Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Droid sphero BB-8 Star Wars z najnowszej części Gwiezdnych Wojen juz w sprzedaży.

Droid sphero BB-8 Star Wars

Jest do kupienia w sieci (korporacji) Orange za 69zł.

Oto opis drodia:

„Urządzenie pożądane przez fanów Gwiezdnych Wojen ale także wszystkich miłośników mobilnych zabawek. BB-8 nie tyle przypomina robota z najnowszej części sagi, on po prostu jest jego miniaturową wersją. Nawiązania do filmu znajdziesz również w funkcjonalności BB-8, aplikacja umożliwia nagrywanie i odtwarzanie holograficznych wiadomości, a także korzystanie ze wszystkich możliwości rozszerzonej rzeczywistości. Wbudowane algorytmy sztucznej inteligencji umożliwiają pełna interakcja z robotem. BB-8 kręci głową, okazuje dezaprobatę, wpada w panikę, wyraża radość. Unikalny design Star Wars, możliwość wyświetlania treść AR, robot generuje specyficzne dźwięki rodem z filmu, jest w stanie wyświetlać holograficzne wiadomości. Możliwość sterowania urządzeniem za pomocą urządzeń z systemem operacyjnym Andorid i iOS oraz poprzez komendy głosowe.”

http://www.orange.pl/klienci_ind/smart_plan_lte__/telefony/brak_producenta/droid_sphero_bb-8_star_wars?loyalty=24&commitmentId=477&offer=5427&rateplan=XT_5665&processType=NEW&fixConvergence=false&gclid=CMjqs9W2n8sCFYIK0wodSNcGGQ

 

Ostatnio czytam świetny, o ile nie powiedzieć wybitny tekst o proroctwach Daniela w kontekście Apokalipsy i czasów końca i wydaję mi się, że będziemy jeszcze musieli poczekać do końca kalendarza żydowskiego na przyjście Pana Jezusa. Wg owego kalendarza mamy rok 5777, a więc 23 lata do zakończenia Wielkiego Ucisku, który rozpocząłby się mniej więcej za 16 lat, czyli w 2032 (2+3+2=7).

Niemniej jednak 2017 rok jest wielce reklamowany w filmach.

To może byc tak, jak opisywałem w recenzji Gwiezdnych Wojen: fałszywy Wielki Ucisk, tzw NWO obalają rebelianci NWO. Wtedy pojawia się nasi „stworzyciele” z kosmosu – Annunaki itp dający nam wszystko: leki na raka, nowoczesność, ale tylko za przyjęcie znaku bestii.

Opisze to niebawem głębiej na podstawie czytanych przez mnie interpretacji Daniela.

 

Wracając do robota. Pomyśleć, że taki prosty droid kosztuje tylko 69zł i jest dostępny w roku 2016. To co będzie za 10lat?!

 

 

 

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. 69 to okultystyczna liczba… Dlatego tez taka nazwę nadali pozycji seksualnej…

 2. Głuchy Dziadek

  miałem to w sprzedaży w sklepie. Piotrze to kosztuje 699 zł 😉 nie sprzedała się ani jedna sztuka ale zainteresowanie jakieś było ze strony młodych klientów.
  Jak dla mnie strata kasy a zabawka nudna.

  1. 699 gra cyfr 666
   Wiesz tj w promocji w orange przy zakupie tel.

 3. Głuchy Dziadek

  a to jak na umowę z telefonem to może tyle kosztować tak jak te całe tablety za 1 zł

  1. O ja nieszczęsny, mam pakt z orendżem podpisany!…

  1. Koniec jest blisko…Módlmy się za rodziców tego dziecka. Ich ból jest niewyobrażalny :..(

   1. Mam nadzieję, że dożyję tego czasu

 4. Ale czy tak koncepcja fałszywego Wielkiego Ucisku jest biblijna? Wątpię, żeby Bóg pozwolił na aż takie zwiedzenie i też raczej nic takiego nie znalazłem w Apokalipsie.Myślę, że NWO będzie totalitaryzmem w ładnym papierku, taka złota klatka. niby wszystko będzie ok, ale jak ktoś zacznie zadawać niewygodne pytania albo zacznie widzieć patologię tego systemu (jak w każdym totalitaryzmie), to będzie bardzo szybko eliminowany.Tak zawsze było.Najpierw ludzie popierali Hitlera przez pewien czas wydawało się im, że jest fajnie a potem było wielkie rozczarowanie i brak ucieczki.Tak samo jest z narkotykami czy alkoholem.Najpierw jest odlot a potem człowiek widzi w jakie bagno wpadł.Szatan i jego współpracownicy nie są w stanie stworzyć niczego dobrego, zawsze to będzie kupa gnoju zapakowana w ładny papierek, więc ja do tych zaawansowanych technologii, leku na raka itd. podchodziłbym ostrożnie.

 5. Zaciekawiłeś mnie tym tekstem, który czytasz o którym tu wspomniałeś. Domagam się więcej informacji! 🙂 A co do lekarstwa na raka to ono już jest dostępne dla każdego – odpowiednia dieta i to wsjo. Nie interesuje mnie jakaś technologia kosmiczna, nieśmiertelność itp. bzdety jakie mogą nam zaoferować nasi rzekomo „kreatorzy” którzy zapewne już niedługo sie pojawia. Zrobiłem się zupełnie antytechniczny i cokolwiek by chcieli mi dac niech sobie to wsadzą…Szlag mnie natomiast trafia na to łączenie cyfr! Nie rozumiem z tego zupełnie nic może mi ktoś to jakoś łopatologicznie wyjaśnić? Czemu 23 lata skąd ta liczba? W roku 5800 kończy się kalendarz żydowski czy co? I o co chodzi z tą liczbą 7 która powstała w wyniku dodania liczb roku 2032? Moja jeszcze obecna żona interesowała się tymi numerologicznymi bzdetami (tarocikiem przy okazji też)wyliczała jakieś tam coś tam sam nie wiem co i po co jej siostra zresztą też liczy i kreśli coś no i wykreśliła sobie męża alkoholika rozwód i dwójkę dzieci na karku! Moja też wykreśliła sobie przyszłość świetlaną i wegetację dla mnie :P! To chyba najlepszy dowód na to żeby się w taką pseudomatematykę nie bawić. Czekam na szybki kurs o co chodzi z tym dodawaniem bo nie da mi to spokoju. Jeśli Bóg jest matematykiem to szczerze powiedziawszy leżę!
  Z BOGIEM!!!

  1. 7 jest liczbą Boga, to pełnia i nie ma tutaj żadnej numerologii.
   Numerologia jest wtedy kiedy na podstawie liczby określamy charakter, przyszłość.
   7ka wystepuje wiele wiel razy w Biblii

   np
   Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy? Jezus mu odrzekł: „Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy” (Mt 18,22).

   Tak jak 666 ma swoje znaczenie i Bóg nakazuje obliczyć te liczbę

   Ciekawa jest interpretacja kabalistyczna znaczenia tej liczby. W hebrajskiej Biblii istnieje tylko jedno słowo, którego wartość wynosi 666 – to ith(e)ron – zysk, pożytek, górowanie, a także jedno imię człowieka s(e)thur – „Utajniony”. Słowo ith(e)ron jest jednocześnie anagramem greckiego słowa oznaczającego „bestia”. 666 było też symbolem związanym z targowiskiem, ponieważ podstawowym narzędziem używanym tam był abakus (liczydło), którego kolumny wynosiły 500-100-50-10-5-1 – co w sumie dawało 666. Św. Jan, który nie był kabalistą, ale światłym człowiekiem, mógł znać te symboliczne powiązania, co skłoniło go do użycia owej liczby jako symbolu przekupstwa i materialistycznego patrzenia na świat, w przeciwieństwie do bezinteresowności: „i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia”. (Ap.13,17). (Na podstawie: Andrzej Wierciński „Przez wodę i ogień. Biblia i Kabała”).
   Roczne dochody Salomona wynosiły 666 talentów złota.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish