Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przechwytywanie twarzy z TV w czasie rzeczywistym.

Nie wiem czy dobrze przetłumaczyłem tytuł, ale jeśli wierzyć filmikowi, to jest to milowy krok w czymś co biblia zapowiada w apokalipsie:

 

(14) I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła.

(Apokalipsa  13:14, (15) I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.

(Apokalipsa  13:15, 9) A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę,

(Apokalipsa  14:9, (11) A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia.

(Apokalipsa  14:11, Biblia Tysiąclecia)(2) I ujrzałem jakby morze szklane, pomieszane z ogniem, i tych, co zwyciężają Bestię i obraz jej, i liczbę jej imienia, stojących nad morzem szklanym, mających harfy Boże.

 

 

Zaktualizowane: 21 marca 2016 - 17:31

63 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Widać do czego świat dąży!

 2. Witam Was bracia i siostry , rozpaczliwie prosze o pomoc , jest ze man coraz gorzej dzis w nocy przezylem horror, prosilem Boga o ukrucenei moich mek , tracilem jakby wladze w rekach nogach , balem sie czegos ciagle bole zoladka , zawroty glowy , jakby takie przyciskanie ciala do lozka , slabo sie czuje , ciagle jakis znerwicowany , i roztrzesiony nie mam juz sily , juz zaczynam miec mysli samobojcze nie wiem , ale to chyba koniec .

  1. Maćku,
   to przez koncentrowanie się na wojnach i etc.
   Bóg dopuszcza takie ataki ponieważ Ty jesteś z dala od Boga.

   Z tego co pamietam, to palisz, a więc żyjesz w grzechu. Niszczysz świątynie Boga.
   Miałem nawet napisac o tym tekst dla wszystkich, ale jakoś zebrac sie w tym temacie nie mogę…

   1. Czy priest-Maciek,został juz zanurzony w imie P.Jezusa?Czy miał juz pogrzeb starego Macka?
    Na jakim jest etapie?

    1. na etapie przed narodzeniem, bez chrztu

     1. a Priest jest w jakiejś wspólnocie realnej?

    2. etapy wtajemniczenia.. co to misteria pogańskie? 😀 i specjalne zaklęcia do chrztu „w imię Jezusa”? (rozumiem że chodzi ci o wodny chrzest)?

     „Moim zdaniem problem samej formuły wypowiadanej podczas chrztu jest wytworzony sztucznie. W kilku fragmentach dotyczących chrztu sa stosowane zamiennie różne wyrazy stojące przed „onoma” [imię] i jakoś nikomu to nie przeszkadza chrzcić, natomiast wyrazy te niekoniecznie są synonimami i mogą oznaczać zanurzanie w imieniu Jezusa, w imię Jezusa, przez imię Jezusa, na podstawie imienia Jezusa [epi] albo w imieniu Jezusa, poprzez imię Jezusa, z imieniem Jezusa [en] albo w imię Jezusa, do imienia Jezusa, ze względu na imię Jezusa [eis].
     Wygląda na to, że zanurzania dokonywano po prostu ze względu na Jezusa, w Jego imieniu czyli w imieniu kogoś, kto upoważnił i tak dalej, natomiast sama formuła wypowiadana podczas chrztu została określona przez tego, któey upoważnił i ze względu na którego zanurzano. Jedno z drugim wcale się nie kłóci.
     Zauważ, że większość osób, które mają z tym problem, to są „nietrynitarze”, którzy mają problem z współistotnością Osób Trójjedynego Boga. Zanurzenie w rzeczywistość (w ujęciu biblijnym imię oznacza naturę, rzeczywistość, charakter) JHWH, symbolizowane w chrzcie, może po prostu być wykonywane w imieniu Jezusa, a jednocześnie w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.”

     Priest rozluznij sie i popuść to całe zamartwianie sie WW3, skieruj uwagę na Słowo Boże. Karmienie cielesnego strachu nowinkami apokaliptycznymi z netu to nie rozwiązanie na sama apokalipsę. Rozwiazaniem jest Zbawiciel, skieruj uwagę na to , no i nie patrz na sprawę, Słowo Boze od końca – tylko przez apokalipsę, jest jeszcze całą reszta.

  2. A miałem przeczucie, by się o ciebie bracie pomodlić… To straszne – co chwile któryś brat albo siostrza czuje, że nie daje rady. Oczywiście będę dalej się modlić o ciebie.

   Piotrze, myślę, że trzeba wobec tego zamieścić notkę z prośbą o modlitwę za Priesta.

   1. Priest też będę się za Ciebie modlić 🙂

  3. Pomodlę się za ciebie. Trzymaj się Boga, życie tym światem lękami i strachem, w Bogu odnajdziesz pokój mimo okoliczności na zewnątrz.

   1. poprawka miało być życie tym światem jest przesiąknięte lękami i strachem

  4. Pomodlę się za Ciebie bracie 🙂 Karm się Słowem Bożym codziennie, a te lęki ustąpią. Udaj się do lekarza, jakim jest Jezus 🙂 Przed snem pomyśl sobie, że Królestwo Niebieskie czeka na Ciebie, a Ty jedynie musisz uwierzyć, zaufać i w pełni dać się poprowadzić Jezusowi. Będzie dobrze.

  5. ja mam pewne jazdy w głowie stykając się z postawa ludzi którzy „na bezczela” negują Bożą sprawę, czy wykręcają wszystko w tym na anty… nic nie poznają ,a zaszczekają sprawe, nic dziwnego że poganie byli przyrównywani do psów… co obce to zaszczekają, a jeszcze zdepczą tych którzy niosą swiatlo prawdy

 3. Mam tysiace objawow , takie uczucie jakis trzaskow w glowie przed snem , wstret do ludzi , niechec do niczego , uczucia ziman i goraca trzesawki ,i taki ogromny lek ze zaraz umre,i uczucie takiego odplywania jakbym mial zaraz umrzec. Juz nad niczym nie panuje , stracilem nadzieje , dzis poszedlem sie przebiec do lasu , to ledwo zrobilem 2,5 km i oczywiscie wyszly papierosy i koniec biegania , ale znalazlem tel jakis ludzi i zadzwonilem i zwrocilem telefon , wiec jakis dobry uczynek chociaz jest .

  1. Priest, rzuć to palenie oraz przestań się nakręcać wiadomościami o wojnach etc. Skup się przede wszystkim na Bożym Słowie.
   Musisz zrozumieć, że nałóg który niszczy Cię tylko dzieli Cie od Boga- nie pozwala nawiązać z Nim bezpośredniej relacji do tego otwiera przystęp złych duchów do Ciebie (napisałeś :” jakby takie przyciskanie ciala do lozka „). Strach nie pochodzi od Boga. A jak nie od Niego to do kogo?
   Przerwij to!
   Musisz się zaprzeć siebie samego- nie ma innej opcji. Proś Boga o pomoc gorliwie z wiarą. Zwróć się do Niego, padnij na kolana i wyznaj swoje grzechy.
   Jezus przecież nie zostawi Cię samego sobie ale musisz tez coś z siebie dać.. Zrób ten jeden mały krok do przodu…

   Na naszą pomoc też możesz liczyć 🙂

  2. Możesz liczyć na moją modlitwę. Sam też módl się nieustannie. Najlepiej modlitwą” Ojcze nasz” ( jeśli trzeba to nawet na okrągło). Zwracaj się też do Jezusa za słowami „ufam Tobie”. Ja tak robiłam w podobnych sytuacjach i po jakimś czasie „odpuszczało”.
   Poza tym daruj sobie wojny, spiski, złe wydarzenia itp. Skup się na tym co dobre.

  3. Dołączam się do modlitwy,aby Jezus Chrystus uwolnił Cię z nałogu tytoniowego,a Ty ze swej strony proś o pomoc i wierz,że Jezus Cię uwolni.
   Zgadzam się z tym co napisali przedmówcy.
   Nie szukaj wymówek.nie marnuj czasu,tylko zwróć się do Tego.który wszystko może.
   Po co masz być oddzielony i przechodzić katusze -Jezus czeka.
   Posłuchaj mnie nie postępuj tak głupio jak ja,rok czasu po nowo narodzeniu oszukiwałam się,że to nie grzech.
   Jeśli uwierzysz,że Jezus pokonał ten twój nałóg – uwolnienie przychodzi natychmiast.
   I dzieją się cuda w twoim życiu.

  4. Witaj. Jeśli masz złe myśli, strach, obawy, źle śpisz to może być tak że kiedy zacząłeś szukać Boga, to zaczął się Tobą interesować zły. Przeważnie kiedy ludzie są daleko od Boga i się nim nie interesują to nie mają takich sytuacji. Ja nawet przez sen wczoraj wypędzałem demony. Parę miesięcy temu, kiedy się przebudziłem z tego zakłamanego świata, świeżo kiedy poznałem Jezusa na nowo, miałem tzw. „paraliż przysenny”- niby nic, bo wiele razy miałem go w życiu. Ale jak mnie to coś atakowało to nie wiem skąd, bo byłem „świeżakiem” w wierze zacząłem w myślach wołać do tego czegoś że nie ma prawa nawiedzać mojego ciała bo jest to świątynia Ducha Świętego i ma iść precz. Wyobraźcie sobie jaki byłem zszokowany rano, bo niby skąd mi takie słowa przyszły do głowy przez sen. Pamiętaj Bracie, że masz wielką broń jaką jest słowo Boże. Jeśli przychodzi zło to bierz miecz i walcz, a zło ucieknie. pozdrawiam.

 4. Brawo za czujność. Nie pomyślałbym, że to może miec związek z bestią. Kolejny raz zdaję sobie sprawę z tego jak sprytny jest syn jutrzenki.

 5. A większość jak spała tak śpi i jeszcze mają pretensje, iż przeszkadzamy im w spaniu. Dlatego trzeba zachować wzmożoną czujność i starać się zbytnio nie folgować własnemu ciału gdyż to sprowadza na manowce.

 6. Dziekuje zawsze moge na Was liczyc Hallelujah .

  1. Pamiętaj , że przede wszystkim na Pana Jezusa możesz zawsze liczyć 🙂
   Oddaj Jemu swoje życie.
   Zaufaj Mu.

   „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie.” (Mt 11:28-30)

   Z Bogiem Priest

   1. Priest, łaska PANA niechaj będzie z tobą!

 7. Koordynatorze zboru Piotrze, chaos myślowy w umysłach ludzkich pogłębia się. Ludzie pędzą przed siebie na oślep bez celu i sensu. Dokąd nas zaprowadzisz Boże, Ojcze nasz, Władco nieba i ziemi? Coś wesołego https://youtu.be/nzlDYKR5otM.

 8. Czy ktoś wie coś na temat różnic między greką nowego testamentu, a tą współczesną? Czy różnice są aż tak duże, że nie warto nauczyć się greckiego, aby poznać lepiej znaczenie słów?

  1. Greka NT to Greka koine, język potoczny, nie warstw wykształconych, tamtego czasu.
   Jeżeli uczyć się, a warto, to greki klasycznej, nie współczesnej, a najlepiej właśnie koine.

 9. Awafih. Nie będe oryginalny. Świat sie kończy.

  1. Reżim chce wojny, reżim pragnie ofiar…

    1. Porównaj to z Gan…tfu. Nie ma czego porównywać. Minęło niewiele lat a ludzie od tej wszechobecnej różnorakiej trucizny tak zgłupieli…

 10. Adminie ten zjazd 9-10 kwiecień to jest inne Sulejowo?

   1. A to jest koło Piotrkowa trybunalskiego tak?

     1. Lokalizacja widzę staje się powoli nasza bazą wypadową 😀 A i tym razem może będzie też i w niedzielę 😀

      1. Heh patrzę na tę mapę i nie widzę tego Sulejowa 🙂 Może muszę okulary założyć 😛 A tak na serio mógł by ktoś zaznaczyć na mapie w którym miejscu to jest a później wysłać jakoś?

 11. Ludzie w dzisiejszych czasach bardziej wierzą w ufo/demony/wróżki/melanże-libacje itp. niż w Boga…

  1. twoje złote mysli zawsze mnie inspirują…

   1. Nie ma co się zamartwiać. Dobrej Nocy.

    1. Jeśli PAN z nami, to kto przeciwko nam, jak nie pokonany na krzyżu szatan? Bądźmy dobrej myśli, a nasz duch niech zazna spokoju.

  2. Demony widzą, że masom z zaprogramowanymi umysłami łatwiej uwierzyć w to, co można zobaczyć, jak flaszkę żołądkowej gorzkiej, czy nie przymierzając ufoki tudzież fałszywe cuda magików typu Stephen „Dynamo” Frayne.

  1. Z Bogiem. Niech was PAN prowadzi.

  1. A dziś marca 22. dzień… 322 – liczba jak pod emblematem stowarzyszenia Czaszki i Piszczeli. Przypadek? Hmm. Ktoś w necie chyba przestrzegał przed możliwymi zamachami 22.03?

   1. No, groxt1 np.
    A w ogóle teraz dodał kilka filmik o tym zdarzeniu, to jeden z nich:
    https://www.youtube.com/watch?v=ffw2aGrwDaU

 12. Tymczasem jest już kilka metod do rozpoznawania zmiennokształtnych zwanych reptylianami związanych z podświadomymi, podprogowymi reakcjami ich mózgu na bodźce i osobniczymi zachowaniami. Ponieważ stale kontrolują oni swój wygląd na krótkie chwile tracą kontrole nad niektórymi obszarami swojego ciała, które zmieniają swoje rozmiary, barwy, kształt i wielkość –> https://youtu.be/aJ0EqRRGdeU . Nagrywani i odtwarzani później w zwolnionym tempie odsłaniają wszelkie wspomniane niedoskonałości. Jednak jak dotąd potrzebna była dokładna analiza nagranego materiału w zwolnionym tempie. Tymczasem znaleziono kilka znacznie prostszych sposobów. Oto kilka z nich:
  Pierwszy to dość spora różnica w ilości mrugnięć ludzi i zmiennokształtnych. Ludzie w normalnych warunkach zwykle mrugają z częstotliwością 5 do 30 mrugnięć na minutę. Zmiennokształtni mrugają znacznie częściej zwykle od 80 – 90 do nawet 200 mrugnięć na minutę. Tak więc możecie teraz obserwować prowadzących program redaktorów/ki i celebrytów/ki oraz naturalnie obojga płci polityków i nie wyciągając natychmiast pochopnych wniosków zacząć orientować się co w tzw. trawie piszczy… –> https://youtu.be/2vSNWKpscbU
  Drugi to skryte obserwowanie, nagrywanie ich skierowanych na kamerę oczu i nagle, niespodziewane zgaszenie światła. Świecące czerwonym światłem źrenice na podobieństwo opowiadań o wilkołakach dosłownie powalą was ze zdziwienia na kolana. Obejrzyjcie wczorajszy program Lisa z Radkiem, zwróćcie uwagę na oczy Moni – to da wam wiele do myślenia…

  1. To są podmieńcy czy już się tacy urodzili?

  2. Dobra rada. Im materiał mniej popularny i ma więcej łapek w górę tym bardziej jest wiarygodny. To zamknie usta różnym niedowiarkom.

  3. Te diablaki nie mówią po prostemu tylko po gadziemu ( pokrętnie i mętnie ). Taka moja uwaga.

  4. Demons-Reptilians hybrid hologramic cosmos dust what are they? Wartościowy materiał o hybrydach https://youtu.be/J4dRpzva3o4.

 13. Iphone’y takie na przykład – to I- eye (przypomnijcie sobie oko horusa) i phone – fonia, głos = głos kusiciela,
  gapienie się ciagle w ten ekran to symbolizuje kult obrazu bestyi

 14. hehe że niby niedługo tak będą robić? Przecież tak jest już od dawna wszystko co w tv to iluzja, zielona scena, i komputerowo wykadrowane sceny kiedy się wreszcie ludzie obudzą?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish