Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

(D)ewolucja i kreacjonizm i wielki wybuch

Z opisu YT

„Znakomity wykład prof. dr W. Veitha przybliża tematykę Wielkiego Wybuchu (WW) w astrofizyce i nauce o ewolucji gatunków.
Czy wszechświat wyewoluował od WW do dzisiejszej postaci? Jest to bardzo wątpliwe w świetle podstawowych, uniwersalnie obowiązujących praw fizyki. Przyjęcie takiego założenia umożliwia posługiwanie się hipotezą WW, lecz na zasadzie nieprawdopodobnie wielkiej wiary a nie naukowego dowodu! Dr Veith przybliża tę tematykę przez postawienie fundamentalnych pytań, na które nauka odpowiada wyłącznie przez hipotezy lub… unika na nie odpowiedzi.”

 

 

 

 

5 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Jeśli chodzi o kreacjonizm to najlepsze wykłady ma moim skromnym zdaniem Kent Hovind. Co do tego tutaj filmiku to nie oglądałem i będę się musiał przełamać by go obejrzeć bo nie znoszę niemieckiego szwargotu! Nie wiem czemu Bóg przy pomieszaniu języków nie raczył z niego zrezygnować 😉 Na pewno ciekawy materiał ale to ich twarde szwargotanie hrhrh hrrrr mnie przeraża.

    1. Rosiewicz już dawano temu śpiewał: jak przy dziecku można mowic po niemiecku 🙂

    2. Drogi Sławku ten Pan mówi kilkoma językami, zapewne jest tez wykład po angielsku

  2. Sposób myślenia przeciętnego człowieka polega często na braku jakiegokolwiek logicznego rozumowania. Taka ilustracja muzyczna https://youtu.be/l9g7d2f6L10. Albo to https://youtu.be/5TBUnTH6Gx4 albo to https://youtu.be/MBzHXGKg130.

  3. Zauważyłem że niektórzy moi światowi znajomi nie wiedzą w co dokładnie mają wierzyć czy to w wielki wybuch małpy albo Adam i Ewa jako pierwsi ludzie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish