaktualizowane: 3 kwietnia 2016 - 22:59

48 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Chamstwo w katolewackim państwie.

 2. Dwukrotnie narodzony

  Coś mi się wydaje ,że to zorganizowana akcja lewactwa.
  A przynajmniej mam taką nadzieje…

 3. Kobiety w mojej mniemanologii stosowanej dzielą się na: a) warte dziada b) dziada warte długo, długo nic c) przebudzone/nowonarodzone. To by było na tyle.

  1. śmieszne. ale prawdziwe. Podobnie mam ze zdaniem nt podziału mężczyzn 😀

 4. Pewnie Mariacki je zamówił : D

 5. Wszystko ustawione, byle więcej ludzi zmanipulowac.. Przykre to 🙁

 6. Piotruś 🙂 Krk trąbił o tym „odczycie” dużo wcześniej. Poza tym purpuratom wcale nie chodzi o ochronę życia tylko o władzę nad umysłami i co gorsza sumieniami ludzi. Wiadomo, że jestem za ochroną życia, jednak nie odważyłabym się decydować za nikogo w obliczu zagrożenia życia czy też w sytuacji, kiedy wiadomo,że dziecko urodzi się np. bez mózgu i za chwilę umrze.To są bardzo trudne chwile dla kobiety i jej rodziny. W takiej sytuacji nie może liczyć na wsparcie (ani ze strony państwa, ani kleru). Im nie zależy na życiu i szczęściu kobiet czy dzieci . Im zależy na władzy. Dokładnie tak jak to było przez wieki. Moim zdaniem to dobrze, że ktoś w takiej sytuacji pokazuje, że nie ma społecznej zgody na taki terror kleru, zwłaszcza, że to dopiero początek. Nie wiadomo co wymyślą za chwilę. Wygrali dla PiS wybory i tak naprawdę to oni w tej chwili rządzą. Bóg dał człowiekowi wolną wolę i prawo wyboru, krk chce tego ludzi pozbawić. Przeczytajcie projekt tej ustawy, którą chcą wprowadzić i oceńcie sami.
  Nie taka powinna być rola tych, którzy aspirują do nazwy „pasterze owiec”. 🙁

  1. oczywiście pomijam intencje kościoła, ale chciałem zwrócić uwage na ustawkę.
   Co do samej aborcji mam podobne zdanie. Nie moje ciało, nie moje emocje

   1. Dobrze, że prawo chroni życie w momencie, kiedy byłoby to na tzw. życzenie.ale …jeśli wkracza w prawo wyboru w najtrudniejszym dla człowieka momencie, to jest odebranie ludziom prawa do wolnej decyzji, zgodnie z ich sumieniem. Do kancelarii Dudy dotarły relikwie Joanny Molla (kobieta, która wiedząc, że ma raka odmówiła leczenia ze względu na ciążę. Urodziła dziecko, ale sama zmarła. Kościół ogłosił ją świętą). Duda ma relikwie i wie co ma robić ! Różnica jest taka, że p.Joanna miała wybór i była to jej ofiara na rzecz dziecka. Kościół forsując nową ustawę żadnej kobiecie takiego wyboru nie daje. Są (niestety) jeszcze bardziej barbarzyńskie zapisy w projekcie nowej ustawy.
    Ludzie wychodzili z kościołów w całej Polsce (nie tylko tzw.feministki) , większość z nich nie była nagrywana. Wychodziły też matki z dziećmi, starsze kobiety, mężczyźni. Wychodzili, bo nie tego oczekują od „pasterzy”.
    Dobrze, że ten temat „zapodałeś”, bo to bardzo ważny temat i jasno pokazuje dokąd zmierza krk.

    1. tak bardzo mciekawy temat i ja sie czuje w tym słaby z uwagi choćby na podstawe w Biblii. Nie pamietam bo nie przykladalem uwago do tego kto ma piwerwszenstwo zycia: matka czy dziecko.
     Ot i zagwozdka.
     Jesli macie w pamięci to piszcie.

    2. Zgadzam się. Nie czytałam tej ustawy ale…
     Żadna instytucja nie ma prawa pod przykrywką Prawa Bożego, człowieka, który nie jest tym zainteresowany z głębi serca zmuszać do Jego przestrzegania.
     Tym bardziej instytucja która używając Imienia Boga sama Tego Prawa tak naprawdę świadomie nie przestrzega.
     Jeżeli ktoś nie ma Boga w sercu to i tak nie zrozumie i chcąc nie chcąc może zrodzić się w nim bunt, złość.
     Ostatecznie instytucja nie szanując wolnej woli, którą każdemu człowiekowi podarował Bóg zamiast go do Stwórcy przybliżać oddala tego człowieka od Niego.
     I tak obrzydza się Imię Boga na całym świecie.

     Bóg nie działa w taki sposób.
     On pociąga człowieka do Siebie wówczas w odpowiednim dla tego człowieka momencie nie zmuszając go do niczego.

     Pozdrawiam Magdalenko 🙂

    3. A i oczywiście..
     jestem również przeciwko aborcji.. ale jestem przeciwna zmuszaniu kogokolwiek do podjęcia takiej czy innej decyzji..

    4. no właśnie, dobrze, że tak sobie gaworzymy, ponieważ z państwa robi się państwo religijne. Taki drugi Izrael, z tym że Izrael kościoła rzymskiego.

     Chyba pisałem o tym, że jedną z wizji apokalipsy może byc film pt Ksiądz.
     http://www.cda.pl/video/56713e8

     Jest to wielce prawdopodobne. Tylko czy muzułmanie przyjęliby znak krzyża na czoło.

   2. Kościół nie może nic nakazać. Mamy wolną wolę i to my jesteśmy za ten czyn odpowiedzialni i musimy postępować w zgodzie z sumieniem.
    Też jestem przeciw aborcji, ale nie mnie rozsądzać w momencie zagrożenia życia matki, czy też zagrożenia związanego z innymi powikłaniami płodu czy choroby. A nóż taka kobieta usłucha kleru i wbrew swojemu sumieniu urodzę zdeformowane dziecko, które będzie cierpiało i umrze. A na końcu dowie się od samego Boga, że źle postąpiła, bo
    nie usłuchałem swojego sumienia,
    a usłuchała jakiejś instytucji ziemskiej.

  2. Znamienne jest to, że KRK nie troszczy się o tych, co już się narodzili i chodzą po tej ziemi. Cicho sza o wielkiej liczbie samobójstw w naszym kraju, o ogromnej liczbie ludzi żyjących w skrajnej biedzie z powodu systemu w jakim żyjemy. Jak zwykle, KRK zaczyna akcję odciągania uwagi ludzi od spraw ważnych, aborcja wg mnie jest wyciągnięta na tzw. tapetę, aby emocjonować ludzi i odciągać uwagę np. od wyprzedawania Polski. Tak, ustawka jest oczywista tutaj.

      1. Jest więcej Agnieszek, a ja nieopatrzenie się podpisywałam jako aga / Agnieszka – chyba sobie musimy jakieś znaczniki dobrać 😉

  3. ” Im nie zależy na życiu i szczęściu kobiet czy dzieci . Im zależy na władzy.”

   Niestety ale to prawda.

 7. Piotruś 🙂 Też nie wiem kto ma pierwszeństwo do życia. Każde życie jest cenne. Tutaj chodzi raczej o wolność w dokonywaniu wyboru i zamach kościoła rzymskiego na prawo dane każdemu człowiekowi przez Stwórcę. Rządzący (świeccy) robią zamach na nasze prawa konstytucyjne, krk, wykorzystując władze świeckie, dokonuje zamachu na ludzkie sumienia. I to jest bardzo niebezpieczna „gra”. Dzisiaj zakaz i groźba więzienia, jutro… nakaz (np. wielbienia kogoś…) a jeśli nie… to więzienie, albo jeszcze gorzej 🙁 Babilon … w całej krasie…

 8. Ponoć w ustawie znalazł się zapis, że osoba, która nieumyślnie spowoduje śmierć dziecka poczętego podlega karze pozbawienia wolności do roku więzienia. Nie będzie karana matka, która nieumyślnie spowodowała śmierć dziecka poczętego.
  Czyli sądy zostaną zapchane sprawami kobiet, które straciły ciążę, bo ktoś tam stwierdzi, że mogły bardziej na siebie uważać.

  Za usunięcie zarodka albo udzielenie w tym pomocy (np. podanie tabletki wczesnoporonnej) karana będzie „i matka, i lekarz, i każda osoba, która w tym pomogła – także przyjaciółka, która przywiozła zza granicy pigułki wczesnoporonne”.
  A ja się pytam: gdzie jest ojciec dziecka? Do zapłodnienia niezbędny jest mężczyzna! Skoro chcą karać i matke, i lekarza, i przyjaciókę (!), to niech karzą też głównego „sprawcę”. Czemu nikt nie spyta, ile kobiet usuwa ciążę dlatego, że nie moga liczyć na swojego partnera, albo na wyraźne życzenie parnera/męża?
  Panowie mogą mnie teraz zjeść na surowo ;-).

  1. Haps Haps.: ) oj tam racje masz i juz.

  2. „Panowie mogą mnie teraz zjeść na surowo ;-). ”

   Ha… 🙂 🙂 🙂

  3. Diana wręcz przeciwnie. Nie zjem Ciem.
   Podoba mi sie to stwierdzenie:

   „to niech karzą też głównego „sprawcę””

   Ha. To mężczyźni są górą w tym wszystkim. Jesteśmy głównymi sprawcami zaludnienia ziemi.

   Panowie pamiętajcie o tym.
   Bez nas nic, z nami wszystko.

   1. Swoją drogą to zabawne, że feministki jeszcze na to nie wpadły, żeby zażądać karania mężczyzn. Przecież wg nich „samce” odpowiadają za całe zło świata.

   2. „Bez nas nic, z nami wszystko.”

    Ha… ale co byście zrobili gdybyście nas nie mieli? 🙂

     1. hahahah ”nic byśmy nie mieli” czy raczej nic, byśmy nie mieli ? hahaah 😀

      1. No niewątpliwie nie mielibyśmy przynajmniej dzieci 😀

       1. Chyba jak już : „nie miałbym” i tak skończyłoby homo sapiens po tym jak ledwie się zaczęło bo bez kobitki nie byłoby dzieci i jeden ludzik męski umarł by i koniec kropeczka.
        Nie byłoby słowa Boga: Idźcie i zaludniajcie ziemie.. bo nie byłoby z kim. 🙂
        To byłby dopiero dowcip ze strony Stwórcy 🙂

 9. Ale akcja! Ludzie wychodzący z KRK z powodu oburzenia co usłyszeli. Kamerzysta musiał mieć refleks by tak włączyć szybko kamerę albo był już przygotowany i czekał!

  1. Raczej ta druga opcja. Wygląda mi to na szopkę.

 10. Akurat dobrze widać, że to wychodzenie z Kościoła Mariackiego było dobrze zorganizowane już wcześniej, chociażby spójrzcie na to, że dziwnym trafem wychodzą ludzie tylko z przednich ławek i razem jak na zawolanie pięknie cichutko maszerują w stronę wyjścia. Wątpię, żeby taka sytuacja miała miejsce bez poprzedniego zaplanowania. Bardziej byłabym w stanie uwierzyć w to, że owi ludzie zaczną się buntować i krzyczeć , żałosne to było

  1. Owco87. A nie jest żałosne, że instytucja żyjąca na koszt innych chce mieć „pieczę” nad ludzkimi sumieniami ?

   Wszak wolność wyboru mnie , tobie i wszystkim ludziom dał sam Stwórca. Dobry pasterz powinien prowadzić owieczki do Boga i uczyć dokonywania właściwych wyborów, a nie grozić karami i więzieniem, nawet za to czego się nie zrobiło (patrz w ustawie „poronienie”). Jestem zdecydowanie przeciwko aborcji, ale…. A ludzie wychodzili z wielu kościołów i nie zawsze w świetle kamer.
   Nie ma znaku równości w podążaniu za Jezusem i Jego przykazaniami, a podążaniem za biskupami. Najczęściej to są drogi prowadzące w zupełnie innych kierunkach.

   1. Swoją drogą to nawet jeśli nic z tej ustawy nie będzie, to i tak to całe zamieszanie jest KrK na rękę. Przykryje ustawę o obrocie ziemią, która daje tej instytucji ogromne możliwości i przywileje. Dotychczasowe były zbyt małe ?! Do tej pory kupowali np. działki budowlane za 1% wartości, mieszkanie (Wrocław, zabytkowa kamienica) za 10 tys.zł. itd., itd…Dziwne, że większości to nie przeszkadza, a tylko nieliczni o tym mówią. A apetyty krk są duże, bardzo duże… zarówno na dobra materialne, jak i władzę nad każdym aspektem ludzkiego życia. 🙁
    Czy to jest zgodne z nauką Jezusa ?

    1. „Swoją drogą to nawet jeśli nic z tej ustawy nie będzie, to i tak to całe zamieszanie jest KrK na rękę. Przykryje ustawę o obrocie ziemią, ’

     podobnie wczoraj myslałem.

    2. Zawsze wyciągają temat aborcji, jak chcą odwrócić uwagę od czegoś ważnego.

     1. Dokładnie tak jest ? jak napisaliście,ludziom rzucą temat aborcji i niechaj trwają dyskutuje,protesty.
      A temat związany z obrotem ziemią przejdzie cichcem bez żadnego zbędnego echa.Jak to się mówi cwaniacy.A lud niech ma o czym mówić.

   2. Magdaleno, rozumiem , że po podczas takiego czytania grono osób mogło poprostu wstać i wyjść z kosciolow, ale wybacz dla mnie osobiście akurat ta sytuacja ukazana na powyższym filmiku wyglada na wcześniej zorganizowana. Może źle się wcześniej wyraziłam za co przepraszam nie chciałam być źle zrozumiana. Chodzi mi ogólnie o takie zaplanowane z góry akcje, o manipulacje społeczeństwem i mydleniem ludziom oczu, bo wiele z tego co widzimy jest niestety tylko szopką. Co do samej aborcji to zgadzam się całkowicie z Tobą. Pozdrawiam

    1. Owco87 🙂 Nawet jeśli to było zaplanowana i celowo nagłośniona akcja, to nadal uważam, że to bardzo dobrze. Nareszcie jakiś jawny sprzeciw przeciwko działalności krk, a nie jak dotąd pogadanie i ponarzekanie przy kawie. Duchowieństwo ma wiele do uporządkowania we własnych szeregach (pedofilia, homoseksualizm, chciwość, pycha). Jeśli ktoś chce być nauczycielem moralności, niech najpierw sam postępuje jak należy, bo inaczej jest to zwykła hipokryzja. Uważam, że niezależnie od wszystkiego, jawny sprzeciw przeciwko takim praktykom i zapędom krk jest dobry i potrzebny. Niech Cię Bóg prowadzi. Pozdrawiam 🙂

     1. http://niezalezna.pl/78523-feministki-umowily-sie-ze-wychodza-z-kosciola-przyszla-tez-wyborcza-wiemy-kto-za-tym-stal

      Ale tak czy siak to czy akcja była zaplanowana czy nie jest tak naprawdę nie istotne. Gorzej z tym, że wprowadzenie takowej ustawy spowoduje lawinę poważnych problemów, nie tylko dla samych kobiet ale i również ich rodzin:(

 11. Skoro to jest ustawione zastanawiają mnie pewne rzeczy. Uwaga na dwóch postaciach na pierwszym planie, oglądałem kilka razy filmik w spowolnieniu i nie zgadza mi się reakcja kilka osób chyba że grają ale wątpię w to, dlaczego filmik zaczyna się od wstawania osób.

 12. Ja jak (prawie) zawsze pisze nie na temat, ale ostatnio w nocy już przysypiając słuchałem psalmów i w jednym z nich było że „Bóg który zbawia i zwierzęta i ludzi…” – mam nadzieję że mi się nie przesłyszało 🙂 ktoś wie który to mógłby być psalm?

  ten temat zresztą już dawno mnie interesował, ja wierzę że zwierzęta też mogą być zbawione, a jeśli okaże się inaczej no cóż taka wola Boga 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish