Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Francja prosi się Boga o wyrok.

Co prawda niszczą oni lub profanują kościoły rzymskie, ale w zamian stawiają meczety.

Dyskotek w kościele:

 

LA METZ ÉLECTRONIQUE

Opublikowany przez Irenee Sutter na 27 marca 2016

 

https://www.youtube.com/watch?v=q04iX6MovfA

Jakby nie było w tych kościołach mówiono m.in o Jezusie. Teraz nie będzie się wcale mówić.

 

Francja i jej podobne kraje stają się upadać na własne życzenie.

W tym roku odbędą się mistrzostwa w piłce nożnej we Francji. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby wydarzyło się coś takiego:

 

 

Bóg nigdy nie pozostawia grzechu bez kary.

Żyjemy jeszcze w czasie łaski, ale nadciąga już czas gniewu Bożego.

 

 

 

Zaktualizowane: 31 marca 2016 - 14:09

88 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Tak upada cywilizacja/kultura Zachodu, upokorzona pośród rozmaitych wydalin…

 2. Francja zawsze była najlepszą córą wielkiego babilonu. Najpierw katarzy/waldensi, potem hugenoci, a na końcu rewolucja 1789. Czyż ona nie jest „wspaniała”?

  1. mi Francja wygląda na taki obszar eksperymentów masonerii, jeżeli zależy im na rządzie globalnym, potrzebują globalnego społeczeństwa pomieszanych ras, wierzeń, narodów

 3. Dwa dni temu miałem sen o kolejnym ataku na Francję. Czasem miewam dziwne sny, ale zawsze staram się spokojnie i trzeźwo na to patrzeć. A jeszcze najczęściej to mi się śni „ogień łaski, przebudzenie Polaków z bałwochwalstwa”.

 4. „Jakby nie było w tych kościołach mówiono m.in o Jezusie. Teraz nie będzie się wcale mówić.”>/em

  Mi nie jest szkoda świątyń kultu solarnego i Baala, gdzie ludzie poddawani są czarom i zwiedzeniu, bo są one obrzydliwością dla Boga.
  Mówiono tam o Jezusie, ale służąc potajemnie innym bogom (Baalowi). Następuje powolny rozpad Nierządnicy, który pewnie niedługo przyspieszy co wcale mnie nie smuci bo to oznacza coraz bliższe przyjście Pana Jezusa.

  A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.”

  1. Cupak, mnie też nie ejst szkoda, ale rozpatruje to w kategoriach zastąpienia.
   Zastępuje się dyskoteką i Islamem.
   Z kim wolałbyś przebywac w jednym budynku na wakacjach: z islamistami czy katolikami?

   1. Najchętniej to z prawdziwym chrześcijanami 🙂

   2. no i wyszła niechcący ankieta 🙂

   3. Ja też z żadnym podobnie jak Lenka.
    Najchętniej z narodzonymi z Boga
    🙂

    1. to bierzemy Cuapka i jedziemy wszyscy na wakacje 🙂

     1. No jedziemy.
      Wspaniały pomysł!

      A najpiękniejsze i wieczne wakacje będziemy mieli gdy się spotkamy wszyscy u boku Pana Jezusa 🙂 🙂 🙂

      1. Dokąd na te wakacje się wybieracie?

   4. Z katolikami, to ciężko się rozmawia, niestety od ok. 2 lat nie mam wspólnego języka z rodzicami. Katolicy nie znają Biblii, kłaniają się posągom, modlą się do zmarłych, wierzą w dogmaty stworzone przez ludzi i jeszcze do tego są oburzeni, że ja w tym nie chcę brać udziału. I do tego nie chcę wierzyć w sny z udziałem np. zmarłej cioci. Pozostaje tylko modlitwa o przebudzenie.

  2. chrześcijaństwo po prostu stało się kulturowe, jaka wiara takie efekty – wchodzą inni bogowie: islamu – allah albo ateizmu – moje ego.

 5. Ciekawe. Gdyby Arabów-mahometan toczył rak socjalizmu tak jak nas gdzie by byli? Ale gdybanie to głupców zajęcie…Z resztą mahometanie mają być tylko taranem dla Złego, który i im też przygotował „niespodziankę” ( gniew Boga wobec każdego kto przyjmie znamię bestii i unicestwienie w ogniu nieugaszonym ).

 6. Witajcie bracia i siostry , musze sie z Wami podzielic wazna rozmowa a mianowicie gadalem z wujkiem na temat wiary oczywiscie wysmial mnie jak mowilem ze wg mnie i Biblii zreszta ziemia jest plaska a nei rzadna kula , noi wtedy wyszlo szydlo z worka ze on nie wierzy w Boga jest agnostykiem czy cos takiego czyli ze dopuszcza mysl istnienia Boga ale nci sobie z tego nie robi gdyz umrze is obie zyje , zawiodlem sie na nim bo naprawde moge z nim gadac na wiele ciekawych tematow a tu w najwazniejszym czyli wiary sprzeciw powstal , powiedzialem mu na koniec ze okaze sie po smierci kto mial racje a raczej niedlugo a nie po smierci ,ni jak nei moglem Jego przekonac do wiary w Jezusa Chrystusa i Boga Ojca szkoda, a wlasnie co myslicie o protestanztyzmie a konkretnie o luteranach oni wlasnie wyznaja Jezusa i Boga nie uznaja tych modlitw do maryj pawlow piortow i innych siwetoszkow .

  1. z płaskością Ziemi można polemizować, choćby efekt Coriolisa temu przeczy (używa się na niego poprawek przy strzelaniu na większe odległości).

   Ja jednakowoż mam inny problem. Modlę się o Prawdę od dłuższego czasu i od wczoraj złamałem swoje postanowienie nie wchodzenia na zbawienie.com.
   Nie wchodziłem tam m.in. ze względu na podejście do Pawła. No ale coś mnie wzięło- taki impuls- i zacząłem czytać najnowsze artykuły z takim podejściem bez uprzedzeń. I poczytałem. I zasiane zostało we mnie ziarno niepewności właśnie z powodu Pawła. Zaczynają mnie te argumenty przekonywać do zwiedzenia Pawłem. Jeszcze nie wiem sam ale wstawiam wam to

   I zaczynam się brać za dokładne przyjrzenie się temu problemowi przez Pismo Święte, bo wydaje się dość ważny.

   1. wiele razy to wałkowaliśmy.

    Na tym blogu akceptujemy Pawła.

    1. Spoko, nie zmuszam. Ja jednak jeszcze raz sobie to sprawdzę bo mnie zaintrygowało. Pozdrawiam.

     1. Tylko, że potem to wygląda tak, że odrzuca się Łukasza i Marka, bo nie byli apostołami no i jeszcze Dzieje Apostolskie. Niektórzy doszli do wniosku, że cały NT to kąkol i muszą się obrzezać..

      1. otóż to.
       Poszła tez Ezechiela

      2. Jana ewangelia i listy Piotra też zostały odrzucone,bo nie pasuje pod doktrynę.?

     2. Zrobisz jak zechcesz,tylko zastanów się komu zależy na sianiu wątpliwości?
      Zwróć uwagę jakie nastąpiły konsekwencje negowania Pawła?
      Co zostało z NT,kim stał się Jezus?
      To na Jezusie Chrystusie mamy się skupić i On ma wypełniać wszystko.
      Niech Cię Bóg błogosławi i DS pokaże prawidłową drogę.

      1. więc, jak czytam bezpośrednich świadków Chrystusa-apostołów to kim stał się Jezus w świetle ich ewangelii? Nie zależy chyba na ilości pism tylko na jakości czyż nie? Skoro tak to czemu nie czytamy w kanonie koptyjskim czy etiopskim?- mają więcej pism. Ja ze swojej strony jednak pochylę się nad tematem ponownie. Zwracam jeszcze raz uwagę na szczegóły wynikające z wydźwięku listów Pawła. Wałkowanie tematu nie oznacza z mojej strony chęci wprowadzania niezdrowej atmosfery bo cenię to forum. Myślę, że skoro są wątpliwości wrzucane co jakiś czas to może jest to chęć zwrócenia na temat uwagi. Bez uprzedzeń się nad tym pochylę i jeszcze raz sprawdzę- argumentacja z ostatniego tekstu na zbawienie
       na mnie zadziałała, choć wcześniej miałem w sobie niechęć do podejmowania tematu. Ze swojej strony zamykam temat dopóki go nie zbadam. Bóg z wami 🙂

     3. Łukasz, przestudiuj sobie list do Rzymian ze strony tiqva.pl Jest ponad 40 wykładów,po 2 godzinki każdy- nie będziesz miał żadnych wątpliwości w stosunku do Pawła 🙂

   2. Albo przyjmujesz wszystko czyli Pawła płaską ziemię i Biblię w całości albo ufasz podszeptom niepewności które jak wiemy pochodzą od złego
    Z Panem Bogiem bracie Bogiem który to siedzi nad okręgiem ziemi i mocno ją utwierdził żeby się nie zachwiała.☺

   3. Kubika unikaj ostatnio mnie wyrzucil z forum a na dosc fajny filmik zareagowal jak katolik na Biblię, a to dlatego bo był zawarty w filmiku Paweł. Jego argumenty były kompletnie chore. Przecież Paweł pisze np. żeby nie kłaniać się figurkom więc jak można go odrzucać i mówić , że cały KK opiera się na Pawle, to jest chore. Myślę, że z Kubika jest niezły agent który zwodzi ludzi.

    1. Kubik zapętlił się w swoich spiskowych metodach hermeneutyki – to taka mentalność „jak nie myślisz dokładnie tak jak ja, to jesteś masonem, katolikiem, jezuitą, protestantem, agentem hasbary, cia etc” O Kubiku niestety dobrze napsiali art ewangeliczni na kuzbawieniu.pl

    2. Podobny nurt negowania Pawła istnieje nawet wśród niektórych protestantów na zachodzie, to nic nowego, jakiś trik aby wątpić ,redagować po swojemu Słowo i objawienie Boże

    3. witam. Właśnie coś dziwnego stało się na tej stronie HK i jego stali blogowicze są jakby zaczarowani Kubikiem wszystko co napisze potwierdzają i nawzajem się uzupełniają. Od pewnego czasu zmienili kierunek i zapanował tam jakiś dysonans poznawczy. Najbardziej niepokojące jest to iż zmieniają stosunek do istoty sprawy: chcą na siłę udowodnić, że Jezus Chrystus nie jest Bogiem a tylko człowiekiem o niezwykłej mocy danej mu przez Ojca co w zasadzie pogląd ten nie różni się od wyznawców islamu, judaizmy czy ŚJ!!! Pytanie tylko skąd to wynika czy to zaślepienie jakieś czy celowe działanie bo na początku to HK udowadniał z całym przekonaniem, że Jezus do Bóg wcielony, obraz Ojca w ciele człowieka a więc ten sam Bóg w dwóch postaciach Ojciec duch Syn Chrystus postać Ojca ale widzalna dla ludzi bo sami wiemy Boga Ojca w postaci ducha nikt nigdy nie widzał, aby człowiek mógł go poznać musiał ukazać się w postaci człowieka! Dlatego uważam, że ktoś kto dopiero zaczyna szukać prawdy i wchodzi na strony HK to może zrezygnować po jakimś czasie i stwierdzić, że nic z tego nie wiadomo bo raz pisze tak a potem znów coś neguje!

  2. Chciałbym zaznaczyć że w Piśmie Świętym nie ma potwierdzeń o płaskości Ziemi, nie ma mowy o dysku tylko okręgu. Okrąg jest pochodną kuli, a nie dysku.

   „On stworzył ziemię swoją mocą, utwierdził okrąg ziemi swoją mądrością, a swoim rozumem rozpostarł niebiosa.” Jeremiasza 10:12

   „Pan jest królem. Oblekł się w dostojność; Pan oblekł się i przepasał mocą, Utwierdził okrąg świata, tak że się nie zachwieje.” Psalm 93:1

   „Bo to jest pewne, że Bóg nie popełnia bezprawia i Najwyższy nie łamie prawa. Któż mu poruczył ziemię i kto założył cały okrąg świata?” Hioba 34:13

   Wielu chrześcijan kreacjonistów, którzy mają większą wiedzę astronomiczną i fizyczną nie neguje kulistości Ziemi, bo to wcale nie umniejsza Bogu, a wręcz przeciwnie. Bóg działa logicznie i zrozumiale. To nie planeta Ziemia jest w centrum stworzenia, ale sam człowiek. Skala między najmniejszymi znanymi obiektami, a człowiekiem jest prawie taka sama jak ta między człowiekiem, a największymi obiektami w wszechświecie. Człowiek więc jest w taki rozmiarze, aby mógł podziwiać Boże dzieło z samego centrum, a więc najdogodniejszej pozycji do obserwacji co jest logiczne.

   http://htwins.net/scale2/

   1. I jeszcze jedno: dlaczego wszystko nawet deszcz przybiera kształt kropli (kuli)- napięcie powierzchniowe itp.
    Matematyka i fizyka są tak potężnymi narzędziami- prawami dla natury nadanymi przez Boga-po co miałby to stwarzać skoro inne rzeczy czyniłby z tym sprzeczne?
    Problemem jest to, że człowiek chce to ogarnąć swoim rozumem i widzi PRAWA RZĄDZĄCE WSZECHŚWIATEM I MYŚLI, ŻE JE ROZUMIE, przez podszepty szatana wyklucza rękę Stworzyciela- bo skoro są te zasady to nie potrzebny Bóg( nie ważne, że On je wymyślił).
    Tak samo ewolucja. Widzą, że wszystkie zwierzęta mają podobną budowę i zakładają, że miały wspólnego przodka, wykluczając wspólnego Stwórcę, który na podstawie dobrego rozwiązania stworzył istoty.-chodzi mi oczywiście o budowę kostno-mięśniową i rozwiązania techniczne organów i narządów oraz reakcji biochemicznych.

   2. Kręci się 1600 km/h wokół Słońca
    I jest pochylona dokładnie o 23,4 od pionu i zostaje nam 66,6 stopnia. ?
    Największe kłamstwo szatana.

    1. https://www.youtube.com/watch?v=d3GD9gXzUBk

     Wystarczy trochę poszukać i samemu pomyśleć, aby zobaczyć że nie da się teorii płaskiej Ziemi wytłumaczyć w racjonalny sposób z tym co można zaobserwować na co dzień. Kilka dowodów, jeżeli ktoś je obali albo wytłumaczy zgodnie z prawami fizyki które stworzył Stwórca to jestem w stanie uwierzyć w płaską Ziemię bez problemu 😀

     1. Też mnie nie przekonuje płaska Ziemia..

      1. Zastanawiające jest jedno: dlaczego na obu półkulach nocne niebo „kręci” się w przeciwnych kierunkach. Jest wiele filmików na YT, nie jestem pewien czy są prawdziwe, czy nie gdyż nigdy nie byłem down under, ale gdyby ziemia była płaska to to wszyscy powinni widzieć podobny ruch (chodzi o kierunek) nieboskłonu.

     2. dokładnie, dlaczego zaćmienie słońca lub księżyca nie jest widziane w jednym czasie na całym świecie?
      Przecież one są m.in. znakami końca czasów(Obj) a często zaćmienie można zobaczyć tylko na jakiejś konkretnej szer. geogr. jak ostatni krwawy księźyc tworzący pentadę, a nie tetradę, jak myśleliśmy?

      1. Tylko, iż na ziemi występują anomalie np. trójkąt bermudzki, które wymykają się rozumowym odpowiedziom i lądują w szufladzie NIEWYJAŚNIONE. Polecam dobre publikacje np. dr Karla Shukera.

  3. Luteranie są różni, ale główny nurt idzie ostro ponoć w ekumenizm

   1. A ja odpowiem Priestowi- nie odpuszczaj i nie zniechęcaj się, a stwarzaj i wykorzystuj okazje do rozmowy. To nieraz trwa latami i wymaga anielskiej cierpliwości. Zasiewaj wątpliwości i elegancko podważaj jego przekonania, gdy wiesz, do którego wersu biblijnego możesz go w ten sposób doprowadzić. I właśnie, cytuj dosłownie Biblię jak najczęściej i tylko na nią się powołuj. Wierzę, że to zmusi go w końcu do wzięcia jej w rękę.

  4. Szkoda się zajmować płaską ziemią sam w tą pułapkę kiedyś wpadłem. Temat tylko po to aby dzielił ludzi. Zostawmy to sobie dla siebie, bo do zbawienia to jest kompletnie nie potrzebne. Do nawracania tak samo, tylko robimy z siebie swirow i odpychamy ludzi takimi teoriami… W swoim czasie myślę, że się dowiemy jak to wszystko działa 🙂

 7. Czy mogą kogoś prosić o przetłumaczenie tego krótkiego filmiku
  https://youtu.be/ujqfpqE6Ow8

  1. O widze amrcin tez tak uwazasz ze ziemia jest plaska 🙂

   1. Tak odnalazłem Boga stworzyciela nieba i ziemi tzn.On dał mi łaskę siebie poznać.
    Polecam psalm 148.6. Utwierdzenie to słowo które wielokrotnie jest używane w Bibli w opisie ziemi. To znaczy ze się nie rusza a to juź daje wiele do myślenia czy cała ta historia o kuli jest prawdą.

  2. Chcialam przetlumaczyc, ale niestety sie nie da. Autor filmiku uznaje, ze ziemia jest plaska i strasznie wyzywa Obame.

 8. Lepszy już przybytek katolicki, gdzie Jezusem otwarcie się nie gardzi, niż obmierzły muzułmański meczet, gdzie za obrazę ich proroka i boga (podanie ich prawdziwej tożsamości + nawracanie na Chrystusa) można doświadczyć dekapitacji na własnej skórze. Część katolików przynajmniej szczerze pragnie Boga, Jego Słowa i czci Jezusa. Islamiści są już zaś w nieprzeniknionej, wszechogarniającej ciemności.

  1. Tak tylko czy ten w meczecie i ten w kościele katolickim to nie ten sam szatan ? W islamie nie musi się ukrywać.

   1. „Czy ten w meczecie i ten w kościele katolickim to nie ten sam szatan ?”
    Duszpasterz zapewne i tak (są tez i „pożyteczni idioci”), gdyż ciągoty pedofilskie nie są oczywiście wizytówką wyłącznie księży katolickich. Parafianie jednak mniej lub bardziej, ale Jezusa poważają, a muzułmaństwo musi nim gardzić, bo jest to odgórnie narzucone przez ich koran. Kto odbiera Jezusowi boskość, gardzi Nim. Tam nigdy i nigdzie nie ma miejsca dla Jezusa-Boga-człowieka, więc dlatego uważam, że muzułmaństwo jest czymś jeszcze gorszym.

 9. Tu katolicyzm i u nas. Tam większości żyje się w miarę dobrze, a u nas bardzo źle. Jak to jest? Zaraz, zaraz przecież oni nie mają demona Asztarte za królową…

 10. Właśnie przeszła w Sejmie ustawa o obrocie ziemią. Nie znam szczegółów, ale rolnik będzie mógł sprzedać ziemię do 2 ha a prawo pierwokupu ma agencja rolna.Będą też problemy z dziedziczeniem. Spod ustawy wyłączone zostały kościoły i związki wyznaniowe. Mogą obracać ziemią jak chcą (tak piszą). Krk znowu górą. Ciekawa jestem co na to rolnicy… Czyżby wracała pańszczyzna ?

   1. Sanacja wraca…Rzeczpospolita kitolicka…Reakcja pogańska…

    1. rozkradziona, rozwalona, wycyckana Polska, ALE katolicka to musi być…

  1. qrcze juz 3 raz pisze tego komenta.
   Czytalem u Alfreda Palli i sam nie wiem co myslec ale w obliczu twego komentarza wyzej juz wiele mozna sie domyslic….
   tak czy owak jest to obojetne czy PIS czy PO. tak mialo byc.
   Cala nadzieja w Bogu

   1. Nadzieja w Bogu 🙂 a nawet więcej… pewność, że ON nad wszystkim panuje i „trzyma rękę na pulsie”. 🙂

 11. Większość ( czujących, myślących ) ludzi, żyje w tych czasach w cichej rozpaczy…Takie są czasy ostateczne.

 12. Tylko że u protestantów z tego co wiem też były i są organizowane zabawy w kościołach np. na nowy rok. Miałem przyjaciela protestanta, który mi o tym opowiadał. Rozumiem, że to pewnie nie były dyskoteki takie jak tutaj, ale sam fakt. Co o tym myślicie?

  1. chyba tak było w Anglii.
   Jednak operowanie takimi okresleniami jak protestanci wprowadza w błąd.
   Pytanie kto jest protestantem.

   Tearz trzymalbym sie okreslenia chrześcijanie biblijni a z takich zaden by tak nie zrobił

   1. Miałem na myśli Polskę 🙂 I to ładne parę lat temu. Gdzieś z 4-5.

    1. W Warszawie i sa nadal te imprezy

 13. ksiądz didżej. Ciekawe ile kosztowały bilety.

   1. Za 100 zł w ofercie możesz się wyspowiadać przez miesiąc bez wychodzenia z domu.
    Za 200 zł dostaniesz odpust.
    Za 500 zł możesz liczyć na cotygodniowe spotkanie z księdzem.
    Za 1000 zł otrzymujesz licencję wiernego katolika na 2 lata i piwo w prezencie.

  1. rmix hosanna club version a potem różaniec techno trance 😀

   1. adi widzę, że załapałbyś się na takie kato-disco 😀

   2. Adi ten ksiądz robił port tego remixu z pianina.

   3. Głupawka mnie wzięła i śmieje się do łez Adi z twojego tekstu.?

 14. Pokażmy katolickim czytelnikom coś baardzo ciekawego
  https://www.youtube.com/watch?v=0S41Zxq1rmw

  wilk w figurze papieża, to nie jest joke

 15. Mam poważne pytanie. Czy możliwe jest stworzenie golema?

  1. chodzi Ci o Goluma z Wladcy pierscieni?

   1. Ze starych RPG, na których podstawie wydano wiele książek, gier i filmów pamiętam, że są stworzone z magii, która wszystko podtrzymuje. Ich ciało to najczęściej glina, kamień lub żelazo. Nie ma w nich życia, wykonują polecenia właściciela. Możliwe, że o to.

    1. Strzelam, że to może być możliwe i zależne od możliwości przywołania odpowiednio potężnej zwierzchności demonicznej.

  1. Ciężki temat. Te kobiety, które będą się chciały wyskrobać, będą dokonywały aborcji za granicą lub w podziemiu. Wszyscy jesteśmy ludźmi, ale nie każdy z nas jest człowiekiem ( ma ludzką osobowość-duszę ).

   1. Przypuszczasz istnienie golemów w ludzkiej postaci?

    1. Albo istnieją albo to piramidalna bzdura, czczy wymysł.

 16. Nie wiem ale Bóg chyba ostatnio mnie testuje szlifuje albo coś.

 17. Cała Europa i zgniły świat prosi się o wyrok! Oto przykład z Niemiec https://www.youtube.com/watch?v=HMQkV5cTuoY Polecam obejrzeć jak się przedstawiają dzisiejsi tolerancyjni i mądrzy Niemcy tak o sobie śpiewają w tym zachwalającym multi kulti i imigrantów klipie.

 18. Taka ciekawostka z tego filmiku chińskiego promującego Euro 2012. Gdy na Stadionie wybucha bomba jest pokazany gracz z numerem 10, a Euro 2016 zaczyna się 10 czerwca i kończy 10 lipca, zostanie też rozegrane w 10 miastach na 10 stadionach.

  Rozpoczęcie i zakończenie EURO odbędzie się na tym samym stadionie (Stade de France) co zamachy podczas meczu z 13 listopada 2015.

  Co najmniej 10 osób zostało rannych lub zabitych w eksplozji w barze niedaleko stadionu Stade de France.

 19. Odnośnie Golemów to wydaje mi się bzdurą aby istniały za pomocą ,,magii ” chyba że demonicznej.
  Odnośnie tematu płaskiej czy okrągłej ziemi nie ma co szaleć. Dobrze ktoś napisał że nas to nie zbawi… Uważam że na razie temat trzeba traktować jako TYLKO ciekawostkę. Sam wałkowałem długo ten temat z początku na forum Henryka, później sam. Nawet ostatnio coś oglądałem na ten temat… W każdym razie każdy chce dowodów itd… itp…. Uważam że żyjemy w świecie kierowanym i kreowanym przez szatana więc nie biorę nauk tego świata do siebie. Nie posiadam żadnej możliwości aby udowodnić wam że ziemia jest okrągła ani że jest płaska. Jeżeli żąda ktoś dowodów przeciwnych to znaczy że posiada Własne inaczej nie odrzucałby innej możliwości. Nie mamy możliwości technicznych aby to sprawdzić. Wiele osób powołuje się na takie filmy

  https://www.youtube.com/watch?v=ebLUDq8pk2U&index=2&list=PLX3omPIwRShW9ePcG5qF2Z6aHI16xwKSD

  Owszem ciekawe ale w dzisiejszych czasach można zrobić film o krasnoludkach co jędzą gwiazdy.
  Ja traktuję to jako ciekawostkę w końcu prędzej czy później dowiemy się prawdy. Sam kiedyś idąc z Żona widziałem ogromną tarcze słońca i co najlepsze patrzyliśmy w nie długo a ono nas nie raziło…. dziwna akcja… Ale sumując jeżeli ktoś nie posiada możliwości i nakładów finansowych aby sprawdzić prawdziwą teorie niech nie neguje innych możliwości traktujmy TO jako ciekawostkę. I pamiętajmy władca tego świata to kłamca i nasz wróg i nie dajmy mu stawać między nami w żadnej kwestii..więc pozostawmy temat otwarty….Odbiegając od tematu np ciekawostką jest że ludzie nie mają wstępu na biegun południowy ( Nie nie… nie żyją tam żadne ufole , żadne tajne bazy, żadne dziurska do ziemi – takie info mają nas zająć i odwracać naszą uwagę )

  Kurcze ale skąd wpadły ci do głowy te golemy ? 🙂

 20. To są skutki zlewaczenia społeczeństwa w które mahometańska maczeta wchodzi jak w masło.

 21. Mistrzostwa w najbardziej niebezpiecznym miejscu w Europie? W kto to ustalil? Juz moze sie czuc winny, Bog wie za co bedzie odpowiadal ten czlowiek, co sie tam wydarzy.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish