Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wizja III WŚ żydowskiego chłopca, powrotu Chrystus , którą miał w czasie krwawego księżyca.

„Żydowski 15-letni chłopiec Nathan był umarły przez 15 minut w pierwszy dzień Sukkot 2015 (w czasie czwartego krwawego księżyca – krwawe księżyce są znakami dla żydów). W tym czasie otrzymał pewną wizję. Chłopiec nie był wychowany w religijnej rodzinie (chłopiec nie mógł mieć pojęcia o rzeczach, które widział a które odnosiły się do Biblii, co później potwierdził w wywiadzie z rabinem) – wręcz jego rodzice byli przeciwko jego wizji. Nathan został przesłuchany przez ortodoksyjnego rabina, który skonfrontował jego wizję ze Słowem Bożym.
Nathan zobaczył, że objawienie się Jezusa Chrystusa będzie bardzo niedługo. Powiedział, że odkupienie jest bardzo blisko, jest to kwestia miesięcy.
Lecz widział, że wydarzą się także bardzo złe rzeczy. Można je odwrócić tylko jeśli wszyscy nawrócą się do Boga. Będzie wielka wojna, w którą zaangażowane będą wszystkie narody. Cały świat wystąpi przeciw narodowi żydowskiemu i będzie walczył w tej wojnie. Ten, kto rozpęta tę wojnę będzie nazywał się „Gog”. I ten dzieciak był pewien że to Obama – on zacznie tę wojnę. Wszystkie te okropne rzeczy wydarzą się w 2 tygodnie. W ciągu tych 2 tygodni kilka milionów ludzi umrze. Jedyna rzecz, która może ich ocalić to pokuta. Ten kto studiuje Torę i ściśle się jej trzyma, i postępuje dobrze, ten będzie ocalony. (Pokuta według tego, co widział to studiowanie Pisma Świętego i okazywanie aktów dobroci, życzliwości.) Żydom uda się powstrzymać ich w zatoce przez jedyne 2 dni, a potem nastąpi rzeźnia. Do Obamy dołączy Iran (Daniela rozdz. 11, Ezechiel 38,39), Rosja, Korea Płd, całe ONZ – wszystkie 17 krajów.
A co z Isis – będą porywać ludzi i torturować ich. Góra oliwna przy Jerozolimie rozłamie się na pół (ale nie od ataku nuklearnego) – i w tej chwili Jezus objawi się wszystkim (Zachariasza 14,4). Dwoje ludzi (dwóch świadków) zostanie wskrzeszonych z martwych i wtedy góra rozłamie się na pół. (Apokalipsa 11,7 i dalej). Każdy będzie bardzo zaskoczony, że Jezus jest Mesjaszem wszystkich ludzi. Będzie On walczył przeciw Obamie i zabije go, i pogrzebie go w Izraelu (Ezechiela 39,11). I kiedy Mesjasz stanie na górze, nie będzie patrzył na to kto jest religijny lub kto nosi brodę – będzie patrzył na wnętrze – świętość, czystość człowieka, wyczuje każdą osobę, jej dobroć i bojaźń Bożą – a nie tylko strach przed karą.
Nathan powiedział, że dokładnie to wydarzy się, jeśli rzeczy na świecie będą podążać tym torem co teraz, i że to co widział już zaczęło się dziać. Rabin spytał, kiedy to się zaczęło dziać? Nathan odpowiedział: 27 dnia Elul (11 września 2015), wtedy zaczęła się wojna. A to co się wydarzy – to pewnego dnia wszystko wybuchnie – coś się wydarzy, eskalacja konfliktu, i dowiemy się wtedy natychmiast, że znajdujemy się w stanie pełnej wojny – i każdy powie, że 3wś zaczęła się. Z początku żydzi będą wykluczeni z tej wojny, ale potem wszyscy zjednoczą się przeciwko nim.

Źródło:
https://youtu.be/RZd53ynuyrg

 

Tłumaczyła Kosik (owa). Czasem Kasia. Dziękuję

Zaktualizowane: 31 stycznia 2016 - 21:28

30 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Kochani wybaczcie za to chaotyczne streszczenie na szybko ale pisałam to jako komentarz…

 2. Czyli Obama jest Antychrystem? Dlaczego Bóg wybrał na przekazanie tak ważnej wizji jakiegoś chłopca? Większość tych „wizji” dostają dzieci i wiemy, że te wizje są fałszywe.Tak samo było z tym chłopcem, co niby był w niebie.Wojna Goga i Magoga to zdarzenie opisane w Biblii, wiemy o tym, to po co nam jakieś dodatkowe „wizje”?

  1. Joela

   „(1) A potem wyleję mojego Ducha na wszelkie ciało, i wasi synowie i wasze córki prorokować będą, wasi starcy będą śnili, a wasi młodzieńcy będą mieli widzenia. (2) Także na sługi i służebnice wyleję w owych dniach mojego Ducha. (3) I ukażę znaki na niebie i na ziemi, krew, ogień i słupy dymu. (4) Słońce przemieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim przyjdzie ów wielki, straszny dzień Pana. (5) Wszakże każdy , kto będzie wzywał imienia Pana, będzie wybawiony; gdyż na górze Syjon i w Jeruzalemie będzie wybawienie – jak rzekł Pan – a wśród pozostałych przy życiu będą ci, których powoła Pan. (6) Bo oto w owych dniach i w owym czasie, gdy odmienię los Judy i Jeruzalemu, (7) zgromadzę wszystkie narody i sprowadzę je do Doliny Józafata, i tam się z nimi rozprawię z powodu mojego ludu i mojego dziedzictwa, Izraela, ponieważ rozproszyli je między ludy pogańskie i podzielili mój kraj.”

   1. Jakoś właśnie jeżeli chodzi o wizję mam na uwadze ten werset a teraz jakoś o nim zapomniałem, no dobra, czyli wizja tego chłopca może być naprawdę sprawką Ducha Świętego.

    1. sprawdzic należy moim zdaniem szczegolowe przesłanie i zestawić z Pismem Św (całym, też NT, nie tylko Torą) a Joela werset nie uzasadnia konkretnych treści tej wizji, ale zjawisko wizji w ogóle.

     1. Żydowski 15-latek nie jest chłopcem, ale mężczyzną i musi znać Torę. O rozstąpieniu góry Oliwnej mówi ks. Zachariasza, a „proroctwo” rabina Kuduriego twierdzi, że Mesjasz żydowski, który przyjdzie będzie miał na imię Jezus.
      Jeśli o mnie chodzi, to bardzo ostrożnie podchodzę do tego typu rewelacji.
      Jedno co pewne, to tylko to, że powrót Zbawiciela rzeczywiście jest bliski. 🙂

      1. tak masz racje magdaleno, ale sam fakt, że o tym sie pisze o czymś swiadczy.
       Nawet jeśli jest to zwiedzenie, a może nim być, to oznacza, że powinnismy być czujni i coraz bardziej skłaniam sie do opcji jakoby byl fałszywy antychryst i prawdziwy. Może zrobią Obame fałszywym, upozruja zabicie go przez prawdziwego i świat da się nabrać.

       1. A może to Donald Trump jest prawdziwym Antychrystem, który pokona fałszywego (Obamę)?

  2. I Kor 1:28 I to, co jest niskiego rodu u świata i co wzgardzone, wybrał Bóg, w ogóle to, co jest niczym, aby to, co jest czymś, unicestwić

   Pan Bóg się nie zmienia.. sam przychodząc na Ziemię urodził się w stajni..

 3. W ostatnim czasie wielu Amerykanów tj. zwykłych obywateli (nie praktykujących okultyzmu itp.) ma sny związane z wybuchem wojny nuklearnej. Wielu osobą śni się, że miasta są zniszczone od bomb atomowych i wiele osób podkreśla, że za wojną stoi Obama.

  1. nie wiadomo na ile to podświadome oczekiwanie na podstawie spiskółw, a na ile objawienie

  2. Jak ktoś ciągle o czymś myśli, to potem mu się to śni, to normalne.Ludzie widzą co się dzieje na arenie międzynarodowej i się po prostu boją, dużo o tym myślą, to stąd mogą być te sny.

  3. to streszczenie , ta wizja chłopaka jest „dziwna”, „trzymanie się Tory”? A Ewangelia? (a może chodzi tu tylko o judaistycznych żydów? dla nich wiadomość?) Wg ST -zachar 11 izrael za sprzedanie srebrnikami Chrystusa dostanie „idol shepherd” -figura antychrysta, dlatego powinni nawrócić się do Chrystusa przede wszystkim.

   Co do tych amerykanskich snów – to się zgadza, masa drobnych wskazówek wskazuje na niego jako na zdrajcę usa, że szykuje sie jakies kolejne duże 9/11, czy nawet atak chinsski.

 4. Hmm chłopak powiedział, że to kwestia miesięcy…

  może takich miesięcy:
  „A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa,
  i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy.”
  (Ap 13,15)
  ?

  1. 42 miesiące prorocze to 42 x 30 dni = 1260 dni
   Jeden dzień to jeden rok, także chodzi o 1260 lat.

   Jest to analogia to Daniela gdzie 70 tygodni 70 x 7 = 490 lat.

 5. groxt mowil ze ten chlopiec to jakis syjonista i ze to jakas podpucha z ta wizja ….

 6. troche posluchalem kazania i… to że nagle bedzie eksplozja – ZGADZA SIE z tym co dotychczas wybadalem, dużo prawdy

 7. Czekajcie, nie jestem pewny ale:
  „Nie dajcie się zwieść nikomu w żaden sposób. Wiadomo, bowiem, że dzień Pański NIE NADEJDZIE, DOPÓKI nie stwierdzi się wielkiego odstępstwa [od wiary] i NIE PRZYJDZIE CZŁOWIEK GRZECHU, syn zatracenia ” coś mi tu nie gra. Jak się mylę to mnie skrytykujcie i naprostujcie

 8. Drodzy w Mesjaszu Od wielu lat wielu wierzących ma sny i wizje na jawie, i nie są to sny o pokoju tylko o wojnie i to z użyciem broni masowego rażenia, tj. biologiczej, chemicznej i nuklearnej, która zniszczy wiele miast w naszym Kraju, dużych i małych.
  Osobiscie miałem taki sen wiele lat temu i odłożyłem go do niebytu, aż do czasu gdy zaczeły się pojawiać kilka lat temu masowo u innych wierzacych. Nawet moje dzieci wielokrotnie je miały w ciągu ostatnich kilku lat. Znam wielu bogobojnych ludzi którym wiele razy ten sam sen się śnił sen o wojnie, ale nie dzielą się tym bo są przez innych wyśmiewani lub brani są za falszywych proroków. Sny daje Bóg a jeśli powtarzają się wiele razy i to wielu ludziom to trzeba się głęboko nad tym zastanowić bardzo poważnie.
  Bo jak BÓG coś mówi to jest to WAŻNE nawet BARDZO WAŻNE i od nas wymaga konkretnych decyzji.
  Bo BÓG NIGDY NIE MÓWI SŁÓW NA WIATR !!!!!
  Czy to ze tobie czy komuś coś się śniło włyneło to na twoje życie, czy też żyje dalej tak samo – to jest pytanie które także należy sobie samemu zadać.

 9. Myślę, że Obama prędzej jest fałszywym antychrystem, kimś z kim rozprawi się fałszywy mesjasz. Akcja w tej wizji toczy się tak szybko, a przed 1000letnim królowaniem Chrystusa tutaj, ma się stać wiele rzeczy, przeciwnik zasiądzie w świątyni, podając się za Boga. Mam wrażenie, że chłopak mówi o sprawiedliwości w oczach człowieka, mówiąc, że Jezus będzie patrzył na dobroć człowieka.

  Ap 7:13-14
  A jeden ze starszych się oddzielił i mi mówi: Kim są ci przyodziani w białe szaty i skąd przyszli?
  Zatem mu powiedziałem: Panie, ty wiesz. Więc mi powiedział: Oni są tymi, co przychodzą z wielkiego ucisku; wyprali też swoje szaty oraz je wybielili w krwi Baranka.
  Dlatego są przed tronem Boga oraz dniem i nocą służą Mu w Jego Świątyni;

  Mt
  24:3 Zaś kiedy siedział na górze oliwek, na osobności podeszli do niego uczniowie, mówiąc: Powiedz nam, kiedy to się stanie oraz co będzie znakiem twojego przyjścia i zakończenia epoki?
  24:4 A Jezus odpowiadając, rzekł im: Uważajcie, aby was ktoś nie wprowadził w błąd.
  24:5 Bo wielu przyjdzie nad moim Imieniem, mówiąc: Jam jest Chrystus; i wielu wprowadzą w błąd.
  24:6 Ale macie znieść wojny i wieści o wojnach; uważajcie zatem, abyście nie zostali zatrwożeni; bo wszystko musi się stać, ale to jeszcze nie jest koniec.
  24:7 Gdyż zostanie pobudzony naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, będą także głody, zarazy oraz miejscami trzęsienia ziemi.
  24:8 LECZ TO WSZYSTKO JEST POCZĄTKIEM BÓLÓW PORODU.
  24:9 Wtedy wydadzą was na udrękę, i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów DLA MOJEGO IMIENIA.
  […]
  24:11 Powstanie też wielu fałszywych proroków i wielu zwiodą.
  […]
  24:15 Dlatego gdy ujrzycie obrzydliwość opuszczenia, która jest postanowiona w świętym miejscu i zapowiedziana przez proroka Daniela (kto czyta niech uważa),
  24:16 wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry;
  24:17 a kto na dachu, niech nie schodzi, aby coś wziąć ze swojego domu;
  24:18 a kto na roli, nich wstecz nie wraca, aby zabrać swój płaszcz.
  24:19 Ale biada brzemiennym i ssącym w owe dni.
  24:20 Dlatego módlcie się, aby wasze schronienie nie było podczas zawieruchy nawet nie tygodnia.
  24:21 Bowiem wówczas będzie wielki ucisk, jaki się nie wydarzył od początku świata aż dotąd, ani się nie wydarzy.
  24:22 A gdyby nie zostały skrócone owe dni, nie zostałaby uratowana żadna cielesna natura; ale z powodu wybranych zostaną skrócone owe dni.
  24:23 Zatem, jeśliby wam ktoś powiedział: Oto tu jest Chrystus, albo tam, nie wierzcie.
  24:24 Bo powstaną fałszywi pomazańcy i fałszywi prorocy, i będą wydawać wielkie znaki oraz niezwykłe zjawiska, tak aby, skoro niezbite, wprowadzić w błąd i wybranych.
  24:25 Oto wam zapowiedziałem.
  24:26 Zatem, jeśliby wam powiedzieli: Oto jest na pustkowiu nie wychodźcie; oto w skarbcach nie wierzcie.
  24:27 Bowiem tak jak błyskawica wychodzi ze wschodu i świeci aż do zachodu, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieka.
  24:28 Gdziekolwiek będą gruzy, tam zostaną ugoszczone przyczółki.

  „Ten kto studiuje Torę i ściśle się jej trzyma, i postępuje dobrze, ten będzie ocalony. (Pokuta według tego, co widział to studiowanie Pisma Świętego i okazywanie aktów dobroci, życzliwości.)” Proszę, otwórzcie Biblię i przeczytajcie 10 rozdział listu Pawła do Rzymian.

 10. Czy nie jest tak, że najpierw musi przyjść antychryst? To „dziecko” jest żydem a dla nich mesjasz to antychryst

 11. Jak dla nie to wszystko to syjonistyczne bzdury. Szatan steruje tym chłopcem! Pragnie konfliktu od i tyle.

 12. Co za bzdury…no dajcie spokój, Obama jako Antychryst? Obama nie przyszedł w znakach i cudach, nie jest światowym przywódcą, nie ogłasza się Bogiem…

  „złe rzeczy można odwrócić jeśli wszysycy będą pokutować” – maryjne objawienia mają tę samą wymowę

  aż szkoda, że ktoś to wrzucił na tę stronę

  1. Obama może być fałszywym antychrystem

 13. Szatan doskonale zna Pismo, i to, że jakiekolwiek objawienie sie z nim (to znaczy z Pismem Świętym) zgadza, nie znaczy, ze jest prawdziwe. Chłopak miesza prawdę z kłamstwem, chociażby nakazuje zwrot do Tory i dobrych uczynków. Chrystus nie po to przyszedł na świat, abyśmy dalej byli pod zakonem. Tylko Jezus jest Drogą, Prawdą i Życiem i NIE MA innej drogi do Boga. Inna sprawa, ze Pan nie obiecał pokoju lecz wojny i nawoływanie do pokuty, w imię powszechnego pokoju, bez wskazania na Mesjasza jest złe.

 14. Mesjasz w tym widzeniu jest dokładnie tym mesjaszem, którego oczekiwali Żydzi. Raczej politycznym przywódcą niż Bogiem.

 15. Pamiętajmy, że oni ciągle czekają na Mesjasza. I rabin potwierdza to proroctwo, w kontekście przyjścia Mesjasza. Nie w kontekście drugiego przyjścia. My czekamy na powtórne przyjście Jezusa. Pierwsze już się dokonało, będąc wypełnieniem proroctw z Tanach.

 16. W 2014 roku miałem sen, w którym zobaczyłem antychrysta, niestety muszę potwierdzić słowa Nathana antychrystem jest obecny Prezydent USA czyli Obama, ale też jest dobra wiadomość ponieważ ukazał mi się również Jezus Chrystus, który zejdzie na Ziemię podane były również daty, jedna z nich jest zbieżna z wizją Nathana.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish