Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Krwawy zamach na chrześcijan w Lahore w Pakistanie

 

„Według ostatnich doniesień zginęło co najmniej 69 osób, a ponad 300 zostało rannych. Do eksplozji doszło w rejonie parkingu przed Parkiem Gulshan-e-Iqbal, zaledwie kilka metrów metrów od dziecięcych huśtawek. W wielkanocny wieczór park był pełen ludzi. Świadkowie mówią, że eksplozja była tak potężna, że płomienie sięgały ponad korony drzew. Ich kolejne relacje tylko potęgują ogrom tragedii, do której doszło w Lahore.

Szef lokalnej policji Haider Ashraf powiedział, że wybuch spowodował zamachowiec samobójca, ale dochodzenie trwa nadal. Celem zamachu mieli być chrześcijanie. Do przeprowadzenia ataku z udziałem samobójcy przyznała się Jamaat-ul-Ahrar, czyli frakcja organizacji Tehrik-i-Taliban. Rzecznik frakcji Ehsanullah Ehsan jednocześnie oświadczył, że celem zamachu była chrześcijańska mniejszość”

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/krwawy-atak-na-chrzescijan-w-lahore-zginelo-co-najmniej-69-osob-dramatyczne-relacje/fvecyy

 

Jesteśmy na przedsionku biblijnego Wielkiego Ucisku. Jak widać celem są chrześcijanie. Islam jest religią antychrysta i chyba już nikt nie ma co do tego wątpliwości. Ten sam Islam wspiera katolicki papież jezuita Bergoglio.

W Pakistanie ok 96% ludności stanowią wyznawcy Islamu. Ok 3% ludzi wyznaje hinduizm. Jednak to chrześcijanie stali się celem ataku muzułmańskich zamachowców. Chrześcijanie protestanci.

 

Popatrzcie, Państwo Islamskie (isis) powstało w 2014 roku. Nagle okazuje się, że najlepsza armia na świecie, jaką jest US Army, nie potrafi sobie poradzić z nowo powstałym państwem.

 

Nie tylko politycy udają, że nic się nie dzieje.

Polacy owszem, coraz bardziej zdają sobie sprawę z zagrożenia i sondaże pokazują wzrastającą niechęć do uchodźców, ale przypuszczalnie z tych załóżmy 60% przeciwnych sprowadzeniu muzułmańskich imigrantów  z 90% kieruje się strachem, a nie wartościami biblijnymi, nie wiedząc, że jest to wojna religijna, że islam ma wybić chrześcijan, że stoją za tym sataniści.

Katolicy muszą mieć nie lada dysonans poznawczy i nie wiem jak go sobie zredukują. Z jednej strony winni słuchać tzw ojca świętego i przyjąć uchodźców, a z drugiej strony martwią się słusznie o życie swoje i swych rodzin.

Kochani katolicy, pora abyście się wybudzili ze snu. Kościół rzymski nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem i apokalipsa o tym mówi

 

Ap 2

(18) A Aniołowi zboru Tyjatyrskiego napisz: To mówi syn Boży, który ma oczy swoje jako płomień ognia, a nogi jego podobne są mosiądzowi: (19) Znam uczynki twoje i miłość, i posługi, i wiarę, i cierpliwość twoję, i uczynki twoje, a że ostatnich rzeczy więcej jest niż pierwszych. (20) Ale mam nieco przeciwko tobie, iż niewieście Jezabeli, która się mieni być prorokinią, dopuszczasz uczyć i zwodzić sługi moje, żeby wszeteczeństwo płodzili i rzeczy bałwanom ofiarowane jedli. (21) I dałem jej czas, aby pokutowała z wszeteczeństwa swego; ale nie pokutowała. (22) Oto ja porzucę ją na łoże i tych, którzy z nią cudzołożą, w ucisk wielki, jeźliby nie pokutowali z uczynków swoich: (23) A dzieci jej pobiję na śmierć; i poznają wszystkie zbory, żem ja jest ten, który się badam nerek i serc; i dam każdemu z was według uczynków waszych

 

Ap 17

 

(1) I przyszedł jeden z siedmiu Aniołów, którzy mieli siedem czasz, i rzekł do mnie, mówiąc mi: Chodź, okażę ci osądzenie onej wielkiej wszetecznicy, która siedzi nad wodami wielkiemi, (2) Z którą wszeteczeństwo płodzili królowie ziemi i upili się winem wszeteczeństwa jej obywatele ziemi. (3) I odniósł mię na puszczę w duchu. I widziałem niewiastę siedzącą na szkarłatnoczerwonej bestyi, pełnej imion bluźnierstwa, która miała siedm głów i dziesięć rogów. (4) A ona niewiasta przyobleczona była w purpurę i w szarłat, i uzłocona złotem i drogim kamieniem, i perłami, mając kielich złoty w ręce swej, pełen obrzydliwości i nieczystości wszeteczeństwa swego. (5) A na czole jej było imię napisane: Tajemnica, Babilon wielki, matka wszeteczeństw i obrzydliwości ziemi. (6) I widziałem tę kobietę pijaną krwią świętych i krwią męczenników Jezusowych. A ujrzawszy ją, zdumiałem się bardzo. (7) I rzekł do mnie anioł: Dlaczego zdumiałeś się? Wyjaśnię ci tajemnicę kobiety i zwierzęcia, które ją nosi i ma siedem głów i dziesięć rogów. (8) Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie. (9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów; (10) pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, będzie mógł krótko tylko pozostać. (11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie. (12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem. (13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu. (14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a z nim ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni. (15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki. (16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. (17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże. (18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

 

7 wzgórz

7wzgorz

 

 

złoty kielich:

kielich

 

Purpura

 

purpura

 

pijaną krwią świętych (czasy reformacji)

 

stos

 

 

Zaktualizowane: 28 marca 2016 - 10:47

37 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dlaczego Bóg nie zachował ich na porwanie? Hm…..

  1. Wiele osób zginęło i wiele zginie w imię Jezusa.
   Nikt nie ma gwarancji, że dożyje porwania kiedykolwiek ono będzie.
   Jest napisane:

   „Błogosławiony ten, kto wytrwa i dożyje do tysiąca trzystu trzydziestu pięciu dni”

   1. „Błogosławiony ten, kto wytrwa i dożyje do tysiąca trzystu trzydziestu pięciu dni” Mozesz mi to wytłumaczyć jaśniej?

    1. Obdarzony szczęściem, błogosławieństwem od Boga będzie ten kto wytrwa do końca ucisku wielkiego. Wielu zginie.

     1. ” Dla mnie bowiem żyć – to Chrystus, a umrzeć – to zysk.” Filipian 1:21

 2. Zycie z Bogiem to życie bez większych obrażeń. Ta święta istota nikomu nigdy nic nie zrobiła. Bez powodu go ludzie i diabły nienawidzą. Bez powodu…..

  1. Nic dodać, nic ująć Mati…. 🙁 Nie można było tego lepiej i bardziej dobitnie wyrazić…

   1. Najlepsze jest to, ze wszyscy umieramy. Dlaczego by nie wyznać Jezusa, nie grzeszyć, zasnąć spokojnie i obudzić się w niebie po przyjsciu Pana? Ludzie za bardzo kochają przyjemości, które zgniją razem z nimi. Pojmowanie przedszkolaka się kłania niestety ci ”DOROŚLI” mają problem z tak prostym pojmowaniem.

  2. nie ma tutaj nic bez powodu – tylko Bóg nie ma powodu, bo jest poza wszystkim

 3. Możliwe jest że niedługo nas będą prześladować islamiści za naszą wiarę w Jezusa.

    1. Każdej, przecież już zawiązuje się porozumienie, że nie będą się bić między sobą, tylko z islamistami ;p. Polska mentalność, jak nie ma się z kim bić, biją się sami ze sobą, ale jak jest się z kim bić, to idą wszyscy ramię w ramię ;p/.

     1. haha trzeba nawracać kiboli, może nas obronią 😀

      1. Wyobrażacie sobie chrześcijańskich kiboli? 🙂

 4. Zastanawiam się czy Boga smuci to że niektórzy nie chcą Go, nie chcą przyjść do Niego po zbawienie?

  1. Przypowiesc o zblakanej owcy – Biblia….podstawa. Bardzo sie cieszy.

  2. Jeśli sie choc jeden znajdzie. Jakbys stracil syna to byłbyś smutny ale jakby wrocil byłbyś zadowolony. Jestesmy na obraz Boga stworzeni: )

   1. Tak przypowieść o zbłąkanej owcy pokazuje wiele ale mi chodzi o ludzi którzy całkowicie nie chcą Go mimo wszystko?

 5. Oni za wiarę w Jezusa Chrystusa ponieśli cenę najwyższą.

   1. Bóg pomści ich w czas Sądu Swego.

 6. Chciałoby się wierzyć, że to właśnie teraz jest ten moment, kiedy wielu katolików znajduje się na progu przebudzenia i ujrzenia ohydnego, antychrześcijańskiego oblicza katolicyzmu. Wzrasta poznanie.

  „Dysonans” to słowo-klucz. Warto pytać parafian, czy naprawdę nie widzą sprzeczności pomiędzy postawą hierarchów KRK względem islamistów, a jakże wielbionym „chłopskim rozumem”, którego Pan papieża i jego sługów pozbawił tak, że z własnej nieprzymuszonej woli realizują agendę Nowego Porządku Świata.

  Zaryzykowałbym twierdzenie, iż przynajmniej połowa katolików w Polsce spogląda na chętnych do otworzenia dżihadystom drzwi swojego domu współwyznawców jak na osoby delikatnie mówiąc nieroztropne.

  A problem (i to niemały) w tym, że przecież tak myśleć i postępować nakazał niepodważalny autorytet, nieomylny „wikariusz syna boga” papież-jezuita Jorge Mario Bergoglio (o ile to jego prawdziwe imię). Wszak zawsze było tak, że to, co powiedział papa jest święte i nie podlega żadnej dyskusji, a Biblia to byle przykrywka, co by iluzja zachowywania pozorów chrześcijaństwa była silniejsza. Pewnie papież-„Polak” miałby większą siłę perswazji na tym polu.

  No i jest problem, bo parafianie dochodzą do nieuniknionej konkluzji, że jak tak dalej pójdzie, to raczej prędzej niż później nieuznający Jezusa za Boga muzułmanie wprowadzą tylnymi drzwiami prawo szariatu, przy niekoniecznie niemej aprobacie biskupa Rzymu.

  Po wczorajszym tekście R. Bennetta widzimy wyraźnie, że słudzy Franciszka są odpowiednio w tym temacie zindoktrynowani. Mają bezrefleksyjnie i bez wyrzutów sumienia powtarzać za papieżem, że pałający żądzą mordu islamiści to nasi bracia w wierze, a koran jest księgą natchnioną, bo oni wierzą w jednego Boga (jak biblijny lud jaszczurczy) i „zachowali wiarę Abrahama”. Śmiechu warte, a i pożałowania godne to.

  Niech będą przeklęci hierarchowie kościoła rzymskokatolickiego i papież głoszący inną ewangelię!

  Zdumiewa, jak wielu ludzi z dziecięcą naiwnością ufa uśmiechniętemu, a w rzeczywistości zaprzedanemu diabłu starcowi w białej pelerynie myśląc, że daje on piękny przykład tolerancji, myjąc nogi zgrai aktorów i wygłaszając wzniosłe bzdury.

  Chwała Bogu, że liczba tych zwiedzionych rodaków, jak zauważył Detektyw”, leci na łeb na szyję. Wzrasta za to grupa mówiąca, że nie rozumieją motywacji papieża. To dobrze. Kwestia ta jest chyba najważniejsza jeżeli chodzi o KRK, będą więc niebawem kolejne teksty na ten temat.

  1. Obawiam się , że Swiatowe Dni Mlodziezy beda szopką majaca na celu pranie mozgu katolikom. Odbedzie sie jakies show, gra na uczuciach i tezy neizgodne ze Slowem Bozym wyrwane z kontekstu

   1. Wszystko na to wskazuje, choćby wielkanocne orędzie jakiegoś purpurata które w weekend leciało w TVP1. Pewnie na przestrzeni najbliższych miesięcy ta Polaryzacja się nasili jeszcze mocniej. Koniec końców zostaniemy znienawidzeni przez część społeczeństwa jak ksenofobi i – co gorsza – heretycy. To będzie ta mocniej zindoktrynowana część, bo na byle Onecie widzę wiele bardzo ostrych słów o proislamskich wypowiedziach papieża i hierarchów KRK.

  2. Jacek swietnie napisane! Co do dni mlodz to proponuje jakas Akcje – Nie dla wizyty papiezaka w Pl i to hurtem

  3. Niestety katolicy są bardzo dobrze wytresowani w ignorancji i nie kwestionowaniu tzw. autorytetów. W większości nie zadają sobie pytań, nie dociekają, myślenie stanowi dla nich zbyt duży wysiłek. Nawet nie chcą posłuchać osoby, która wysiliła się aby zgłębić temat, dotrzeć do prawdy. Najważniejsze aby nie burzyć spokoju, nie wyrywać ich ze strefy komfortu. Modlę się za takie osoby, bo ludzkimi siłami niewiele da się zrobić w tym temacie.

  4. „bo oni wierzą w jednego Boga” – Jedyność Boża to nie to samo co tożsamość, allah islamu różni się od Boga tym że jest bogiem który deprecjonuje Chrystusa do jakiejś imitacji i proroka

  5. „841 Relacje Kościoła z muzułmanami. „Zamysł zbawienia obejmuje również tych, którzy uznają Stworzyciela, wśród nich zaś w pierwszym rzędzie muzułmanów; oni bowiem wyznając, iż zachowują wiarę Abrahama, czczą wraz z nami Boga jedynego i miłosiernego, który sądzić będzie ludzi w dzień ostateczny” wg katechizmu krk ewangelizacja islamu nie ma sensu….

  6. Rafał z Wrocławia

   ” koran jest księgą natchnioną” papież coś takiego powiedział? Zaciekawiłeś mnie, jakiś link, poszlaka?

 7. „Islam jest religią antychrysta” – a nie lucyferianizm? Przecież w planie III wojen jest o likwidacji religii i manifestacji doktryny Lucyfera.Wiadomo, że Islam to narzędzie w rękach szatana, ale chyba nie ostateczne.

  1. tzn tak. my przede wszystkim winnismy sie koncetrowac na Biblii. Wg biblii jest religia satanistyczną, antychrysta.
   Natomiast druga metodą oceny sa założenia masonów. Wg planu III wojen jelsi to prawda, Islam zostanie wykorzystany, co nie zmienia to faktu, że jest to religia stojąca w sprzeczności do nauk Chrystusa.

  2. …nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat. Po tym poznawajcie Ducha Bożego: Wszelki duch, który wyznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, ten z Boga jest. Wszelki zaś duch, który nie wyznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, ten nie jest z Boga. Jest to duch antychrysta, o którym już słyszeliście, że ma przyjść i teraz już jest na świecie. Dzieci, wy z Boga jesteście i wy ich zwyciężyliście, gdyż Ten który jest w was, większy jest aniżeli ten, który jest na świecie. Oni są ze świata; dlatego mówią tak jak świat i świat ich słucha (1 List Jana 4:1-5)

   1. Jezus Chrystus przyszedł w ciele. Uffff odchaczyc…zostalem zbadany 😉

  3. wszystko co powołuje się na Boga a walczy, umniejsza, zaprzecza Chrystusa to „religia antychrysta”, każdy system co jest przeciwko albo próbuje zastąpić (w miejsce) kogoś innego

 8. Rafał z Wrocławia

  A i zapomniałem zapytać widzę, że ostatni obrazek jest z serii komiksów o byłym jezuicie Alberto Riverze. Piotrze czytałeś je? 🙂 polecam

  Tutaj pierwsza część jest:
  https://radtrap.wordpress.com/2010/12/06/alberto-rivera-komiks/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish