Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nad Anglią pojawił się niezwykle jasny meteor.

Ponoć świecił jasno zielonym światłem, poruszając się z południa na północ.

Ostatnimi laty mamy do czynienia ze wzmożona aktywnością czegoś co nazywamy meteorytami.

 

Zaktualizowane: 18 marca 2016 - 17:23

20 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Ja cały czas mam wrażenie że coś może w końcu spaść na Ziemie i będzie to duże, W apokalipsie jest wzmianka o uderzeniu jakiegoś ciała pozaziemskiego wieć predzej czy później coś takiego zapewne będzie miało miejsce.

  1. „W apokalipsie jest wzmianka o uderzeniu jakiegoś ciała pozaziemskiego” – a o który wers ci chodzi? Ciekawe. Czytałem Objawienie całkiem niedawno (1. raz co prawda) i tego nie wyłapałem 🙂

  2. kamień młyński? to może być: meteoryt, asteroida, niektórzy myślą o statku ufo, albo to smok który ma być zrzucony na dół

 2. Ludzie zajęci codziennym życiem nie widzą jak zaciska im się demoniczna pętla na szyi. Czują, że coś ich uwiera ale nie wiedzą co oraz przyzwyczajają się do tego stanu…Oj, głupcy przejrzyjcie na oczy. Inaczej potępieni będziecie…

  1. Choćbyś był mędrcem najtęższej głowy, toś bez pieniędzy osioł gotowy…

   1. Ta walka, którą toczymy, wymaga od nas wspięcia się na wyżyny naszych możliwości duchowych, inaczej jej nie podołamy.

    1. Ceną za wierność Chrystusowi jest prześladowanie/nie zrozumienie/odrzucenie/wzgardzenie ze strony tych którzy idą na wieczne zatracenie.

 3. J 13, 35: Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali.
  Chciałem Wam powiedzieć ze Was kocham.?
  I Bogu dziękuję za ten blog.
  Siła w Naszej modlitwie.

  1. kocha, nie kocha, kocha, nie kocha(..) kocha – Marcin mnie kocha 😀

 4. Niech już będzie ciepło, żeby nie było tak smutno https://youtu.be/BQ3s4HfNDM8.

 5. Piosenka protestacyjna przeciw upadłemu światu https://youtu.be/z2-dLy5DNow.

 6. Żyjemy w czasach zrelatywizowania ( ośmieszania ) wszelakich wartości…Ludziom duch Antychrysta tak pomieszał w głowach, iż zamienili swoje ciała ze świątyni Bożej na świątynię obrzydliwości, w efekcie nimi gardząc ( zachowują się gorzej niż zwierzęta, mimo posiadania przez siebie daru od Boga to jest rozumu ). Poniosą za to wszelakiego rodzaju konsekwencje. Boże, jak długo to jeszcze potrwa?

 7. Ludzie gardzą prawdą Ewangeliczną, gdyż ona z reguły według nich nie pozwala im się zaspakajać w sposób taki jaki sobie wymarzyli oraz czują się nią w swoim mniemaniu skrępowani w realizowaniu swoich „słusznych” cielesnych pożądliwości.

 8. Bóg jeszcze powstrzymuje zło, gdyż jeszcze nie wszyscy wybrani się na nowo narodzili. Jak się dopełni ich liczba wtedy nastąpi koniec tego upadłego świata. Obyśmy byli owymi Bożymi wybrańcami, czego sobie i wam życzę. Łaska Jezusa Chrystusa z wami wszystkimi.

 9. Czasem nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Będąc/żyjąc wśród tego całego ogromu niesprawiedliwości i ludzi bez duszy życie wydaje się „pijanym snem wariata”, które jawi się nie mieć celu i sensu…Boże Ojcze dodawaj nam sił do walki z ową niewiarą i zniechęceniem. Przez Twego Syna Jezusa Chrystusa błagam Cię o to. NIECH TAK SIĘ STANIE.

 10. Diamenty ( Boży wybrańcy ) się szlifuje by ich np. w pierścionku oprawić, a węgiel ( diabła dzieci ) wyrąbuje się by go w piecu spalić. Ps. Wybacz, iż tyle komentuje i Ci nie potrzebnie głowę zawracam. Staram się być pomocny, chociaż czasami mnie to opacznie wychodzi. Z Bogiem.

  1. Pan nasz Chrystus Jezus kocha grzeszników i nie pogardza nimi. Grzechu jednak akceptować nie może, bo Świętym jest.

 11. Ciężki dzień wczoraj (ataki szatana) Chyba dlatego ze obok mnie przeszła droga krzyżowa katolików?.
  Dobrze ze dzisiaj szabat.

  1. Niestety sabat był jeszcze gorszy strasznie się mści na mnie i mojej rodzinie?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish