Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nie wiesz jaki plan ma dla Ciebie Jezus. Trzy drzewa.

 

 

Zaktualizowane: 27 marca 2016 - 11:19

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Filmik treściwy i dający do myślenia. Myślę że są rzeczy w moim życiu które ja chcę a Bóg może nie chcieć i boję się tej innej drogi.

  1. Przyjacielu , nie bój się innej drogi , zaufaj Bogu i Jezusowi Chrystusowi gdyż Pan wie co dla nas dobre. Pomódl się aby Bóg wskazał Ci drogę oby objawił Ci jakie są Jego zamiary względem Ciebie. Bądź cierpliwy bracie i miej ufność w Bogu 🙂
   Pozdrawiam

   1. Witaj Bracie Damianie 🙂 Czasami mam problem z zaufaniem Jezusowi. Są rzeczy które naciskają na mnie i zdarza się że nie mam cierpliwości i chcę mieć już to za sobą załatwione i idę swoją drogą szukając rozwiązania ale nie ma rozwiązania. Może we mnie mało pokory.

 2. Mógłbyś Piotrze napisać coś o głupich ludziach, którzy zwyczajnie zatruwają życie?

  1. detmold ustaliliśmy kilka razy. Nie jestem barokowym artysta piszącym na zamówienie.
   U mnie musi wyplywac coś z serca, ducha.
   Inaczej ten blog stanie sie nie moim blogiem, a blogiem detmolda.

   1. Wiem, wiem namolny jestem. Wybacz.

  2. Ja coś napiszę. Ludzie głupi, którzy zatruwają życie innym ludziom to najzwyczajniej ludzie głupi gdyż brak im mądrości Bożej, współczucia i miłości do bliżniego. Po co to więcej drązyć. Wyluzuj, wiem co czujesz. Pozabijałbyś za ich głupote lecz nie mozesz….Prawda?

 3. Filmik znamienny dla katolików, uprzedzający przyszłe wypadki i naturalną sromotę życia , pozwalająxy odnaleźć niewolniczy spokój ducha. Ukazuje on, że nasze naiwne marzenia mają się tak do żałosnej rzeczywistości w jakiej przychodzi nam żyć jak górnolotne idee do łudzkiej chaotycznej egzystencji. Jednen aspekt niepokojąco zwraca poza innymi moją uwagę. Otóż podkreśla on znamiennie naszą zaprogramowaną w systemie niewolniczą rolę jakiej ponoć mamy się poddać szukając sobie w niej innych smaczków – zaprawdę prawdziwe i żałosne, że o naszym przyszłym życiu prawdopodobnie zdecyduje ktoś inny…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish