Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Potężne zagrożenie nad Polską w kwietniu i maju.

O sprawie powiedział mi Krzysiek z naszego forum-chrzescijan.pl

Mówi się, chyba dla zmylenia, iz będziemy intronizowac jezusa na króla Polski. Tymczasem na okoliczność 1050 lecia chrztu Polski 14.kwietnia 2016 odbędzie się:

 

„3 maja 2016 roku na Jasnej Górze zostanie ponowiony Akt Oddania Polski Matce Bożej, zaś na październik 2016 r. planowana jest jubileuszowa Pielgrzymka Narodowa wiernych z Polski do Rzymu”

Co się stało z Polską i Polakami po ustanowieniu Marii krolową Polski wiemy:

Jeszcze o przekleństwie ciążącym nad Polską. Uaktualnienie 12.11.2014

http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm

http://www.proroctwa.com/krolowa-niebios.htm

 

Nie ma przypadków. Mój kolega, brat w wierze z Kielc podesłał mi niedawno link do objawienia niejakiej Łucji:

 

„Trzecie objawienie Matki Boskiej w Fatimie

Trzecie objawienie, 13 lipca i wydaje się być najbardziej kontrowersyjne z wielu powodów: to objawienie z Fatimy, daje tajemnicę w trzech częściach, którą to tajemnicę dzieci strzegły gorliwie. Pierwsze dwie części, wizja piekła i zapowiedź przyszłej roli Rosji i sposoby jak zapobiegać temu, nie były ujawnione do czasu, aż Siostra Łucja zapisała je w trzecim życiorysie, na prośbę biskupa, w 1941 r. Trzecia część, zwykle zwana Trzecią Tajemnicą, była potem zakomunikowana biskupowi, który wysłał ją do papieża Piusa XII, nie czytając jej.

Wizja piekła ukazana w Fatimie

Łucja ujawniła później, że jak Ona mówiła te słowa, Matka Boska otworzyła ręce i promienie światła płynące z nich, wydawały się penetrować ziemię, tak, że oni zobaczyli przerażającą wizję piekła, pełnego demonów i straconych dusz pośród nieopisanych okropności. Wizja piekła była pierwszą częścią „tajemnicy” fatimskiej i nie była ujawniona bardzo długo. Dzieci patrzyły na smutną twarz Matki Boskiej, która mówiła do nich uprzejmie: „Wy widzieliście piekło, miejsce dokąd idą dusze biednych grzeszników. W celu uratowania ich, Bóg chce, aby nabożeństwo do Mojego Niepokalanego Serca rozszerzało się na całym świecie i wzrastało. Jeśli ludzie zrobią to, co ja ci powiem, wiele ludzi będzie uratowanych i tutaj będzie pokój, wojna się zakończy jeśli ludzie szczerze przestaną bluźnić Bogu. Jeśli nie przestaną podczas pontyfikatu Piusa XI, to wybuchnie jeszcze gorsza wojna. Jeśli ty nagle zobaczysz jasne nieznane światło w nocy, wiedz, że to jest znak od Boga, że On oznajmia tobie, że zamierza ukarać świat za grzechy. Uczyni to poprzez wojnę, głód, prześladowanie Kościoła i Papieża. W celu zapobieżenia temu, Ja  proszę, aby Rosja była poświęcona Mojemu Niepokalanemu Sercu. I, żebyś ty przyjmowała Komunię Świętą w każdą pierwszą sobotę miesiąca jako wynagrodzenie. Jeśli ludzie zrobią, tak jak proszę i rzeczywiście uważać będą na moje słowa, Rosja się nawróci i tu będzie pokój. Jeśli to się nie zdarzy, Rosja będzie rozprzestrzeniać błędne nauki po świecie, wojna i prześladowania Kościoła są nieuniknione. Dobro, będzie cierpiało męczeństwo; Ojciec Święty będzie cierpiał bardzo; różne narody będą unicestwione. Ale na końcu Moje Niepokalane Serce zwycięży. Ojciec Święty poświęci Mi Rosję i to będzie nawrócenie i pewien czas pokoju będzie dany ludzkości. W Portugalii ludzie będą utrzymywać swoją wiarę.  Nie mów tego nikomu, z wyjątkiem Franciszka. Kiedy ty odmawiasz różaniec, mów po każdej dziesiątce: “O mój Jezu, przebacz nam nasze winy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba, dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia”. Łucja potem zapytała: “Czy chcesz, abym zrobiła coś jeszcze?” “ Nie, Ja nie żądam niczego więcej od ciebie dzisiaj”. Potem Matka Boska powoli udała się na wschód i znikła w bezgranicznej odległości na firmamencie.”

http://www.marypages.com/FatimaPolski.htm

 

Tak więc Łucja otrzymała objawienie demoniczne, w którym to Ojciec Święty (vide Papież nie Bóg) poświęci Rosję.

 

Co się stało w roku objawienia fatimskiego?

Poszperałem trochę i okazuje się że rok 1917 był bardzo demonicznym rokiem:

 

13 maja troje dzieci z wioski w pobliżu miasta Fátima w Portugalii miało doznać objawienia Matki Bożej.

„13 października – według tradycji Kościoła Rzymskokatolickiego miało miejsce ostatnie objawienie Matki Bożej w Fátimie, podczas którego miał mieć miejsce Cud Słońca.”

 

Wszystkie 13go w dzień templariuszy i satanistów.

Zaraz potem, bo 27 grudnia – rewolucja październikowa: w Rosji ogłoszono dekret o nacjonalizacji banków.

Rewolucja to nie ejst tylko data na kartach historii. To także a może przede wszystkim:

 

Ofiary skutków rewolucji październikowej, czyli trwającej od jesieni 1917 roku aż do jesieni 1922 wojny domowej, ocenia się na około 15 milionów istnień, czyli więcej niż cała I wojna światowa. Około 8-9 mln to ofiary głodu, chorób, 3-4 mln to ofiary egzekucji i pacyfikacji ludności cywilnej przez Armie Czerwoną, Czeka i Kombiedy. Około 800 tysięcy zabitych czerwonogwardzistów i czerwonoarmistów i około 500 tysięcy zabitych białogwardzistów

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_domowa_w_Rosji

 

 

Kochani Bracia i Siostry.

W tej sytuacji uważam, iż powinniśmy się sprzeciwić demonicznym silom, proszą Pana Jezusa Chrystusa o ochronę naszego kraju przed Królową Niebios. Może zorganizujemy jakis post.

 

 

 

Zaktualizowane: 1 lutego 2016 - 12:09

16 komentarze

Dodaj komentarz
 1. A niech ich drzwi ścisną za takie bałwochwalstwo…Brak słów…

 2. Musi być mobilizacja całego biblijnego chrześcijaństwa w Polsce.Maj to miesiąc burz, może Bóg wysłucha naszych modlitw i ześle burzę, z tornadem i ogromnym deszczem, które zrównają z ziemią Częstochowę? Może ogromny piorun trafi w ten kościół i go dostępnie spali? Niech Polacy i wszyscy wyznawcy Królowej Niebios zobaczą, że nie ma Boga prócz Jawhe a Jezus Chrystus jest Jego Synem.Niech Polacy poznają, że Jahwe to Pan i Jedyny Bóg, tak samo jak poznali to Egipcjanie.

 3. Dobrze by było gdyby Bóg to zrównał z ziemią. Dwa lata temu byłam tam z ciekawości na pielgrzymce dla maturzystów i to było obrzydliwe widzieć, jak ludzie chodzili wokół tego obrazu na kolanach wierząc, że matka boska pomoże im zdać maturę. Do tego ksiądz wesoło głosił herezje przy akompaniamencie dziwacznej muzyki. Teraz żałuję, że w ogóle tam byłam i dziękuję Bogu, że otworzył mi oczy.

 4. Ehhhh i pomyśleć ileż to zdrowasiek sie wyklepało i różańców do Maryji jak to ją w PL nazywają. Ta intronizacja to jedna wielka ściema i dobitnie pokazuje miejsce jakie zajmuje Jezus w Polsce ot gdzieś stoi sobie z tyłu za Maryją, świętymi i całym orszakiem purpuratów wyrosłych do rangi niemal świętych za życia jak to o pewnym papie mawiali 😛 Nie wróży to nic dobrego i Polska jako kraj poniesie tego konsekwencje srogie konsekwencje o których raczej nikt nie pomyśli wcześniej. Nie jesteśmy państwem suwerennym wciąż na pasku mocodawców i może to zabrzmi dziwnie ale nie zdziwiłbym się gdyby całkowicie straciła niepodległość. Co wówczas zrobili by ludzie obywatele państwa istniejącego już tylko teoretycznie? Nic by nie zrobili zaczęli by lajkować na pejsbuku a starsi padli by na kolana błagając Maryję o litość i pomoc. Durny ten polski naród durny jakich mało! Hektolitry krwi jakie wsiąkły w tą piękną ziemię niczego ich nie nauczyły. Za miskę zupy, za jedną zdrowaśke za byle co wyrzekną się ideałów i własną matkę sprzedadzą. Bóg jest cierpliwy i jest miłosierny posłał nam Syna by ten Swą świętą krwią obmył nas z plugawości grzechu czyż nie należy mu się zatem cześć i chwała najwyższa?! Nie rozumiem i nie staram się zrozumieć dokąd ta Polska zmierza. I pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu byłem takim samym barankiem prowadzonym na rzeź żyjącym według przyjętych i ogólnie akceptowanych schematów – kościółek co niedziela, schabowy na obiadek, fałszywe i obłudne gęby z wyciągniętą ku tobie prawicą i nożem schowanym w drugiej ręce, fałsz, obłuda, dwulicowość. Trza się będzie pomodlić za tą kochaną Ojczyznę bo Sąd Boży coraz bliżej!

 5. Inicjatywa jakże słuszna! Czciciele Diany efeskiej/królowej niebios pragną jeszcze większej władzy owej zwierzchności nad terytorium zwanym Polską, dumnie zapowiadając wielkie święto bałwochwalstwa, więc mając tę świadomość trzeba nam w każdej modlitwie prosić Pana Jezusa, by im te plany pokrzyżował (ciekawe scenariusze, Palnar 😉 ), a jednocześni otworzył wybranym przez Siebie rodakom oczy na prawdę o tym duchowym cudzołóstwie, a nas napełnił swoją do niego Swoją nienawiścią, żebyśmy niezłomnie ów ohydny kult gromili. Katolicy mają prawo usłyszeć i wiedzieć o tym, jak podłą rzecz czyni kościół rzymski oddając cześć figurkom przedstawiającym demona z Fatimy i prosząc go o wstawiennictwo, ściskając w ręku sznur koralików. Wierzę, że takie przebudzenie nastąpi nim będzie za późno. Ech, gdyby tak wszyscy chrześcijanie pierwotni w kraju zjednoczyli się w modlitwie przeciwko naszemu wrogowi, czyli KRK i kierującym nim zwierzchnościom demonicznym…

 6. Oczywiście jestem za postem,to niesamowicie ważna walka duchowa.

 7. Oj biedny ten nasz kraj, ale to sie nie zmieni az do przyjscia Jezusa.

  A pieko bylo i jest na ziemi, tak wlasnie szatan dziala, majac idealny plan zwiedzenia ludzi, a przy okazji miliony ludzi ma prawdziwe pieko na ziemi, a przez to zwracaja sie w modlitwch nie tam gdzie powinni.

 8. Post ma ogromną moc ktora przebija się przez sferę i trafia do Boga Zywego

 9. Tak, post jest bardzo dobrym pomysłem.

 10. tylko zeby ten post nie był jak to dobrze ujął pewien pastor,próbą wykręcenia ręki Panu Bogu,ale razem z modlitwą jak najbardziej.

 11. zła nauka = złe wnioski, zły obraz błogosławionej Marii = kult człowieka,
  Maria to nie Jezus, Maria nie zbawia…..

  1. Objaw Jana 2 Tiatyra: „I dałem jej czas, aby się opamiętała, ale nie chce się opamiętać we wszeteczeństwie swoim.
   Toteż rzucę ją na łoże, a tych, którzy z nią cudzołożą, wtrącę w ucisk wielki, jeśli się nie opamiętają w uczynkach swoich.
   A dzieci jej zabiję; i poznają wszystkie zbory, że Ja jestem Ten, który bada nerki i serca, i oddam każdemu z was według uczynków waszych.
   Wam zaś, pozostałym, którzyście w Tiatyrze, wszystkim, którzy nie macie tej nauki, którzyście nie poznali, jak mówią, szatańskich głębin, powiadam: Nie nakładam na was innego ciężaru;
   Trzymajcie się tylko mocno tego, co posiadacie, aż przyjdę.”

   1. to nie żart, w I pet goat 2 była przedstawiona figura kobiety z dzieckiem martwym z buteleczką w lewej ręce = coś jak olej dla głupich panien…

 12. Jeszcze nie oglądałam tego filmu, ale przekazuję, może będzie ktoś miał ochotę obejrzeć.

  https://www.youtube.com/watch?v=s-dFeHUOLh0

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish