Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Słowo na 08.03.2016

Jezusnakrzyzu

 

(6) który chociaż był w postaci Bożej, nie upierał się zachłannie przy tym, aby być równym Bogu, (7) lecz wyparł się samego siebie, przyjął postać sługi i stał się podobny ludziom; a okazawszy się z postawy człowiekiem, (8) uniżył samego siebie i był posłuszny aż do śmierci, i to do śmierci krzyżowej. (9) Dlatego też Bóg wielce go wywyższył i obdarzył go imieniem, które jest ponad wszelkie imię, (10) aby na imię Jezusa zginało się wszelkie kolano na niebie i na ziemi, i pod ziemią (11) i aby wszelki język wyznawał, że Jezus Chrystus jest Panem, ku chwale Boga Ojca”

Flp 2

 

Zaktualizowane: 8 marca 2016 - 10:18

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Zastanawia mnie wielce, że werset 11 zawiera wyrażenie „pod ziemią”. O kogo może chodzić?

   1. tak w nawiązaniu. Ciekawym tematem jest tzw Pusta Ziemia:

    https://www.youtube.com/watch?v=ZWuJbynuJGw

    na biegunie jest dziura

    1. Kilka lat temu po raz pierwszy natknąłem się w sieci na artykuły na temat pustej Ziemi. Były i chyba wciąż są dostępne w internecie relacje tych, którzy znaleźli się we wnętrzu Ziemi. Miedzy innymi była mowa o dwóch słońcach, które tam są, a także o roślinności tak bujnej jak u nas na równiku. Kiedyś dość dużo czasu poświęcił tej hipotezie/teorii Kubik. Później zarówno on jak niejaki Mariusz Szczytyński zajmowali się także teorią płaskiej Ziemi. Sporo jest różnych treści w sieci na te tematy, bo teorie te mają jak się okazuje długą historię i wiele artefaktów nawet sprzed kilku tysięcy lat na to wskazuje.
     Wielu analizujących te teorie oraz materiały tych, którzy próbowali przeprowadzić testy naukowe w temacie frapują słowa z Księgi Rodzaju:
     „(6) Potem Bóg rzekł: Niech powstanie firmament w środku wody i niech środek odzieli wody, i tak się stało.
     (7) I uczynił więc Bóg firmament, i podzielił Bóg pomiędzy wodą pod firmamentem, a wodą, która była nad firmamentem.”.
     Kraine we wnętrzu Ziemi nazywa się Aghartą.

     1. ja nie wnikam w to głebiej gdyz jest to w obecnych warunkach nie do zbadania, ale dziura na google maps jest widoczna.

      1. Też nie wciągnęło mnie to jakoś szczególnie, ale przyczyniło się do pojawienia się nieufności wobec tego co oficjalnie usiłuje nam się przekazać w nauce i w mediach.
       Tematem pustej Ziemi mocno interesował się m.in. Hitler. Tutaj link do jednego z wielu artykułów na ten temat:
       http://historiazakazana.hvs.pl/ahnenerbe-podziemny-swiat/

       1. Nie możliwe by zwykły człowiek tam się znalazł (Hades) i wrócił, a klucze do otchłani posiada sam Pan Jezus przecież (po co te rzekome technologie cern?), chcę tu przywołać również mit o Orfeuszu i Euredyce, A hades można porównać do nieba – żadnym sposobem nie da się tam dostać o ludzkich siłach.
        Więc dywagacje na ten temat, uważam za mało wartościowe dla wierzącego.

        1. Motyw pustej ziemi jest wg mnie ciekawy o tyle, o ile można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że oficjalnie podawana w szkołach wiedza w tym temacie mija się z prawdą – być może częściowo, a możliwe, że całkowicie. W końcu system szatana naucza o ewolucji od małp i jakimś wybuchu przypadkowym. A w środowisku chrześcijańskich trutherów trwa przecież dyskusja o samym kształcie ziemi…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish