Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Uchodźca poucza Niemca jak będzie żył po islamizacji Europy

 

https://www.youtube.com/watch?v=p_PBLePcZjo&feature=youtu.be

 

Coraz bardziej jestem przekonany, iż  ponowne oddanie się matce boskiej z okazji 1050 lecia chrztu Polski będzie miało związek z wpuszczeniem muzułmanów do Polski.

Zaktualizowane: 1 lutego 2016 - 22:48

21 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Tyle, że muzułmanów nie za bardzo ciągnie do Polski. Oni lubią te kraje, gdzie jeździ dużo mercedesów. Poza tym my nie kolonizowaliśmy ich krajów.

  Mamy być krajem pośrednim, na nowym szlaku przerzutowym, coś jak Węgry. Są już przeprowadzane szkoleni grup ratowniczych, do ratowania przemarzniętych uchodźców. W mojej „ulubionej” TVP pokazywali jak się szkolą takie grupy. Były przebrane polki za muzułmanki i je nosili na noszach poowijane w koce termiczne.

 2. Coraz gorzej na tym świecie.

 3. Niemcy nie oddali się matce boskiej, a mają zalew uchodźców, a w Polsce nie. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim.

  1. 30.0% mieszkańców Niemiec to Katolicy, 29,9% to Protestanci

   1. Te 29% protestantów to chyba luteranie i to tacy bardzo letni.

     1. Paweł_Misiaszek

      Wydaje mi się, że to już tak nie działa… Przecież wśród Niemców (poza katolikami czy protestantami) są również prawdziwi chrześcijanie, a mimo to dzielą los bałwochwalców… „Bóg sprawia, że słońce świeci nad złymi i dobrymi, zsyła deszcz na sprawiedliwych i grzeszników…” No chyba, że wejdziemy na ścieżki Narodu Wybranego… Są przecież bardzo hermetyczne wspólnoty, sekty w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Poczytajcie również komunikaty ISIS do ludności kalifatu – tam ubolewają, że wyznawcy Allaha opuszczają świętą ziemię i żyją w pogańskim kraju… Prawdziwy muzułmanin, chyba nawet, nie może żyć wśród niewiernych… Ci, którzy trafiają do Europy, to (wg ISIS) odpady.
      Polecam odcinek Cejrowskiego o mennonitach. Oni już dawno „strząsnęli proch ze swoich stóp” i doskonalą się we własnej wspólnocie. Mi się to podoba:
      https://www.youtube.com/watch?v=cYmTBVhHNJE

      1. troche sie mylisz, https://www.youtube.com/watch?v=YSzf66wCiXk
       ten gość ktory prowadzi nauczania biblijne scisle (teraz wspolpracuje z baptystami) byl wlasnie w tym ruchu (amisze, menonici etc) tutaj eksponuje ich nauczanie i wyakazuje podobienstwa do KRK

    1. Tak sobie pomyślałem, że bycie letnim katolikiem, czy letnikiem innego wyznania, w oczach Boga, chyba nie jest takie złe 🙂

     1. Letni to letni, chyba nie wazne do jakiego odlamu nalezysz 🙂

     2. Obyś był zimny,albo gorący…
      Mówią ci te słowa coś?
      Bóg już woli ateizm niż letnie „chrześcijaństwo”

 4. Polecam obejrzenie trzy odcinkowego serialu „Childchoods”, nie będę zdradzał fabuły ale jest ona ściśle powiązana z upadłymi aniołami, światowym rządem itd…

  1. …wkradł się mały błąd w tytule „Childhoods end”

 5. Systemy/organizmy gospodarczo-polityczne upadają nie dlatego, iż są złe czy nie sprawiedliwe ale dlatego, iż bankrutują ekonomicznie na skutek upadku morale społeczeństw je zamieszkujących…

 6. Myślę że warto się zainteresować pewnym tematem, a mianowicie wczoraj jak oglądałem coś na youtubie to włączyła mi się reklama, i to nie byle jaka. Reklamowany był film pod tytułem ,,Spotlight” i tam w tym zwiastunie mówili dużo o zbrodniach kościoła katolickiego i o księżach pedofilach, takie teksty typu ,,dlaczego oni to ukrywają” itp.

  Jest to film fabularny, ale myślę że wart uwagi. Może detektyw coś o tym napisze?

  1. kurcze, poprzez obrzydzenie katolicyzmu chcą też obrzydzać chrzescijanstwo

   1. No, taką krecią robotę wykonuje chociażby ten podobno znany aktor Krzysztof Pieczyński.

 7. Głuchy Dziadek

  Oni tutaj wejdą do Polski. Tak samo jak i Rosyjskie wojska.

  1. islam plus prawosławne „KK”, jestem zachwycony 🙁

 8. Nie chcę nikogo straszyć ale uświadomić. Rodzi się pytanie: czy jak zajdzie konieczność obrony rodziny kosztem takiego „najeźdźcy” to Bóg nam wybaczy podczas sądu? Może lepiej zginąć, tylko co z dziećmi?
  https://twitter.com/EU_Interpol

  Off topic:
  https://przemex.wordpress.com/2016/02/02/pis-realizuje-nowy-porzadek-swiata-na-odcinku-polskim/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish