Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wydarzenia w Paryżu – porównanie Dżihadu do Krucjat

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=oT1MubpiPJI

Tłumaczył Matii z christianityPL. Dziękuję

 

Zaktualizowane: 22 lutego 2016 - 23:23

7 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Właśnie, a z podań islamskich z okresu I krucjaty, pod butem krzyżowców żyło się lepiej wszystkim religiom(nie zapominając, że chwalebne cele krucjat-ochrona pielgrzymów-zostały wykorzystane przez możnych europy do własnych celów, co potępiam)
  Bizancjum było atakowane wielokrotnie(aż upadło) od początku istnienia islamu i tak samo płw iberyjski- ich pochód w 8w. zatrzymał Karol Młot-majordomus Frankijski.
  Jeszcze jedna ważna rzecz, której nie ma w filmie. Wielu aby zaatakować chrześcijan przypomina wojny izraelitów w Starym Testamencie nie biorąc pod uwagę co czciły i jak zachowywały się ludy pokonane przez Izrael. Nie mam chyba daru tłumaczenia, bo wielu urywa rozmowy kiedy zaczynam 😉
  Nie chcą słuchać bo Pan zatwardza ich serca i zamyka uszy i umysły.

 2. dobry, uświadamiający materiał, to co się wiąże dżihadem nie ma porównania, nawet wspomniane krucjaty, pora by rządzący naszym krajem zdali sobie sprawę z tego zagrożenia, chcąc przyjmować emigrantów.

 3. Ja się nie zgodzę gdyż po oglądnięciu „Lampa w ciemności” wiem, że to nie chrześcijanie prowadzili krucjaty a wręcz krucjaty początkowo były skierowane przeciwko nim. Należałoby rozpocząć ten film od uściślenia terminu” chrześcijanie”:)

 4. Islamski dżihad czy katolickie krucjaty, konkwisty, rekonkwisty czy tam inne religijne wojny=babiloński wojenny szał z inspiracji Lucyfera.

 5. Noszenie czapki – świnki, potraktowano jako „mowę nienawiści” w Holandii :

  http://zaprasza.net/a.php?article_id=33562

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish