Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Ludzie nie wierzący w Allaha, nie są ludźmi”

https://www.youtube.com/watch?v=JxbWE7uaxAE

Zaktualizowane: 11 lutego 2016 - 11:25

28 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Biedni ci islamiści,od maleńkości poddani nienawiści do innych osób.Zły nieźle sobie obmyślił podział na wyznania religijne.Oczywiście poprzez ręce ludzi wprowadzając nienawiść i zło wszędzie gdzie to tylko mi możliwe.
  Módlmy się o nich,aby jak największa ilość muzułmanów nawróciła się do naszego kochanego Ojca w niebie.A także o to,aby miłość i prawda zamieszkała w sercach tych ludzi.
  Bez naszego kochanego Jezusa Chrystusa wszyscy możemy być tacy jak oni.

 2. Serio. A oni kim są?
  Allah to fałszywy bożek.
  Jezus jest Bogiem a nie jakiś islamskie bóstwo.

  1. Franek twierdzi inaczej, pewnie też się modli do księżyca.

   1. http://img.ifcdn.com/images/92649b0cfd57415ff18af48a8138c88f5765493e53e15308ec7439dd2ad4eb66_1.jpg

    te rogi diabłą to włąśnie jak księżyc i rogi byka z konstelacji Taurus która reprezentuje Prawo strzegące niebios – plejad

    1. zobaczcie na 0.06 filmu (ze wstawki Detektywa) – w środku dziadek podchodzi i ma na głowie czapkę „RED BULLS” z czerwonym bykiem

  2. klaun allah wmówił im kłamstwo że są lepsi w swoim grzechu od innych, typowa megalomania religijna: my best a reszta do piachu.
   Uważajcie też na tzw „chrześcijańskie” potępianie/prześladowanie grzeszników (kiedyś widziałem księdza co publicznie opowiadał się za paleniem na stosach homoseksualistów), bo to neguje 2 prawdy: Bóg może wszystko, Chrystus ma moc zbawić każdego.

 3. Watykan zarządził, że biskupi nie muszą informować władz świeckich o przypadkach pedofilii i molestowania wśród księży, decyzja ta ma należeć do ofiary i jej rodziny, a wiadomo, że ofiarę i rodzinę łatwo zastraszyć, żeby nic nie mówiły, ogólnie MASAKRA, Panie Jezus zniszcz jak najszybciej to siedlisko demonów…

   1. coraz bardziej jestem zaintrygowany ,bo w 1pet goat2 skojarzony był symbol pedofislki (serduszko w serduszku) z wieżą w kształcie fallusa i innymi sytuacjami

 4. Jest może ktoś kto mógłby mi pomóc doradzić w pewnej sprawie (takiej dla innych zwykłej) czuje się bezradny. Mam wrażenie że Bóg chciał żebym tu napisał. Mówiłem Mu o tym.

  1. Witam zawsze służymy pomocą 🙂

   1. Wolałbym o tym powiedzieć jednej lub dwóm osobom niż wszystkim.

     1. Jestem zdołowany i przybity tym wszystkim może innym razem.

      1. w porządku, Pomodlę się za Ciebie! Z Bogiem!

 5. Jak bardzo obrzydliwe, podłe, nikczemne rzeczy mówią ci czciciele allacha… A przygnębiające, naprawdę głęboko dojmujące jest to, że i w naszym przeklętym przez kult maryjny kraju nie brakuje zaślepionych przez księcia tego świata apologetów muzułmaństwa, o stale rosnącej liczbie islamskich neofitów/neofitek już nie wspominając. To właśnie ich zły wykorzysta podczas nadchodzących wielkich czystek chrześcijaństwa. Widząc w bliźnim byle bezbronne zwierzę nietrudno pociągnąć za spust, czy zamachnąć się mieczem. Dla nich to zaszczyt. Będą przecież w nagrodę oddawać się pożądliwościom cielesnym, które obiecał im ich bożek.

  Pamiętajmy więc w codziennej modlitwie w Duchu Bożym do Boga Ojca w imieniu Jezusa Chrystusa o to, by uchronił nasz kraj przed inwazją wyznawców muzułmaństwa dla niepoznaki nazywanych „uchodźcami”. Niech tak się stanie!

 6. Ze wszystkich wierzeń babilońskich, mahometanizm jest najbardziej prymitywny i bestialski…

  1. I pomyśleć, że Barack Hussein Obama, przywódca kraju, któremu niegdyś przyświecały ideały etyki protestanckiej jest czcicielem allaha, a gardzi Dobrą Nowiną Pana Jezusa Chrystusa. Co za typ.

 7. Muzułmanie nie są braćmi chrześcijan. Wbijcie to sobie do głów i przyjmijcie do wiadomości „wierzący” w Chrystusa piewcy Mahometa i jego religii.

  1. Właśnie. Trzeba to rozgraniczyć, bo różnica nie mogłaby chyba być większa. Owszem, to są nasi bliźni, bo to ludzie, ale zdecydowanie nie są to nasi bracia czy siostry w wierze – zarówno w stosunku do prawdziwych naśladowców Jezusa, jak i kościołów odstępczych (np. rzymski).

 8. Raj według Koranu jest miejscem bardziej zwierzęcym niż ludzkim, przez co obraża majestat Boga Ojca. Na taki obraz „raju” mógł się zdobyć tylko i wyłącznie Zły.

  1. zrobił im z niebios „burdel” żeby zadowolić cielesne pragnienia wiernych nawet po śmierci, masakra, w ogóle odwrotnie niż w w Słowie Bożym

 9. Macie pretensje do Islamu ,że jest okrutny…Chrześcijaństwo było nie lepsze ,też ma krew niewinnych ludzi na rekach ,też dokonywało bestialskich zbrodni tylko trochę wcześniej i też w imię jedynego Boga narzucając ogniem i mieczem swoje wizje wierzeń. Islam jest trochę młodszy …:-)

  1. Ewuś, ja nie za bardzo wiem o czym Ty mówisz, albo Ty nie wiesz o czym piszesz. Nic takiego w historii nie miało miejsca.

  2. Ewo 🙂
   Jeśli dobrze Cię zrozumiałam to masz na myśli krucjaty, ale one nie były w imię prawdziwego chrześcijaństwa. Krucjaty z chrześcijaństwem nie miały nic wspólnego.
   Ale jak już porównujesz wyprawy krzyżowe (jeśli dobrze Cię zrozumiałam) i islam to zapoznaj się proszę z następującymi faktami.

   Porównanie krucjat i dżihadu:

   Motywacje
   Krucjaty zostały wprowadzone jako środki obronne. Celem było oswobodzenie się chrześcijan, którzy byli uciskani. Motywacją dżihadu była ofensywa – podbój ludów i terytoriów.

   Usprawiedliwienie
   Jakie było usprawiedliwienie dla krucjat? 0%. 0% Nowego Testamentu mówi o krucjatach. Jak oni to usprawiedliwiali? No więc…patrzyli na chrześcijańskich braci i siostry uciekających przed terrorem i błagających o pomoc. A jakie jest usprawiedliwienie dla dżihadu? 24% Koranu z Mediny, 67 z Siry (która opowiada o życiu Mahometa, a której kopię musi posiadać każdy muzułmanin) i 21% Hadisu traktuje o dżihadzie. Jeśli 21% tekstów twojej religii mówi o prowadzeniu wojny z niewiernymi, to jest to bardzo duże usprawiedliwienie, zachęta i motywacja dla twoich wyznawców, by iść i zabijać niewiernych. Więc ludzie, którzy zabijają ludzi jako dżihadyści działają zgodnie ze swoją religią.

   Częstotliwość
   Było 7 wypraw krzyżowych (niektórzy mówią że 9), 9 osobnych krucjat. A jak wiele było dżihadów? Są strony www, które liczą akty dżihadu i są to liczby rzędu dziesiątek tysięcy. Nie możemy zgodzić się z dokładną liczbą ponieważ jest to ponad 10 tysięcy. Powiedzmy więc że wydarzyło się ponad 10 tysięcy walk dżihadu i ataków terrorystycznych jak do tej pory. Jak to w ogóle porównać do 7 krucjat? 7 niesławnych, okropnych krucjat , które ludzie próbują porównać do dżihadu.

   Czas rozpoczęcia
   Kiedy rozpoczęły się krucjaty? W 1095 roku przez Papieża Urbana II. A dżihad został rozpoczęty w 632 roku przez Mohameda we własnej osobie. Żadna krucjata nie została zapoczątkowana przez Jezusa Chrystusa. Jezus nie zaczął krucjat, apostoł Piotr nie zaczął krucjat, Jan nie zaczął krucjat, Paweł nie zaczął krucjat. Jedenaście setek lat później, ponad 1000 lat po Chrystusie jeden Papież z jednego wyznania z całego chrześcijańskiego świata – katolików, zaczął defensywną wojnę zwaną krucjatami, w 1095 n.e. Ale dżihad został zapoczątkowany przez twórcę islamu. Jest to główny dogmat, w zasadzie jeden z pięciu filarów islamu.

   Zakończenie
   Krucjaty zakończyły się w roku 1291. Od tego czasu nie było więcej żadnych krucjat. Żadna denominacja chrześcijańska nie nawołuje obecnie do krucjat. Natomiast dżihad nigdy się nie skończył. I nie zakończy się dopóki Jezus Chrystus nie powróci by pokonać antychrysta.

   Czas trwania
   Krucjaty – mniej niż 200 lat; dżihad – 1400 lat i jeszcze się nie skończył.

   Liczba ofiar
   Krucjaty – 150 000 osób z obu stron; dżihad – 60 mln chrześcijan, 80 mln hindusów, 10 mln buddystów, 120 mln mieszkańców Afryki (w sumie liczba ofiar rzędu setek milionów)

   Odpowiedź na krucjaty/dżihad
   Wszyscy protestanci, wierzący Pismu Świętemu, potępili krucjaty. Zresztą protestanci także byli jednymi z poszkodowanych przez wyprawy krzyżowe zaczęte przez katolików. Lecz katolicy także wyrazili skruchę z powodu krucjat, nie zaczęli żadnej następnej.
   A co z dżihadem? Kiedy ktoś wysadza się w powietrze np. na przystanku autobusowym, co mówią autorytety islamskie? Nie ma przeprosin ani skruchy z ich strony, nie ma też żadnego potępienia przez nich tych czynów. Z przeprowadzonego w różnych krajach sondażu wynika, że średnio 70% muzułmanów zgadza się z prawem Szariatu, co oznacza że wyrażają zgodę na dżihad (w niektórych krajach było to ponad 80%).

   Na podstawie:
   https://www.youtube.com/watch?v=Sz2tTDFmCzY
   (Steve Cioccolanti)

   1. wow Kasia jestem pod wrażeniem..

    1. Ja też! Tyle w temacie. Dodałbym może tylko, że islamu nie określiłbym przymiotnikiem „okrutny”. O nie, to zdecydowanie za mało powiedziane. Dla rzeczy najohydniejszych i najbardziej nieludzkich mamy określenie „szatański” i taki właśnie jest islam.

     1. Biblia jest Księga Święta. Koran nie jest.
      Biblia jest Słowem Boga.
      Koran jest dziełem demona.
      Nie da się porównywać tych rzeczywistości, ponieważ są nieporównywalne.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish