Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biblia o mitologicznych bogach, astrologii i trzech niebach.

Wczoraj czytając księgę królewską, natknąłem się na bardzo ciekawą część. Jasno z niej wynika, iż astrologia, nazwy planet i mitologia  jest tym samym.

Niektórzy negują moje zainteresowanie rzeczami poza biblijnymi, niby tzw spiskami. Tak się składa, że to, co prezentuje nam świat i przedstawia nam w filmach i ogólnie rzecz biorąc w kulturze, pokrywa się z Biblią, ale wąskie horyzonta co niektórych i ich poczucie elitarności biblijnej, zaślepia poznanie.

Popatrzmy co mamy w poniższych wersetach:

 

Warszawska

2 Krl 23

(4) Potem król nakazał arcykapłanowi Chilkiaszowi, kapłanom drugorzędnym i odźwiernym wynieść z przybytku Pana wszystkie naczynia sporządzone dla Baala, dla Aszery i dla całego zastępu niebieskiego i spalić je poza Jeruzalemem na polach nad Kidronem, a ich popiół zanieść do Betel’

(5) I złożył z urzędu bałwochwalczych kapłanów, których ustanowili królowie judzcy, aby palili kadzidło na wzgórzach w osiedlach judzkich i wokoło Jeruzalemu, jak również tych, którzy palili kadzidło dla Baala, dla słońca, dla księżyca, dla gwiazd zodiaku i dla całego zastępu niebieskiego

 

Tysiąclecia

(4) Następnie król wydał rozkaz arcykapłanowi Chilkiaszowi, kapłanom drugiego rzędu oraz strażnikom progów, aby usunęli ze świątyni Pańskiej wszystkie przedmioty sporządzone dla Baala Aszery i całego wojska niebieskiego. Kazał je spalić na zewnątrz Jerozolimy, na polach nad Cedronem, a popiół z nich zanieść do Betel.  (5) Zniósł kapłanów pogańskich, których ustanowili królowie judzcy i którzy składali ofiary kadzielne na wyżynach, w miastach Judy i w okolicach Jerozolimy, oraz tych, którzy składali ofiary kadzielne Baalowi, słońcu, księżycowi, gwiazdozbiorom i całemu wojsku niebieskiemu.

 

 

Septuaginta

..dla tak zwanego gaju i dla tak zwanej mocy nieba i spalić je poza Jeruzalem.

 

Tak więc mamy pojęcie zamienne – moc nieba, zastęp niebieski, wojska niebieskie. Wszystko to w kontekście innym aniżeli wojsko Boga.

 

W grach komputerowych oraz filmach przedstawia się nam dokładnie to, co ma miejsce w górze.

 

W drugim niebie urzędują upadli aniołowie. Paweł wspominał o trzech. To wszystko nie jest fantastyką, to jest PRAWDA.

trzynieba

 

 

 

Adnotacje do obrazka:

Granice niebios: 

– Hiob 37.18

„(18) Czy potrafisz tak jak On rozpostrzeć sklepienie niebios, które jest mocne jak lustro polerowane?”

i Objawienie 4.6:

„(6) Przed tronem także jakby morze szkliste podobne do kryształu; a w pośrodku, wokoło tronu cztery postacie pełne oczu z przodu i z tyłu.”

Opis 3 nieba:

Pawła II kor. 12.2

„(2) Znałem człowieka w Chrystusie, który przed czternastu laty czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie został uniesiony w zachwyceniu aż do trzeciego nieba.

W tej sytuacji Paweł byłby wiarygodny…………

Opis drugiego nieba

Izajasz 50.3

„(3) Oblekam niebiosa na czarno i przyodziewam je w wór jak w odzienie.”

Ks. Pwt Pr

„(10) Pan, wasz Bóg, rozmnożył was, i oto dzisiaj jesteście liczni jak gwiazdy na niebie.”

Opis pierwszego nieba:

Ks Rdz. 1.20

(20) I powiedział Bóg: Niech wody przyniosą żywe gady i skrzydlate stworzenia latające nad ziemią pod firmamentem niebios. I tak się stało.

 

Kto więc zamieszkuje drugie niebo?

Wenus, Mars, Jowisz, Saturn, Uran, Pluton.

To są nie tylko nazwy planet, ale imiona mitologicznych postaci.

 

Biblia mówi nam jasno:

1 Jana 5.

Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym.

Mitologia i astrologia z nazwami planet od upadłych mogą niektórym nie wystarczyć.

Tak więc proponuję zapoznać się z nazwami WIELKICH  firm światowych:

Market rtv agd

saturn

 

 

Słynne batoniki:

Mars

 

To są nazwy łacińskie upadłych aniołów. Przypominam, że przez setki lat msze w kościele rzymskim odbywały się również w łacinie.

Greckim odpowiednikiem Wenus była Afrodyta, a asyryjskim, kananejskim Astarte (obecnie Królowa Niebios czczona jako Maria).

Czym nafaszerowane są gry komputerowe i filmy? Takimi oto postaciami:

aion

 

 

 

Anioły, ale jakie anioły? uzbrojone dokładnie jak na wojnie, jak w wojsku.

ligaaniolow

 

 

Zazwyczaj są to uskrzydlone postacie.

Dlaczego Biblia nie wymienia wszystkich imion upadłych aniołów, ale tylko Astarte? Ponieważ Astarte/Izyda/Isis/Kali/Izebel  miała odegrać wiodącą role w kolejnych tysiącleciach i odegrała ją.

W Nowym testamencie Pan Jezus ostrzega przed Jezebel w kościele:

 

„Znam uczynki twoje i miłość, i wiarę, i służbę, i wytrwałość twoją, i wiem, że ostatnich uczynków twoich jest więcej niż pierwszych. (20) Lecz mam ci za złe, że pozwalasz niewieście Izebel, która się podaje za prorokinię, i naucza, i zwodzi moje sługi, uprawiać wszeteczeństwo i spożywać rzeczy ofiarowane bałwanom. (21) I dałem jej czas, aby się upamiętała, ale nie chce się upamiętać we wszeteczeństwie swoim. (22) Toteż rzucę ją na łoże, a tych, którzy z nią cudzołożą, wtrącę w ucisk wielki, jeśli się nie upamiętają w uczynkach swoich. (23) A dzieci jej zabiję; i poznają wszystkie zbory, że Ja jestem Ten, który bada nerki i serca, i oddam każdemu z was według uczynków waszych.’

 

Ażeby zidentyfikować Izebel w naszych czasach, należy sobie odpowiedzieć kim jest prorok?

Jest to osoba mająca kontakt z Bogiem.

Która z kobiet, bóstw, w obecnych czasach ma rzekomy kontakt z Bogiem?

Jest tylko jedna: Królowa Niebios.

To ona ma fałszywe objawienia. To ona stoi wyżej Boga. Do niej modlą się wyznawcy Rzymu.

Nie ma innej fałszywej prorokini, o której mógłby mówić Pan Jezus.

 

Wcześniej wspominana MOC NIEBA, interpretowana jest przez Remigiusza Popowskiego jako asyryjski kult mocy nieba. Jest to ten sam panteon co w Babilonii, czyli wspólny dla wszystkich potęg starożytnego świata.

W 2 Krl jest napisane o Manasessie w następujący sposób:

„Budował ołtarze całemu wojsku niebieskiemu na obydwóch dziedzińcach świątyni Pańskiej”

To nie wszystko.

„Również swego syna oddał na spalenie, uprawiał wróżbiarstwo i czary, ustanowił zażegnywaczy i wróżbitów i wiele złego czynił w oczach Pana, drażniąc go”

 

Nie muszę chyba tłumaczyć, w jakich dwóch religiach modna jest  pedofilia. W jednej z nich wśród kapłanów, w drugiej zaś pomiędzy wyznawcami. Upadli aniołowie nienawidzą rodzaju ludzkiego i dlatego tak chętnie przyjmują ofiary z dzieci. Czy coś się zmieniło po tych kilku tysiącach lat? NIE.

W Europie wschodniej są przymusowe szczepienia. W zachodniej, dzieci zabierane są rodzicom. UE chce seksualizować dzieci już w przedszkolu.

Światem tym, rządzą za przyzwoleniem Boga zbuntowane istoty, mające swych wyznawców na wysokich szczeblach władzy, finansów.

 

 

Co zrobi nasz Bóg Ojciec z upadłymi aniołami  ?

 

Iz 34 Gdańska

4I niszczeć będzie wszystko wojsko niebieskie, a niebiosa jako księgi zwinione będą, i wszystko wojsko ich opadnie, jako opada liść z winnej macicy, i jako opada niedojrzały owoc z figowego drzewa.

 

 

Tysiącelecia

(1) Przystąpcie, narody, by słuchać! I wy, ludy, natężcie uwagę! Niech słucha ziemia i wszystko, co ją napełnia, świat i wszystko, co na nim wyrasta! (2) Bo Pan kipi gniewem na wszystkich pogan i wrze z oburzenia na wszystkie ich wojska. Przeznaczył je na zagładę, na rzeź je wydał. (3) Zabici ich leżą porzuceni, rozchodzi się zaduch z ich trupów; od krwi ich rozmiękły góry, (4) całe wojsko niebieskie topnieje. Niebiosa zwijają się jak zwój księgi, wszystkie ich zastępy opadają, jak opada listowie z winnego krzewu i jak opadają liście z drzewa figowego.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 21 marca 2016 - 12:31

78 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wszędzie jest ta naleciałość królowej niebios i tego całego wpływu bożków.

  1. No bo kult Izydy ma się świetnie. Farbowany szczwany lis pozostanie kurokradem niezależnie od przyjętej fasady. A przecież równie prężnie rośnie w siłę neopogaństwo, o duchu Kundalini w kościele nie wspominając. I pomyśleć, że otumanione ateizmem masy w przeważającej mierze sądzą, że to wszystko są „zabobony i średniowiecze” – w zasadzie nic dziwnego, że plemię żmijowe tak gardzi gojami.

   1. „I pomyśleć, że otumanione ateizmem masy w przeważającej mierze sądzą, że to wszystko są „zabobony i średniowiecze”

    Nie ma się co dziwić świat naucza w opakowaniu cukierka by było miłe i łagodne dla oka. Później wmawiają mi jakieś brednie w szkole bo chodzę do szkoły 🙂 że ewolucja jest prawdą małpy ewoluowały a my jesteśmy wykonawcami swego losu.

    1. A jest tak dlatego, że „[działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość” ( 2 List do Tesaloniczan 2:10-12).

 2. Kiedyś czytając Księgę Henocha doszłam do takiego wniosku, że planety nie są planetami, ale właśnie bogami. W sumie nie wiem, czy ta księga jest prawdziwa, bo różnie piszą, a całej nie udało mi się jeszcze przeczytać, ale generalnie sens to miało i się układało w jakąś całość. Podobnie napisane było, że upadli pokazali ludziom technologię i nauczyli magii. I taki wniosek odnośnie technologii… USA tę technologię ma od „ufoludków”, więc to też miałoby sens. Ogólnie wszystko brzmi jak sci-fi i czasami nie wiem czy wyobraźnia mnie ponosi i bredzę, czy taka jest faktyczna rzeczywistość :P. Bo okazuje się, że to, co wydaje się fikcją jest bardziej prawdziwe od tego, co na co dzień zwykły człowiek (nieświadomy) widzi dookoła. Ale spróbuj takiemu chociaż coś zasugerować, to od razu do psychiatryka wyśle 😀

  1. Mam podobne myśli, tzn, dla mnie ten świat coraz bardziej wydaje się fikcją, a rzeczywistością to co jest opisane w Biblii i Pan Jezus.

   1. O, to miło, że nie jestem z tym sama, razem raźniej :D. Przykre jest tylko to, że ludzie nie chcą nawet słyszeć o tym, że Biblia mówi prawdę, ta wspaniała księga traktowana jest jako bajka, wymysł jakiegoś schizofrenika. Ale w sumie czego się spodziewać, w końcu żyjemy w świecie szatana… A najsmutniejsze jest, kiedy mówi się o tym wszystkim komuś z rodziny, chcesz ich ratować, a oni cię wyśmieją i jeszcze nazwą fanatykiem.

    1. Niesamowite, ja właśnie wczoraj na obiedzie rodzinnym miałam taką sytuację. Tym bardziej przykro, że bluźniła moja mama i siostra. Aż płakać mi się chciało i wyszłam szybciej niż planowałam.

     1. Parę dni temu rozmawiałam z mamą o kłamstwie ewolucji, które przewija się na każdym kroku w mediach, przy okazji ciekawej książki, którą aktualnie czytam napisanej przez jednego z kreacjonistów Andy McIntosha (polecam ). Tytuł książki: „Księga Rodzaju. Mit, bajka czy wiarygodny dokument?”
      Moja mama, która nie jest nowo narodzona spytała mnie: A skąd jesteś pewna czy przypadkiem ci kreacjoniści się nie mylą?

      1. Magdula i Agnieszka, musicie i tak się czuć dość silne w duchu idąc tak „między wilki”. Łatwo jest zacisnąć zęby i puszczać antybiblijne komentarze płazem, trudniej się postawić. Ja mam na tym polu względnie „łatwo”, bo poza rodzicami w zasadzie nie mam rodziny, nie mam więc kogo naprowadzać na prawdę. Rodzice moi są jednak na tyle na nią odporni, a to, co wygłaszam wydaje im się tak niedorzeczne, że doprowadzenie ich do przebudzenia jest wystarczająco ciężkim wyzwaniem. Fakt ich świadomości, że światem kierują Żydzi (mający mogłoby się zdawać duże znaczenie) praktycznie niczego tu niestety nie zmienia. Są zbyt rozproszeni w zalewie informacji, a zarazem totalnie przesiąknięci sposobem myślenia zgodnym z propagandą systemu szatana- kiedyś socjalistycznego, dziś kapitalistycznego. Oby miłosierny PAN dotknął ich serc oraz dusz wszystkich, których sobie wybrał z tego gnijącego w oparach bezbożności świata!

       1. „Magdula i Agnieszka, musicie i tak się czuć dość silne w duchu idąc tak „między wilki””

        Jacku szczerze?
        Pisząc w wielkim skrócie absolutnie nie mogę powiedzieć aby na tą chwilę tak było w przypadku mojej osoby.
        Oh – jest to temat „morze”:-)

        1. Magdula, napisałaś: „Jacku szczerze? Pisząc w wielkim skrócie absolutnie nie mogę powiedzieć aby na tą chwilę tak było w przypadku mojej osoby.
         Oh – jest to temat „morze”:-)” – oczywiście nie znam twojej sytuacji, natomiast miałem na myśli coś takiego: 1-2 lata temu, będąc już przebudzonym z pewnością wiedzę o prawdzie zachowałbym dla siebie, z wyższością patrząc na nieświadomych, błądzących rodziców, a tym bardziej „masy baranów”. Nie przyszłoby mi do głowy, żeby kierować ich do Jezusa i o Nim mowić (po co, skoro są za głupi na nią- myślałem), więc jeśli ktoś już to robi, to szczerze podziwiam odwagę i moc ducha tej osoby, bo nie ma chyba bardziej kontrowersyjnej tematyki od brudnej prawdy o świecie w świetle Biblii. Chwała Panu, że daje nam tę śmiałość w poruszaniu tych zagadnień.

  2. Wiesz co, już abstrahując od prawdziwości Księgi Henocha powiem, iż widzę po sobie, że po pewnym czasie – t.j. gdy stosowne elementy tej układanki znają się we właściwym miejscu, dając ci tym samym szersze spojrzenie na to monumentalne kłamstwo – masz taką pewność prawdziwości obrazu wyłaniającego się z tej układanki, że obojętnie, co by nie mówili i jak bardzo by ich to, co ty głosisz raziło, ciebie przestaje to obchodzić. W przeciwieństwie do masonów czujesz, że inni mają prawo wiedzieć to, co zostało ci objawione. A co oni z tym zrobią to już jest ich problem 🙂

   1. „gdy stosowne elementy tej układanki znają się we właściwym miejscu, dając ci tym samym szersze spojrzenie na to monumentalne kłamstwo – masz taką pewność prawdziwości obrazu wyłaniającego się z tej układanki, że obojętnie, co by nie mówili i jak bardzo by ich to, co ty głosisz raziło, ciebie przestaje to obchodzić.”

    dokładnie tak jest. Dlatego prawda wyzwala. Ciężko po wielkiej dawce logicznej prawdy wrócic do sfery kłamstw i niespójnego systemu wiedzy.

    1. Jak bardzo głębokie były słowa Pana Jezusa Chrystusa o wyzwoleniu w prawdzie… W dniach ostatnich, gdzie wydawałoby się, że rozróżnienie pomiędzy prawdą, a fałszem zdaje się stanowić niemożliwość widzimy to bardzo wyraźnie.

   2. Jacek,
    Juda brat Pana ,myślę,ze nie powoływałby sie w swoim liscie na księge ,która nie byłaby natchniona a cytuje tam własnie fragm. ksiegi Henocha.

    1. O, celne spostrzeżenie! Natchnienia Listu Judy nie podważają z tego, co zaobserwowałem.

 3. A człowiek do „bogów” posłał Apolla 🙂 Dobry temat poruszyłeś już wcześniej zaintrygowały mnie nazwy planet i mało kto choć to oczywiste aż kłuje w oczy zwraca uwagę na nazewnictwo planet naszego układu słonecznego.

 4. Co do tej kwestii polecam księgę Henocha, dosyć ciekawa. Ogólnie uznawana za apokryf, ale….

  „O nich tez prorokował Henoch, siódmy
  potomek po Adamie, mówiac: Oto przyszedł
  Pan z tysiacami swoich swietych,”

  List Judy.

  1. Z tego, co się orientuję to Stary Testament też zawiera apokryfy, myślę więc, że niektóre warto przestudiować, chociażby, tak jak mówisz księgę Henocha :).

   1. Kanon ST ustalony w Jamne , czyli BH, czyli kanon uznany przez protestantów, nie zawiera apokryfow.

    Znajdują się one w Bibliach katolickich i prawosławnych i nazywane są ksiegami deuterokanonicznymi, ale to tylko część ,włączona przez te kościoły do kanonu.

    1. Jaką polecacie Biblie czytać? Ja czytam Biblie Tysiąclecia ale jest to przekład katolicki. A coś z kręgu protestanckiego?

     1. To nie jest zły przekład, naprawdę.
      Wystarczy kolorowymi karteczkami zaznaczyć sobie księgi apokryficzne i nie czytać przypisów, na tym etapie.

      1. Matiks, jeżeli nie przeczytałeś chociaż raz całej Biblii, nie szukaj innych przekładów.
       Po prostu Telle lege.
       Od bereszit.
       Ks Rodzaju 1,1. I jedziesz. Wers za wersem. Rozdział za rozdziałem. Pracy na rok.
       W tym czasie modlitwa.Bo ważne żeby zacząć czytać. Zacząć.

       1. Ja juz przeczytałem trochę biblii! Nowy testament cały i teraz stary testament czytam.

        1. Przepraszam, błąd, tolle et lege: bierz i czytaj.

       2. Po prostu Telle lege co to znaczy?

     2. Ja mam Nową Biblię Gdańską a w telefonie Biblię Gdańską. Gdańska pisana jest starą polszczyzną czego przykład mieliśmy na ostatnim zjeździe gdzie w pewnym fragmencie zamiast skorpionów była mowa o niedźwiadkach 🙂 Jeden z Braci okazał się na tyle czujny iż poinformował Nas iż „niedźwiadki” właśnie to staropolskie określenie skorpionów 🙂

     3. Matiks, o ile nieprawdą jest twierdzenie, że tylko tłumaczenia oparte na oryginalnych manuskryptach są natchnione i tylko Słowo w nich zawarte może dać wiarę i zbawić, to polecam ci z całego serca prędzej, czy później zakupić Uwspółcześnioną Biblię Gdańską – ona zawiera na razie Nowy Testament z Ks. Psalmów i Przysłów, a pod koniec roku ma być wraz ze Starym Testamentem.

      A co teraz czytasz? Którąś Ewangelię może? 🙂

      1. Czytam stary testament księga Izajasza no i sobie jeszcze raz zacząłem czytać Ewangelię Marka

       1. Też trochę tak skakałem po Biblii, bo jestem taki nieuporządkowany i jak mogę, to robię po swojemu 😉

        1. To skakanie bo księgach według Ciebie nie będzie miało wpływu na kolejność wydarzeń.

         1. Uważam, że to zależy od tego jak Duch Boży Cię poprowadzi.
          Zwróć się do Niego za każdym razem tuż przed tym zanim zabierzesz się do czytania Biblii (bez względu na to z jakiego przekładu korzystasz)

         2. Musze się przyznać że nie raz czytam Biblię bez zrozumienia szczególnie stary testament.

         3. Zrozumienie przyjdzie. Później. Kiedy będziesz korzystał z atlasu biblijnego, dobrego wprowadzenia, zwłaszcza w historię itd. Teraz po prostu czytaj. Pan będzie Cię prowadził.

         4. Matiks , Biblia nie jest chronologiczna. Układ w BH jest inny niż w chrześcijańskich, a i tu bywa różny , np poznańska ma inny niż tysiaclatka.
          Ale warto wiedzieć co się z czym łączy i dlaczego. Na pewno warto tore , tzn pieciksiag przeczytać w kolejności. I generalnie warto od tego zacząć czytanie ST.
          Ale to tylko moje zdanie jest.

         5. A wiesz, że tak na dobrą sprawę to jeszcze ST nie czytałem (tylko Ks. Przysłów w całości i teraz powoli czytam Psalmy), więc nie wiem, bo tam jest zdaje się nacisk na chronologię, a w NT tego za bardo nie zauważyłem – ale to bardziej pytanie do tych, co już całą Biblię przeczytali. Mam jedynie przekład ST i NT Brytyjskiego i Zagranicznego Towarzystwa Biblijnego, ale archaiczność języka jest praktycznie zaporowa dla mnie.

         6. Jacku to jest tzw Warszawska, która generalnie posługują się polskie denominacje tzw protestanckie.
          Nie jest to najlepsze tłumaczenie.

         7. Ewo, a co sądzisz o ewangelicznym przekładzie interlinearnym?

          http://biblia.oblubienica.eu/

          w tej chwili własciwie wyłącznie z tego korzystam

         8. Nie czytałam jeszcze przekładu doslownego EIB, nie znam tłumaczy, więc nie mogę się wypowiedzieć.
          Generalnie czytanie interlinearne może być pomocne.

         9. Mamy dużo dobrych przekładów, zwłaszcza tzw katolickich. Stoi za nimi rząd naprawdę wyśmienitych znawców języków biblijnych, kultury i historii starożytnej.

         10. Wow, ten przekład interlinearny wygląda onieśmielająco, a przy tym nie jakoś super czytelnie. Ale to już wyższy level. No i nie ma jednak jak tradycyjna wersja papierowa 🙂

         11. Faktycznie to samo mówili wczoraj na nabożeństwie – wymienili Tysiąclatkę, Warszawską, Ekumeniczną i Przekład Nowego Świata jako przykłady tłumaczeń, w których brakowało kluczowych wyrazów, albo i całych wersetów w porównaniu z Biblią Gdańską.

         12. Bo podstawa tłuamczenia to inny zbiór kopii, poszpera jw temacie o „textus receptus”

         13. Ja aktualnie czytam Warszawską i dla mnie jest ok 🙂
          Uważam, że jest lepsza od Tysiąclatki

     4. a co myślicie o Warszawskiej? Właśnie ją aktualnie czytam i słucham online.

   2. Ten szalony gość od obrazków – groxt1 pisał że dobrze jest przeczytać wszystkie te wymienione tylko z całej Biblii księgi, i kolbrin -http://www.paranormalne.pl/topic/27452-biblia-kolbrin/

  2. Osobiście byłabym bardzo ostrożna. Biblia jest wystarczającym źródłem prawdy i poznania. Jeśli człowiek ma osobistą relację ze Zbawicielem i pozwoli, aby Jego Święty Duch prowadził, to (jak mówi psalm) Jego Słowo będzie światłem i lampą dla stóp. Moim zdaniem Biblia wystarczy.
   Fakt, że coś w nazwie zawiera „Henoch” czy „Jezus”, czy „Jan”, czy… często nie jest tym, za co chciałoby uchodzić.
   Warto pamiętać słowa Jezusa : „uważajcie, aby was kto nie zwiódł”.
   Niech nas wszystkich prowadzi Duch Zbawiciela, bo ON jest PRAWDĄ i prowadzi do całej prawdy.
   Pozdrawiam cieplutko 🙂

   1. Tak Magdaleno, dobrze prawisz.
    W zasadzie zapomniałem napisać, że Bóg zapewne nie zezwolił, nie chciał aby w Biblii pojawiła się księga z imionami upadłych.
    WSg mnie chodzi tu o chwałę.
    Wierzę, iz księga Henocha mówi prawdę, aczkolwiek nie powinno to byc celem naszych zbytnich dociekań.
    Jeśli nazwy planet oraz przymusowa lektura mitologii jest nam wpajana przez świat, a więc stanowi to odwrotności woli Ojca.

    Wg mojej oceny astrologia jest wiedzą a nie zabononami. Zgłębiałem to dosyc mocno i na podstawie daty ur. z godziną włącznie wiedziałem więcej o człowieku niż on sam o sobie. Jednakże jest to hołd i chwała upadłym i demonom.

    1. Czli w astrologii, zodiaku i podobnych jest wiele prawdy, ale parająca się tym osoba jest przeklęta – doskonałe zwiedzenie. Przykro myśleć, w jak opłakanym stanie są dusze zwiedzionych widzów Ezo TV z namszczeniem spijających bzdury z ust wróżbity Macieja, czy dające posłuch „rozmawiającemu z duchami zmarłych” jasnowidzowi Jackowskiemu. Moją mamę ciągnie do tych zwodzicieli, jak nie przymierzając cuchnę nawozową do gnoju i jest to bardzo smutny widok, gdy tak ogląda jak wróżą z fusów.

     1. Jakieś 3 lata temu Macieja mogłam ogladac na okragło… Wstawałam rano i sprawdzałam horoskop chiński, numerologiczny itp itd w necie można przebierac do wyboru do koloru, raz na jakiś czas był tarocik. Ehh jaka ja byłam głupia. Chwała Bogu, że mnie od tego uwolnił

      1. Ja kilka lat temu sprawdzałem codziennie horoskop. Sprawdzałem dziedzne związana z ezoteryką stosowałem afirmacje chciałem nauczyć się telekinezy straszne czasy :-/ Już nie mam z tym nic wspólnego i nie chcę.

    2. Nie do końca.
     Kozła wypuszczali w ST na pustynię azazela,a tę nazwę tego upadłego znali z z Ks Henocha.
     A baal,astarte…to wszystko jest w Biblii.Bóg nie wykasował…

   2. Oczywiście Magdo, zgadzam się. Nie chodziło mi to, żeby skupiać się na tych księgach, aczkolwiek warto na nie zerknąć.

   3. Podpisuję się pod tym co napisałaś Magdaleno.
    Pozdrawiam 🙂

    1. Pozdrawiam Cię także Magdula. 🙂 Też lubię twoje komentarze i całkowicie się z nimi zgadzam. 🙂

 5. ,,Bój toczymy nie z krwią i ciałem, lecz z nadziemskimi zwierzchnościami w okręgach niebieskich”. Jeśli chodzi o planety to każda ma swojego patrona demona i poprzez różne księgi związane z czarną magią przywołuje się je w odpowiedni dzień kalendarza i pory księżycowej. Ludzie traktują to jako bajki, ale taka jest prawda. Oczywiście ezoterycy wmawiają ludziom, że to są dobre anioły i mogą pomóc w życiu…

 6. O takim chociażby Saturnie ruch prawdy stworzył już sporo materiałów – chodzi m.in. o heksagonalną strukturę na jego biegunie.

  Wychodzi w każdym bądź razie na to, że o kosmosie wiemy naprawdę niewiele. Brat Zimbarder podał zdaje się niemalże wszystkie ważniejsze wersy. Na pewno nie ufałbym w tym temacie zwodzicielom z NASA (bo chrześcijańscy trutherzy wystarczająco ją zdemaskowali; nie mam tu na myśli Edwarda Snowdena), ani nie wierzył w bajki o lotach na księżyc.

  Osobiście to nawet wątpię w istnienie ogromnego kosmosu z miliardami galaktyk. Pewne jest np. istnienie większego i mniejszego światła, bo o tym Biblia mówi wyraźnie. Skoro zaprzedani księciu mocarstwa powietrza naukowcy kłamią, że Ziemia ma X miliardów lat, a jednocześnie wziąwszy pod uwagę, kto w rzeczywistości włada wszystkimi instytucjami naukowymi, to ja w ich propagandę za nic nie uwierzę. Żaden nienamaszczony przez lucyferiańskie elity człowiek i tak nie może przekonać się na własne oczy, co tak naprawdę jest po drugiej stronie księżyca. Stwarza to żyzny grunt pod wielkie zwiedzenie z „naszymi braćmi z innych światów” jako naszymi stwórcami i wybawcaki w rolach głównych, więc musimy mieć się na baczności, żeby nie dać się zwieść. Zaprzedani złemu z całą pewnością od dawien dawna mają nakreśolny odpowedni scenariusz wydarzeń.

  Równie mocno dającą do myślenia kwestią jest obecność mitologii rzymskiej, czy tam greckiej w kanonie lektur szkolnych. To oczywiście nie przypadek, podobnie jak to jest z nauczaniem o ewolucji i wielkim wybuchu o godz. powiedzmy 8 – a na następnej lekcji jezuita opowiada jak to Bóg stworzył świat w przygotowaniu do nadchodzącej matury z religii… Jak bardzo żałosny jest system szatana!

  1. „Równie mocno dającą do myślenia kwestią jest obecność mitologii rzymskiej, czy tam greckiej w kanonie lektur szkolnych.”

   Bardzo cenne spostrzeżenie.

   1. Mamy więc odpowiedź na to, dlaczego uczono nas tego typu mitologii, zamiast uczyć nas o naszych słowiańskich przodkach.

    1. to tez jest interesujące.
     Uczono nas o bogach z przed kilku tysięcy lat, ale nie uczono o tym co było przed rokiem 966.

     http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/historia-sowian-symbole-narodowe.html

     Słowianie jakby w 966 roku z nieba spadli, kiedy 1000 lat wcześniej istniało cesarstwo rzymskie, nie mogące podbić imperium słowiańskiego.

     Jesteśmy potomkami Jafeta, syna Noego.

     1. Noego który wraz z rodziną zachował czystość i chodzi tu o czystość krwi, czystość genów. Zatem skoro jesteśmy w miarę „czyści” to teraz łatwiej zrozumieć dlaczego jesteśmy w takiej a nie innej sytuacji i dlaczego niszczy się Nas na każdej płaszczyźnie w każdej dziedzinie życia i wmawia się Nam jacy to mizerni jesteśmy ot jacyś ubodzy genetycznie krewni germanów czy kogoś tam. Zadziwiające są badania genetyczne prowadzone przez naukowców których wyniki faktycznie podają naszą „czystość” i dowodzą że tu byliśmy od tysięcy lat a nie przyszliśmy z Azji jako koczownicza dzicz 🙂

     2. Widzicie, oto kolejny dowód kto tak naprawdę ma władzę nad systemem oświaty. Pewne rzeczy miały nigdy nie wyjść na jaw, lecz w czasach końca wzrasta poznanie. No i wstyd przyznać, ale kiedyś mitologia Parandowskiego bodajże była jedną z moich ulubionych lektur. Jaki ja byłem ślepy…

     3. owszem owszem, wszechwiedza i wszechmoc oficjalnej NAUKI to zwyczajna ściema

  2. I tu się mylisz Bracie a moim obowiązkiem jest sprostowanie. Wszystko doskonale się zazębia gdyż ojcem teorii wielkiego bum był nie kto inny jak ksiądz głowy sobie nie dam uciąć bo nie pamiętam czy miał coś wspólnego z jezuitami ale oto on: https://pl.wikipedia.org/wiki/Georges_Lema%C3%AEtre Jak widzisz zatem nawet na lekcjach religii tak cię ukształtują że uwierzysz iż 6 dni stwarzania świata to w rzeczywistości miliardy lat ludzkich bo tak trzeba to interpretować i koniec 🙂

 7. Jeszcze jedna konkluzja mnie naszła patrząc na ten obrazek o 3 niebach:

  Nowo narodzenie jest stanem przejścia z zainteresowania drugim niebem w poznanie trzeciego nieba. Jeśli wg Jana 3.3 i 3.5 zobaczymy to i wejdziemy do trzeciego Nieba na ziemi.

  Drugie niebo juz nas nie interesuje, to co oni nam oferują.
  Od tej pory interesuje nas TRZECIE niebo.
  Tj jak level of games.

  Wyjście z 2 levela, często jest okupione bolesnymi doswiadczeniami, ale przejście do 3go levela jest sukcesem na wieki wieków, jest przede wszystkim wyjściem z niewoli tego 2 levela.
  Mk 13

  „„Niebo i ziemia przeminą ale moje słowa nie przeminą”

  2 level i 1 wszy przeminie, ale 3 nie.

  1. Adminie,zauważ 2 etapy:
   1) J 3.3 kto nie zostanie powtórnie narodzonym ,nie może UJRZEĆ !!! królestwa Bożego”

   2)J 3.” 5 Jezus odpowiedział: „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi z WODY i z DUCHA, nie może WEJŚĆ !!! do królestwa Bożego.

   1-ujrzec
   2-wejść
   Warunki.

   1. dlatego zacytowalem 3.3 i 3.t5
    Omawiam to na zjazdach 😉

 8. Wszystkie te obawy, nielogiczność i zwątpienia znikają jeżeli założymy, że mieszkamy wewnątrz wydrążonej planety. Wtedy to oddzielone trzy strefy nieba stają się bardzo logicznym rozwiązaniem i wyjaśnieniem w którym najbardziej wewnętrzną zajmuje tzw. królestwo niebieskie, za nim jest strefa wewnętrzna gdzie poruszają się ciała niebieskie w tym słońce i księżyc i trzecia strefa tuz nad wewnętrzną powierzchnią skorupy ziemskiej ograniczona tzw. szkłem nieba, linią Kardana – 100km nad jej powierzchnią to wreszcie nasze, ludzkie niebo z atmosferą. Tylko wtedy bóg, będący architektem i stwórcą tej chroniącej życie konstrukcji może obserwować wszystko, usunąć dotychczasowe ograniczenia i spowodować wyłączając wewnętrzne pole magnetyczne opadnięcie wszystkich tych obiektów na ziemię. Obojętnie czy są prawdziwe czy tylko wyświetlają swój obraz na szkle nieba…

 9. Errata: Literówka wkradła mi się w tzw. linię Karmana – jeśli nie wiesz co to jest skopiuj do wyszukiwarki, a zobaczysz widok tłumaczący biblijne opisy NIEBA

   1. Niewiasta z Apokalipsy to Izrael ( w hbr. Izrael ma zenska forme), a nie jakis duch Matka Boska.

 10. „W grach komputerowych ” – mam 1 en świetny przykład, szczegoly pokaże w nastepnym wideo niedługo mam nadzieję, to potwierdza nawet te motywy które od dawna pokazuje Marek z groxt

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish