Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

To będzie Cię kosztować wszystko

Zaktualizowane: 22 lutego 2016 - 11:00

33 komentarze

Dodaj komentarz
 1. To wycierpieli Apostołowie my mamy tylko uwierzyć. Tak uważam że Pan Jezus nas kocha i nie da nas skrzywdzić i będzie nas pilnował aż do swojego przyjścia.

  1. Da nas skrzywdzic tak jak dał innych, nie jesteśmy jacyś wyjątkowi

   1. coś Ci nie pasuje?

    COMPAY SEGUNDO(La Musica Tradicional Cubana)

    https://www.youtube.com/watch?v=ZIzUc9t7oS8

   2. wypad Assim..
    no ? … chyba, że ja powypadam lekko,
    a nawet całkiem ?
    Assim wypad..

    hej – sinti

   3. Assim.
    byłeś dzisiaj na mieście ?
    a na wsi byłeś ?
    widziałeś ?

    COMPAY SEGUNDO(La Musica Tradicional Cubana)

    https://www.youtube.com/watch?v=ZIzUc9t7oS8

   4. Assim
    zatańczysz ze mną ?
    Edzia ja
    hej ?
    🙂

   5. czym jesteście lepsi od pierwszych naśladowców którzy ginęli za wiarę i Bóg nie reagował ?

    1. „… i Bóg nie reagował ”

     Assim, Bóg przecież cały czas był z nimi.

     1. nie chodzi mi czy był, tylko chodził czy reagował – odnoszę się do głównego tematu

      1. A czy nie chciałbys zyć z Panem na wieki?

       1. Chciałbym ale jaki to ma związek z tematem. Mi chodzi tylko o reakcje na cierpienie nie o przyszłość po śmierci, zresztą co jest po śmierci to się okaże jak umrzemy 😉

        1. Ależ ma.
         Odpowiedz na to pytanie.Właściwie,co masz na myśli,mówiąc „cierpienie”? Jeśli ktoś cierpi,to oznacza że jego wiara jest próbowana w ogniu.Tak jak przygotowane ciasto.Jest pięknie zrobione,ale została się ostatnia rzecz:upieczenie.Tak samo jest z naszą wiarą,która jest przygotowywana,by została wypróbowana.Jeśli ciasto się spali,to możemy zrobić je jeszcze raz.Tak samo jest z naszą wiarą i z Bogiem.

   6. Assim -ty się boisz>?…to co było w Twoim życiu ,co się wydarzyło jest przeszłością ,oddaj swoje życie Chrystusowi i Bogu Ojcu.Nikt już więcej Cię nie skrzywdzi.Z Bogiem.

 2. Dla nas żyjących we „względnym dobrobycie” ( prąd, bieżąca woda, gaz z butli lub sieci, łazienka z muszlą klozetową, o innych bardziej wyrafinowanych dobrodziejstwach nie wspominając ) brutalizm życia panujący w wielu regionach świata jest nie do pojęcia…A mimo to żyją tam naśladowcy Jezusa Chrystusa. O ileż oni mają ciężej niż my…

  1. A już myślałam ?,że napiszesz coś bardziej wesołego.
   Gdzie się podziała Twoja radość w Panu?
   Jaki ma sens skupianie się na realiach życia na ziemi?
   Czy Jezus chodził po ziemi i narzekał na wszystko dookoła?
   Czy raczej wypełniał wolę Bożą.
   Każdy Twój wpis przesiąknięty jest marazmem.Czy u Ciebie wszystko w porządku ??Potrzebujesz wsparcia,modlitwy?

  2. Tylko oni wychowali sięwinnych warunkach, więc źle ocenisz. Poza tym mamy więcej bo biali ludzie są inteligentniejsi od czarnych i ciapatych, oni mają swoją kulturę, my mamy swoją. Twoje porównanie jest calkowicie nie trafione

  3. Tylko oni wychowali sięwinnych warunkach, więc źle ocenisz. Poza tym mamy więcej bo biali ludzie są inteligentniejsi od czarnych i ciapatych, oni mają swoją kulturę, my mamy swoją. Twoje porównanie jest calkowicie nie trafione

   1. Assim, fajnie, że tu jesteś, coś Cię pewnie zainteresowało, ale zastanów się trochę. ,,Ciapaci” – jak to napisałeś, to też ludzie. Nie czuj się od nich lepszy.

   2. Assim,
    czy Ciebie pogięło ?
    Kto ci Tobie
    to zrobil
    ja ?

   3. Assim-po co ,komu inteligentny czlowiek jeśli nie jest czlowiekiem ,i gdyby nie ci o których tak piszesz ….to bys nadal zbijał wszy mloteczkiem a swoj brak higieny zastępował perfumami .z Bogiem.

   4. Oni żyją tak jak im kultura każe, to nie przypadek, że przed kolonizacją my mieliśmy cywilizacje a oni szałasy.

    1. Chyba jednak Boża siła trzyma Cię na tym blogu assim.Narzekasz,narzekasz,ale nadal czytasz i się udzielasz. I nie czarni tylko ciemnoskorzy!czarny to może być kot.

     1. Niestety ale nie zgodze sie z ta wypowiedzia. Czarny to czarny a nie czarnoskory bo skoro mowimy bialy jesli chodzi o rase I to w zaden sposob uznawane za obrazliwe nie jest wiec nie widze powodu by kogos czarnego okreslac mianem czarnoskory inaczej na bialych trzeba by mowic bialoskorzy a to juz nie MA sensu 🙂

      1. Sławek takie osobiste pytanie gdyby Twoja żona była z Kongo.Mówiłbyś o niej czarna czy ciemnoskóra?

       1. Jestem prostym człowiekiem i lubię prostotę dlatego te nie pasuję do tego świata i ludzi, którzy lubią zbytnio komplikować sobie życie. Gdybym miał żonę z Konga czy z innego miejsca na świecie w którym ludzie są czarni to mówiłbym mam czarną żonę 🙂 Jak już mówiłem gdy ktoś mówi do Ciebie biały to obrażasz się z tego powodu? Chciałabys być określana jako białoskóra lub bladoskóra? Zapewne nie więc na czarnego mówię czarny a nie czarnoskóry czy też ciemnoskóry. Inaczej sprawa się przedstawia gdybym o kimś takim mówił czarnuch. Kiedyś byłem zafiksowany na punkcie koloru skóry teraz mi to już przeszło 😛 Niemniej jednak cały czas jestem zdania, iż mieszanie ras nie przyczyni się do niczego dobrego.

    2. assim-wyrzuć to z siebie……coś Cię gnębi?..tu nie chodzi o ten czy inny temat….masz problemy ,nie wnikam bo każdy je ma….na pewno jesteś świetnym człowiekiem …..[białe nie oznacza święte ,tam gdzie nie nie ma białych ,tam nie ma wojen i chorób]Z Bogiem assim.

    3. ciemnoskórzy to nowoczesne pojecie, czarny = murzyn to jest pojęcie oryginalne, bez uprzedzeń kulturowych. Jestem z natury krytyczny, gdy z czymś się nie zgadzam to krytykuje i próbuje naprostować, jeżeli czegoś nie rozumiem to czekam na sprostowanie i albo się zgodzę albo podam swoje argumenty. Problemy mam jak każdy dorosły świadomy człowiek który ma tego wszystkiego dość ale trzeba nauczyć się z tym żyć

 3. dziękuje za umieszczenie tego filmiku, daje do myślenia. Ile oddajemy z siebie Jezusowi? Czy całych siebie, czasem chwiejemy się na krawędzi jedną nogą w świecie, drugą ku Panu. Ale tylko nas całych przyjmie, tylko całkowite poddanie się Jezusowi może dać nam zbawienie.

 4. Andrzej Rosiewicz – Ballada o miłości małego fiata do syrenki https://youtu.be/5u4Vh_JyLFw.

 5. Assim, oni żyją jak im kultura każe. Wielu tam było( i jest chrześcijan, którym bliżej do dawnych zborów niż tym europejskim kato czy prawo Sławnym, anglikańskim lesbom ekumenicznym prostytutkom- sorry) I cierpią oni nie wyrzekając się swojej wiary lub uciekają do zgniłej jewropy. Ciężko mi jest patrzeć na islamski najazd i to co oni wyprawiają, tłumię w sobie gniew bo jest słabością. Na podstawie jakich badań twierdzisz o wyższej inteligencji białasów? Gdy Europa była w mrokach średniowiecza to araby przejęli kaganek oświaty, a u nas uciskali chłopstwo nieczytate nazywając parafianami( zobacz znaczenie w słowniku wyrazów obcych). Wcześniej w Afryce i na Bliskim Wschodzie stawiano budowle tak olbrzymie, jakich rzymianie nie znali, a będąc nowoczesnymi przegrali z osiłkami ze wschodnich rubieży imperium. Aryjscy Niemcy rozpracowali wszystkich podludzi i uzależnili od siebie eurosodomę a mimo to najinteligientniejsi ponoć są żydzi, bo do dzisiaj robią na nich biali niewolnicy i tańczą jak oni zagrają… so?

  Więcej pokory, a mniej pychy

  1. Nie mam pychy, nie interesuje mnie za bardzo co było. Oceniam tak jak jest teraz i było ok 50 lat temu w Afryce i w europie. Wiary nie oceniam bo nie mam podstaw, nie znam serc, oceniam dokonania i kulturalną większość. Pojedź kiedyś do Afryki zobacz jak tam ludzie żyją i co to jest za kultura, wtedy zrozumiesz o czym napisałem.

   1. Sorki Assim ale jednak to, jak jest ma ciąg w przeszłości. Najważniejsze są OWOCE, a owoce kultury europejskiej niestety są zgniłe i inteligenci rasy białej manifestują w spódnicach w odpowiedzi na gwałt na ich kobietach.
    Ciężko jest się z tym pogodzić i mam nadzieję, że w słowiańskiej krwi jeszcze siła ale ucisk musi przyjść, a potem koniec.
    Byłem w Afganistanie i widziałem, jak ludzie żyją. Byłeś w Polsce w małej wiosce i widziałeś jak ludzie żyją? Jak są ciężkie warunki to tak żyją. My mamy lasy, góry, wodę a oni piach i ropę, którą stosunkowo niedawno zaczęli sprzedawać. A w ciągu biegu historii w różnych pkt. świata były wielkie cywilizacje- wszystkie te mądrości pochodziły od upadłych i do upadku doprowadziły.
    Jeszcze w XXw w europie znany był tzw. kok czy kołtun polski-Polki nie myły i nie czesały włosów.
    Wielcy europejczycy dopiero jak podbili Indie zobaczyli, że kobiety myją codziennie włosy w wodach rzeki i dowiedzieli się, że częste mycie wcale nie zagraża życiu. Wszystko pod niebem już było, bo nie ma nic nowego, a co na ziemi jest mądrąścią- głupstwem jest w Niebie.

 6. Obyśmy się nie zdziwili -kto tak naprawdę jest ,,Narodem Wybranym”…..Z Bogiem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish