Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Niemcy zaczynają zakazywać sprzedaży wieprzowiny w obawie przed obrazą muzułmańskich imigrantów”

merkelkielbaski

 

Geoffrey Grider

 

Niemcy zakazują kiełbasek – wieprzowina zakazana w kawiarenkach i szkołach, by „nie urazić uchodźców”.

 

Rosnąca liczba ogólnodostępnych kantyn, przedszkoli i szkół przestaje serwować kiełbaski wieprzowe, bekon i szynkę ze względów religijnych. Członkowie partii CDU kanclerz Angeli Merkel walczą teraz o zachowanie wieprzowiny w menu, obstając przy tym, że jej spożywanie stanowi część niemieckiej kultury.

 

Przedstawiciel partii Daniel Günther twierdził, że produkty wieprzowe są usuwane z jadłospisu w szkołach, żłobkach i stołówkach w całym kraju.

 

Oto, co muzułmańscy uchodźcy tak naprawdę myślą o swoich niemieckich gospodarzach:

 

Kiedy naczelna zdrajczyni Niemiec Angela Merkel wciąż całuje stopy blisko miliona nielegalnych muzułmańskich uchodźców, którzy najechali na jej kraj, oto, co niepochodzący imigranci pasożytujący na swoim kraju-żywicielu tak naprawdę o nim myślą.

https://www.youtube.com/watch?v=0jD6CN6uGZs

Günther powiedział: „Ochrona mniejszości, w tym ze względów religijnych, nie może oznaczać, że pozwala się górować się nad większością w swoich wolnych decyzjach w wyniku źle pojętej wyrozumiałości.” Stwierdził, że tolerancja oznacza również „uznanie oraz tolerowanie innych kultur żywienia i stylów życia.” Argumentował, że ci, którzy nie chcą jeść wieprzowiny nie muszą tego robić, dodając, że: „spożycie wieprzowiny należy do [ich] kultury. Nikt nie powinien być zobligowany [do jedzenia wieprzowiny]. Nie chcemy jednak, by większość musiała powstrzymywać się od jej konsumpcji.”

 

Niemieckie kiełbaski są częścią kultury tego kraju. Podczas największego festiwalu piwa na świecie Oktoberfest w Monachium kiełbaski serwuje się wraz z kuflami piwa.

 

Ruch ten prawdopodobnie doprowadzi do napięć wśród mieszkańców popierających wprowadzenie restrykcji na napływ uchodźców do kraju.

 

Tłumaczył Jack. Dziękuje w imię Jezusa.

 

________________

 

Jak to skomentowałem w jednym zdaniu mailowo Jackowi, teraz kolej na Francję. Wszak Francuzi niechcący używają języka świń wypowiadając „tak” (qui). To może okazać się prowokacją wobec Islamistów. To nie polityczne.

Łi, łi

 

 

 

Zaktualizowane: 8 marca 2016 - 10:35

26 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nie rozumiem dlaczego oni niszczą swoją kulturę w imię poprawności politycznej, przecież to samozagłada, a brak tożsamości narodowej prowadzi do poważnych, negatywnych następstw (naukowcy w Szwecji właśnie badają to na samych sobie). W niemczech jak i szwecji istnieje przysłowie „man far ta seden dit man kommer” (w skrócie co kraj to obyczaj – trzeba przyjąć obyczaje kraju do którego się przybywa). Nie mam pojęcia dlaczego te narody nie korzystają z ludowej mądrości.

  a teraz trochę nie na temat bo czytałem kiedyś na tym blogu o tym obelisku z Watykanu, czyli Igła Amenemhata, kiedyś się posprzeczałem o to z kolegą katolikiem, który stwierdził że obelisk jest zwieńczony krzyżem i symbolizuje triumf chrześcijaństwa nad pogaństwem.. no po prostu super co nie? to weźmy przyczepmy krzyże na czubkach minaretów to będziemy mieli triumf chrześcijaństwa nad islamem – szkoda że tak nie pomyślał.

  Druga rzecz, śledzę czasami Małych Geniuszów, czyli co roczny konkurs organizowany przez MENSA, nagrodą jest 100 tys. $ stypendium dla najinteligentniejszego dziecka w USA. W zeszłorocznej edycji startowało kilkanaścioro dzieci z tego kraju ale co ciekawe rożnych wyznań i ras, był tam też chłopiec z chrześcijańskiej rodziny który przed każdym etapem prosi Boga o mądrość i Jezusa o umocnienie, we wczorajszym odcinku odpowiadali na pytania z astronomii i co ciekawe zanim ten chłopiec zaczął odpowiadać na pytania powiedział, że najpierw musi wszystkich powiadomić że ziemia i kosmos zostały stworzone przez Boga a nie przez wielki wybuch.. tej komisji z MENSA dosłownie opadły szczeny do samej ziemi 😀 wiecie co było dalej wygrał ten etap zdobył 18 pkt na 20 😀 i co było najpiękniejsze matka tego chłopca powiedziała że jest bardziej dumna ze świadectwa wiary swojego syna niż z wygranego etapu. Przyznam szczerze że bardzo dobrze mi się to oglądało 🙂

  1. na terenie Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach jest obelisk i piramidy.
   Jak to połączą katolicy?

   na pewno jakoś tam, bo sa kreatywni

  2. „brak tożsamości narodowej” – to potrzebny czynnik w kierunku „nwo” (łączenei nacji, łączenie religii, łączenie władzy, łączenie dna etc)

 2. Wiemy jak „zdrowa” jest wieprzowina oraz że jest mięsem nieczystym więc z jednej strony to nie taki zły pomysł. Ale pamiętajmy że zakaz serwowania wieprzowiny spowoduje spadek cen tego mięsa. Czyli niemieccy rolnicy stracą. Część polskiej wieprzowina też z tego co pamiętam idzie na eksport, czyli nasi producenci także stracą. To wszystko jest robione aby tylko inicjować konflikty i pogłębiać kryzys.

 3. Świniaczków nasz Ojciec nie stworzył do jedzenia, wg Biblii są zwierzętami nieczystymi i chrześcijanie nie powinni ich jeść. Amen.

  1. Dwukrotnie narodzony

   Przynajmniej ludzie zdrowsi będą, duchowo i na ciele

  2. Półprawda…
   Dzieje Apostolskie 10
   „Wstań, Piotrze, zabijaj i jedz!
   Piotr zaś rzekł: Przenigdy, Panie, bo jeszcze nigdy nie jadłem nic skalanego i nieczystego.
   A głos znowu po raz wtóry do niego:
   CO BÓG OCZYŚCIŁ, TY NIE MIEJ ZA SKALANE”
   Smacznego…

   1. Nie jest to półprawda, wizja Piotra nawiązuje do pogan a nie do jedzenia nieczystego pożywienia.
    W dalszym ciągu jest,to wytłumaczone.Nie można wyciąć sobie kilku fragmentów z biblii,nie doczytawszy do końca o co chodziło w wizji Piotra.
    Bóg nigdzie w Biblii nie pozwolił jeść świni,jest to ohydztwo i nigdy swinia nie uchodziła za pożywienie

    1. Może i tak, ale zwroty typu
     „poczuł głód i chciał jeść”,
     „przyrządzali posiłek”,
     „wszelkiego rodzaju czworonogi i płazy ziemi, i ptactwo niebieskie”
     wskazują na dosłowność.
     Ponadto dodać należy do tego słowa Jezusa, „że nie to co do ust wchodzi kala człowieka”… i można jeść…
     A dalszy opis może wskazywać, że tak jak Bóg zmienił decyzję w sprawie jedzenia, tak zmienił ją w stosunku do Narodu Wybranego…
     i to co do tej pory było nieczyste, teraz jest ok…
     Inną kwestią jest to, co sprzedają nam w sklepach… Bo i jabłka pryskane jakimiś chemikaliami są niezdrowe…

     1. Polecam filmik „Czy Jezus pozwolił jeść wszystko”. Link wklejam poniżej. Ja już dociekanie w kwestii pożywienia czystego i nieczystego mam za sobą. Życzę Ci owocnych to jest zgodnych z Bożym Duchem wniosków 🙂

      https://www.youtube.com/watch?v=bCHYepOWr6A

     2. Słowa Jezusa,że to co wchodzi do ust człowieka nie kala go tylko to co z ust wychodzi nie można porównać do tego,ze można sobie jeść świnię.
      Pan Jezus w tym fragmencie tłumaczy faryzeuszom,że jadanie brudnymi rękoma nie kala człowieka.
      I nie ma tam nic wspomniane o pokarmach tylko o tym,że faryzeusze stosowali swoje wymyślone nauki,które nie pochodziły od Boga.Tylko mieli swoje tradycje,których się trzymali.
      Dlatego Jezus przyszedł na świat,aby dać pełne zrozumienie prawa.
      Bóg nie zmienił zdanie na temat narodu wybranego tak samo jak nie zmienił zdanie na temat jedzenia.
      Chcesz sobie tak interpretować,twoja sprawa.
      Dla mnie najważniejsza jest prawda,którą jest Jezus Chrystus i Jego nauka.

      1. Oki. Dyskusjom i tak nie będzie końca…

    2. jeśli mówimy o jakichś zakazach, to zobaczmy na zakazy jakie są wyraźne: czyli zakaz picia krwi, jedzenia poswieconego bożkom, zakazu swinki tam nie widzę, a jeśli chce ktos „trzymac Prawo” to niech wypełni CAŁE jak Słowo wymaga, ale to grozi też tym że można starac sie być żydem którym sie nie jest (synagoga szatana)

     1. adi a doczytałeś do końca,o co chodziło z tymi wytycznymi,które dostali na poczatku.I co pisze dalej,że co sabat czytane jest prawo Mojżeszowe.I w związku z tym z czasem będą przestrzegali wszystkiego czego nauczał Jezus Chrystus.
      W którym miejscu Jezus zniósł prawo?
      Przyszedł wypełnić je oraz oczyścić z naleciałości faryzeuszy.My mamy podążać za Jezusem i stać się na Jego obraz.
      Chcesz się dalej oszukiwać to Twoja sprawa,ale nie pisz,że nie ma zakazu jedzenia świń.
      Prawo mamy wyryte w sercu i DS pokazuje nam jak mamy postępować

      1. Pokaż mi JASNY i JEDNOZNACZNY ZAKAZ oparty na kontekście, że NIE można jeść mięsa świnek. I nie mieszajmy w to szabatu.

       1. Nie mieszam z żadnym sabatem,tylko ty najpierw powołałeś się na fragment odnośnie wytycznych,jak mają postępować pierwsi naśladowcy Chrystusa.Zwróciłam Ci uwagę co tam dalej jest napisane,że właśnie w sabat czytane jest prawo i z czasem zaczną stosować prawo.
        Między innymi nie jedzenie świni,ponieważ jest one nieczyste.
        W ST znajdziesz wytyczne,niestety nie mogę podać Ci wersetów ponieważ piszę z telefonu.
        Z mojej strony dyskusję uważam za skończoną,chcesz trwać przy swoim zdaniu masz takie prawo.Mój Bóg uznał świnie za ohydę,a ja kocham mego Boga i uwielbiam wypełniać Jego przykazania.

       1. Nie mam ? pojęcia co to są wytyczne KJV?
        Dla mnie liczy się prawda i to co DS położy mi na sercu a nie jakieś wytyczne ludzi.

 4. Merkel – ona zniszczy Niemcy.

 5. „Wszak Francuzi niechcący używają języka świń wypowiadając „tak” (qui). To może okazać się prowokacją wobec Islamistów. To nie polityczne.

  Łi, łi”

  Hahaha nie mogee 😀

 6. Swinie niby nieczyste, a traktuja je lepiej niz barany I kurczaki, bo tym drugim nawet zyc nie pozwalaja. Jak widac chyba czasem lepiej byc nieczystym!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish