Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

U 2 letniej Maszy, po szczepionce polio wystąpił syndrom Kawasaki.

 

2letniaMasza

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 15 marca 2016 - 19:37

13 komentarze

Dodaj komentarz
 1. I właśnie przez takie cyrki mówią na lekarzy kitle i konowały.

 2. Znowu się powtórzę.
  Powinnismy dokonać „inwazji”milionami na biura poselskie żądając zmiany prawa w sprawie szczepień,jak tez nagłasniac,mówić o tym z ambon,kazalnic,miedzy soba ,na necie…
  Chrzescijanie,obudżcie się i skończcie z tymi bajkami o niewtrącaniu sie w tzw.polityke.
  Mozna się nie wtrącać ,gdy wszystko jest ok. a poza tym to mamy obowiązek reagowac na wszelka formę zła i krzywdy,Biblia mówi o tym wyraznie,poza tym zdrowy rozsądek od Boga dany podpowiada to samo.
  Ręce opadają.
  Powiem tak.Modlimy się prawie w ogóle w tych sprawach zamiast szturmować niebo ,jak też nie działamy.
  Więc po co potem jęczeć,że żle, skoro z boczku się temu biernie przypatrujesz człowieku Boży,a może już nie Boży jak cię zło i niesprawiedliwośc juz nie rusza.
  Skoro mozesz siedzieć tak spokojnie i tylko zjechać równo na necie kogos kto choć cokolwiek czyni,ze takie szatańskie nasienie sprzeciwia się złu o zgrozo,miesza sie w „politykę”.
  Mężowie bracia help!

  http://www.literatura.hg.pl/carey.htm

  Oto co 1 człowiek zapalony dla Boga (Wiliam Carey )i poświęciwszy wszystko zdziałał własciwie rozumiejąc chrześcijaństwo odrzuciwszy te bzdury o niewtrącaniu sie do polityki.
  Tzn.że polityk moze z twoim zyciem człowieku zrobić co chce a ty niewolniku nic nie możesz,tak?
  Często w jego sercu PŁONĘŁY poniższe wersety z Biblii:

  „Ratuj wydanych na śmierć, a tych, których się wiedzie na stracenie, zatrzymaj. Jeżeli mówisz;

  NIE WIEDZIELISMY,

  to Ten, który bada serca, przejrzy to. A Ten, który czuwa nad twoją duszą, wie o tym i odda każdemu według jego CZYNU”.-jak echo CZYNU,CZYNU…

  Przyp 24:11-12 (BW)

  1. Ale nie rzucimy się na tych uzbrojonych po zęby bydlaków z gołymi rękami… Zrozum kesjo.

   1. Reagujmy, ja mam 3 córki i mam zamiar zaprzestać szczepień na fejsie rozpowszechniania artykuły o szczepionkach i petycję, niestety z małym odzewem. Ludzie pukają się w czoło i łykają kłamstwa. Uświadamiamy nasze otoczenie, wesprzyjmy organizacje stopnop albo coś. Podejmijmy ryzyko kar za nieszczepienie dzieci bo będzie to koniec wolności, a my nie dając przykładu będziemy niewiarygodni dla innych

   2. Detmold,
    Powinnismy dokonać „inwazji”milionami na biura poselskie żądając zmiany prawa w sprawie szczepień,jak tez nagłasniac,mówić o tym z ambon,kazalnic,miedzy soba ,na necie,nie musisz mieć nic w ręce,bylebyś był z innymi,którzy to im wyartykułują,a i pokazać siłę w jednosci.
    W Egipcie wyszło 20 mln ludzi z gołymi rekami mając krzyz w ręku i bractwo muzułmańskie sie wycofało,choc była i smierć ale jak tam chrzescijanie sie modlili godzinami i nocami całymi,nie wiem jak jest teraz.

 3. Biedne maleństwo. 🙁 Będę się modlić.

 4. Czy to nie jest przerażające co taka szczepionka może zrobić i to jeszcze małej dziewczynce.

 5. MY ludzie chyba nie zasługujemy na wiele, w Polsce 100 osób( najważniejsze osoby w rządzie) rządzą dziesiątkami milionów. Raz byśmy wyszli, zrobili z nimi porządek, nawet zabili (martwi nie wrócą po władzę) i byłby spokój ale MY się boimy nie wiadomo czego. Oni żyją tylko dlatego, że jesteśmy głupi. Nie dziwię się żydom, że nazywają gojów świniami i debilami bez duszy… jak bydło na rzeź

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish