Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Słowo na 26.03.2016. Jeśli kto mnie miłuje, słowa mojego przestrzegać będzie.

Jana 14:23

„Odpowiedział Jezus i rzekł mu: Jeśli kto mnie miłuje, słowa mojego przestrzegać będzie, i Ojciec mój umiłuje go, i do niego przyjdziemy, i u niego zamieszkamy. (24) Kto mnie nie miłuje, ten słów moich nie przestrzega, a przecież słowo, które słyszycie, nie jest moim słowem, lecz Ojca, który mnie posłał.”

 

Tak więc nie da się kochać Boga, nie przestrzegając Jego Słowa. Żeby znać Słowo, należy je czytać. Jak Polacy mają znać Słowo, kiedy jego czytanie jest społecznie piętnowane.

 

W Izajaszu 66 jest napisane:

 

” Tak mówi Pan: Niebo jest moim tronem, a ziemia podnóżkiem moich nóg: Jakiż to dom chcecie mi zbudować i jakież to jest miejsce, gdzie mógłbym spocząć?

 Przecież to wszystko moja ręka uczyniła tak, że to wszystko powstało – mówi Pan. Lecz Ja patrzę na tego, który jest pokorny i przygnębiony na duchu i który z drżeniem odnosi się do mojego słowa.’

 

Jaki dom dla Boga ze ścian można wybudować?

Bóg nie patrzy na to, jaki kto budynek Jemu buduje, ale na tego kto z respektem i DRŻENIEM  odnosi się do Jego słowa.

 

 

Dalej Izajasz

„Kto zarzyna na ofiarę wołu, a zarazem jest mordercą ludzi, kto ofiaruje owcę, a zarazem łamie kark psu, kto składa ofiarę z pokarmów, a zarazem rozlewa krew świni, kto spala kadzidło, a zarazem czci bałwana – ci obrali sobie swoje drogi i ich dusza ma upodobanie w ohydach. (4) Tak samo i Ja wybiorę dla nich męki i sprowadzę na nich to, czego się lękali, bo gdy wołałem, nikt nie odpowiadał, gdy mówiłem, nikt nie słuchał, lecz czynili to, co jest złe w moich oczach, i wybrali to, czego Ja nie lubię. (5) Słuchajcie słowa Pana wy, którzy z drżeniem odnosicie się do jego Słowa: Powiedzieli wasi bracia, którzy was nienawidzą, którzy wypędzają was z powodu mojego imienia, mówiąc: Niech Pan objawi swoją chwałę, abyśmy mogli oglądać waszą radość. Lecz oni będą zawstydzeni.’

 

„gdy wołałem, nikt nie odpowiadał, gdy mówiłem, nikt nie słuchał, lecz czynili to, co jest złe w moich oczach”

 

W Apokalipsie mamy powtórkę:

 

„a wszystkich, których kocham, karcę i ćwiczę.
Bądź więc gorliwy i nawróć się!
20 Oto stoję u drzwi i kołaczę:
jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy,
wejdę do niego i będę z nim wieczerzał,
a on ze Mną.
21 Zwycięzcy dam zasiąść ze Mną na moim tronie,
jak i Ja zwyciężyłem i zasiadłem z mym Ojcem na Jego tronie.
22 Kto ma uszy, niechaj posłyszy, co mówi Duch do Kościołów”.”

 

Jakże mało osób odpowiada na pukanie. Jakże wiele osób nie zna Słowa Boga.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 26 marca 2016 - 08:06

4 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Dziękujmy dobremu Bogu za jego miłość, za to że chce abyśmy poznawali Go i z Nim byli na zawsze. To smutne, że ludzie dają sie ograbiać ze swojego dziedzictwa, że rezygnują z tego.

  2. Bez Boga życie jest bezcelowe, niczym się nie da zapełnić tej pustki.

  3. Samo czytanie czegokolwiek jest piętnowane/pogardzane/wyśmiewane…

  4. Niestety ? taka jest rzeczywistość,że pokładamy nadzieję w ludziach i bardzo stronimy od biblii.Smutne jest to,że wierni naśladowcy Jezus Chrystus byli mordowani za tłumaczenia biblii na język ojczysty.
    Zły zauważył,że w ten sposób nie wygra,wiec wymyślił,że ogólny dostęp do biblii przyniesie lepsze skutki niż zakaz.W Polsce w prawie każdym domu jest biblia,tylko w większości stoi jako relikt.Taki paradoks a działa,non stop zalewani jesteśmy najróżniejszymi światowymi rzeczami,aby tylko czasami nie spędzić tego czasu z Bogiem.
    Chwała Tobie Chryste,że pociągnąłeś nas do siebie,że dałeś nam Ducha Świętego abyśmy nie błądzili.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish