Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zamach w Brukseli. Wybuch na lotnisku i eksplozje w metrze.

„Na lotnisku w Brukseli Zaventem w Belgii doszło do dwóch wybuchów. Po kilku minutach doszło do kolejnej eksplozji w pobliżu stacji metra Maelbeek, która znajduje się niedaleko instytucji unijnych. Premier Belgii poinformował, że jest wiele zabitych i rannych, ale nieznana jest konkretna liczba. Belgijskie władze potwierdziły, że były to zamachy samobójcze. Wprowadzono najwyższy stopień zagrożenia terrorystycznego.”

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bruksela-wybuch-na-lotnisku-eksplozje-w-metrze/fnv3n3

 

Nie martwcie się. Jest to kolejna po tzw zamachach w Paryżu, szopka tym razem nie noworoczna, ale Wielkanocona.

O co chodzi w tym teatrze? Najprawdopodobniej o podsycenie emocji z obu stron konfliktu, który jest elementem Planu III wojen światowych:

Rok 2015 – rokiem spełniającego się planu trzech wojen światowych

Czyli, ma wzrosnąć nienawiść do muzułmanów, którzy wbrew wszelkiej logice zapraszani są do satanistycznej UE jako uchodźcy otrzymując super socjal, celem jeszcze większego znienawidzenia muzułmanów.

Dlaczego jest taka szopka?

Dokładnie jak w owym Planie III Wojen światowych, ma byc konflikt między politycznym syjonizmem, a światem Islamu, żeby przyszedł wybawiciel.

Problem – reakcja = rozwiązanie.

Dialektyka heglowska.

 

Być może wybawicielem będzie Trump, a być może ktoś inny. Ciężko na tym etapie stwierdzić.

Naszym zadaniem jest modlić się o to, aby Jezus Chrystus dotknął serca Polakom. Modlić się o rządzących, aby nie ugięli się naciskom UE w kwestii uchodźców. Jeśli tego nie będziemy robić,, to będziemy musieli modlić się o nawrócenie muzułmanów już w Polsce.

 

Teatr ten jest na podobieństwo polityki polskiej. PO kontra PIS, kiedy oni wszyscy reprezentują interesy Izraela. Stąd w owym planie jest powiedziane: wojna będzie między politycznym SYJONIZMEM, a Islamem.

Nie z chrześcijaństwem a Islamem. Chrześcijanie będą tylko ofiarami. To syjonizm pokieruje nienawiść do muzułmanów.

 

Antyuchodźcowy Orban jest odznaczony Wielkim Krzyżem Orderu św. Grzegorza Wielkiego.
Odznaczenie to jest odznaczeniem watykańskim ustanowione w 1831 roku przez papieża Grzegorza XVI.

Order Świętego Grzegorza Wielkiego jest jednym z pięciu rycerskich orderów papieskich i najwyższym odznaczeniem nadawanym osobom świeckim (nawet innowiercom, jak np. żydowski rabin Leon Klenicki), za szczególne zasługi dla Kościoła katolickiego[3].

Nie dajcie się nabrać na ową grę a już tym bardziej poddać strachowi.

 

Czytamy także „Belgia zamyka granice z Francją”. Powrót do czasów z przed Schengen?

Zamachy sa tez zapewne narzędziem do wprowadzenia NWO na którego przedsionku jesteśmy. Nie zapominajmy o 11 września. Zaraz po nim wprowadzono ustawy antyterorystyczne w USA i napadnięto na Afganistan.

Kogo powinniśmy się bać? Boga.

W obliczu nadciągającej wielkiej czarnej chmury uczepmy się Jezusa Chrystusa.

Ps 36

Oto najdroższy skarb dla potomności.

Zguba zaś czeka grzesznego człowieka,

Potomstwo jego również zguba czeka.

Sprawiedliwych zaś Pan zawsze obroni,

Płaszczem opieki swojej ich zasłoni

 

Zaktualizowane: 22 marca 2016 - 13:32

64 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Obejrzałem i wcale mnie to nie dziwi wszak jak powiedział „czarny” papa daje przykład! Wszyscy modlimy się do jednego boga jak stwierdził rabin a najważniejsze jet to co mamy w sercu! Słowa niczym miodek dla uszu słuchających tych bluźnierstw młodzieży!

   1. Bardzo trudno mi gromić i demaskować fałsz ekumenii. Dziś np. czuję, że w zasadzie na tym polu zawiodłem, choć atrakcyjność założeń ekumenizmu sprawy zdecydowanie nie ułatwiła.

    W końcu jak bardzo „zły” w ich mniemaniu musi być ktoś, kto walczy z „miłością” i „wspólnotą” z innowiercami? Przecież ludzie chcą pokoju, a te złe religie, podziały uniemożliwiają pojednanie tak, by była jedna wiara i już nigdy więcej nie było wojen na tle religijnym… W końcu ważne, że jest się dobrą osobą, nie osądza innych, ale za to razem z nimi szuka wspólnej drogi do boga… – dla takich ludzi wers o wąskiej drodze i absolutnej prawdzie tylko w Jezusie zakrawa niemal na groźny fundamentalizm. A na czym innym się oprzeć, jak nie na cytatach z Biblii? Przecież nie na własnej elokwencji…

    1. Mnie to się zdaje,że jako piersi pójdziemy do odstrzału,jako ci,którzy nie dążą do pokoju i są radykałami.
     Jakoś nie mam już złudzeń,jako naśladowców Jezusa Chrystusa czeka nas podobna droga.

   2. Księga Jeremiasza 17.9 mówi: „Podstępne jest serce, bardziej niż wszystko inne, i zepsute, któż może je poznać?”

  2. to ci wszyscy w kościele winni tam starać się rabina zewangelizować, dać „dopoznać” Mesjasza z biblijnego punktu widzenia

 1. Co do szopki to racja, a większość i tak uwierzy w propagandę wciskaną im przez media. Dawno mnie tu nie było tzn. w rodzinnych stronach ale z tego co widzę to kraina ślepców, w której jednooki jest królem!! Nic się tu nie zmieniło od lat a jeśli już to na gorsze. Ludzie zupełnie pozbyli się daru jakim jest zdolność do samodzielnego i logicznego myślenia. Pozbyli się z lenistwa i wygodnictwa bo po co niby mają wytężać umysł skoro ktoś inny zrobi to za nich i poda im gotowe rozwiązanie na każdą sytuację!!! Przychodzi mi tu do głowy cytat z Mickiewicza piszę z pamięci więc przepraszam za ewentualne błędy:”Niechaj kogo wiek zamroczy, chyląc ku ziemi poradlone czoło. Takie widzi świata koło jakie tępymi zakreśla oczy!” Jeszcze kilka dni temu z bratem Pawłem po powrocie ze zjazdu rozmawialiśmy w autobusie o możliwym zamachu podczas nadchodzącej szopki zwanej światowe dni młodzieży a tu proszę Bruksela „wypaliła”! Po chrzcie jednak zupełnie inaczej na to patrzę wszystko wydaje się łatwe i proste w sercu zaś zagościł spokój 🙂 Spokój jakiego nigdy nie doświadczyłem a moje modlitwy są lekkie i gęba cały czas mi się cieszy 🙂

  1. Super bracie! PAN z tobą!

 2. warto dodać, że zamach nastąpił po nocy przesilenia(jedno z największych świąt okultystycznych), dla mnie Islam to religia mająca swoje korzenie w okultyźmie jak wiadomo Mahometowi ukazał się anioł…(wiadomo jaki) myślę, że rozpowszechnienie się terroryzmu (za przyzwoleniem władz europejskich) ma na celu przyspieszenie procesu powstania Nowego Porządku Świata

  1. tak i w przeddzień nadejścia pierwszej z dwóch komet.

   1. Właśnie chyba te zamachy są powiązane jakoś z tymi kometami.Jak był 13 listopada, to też chyba coś leciało.

 3. Ktoś coś kiedyś pisał, że liczba 23 jest jakaś wyjątkowa, a tu proszę 22 i zamach. Co się może stać 23? Poczekamy zobaczymy.

  1. Z tych „wyjątkowych” liczb to 9,11,13,15,21,22 i 23, thegroxt1 zwraca szczególnie uwagę na 15 i 23.15 to coś z piątym wiekiem, piątym królestwem, a 23 nie wiem.Adi chyba się też na tym zna.

   1. twierdzi że w tych dniach zazwyczaj dzieje się coś co nawiązuje do symboliki biblijnej, jakieś mini lub większe znaki, a pewnego dnia nie będzie więcej tego wzoru ale zacznie się czas apokaliptyczny jakimś sporym wydarzeniem jak np atak nuklearny

 4. Tam,gdzie odrzucono Boga,dzieją się takie rzeczy.

 5. Na początku przepraszam ze pisze komentarz nie dotyczący artykułu…

  Mianowicie chciałem prosić Was o rade/zapytac w pewnej kwestii.. Raz na jakis czas zdarza mi sie podczas snu miewać dziwne odczucia. Czuje jakby cos wchodzilo we mnie przez usta, boje sie wtedy. Nie wiem czy to jawa czy sen.. Zawsze sie wtedy budze. Nie miewam tak często.. Zdarzylo mi sie kilka razy… A bardzo dawanooooo temu doswiadczylem podobnych rzeczy będąc w liceum. Mieszkałem w internacie i normalnie w dzień gdy polozylem sie troche odpocząć i zasnąłem czułem jakby cos na mnie usiadlo.. Bylem przerażony, nie mogłem sie ruszyć.. Dopiero gdy w myślach zacząłem wymawiać Ojcze Nas to ustapilo. Są juz nie wiem czy to moje fantazje, jakes leki czy co… Dodam ze dochodzę w jakimś stopniu do poznania prawdy… Staram sie przynajmniej jej szukac – raz lepiej , raz gorzej. Co o tym sądzicie?

  1. https://www.youtube.com/watch?v=bOyYrQXMHic Masz to co ja nawracasz sie i demony cie atakuja paraliz senny

  2. Ja mam np Nerwicę. I co jakieś 3 miesiące gdy zasypiam i jestem w pół jawa/pół sen przebudzam sie z ogromnym lękiem, płytkim oddechem i z myślą ”ja odchodzę” Probuję zasnąć i znów to samo w kółko, czasem nawet trwa to i 4 godziny Przed atakiem bezdechu i lęku pojawia sie coś ala ”wylew krwi ”/ucisk we wnetrzu głowy. Modlitwy pomagają ale nie od razu. Myślę ze mój przypadek to po prostu moje rozwalone już nerwy 🙂

   1. Mati witaj w domu mam to samo 🙂

   2. A i dodatkowo , trzaski w glowie czuje wlasnie nie moc w rekach i nogach , oraz drgawki na przemian zimno i cieplo , i dziwna taka pustka w glowie jakbym mial zaraz zwariowac .

    1. Tez mam własnie niedowłady i mrowienie rąk. Masz Nerwice. Spokojnie. Wszyscy ją mamy lecz tylko wyjatkowym uona sie ujawnia. Dreczy nasze ciała. Powiedziałem tak żebys przestał sie stresować w zwiazku z tym stresem. Zapomnij o tym a bedziesz spał spokojnie. Wroci ta czwana bestia ale olej ją i spij spokojnie. W nagłych wypadkach weź nieszkodliwy zbytnio dla ciała i duszy ATARAX ,który jest zrobiony na bazie hydro cos tam,ogolnie zdrowe.Po takiej jednej małej nerwy sie luzuja i zasypiasz jak dziecko. Jednak suma sumarum polecam modlitwe do Boga, i na pewno sie uda,bo przeciez to najlepszy lekarz 😀 Sorry za pisownie.Piszę z Japonii…..zarcik 😉

     1. Mati, niedowłady, mówienie, coś Ala wylew – nie bagatelizuj tego to mogą być poważne problemy z układem krążenia! Może być to początek udaru niedokrwiennego, może wada serca. Może jeszcze coś innego. Oczywiście permanentny stres ma duży wpływ, jeśli do tego dodamy używki – trawka, fajki, alkohol… Nie wszystko trzeba zwalać na demony.

      1. miało być 'mrowienie rąk’ a nie 'mówienie’

       1. Robilem troche badan glowy itd i na koncu trafilem do neurologa ktory mi oznajmil ze to po prostu nerwica. Dostalem Atarax i zostalem odeslany do szałasu. Coz… Wielu ludzi to ma i wielu mysli ze to wlasnie to co napisałas a to w rzeczy samej nic co moze nas polozyc do snu przed sądem.

        1. Mati, będę natrętna, ale czy byłeś u kardiologa? A u endokrynologa? Mati, pocztaj sobie o problemachpsychicznych w chorobach tarczycy – głownie o depresji – to wszystko po Czarnobylu. ps. a Mati z kotkiem to ten sam co bez kotka?

         1. Ten sam ten sam. Telefon kotek laptop bez kotka. Nie wydaje mi się bo gdy opisywałem mu ten objaw powiedzial mi ze wie o co chodzi i ze mial takich pacjentow. Kit z tym najzwyzej umre….

       2. Może być od kregosłupa,zwłaszcza szyjnego-siedzenie przed kopem sie często kłania.Cwiczyć.

        1. Nerwica glownie idzie od krzyza. Korzonki rwa kulszowa itd.

  3. Nie tylko ty sie z tym zmagasz. Mialem to samo cos na tobie siedzi boisz sie otworzyć oczy choć czujesz jakas zlowroga obecnosc, chcesz krzyczec lecz usta milcza, nie wiesz czy to sen czy jawa, oblewaja cie poty,serce bije jak szalone a oddech przyspiesza. Postaraj sie chocby w myslach zawolac imienia Jezusa zobaczysz ze wszystko zniknie jak reka odjal. Krzycz w myslach Jezu pomóż mi! Przed imieniem Jego drżą wszelkie zlowrogie sily.

   1. Potwierdzam, miałem tak samo od dzieciństwa co jakiś czas. Od paru miesięcy spokój. Modlitwa do Pana Jezusa i miecz Słowa Bożego pomaga. Nie ma nerwic, paraliżów nocnych i innych rzeczy których nie pokona nasz Pan Jezus Chrystus, On pokonał śmierć. Najpierw zaczynajcie od modlitwy a nie od łykania prochów.

 6. Wprowadzono najwyższy stopień zagrożenia terrorystycznego.” pfff dobrze wiedzieli o tym przed ”boom”

 7. Poznanie Prawdy

  Gdzieś w reklamie czy tam banerze czytałem nagłówek, że były zamachy.. Kiedyś ktoś pisał tu na blogu, że będą zamachy w Brukseli. Nie pamiętam.. Niemniej to ważny cel, Bruksela… Nie przypadkiem. Następne będą w Watykanie, czy gdzie?

 8. Czemu od kilku dobrych dni budzę się ZAWSZE o 3 godzinie? Do pracy mam budzik ustawiony na 4:30, mimo to każdej nocy, chociaż na 30 sekund obudze się o 3… Help me

  1. Mnie prześladuje godzina 21:37 😀 mówi wam to coś?

   1. Oficjalnie podana godzina smierci jp 2

   2. Głuchy Dziadek

    mnie długi czas prześladowała liczba 33, a teraz już nie.

  2. Tez często zdarza mi sie budzic o 3 lub troche po 3.

   1. Jak Bog otworzyl mi oczy, budzilam sie kilka razy dokladnie o 3 w nocy. Czulam tez taki dziwny lek. Gdzies wyczytalam, ze 3 w nocy to godzina duchow czyli demonow, ale nie wiem czy to prawda. Zakrywalam glowe koldra ze strachu i sie modlilam. Teraz juz tego nie mam.

    1. równiez miałem słynne 3e w nocy.
     Zazwyczaj to było wtedy, kiedy grzeszyłem …

    2. Od kiedy porzuciłam kk a potem śj to całe dorosłe życie byłam agnostyczką. Na pewno byłam wielka grzesznicą nie mniejszą niż inni, a jednak nigdy zaden żaden zły duch do mnie nie przyszedł, bo ja w nie po prostu nie wierzyłam! Tak mi się więc wydaje, że one przychodzą do tych którzy w nie wierza i je do siebie po prostu zapraszają?

  3. Patryk to zależy…..Jezus Chrystus konał na krzyżu od godziny 12 do 15 -według kościoła 15 godzina jest godziną oddaną Bogu ,a na przemian 3 -według kościoła złemu.Można znależć inne wyt€maczenie dlaczego organizm człowieka tak reaguje.z Bogiem.

 9. Ciekawe, ile komentarzy zarzucających Detektywowi zbytnie. zainteresowanie światem i interpretowanie przezeń Pisma nie zostało opublikowanych. Nie rozumiem takiej postawy, bo w moim przypadku uświadomienie sobie, że świat duchowy manifestuje się w rzeczywistości materialnej, i że tajne stowaryszenia lucyferian z jezuitami na czele mają ten przebrzydły świat pod kontrolą jedynie wzmocniło moje zaufanie w nieomylność przekazu biblijnego.

  1. tutaj akurat bardzo rzadko sie trafiają, jeśli już to od faryzeuszy biblijnych.

  2. Jacku, u mnie podobnie sprawy się mają. Bardzo dobrze, że możemy tutaj poznać jak świat duchowy wpływa na świat materialny. U mnie też wiara wzrasta dzięki takiemu zestawieniu. Nigdy wcześniej nie pisałam komentarzy na stronach internetowych,a ta strona jest pierwsza gdzie to robię.

 10. Poznanie Prawdy

  Panie Boże kiedy wrócisz… Ludzie nie widzą nawet w tym spisku. A to wszystko jest ustawione, wszystkie wydarzenia na świecie są praktycznie do przewidzenia. Ale to widzą nieliczni, bo resztę to nie interesuje.
  Oby wydarzenia przyspieszyły i Bóg wrócił.. Zabrał albo nie, ale żeby w końcu upadł ten świat.. A Bóg dał dowodów tym wszystkim oszustom, hipokrytom śmiejącym się w twarz wierzącym..

  Ps: Ciekawe czemu nie zrobili zamachu na siedzibę UE.. Tam jest powód..

 11. „. Modlić się o rządzących, aby nie ugięli się naciskom UE w kwestii uchodźców. Jeśli tego nie będziemy robić,, to będziemy musieli modlić się o nawróceniemuzułmanów już w Polsce.”

  ale czy jeszcze będzie,ocaleje ktoś,kto miałby się miał się modlić?

  1. Kolejne zamachy tak : Niemcy ,Francja ,UK , USA to inna bajka ale tam tez to bedzie mniejw iecej w tym czasie .

 12. Wiewiórka Małgosia

  Ten entuzjazm mediów w prezentowaniu okropności jest bardziej przerażający niż sam atak.

  A do tego z przerażeniem odkryłem, że zaczynam się do tego cyrku przyzwyczajać.

  Z jeszcze większym przerażeniem patrzę, jak w coraz szybszym tempie ludność Europy popada w paniczny strach, którego skutkiem jest dzika, ślepa, irracjonalna nienawiść.

  Widać to szczególnie dobrze w dzisiejszych doniesieniach i komentarzach pod nimi. Prawie wszystkie są w tonie „broń dalej ciapatych, to pozabijają nas wszystkich”. Większość komentarzy sugeruje, że jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest otwarta wrogość, nienawiść i atak na wszystko co ciemniejsze niż białe.

  Czyli dokładnie ta sama postawa, którą mają terroryści.

  Jest to polskie chrześcijaństwo w praktyce. Polega ono na krzyczeniu: „ukrzyżuj! ukrzyżuj!”

  To co wiadomo w tym momencie, to to, że były wybuchy w Brukseli w metrze i na lotnisku i zginęło kilkadziesiąt osób. Nie wiadomo kto wybuchał, nie wiadomo jak, nie wiadomo dlaczego. Niewiele wiadomo.

  Ale wiemy, że lokalna agencja prasowa podała, że: „było słychać krzyki po arabsku”. Nie wiadomo gdzie te krzyki, jakie krzyki i kto je słyszał. Ale czytelnikom to wystarczy: dla uprzedzonego pogłoska ma równą rangę co przeprowadzony proces sądowy.

  Jeżeli się z czasem okaże, że terrorystą był Arab, to każdy kto mówił „poczekajmy spokojnie na dowody i informacje” zostanie potępiony, że jest albo biednym, nieświadomym głupcem albo przyjacielem terrorystów.

  Porządny człowiek wie z góry jaki będzie wynik śledztwa. Jak Macierewicz.

  „Okrzyki po arabsku” z niewiadomego źródła wystarczą całkowicie, żeby zacząć organizować demonstrację pod tytułem „zabijmy wszystkich co mówią po arabsku – tak na wszelki wypadek”.

  Mało komu chce się sprawdzić, że w Brukseli po arabsku mówi 25% mieszkańców. Z całą pewnością było słychać też okrzyki po francusku, ale nikt nie uważał za stosowne informować w mediach, że „było słychać krzyki po francusku”.

  Skoro ludzie czekają na Araba, to Araba muszą dostać – srał pies obiektywność dziennikarską. Takie czasy – trzeba się dostosowywać do potrzeb rynku

 13. To co się dzieje na świecie jest odbiciem bitwy która wrze na okręgach niebieskich. Zbliża się z resztą ostateczne starcie Dobra ze złem, kończące kilka tysięcy lat zmagań. Radujmy się w Bogu na tą okoliczność. Chwała Jezusowi Chrystusowi.

 14. Kolejny straszak jak w Paryżu.
  Polecam obejrzeć mapkę zamachów i się dokładnie przyjrzeć http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/imagecache/Oryginalny/images/comment_flbiWzvTbW2K6JbArhHgRTGKujAzScB8%2Cw400.jpg

  Nie czytajcie tych głupot o zamachach to tylko scena aby wywołać u nas strach którym się karmią. Pozytywne myślenie ich zabija

  1. https://vigilinclinaverat.wordpress.com/2016/03/12/wygnani-slowianie-grupa-a-brahm-i-grupa-rusa/

   Ten człowiek, do którego blogu wrzuciłeś link uważa, że Boga nie ma. Ani Szatana. Że masoni wymyślili tezę i antytezę na kanwie starożytnych bóstw żeby skłócić wzajemnie ludzi i ich wyzyskiwać. Uważa, że człowiek wolny od autorytetów sam jest sobie bogiem.

  2. Interesujące jest to, że przedstawiciele nawet najbardziej fantastycznych teorii zawsze znajdują jakieś argumenty na poparcie swoich tez. To jak z denominacjami. Kłótnią o dogmaty. Jeden da wersety z Pisma na poparcie swojej tezy, a drugi ją obali innymi wersetami. Czasem ciężko jest ufać i wierzyć.

 15. Igor Janke o Orbanie:
  „Tak samo przeszedł przemianę

  duchową, religijną…

  …w której autentyczność, jak Pan zapewniał na
  spotkaniu, Pan wierzy.

  Na tyle, na ile poznałem Orbana i wysłuchałem opowieści ludzi, którzy go dobrze znają, wydaje mi się, że jego przemiana jest szczera i – co więcej – bardzo głęboka. Orban głęboko wniknął w kwestię stosunku do Pana Boga oraz roli religii i Kościoła w życiu człowieka. Co do roli Kościoła, mógł to sobie wykalkulować. Ale w pewnym momencie bez rozgłosu wziął ślub kościelny, jak również przeszedł akt konfirmacji (jest kalwinistą), z czym też się nie obnosił. Rozmawiałem z jego bliskim przyjacielem, duchownym, który przeprowadzał go przez te przemiany. Jego opowieści były niezwykłe: to wszystko nie odbyło się ot, tak sobie. Orban zarówno do ślubu, jak i do konfirmacji przygotowywał się bardzo głęboko przez wiele miesięcy.”

  Ma żonę katoliczkę i nawrócił się tak po kalwińsku ale rozumiejąc,że Bóg rządzi ,jest najwazniejszy i bez Niego ,bez Jego Prawa,wartości człowiek nic nie wskura,był ateistą,wyśmiewał religię,wiarę w Boga wcześniej.
  Stad zmienił konstytucje Boże błogosław Węgry.
  Ja wierzę w jego przemianę duchową,
  może to jeszcze nie nowonarodzenie,nie wiem,nie mnie sądzic
  ale ten człowiek poszedł wyraznie w stronę Boga jako Pana wszystkiego i temu podporzadkowuje życie i prace.
  Wierze,że mozna dostać order Grzegorza WLK>,a potem przeżyć przemianę.
  Może jest to proces jak u wielu z nas.
  Wolę wspierać go modlitwa,niz wyrokowac o jego nawróceniu.

  „Przemiana Orbána była jednak znacznie głębsza. Pod koniec lat 90. zdecydował się na zawarcie sakramentalnego małżeństwa oraz ochrzcił dzieci. Ponieważ jednak poza chrztem nie otrzymał żadnego religijnego wychowania, już jako premier Węgier przyjął konfirmację w Kościele kalwińskim, w którym był ochrzczony. Znalazł także czas, aby przejść wszystkie związane z tym etapy przygotowań. W czasie Adwentu w 2005 r. publicznie powiedział o zmianie, jaka w nim wówczas nastąpiła: „Od tego czasu staram się, abym żył na Bożą chwałę i dla dobra ludzi, co na język zawodowego polityka przetłumaczyłbym w ten sposób: budować ojczyznę, tę przez małe »o«, czyli kraj narodu węgierskiego na tej ziemi, ale też tę przez duże »O« — ojczyznę niebieską, królestwo Boże, i to jest wyższy sens i cel tego, co robię. Ten sens jest wyższego rzędu, poza i ponad wszelkimi politycznymi kalkulacjami”.”
  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/PS/gn201018-orban.html
  http://niepoprawni.pl/blog/marek-mojsiewicz/orban-rozpoczal-rozbijanie-unii-europejskiej

  1. Wszystkie królestwa na ziemi są poddane szatanowi. Orban nie ejst wyjątkiem. Mason zastepowany jest masonem

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish