Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Polska – Chorwacja, czyli Królowa Niebios kontra Jezus.

Kolega podesłał mi ciekawego newsa.

 

„- To cud od Jezusa. Dziękuję. Mieliśmy szczęście. Nie wiem co powiedzieć. Wszystko jest możliwe – powiedział na pomeczowej konferencji Babić”

źródło: http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/575792/polska-chorwacja-zeljko-babic-wydarzyl-sie-cud-dziekuje-jezusowi

 

Chorwaci podziękowali Jezusowi. Czyżby Polacy zawierzyli tzw matce boskiej?

Tak.

Takie są skutki zawierzenia swego losu Królowej Niebios.

Teraz wyobraźcie sobie, co sie stanie po uroczystościach związanych z obchodami 1050 lecia chrztu Polski, któremu ma właśnie patronować Królowa Niebios? Masakra. Chyba powinniśmy skonstruować modlitwę jako antidotum.

Kiedy pierwszy raz zawierzyliśmy los naszego kraju tzw Matce Boskiej, niby Marii, straciliśmy suwerenność na setki lat. Strach pomyśleć, co będzie teraz.

 

 

Wiedziałem, że ten mecz jest ważny z uwagi na jego stawkę. Tak się zastanawiałem przed meczem, czy czasem się nie pomodlić za drużynę polską. W myślach jednak  widziałem oczyma wyobraźni, koncerny, pieniądza, bożka sporu, a z drugiej strony lekko utożsamiałem się z drużyną z kraju, w którym mieszkam i w większości mamy wspólnych przodków. Właśnie… przodków. Pomyślałem „no przecież ta Chorwacja, to nasi ziomale. Państwo post słowiańskie, a i nawet język podobny. Ostatecznie pozostawiłem Bogu wynik meczu stwierdzając –  niech zwycięży lepszy.

Następnego dnia, już po przegranej Polaków rozmawiałem z kolegą o owym meczu. Kolega zauważył, że polscy szczypiorniści byli jak to określił chyba „wczorajsi. Nie ukrywam, że oglądając fragment meczu po jednym zawodniku coś takiego zaobserwowałem.

Tak więc nie wiem czym się kierowali Chorwaci, jakie życie prowadzą, ale było nie było, powyższa wypowiedź wskazuje na wiarę w Jezusa. Ktoś się może czepić, że to system. Owszem, ale czy my wszyscy od razu wiedzieliśmy jaki jest naprawdę świat?

Podczas Wielkiego Ucisku, nawet część katolików przeciwstawi się anty Chrystusowi.

Jest jeszcze jedna kwestia. Podsumowując mecz powiedziałem do kolegi, że „najładniejszą częścią meczu była prezydent Chorwacji” 🙂

 

Oto Kolindra Grabar

kolindra-grabar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ah te Słowianki 🙂

kolinda-mecz

 

 

 

 

 

 

 

 

Słowianki są najpiękniejszymi kobietami na świecie.

No i w tym momencie pozostawiam moje estetyczne wrażenia.

Zacząłem grzebać, bynajmniej nie w Zagrzebiu :-), aby bardziej poznać ów obiekt urody.

 

 

Przez część swojego dzieciństwa mieszkała i zdobywała wykształcenie w Stanach Zjednoczonych. Ukończyła tam Los Alamos High School w Nowym Meksyku, po czym rozpoczęła studia na Uniwersytecie w Zagrzebiu, które ukończyła w 1992. Kontynuowała swoją edukację, uzyskała magisterium w zakresie stosunków międzynarodowych i rozpoczęła studia doktoranckie.

Należała do Chorwackiej Wspólnoty Demokratycznej popierającej proces akcesji Chorwacji do NATO i Unii Europejskiej

W latach 2008–2011 Kolinda Grabar-Kitarović była ambasadorem nadzwyczajnym i pełnomocnym Chorwacji w Stanach Zjednoczonych. W 2011 została jednym z asystentów (zastępców) sekretarza generalnego NATO jako pierwsza kobieta na tym stanowisku”

 

Jak widać bardzo silne związki ze USA podobnie jak pani Szydło.

Oczywiście zgodnie z Biblią p. Kolindra musiała oddać pokłon papieżowi:

 

kolina-papiez

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ap. 17

 

(1) I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak się do mnie odezwał: Chodź, pokażę ci sąd nad wielką wszetecznicą, która rozsiadła się nad wielu wodami, (2) z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi. (3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów. (4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu. (5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi. (6) I widziałem tę kobietę pijaną krwią świętych i krwią męczenników Jezusowych. A ujrzawszy ją, zdumiałem się bardzo. (7) I rzekł do mnie anioł: Dlaczego zdumiałeś się? Wyjaśnię ci tajemnicę kobiety i zwierzęcia, które ją nosi i ma siedem głów i dziesięć rogów. (8) Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie. (9) Tu trzeba”

 

Nie miejmy złudzeń. W obecnych czasach nikt, kto popiera USA i Watykan nie jest suwerenny.

 

 

 

Zaktualizowane: 29 stycznia 2016 - 13:53

42 komentarze

Dodaj komentarz
   1. ciekawe jest to że znam tego gościa co to pisał, muszę go zapytać jak u niego z Jezusem przy najbliższej okazji:)

 1. A pamiętacie tą wideo zapowiedź mistrzostw w której występowali Polscy szczypiorniści i odwoływali sie do wiary… hmmm kultywując i jak by można stwierdzić po nagrania zawierzając swój występ królowej niebios, bo to własnie jej symbol różańca prezentują w tym filmiku…

  https://www.youtube.com/watch?v=thlFAPGQTs8

  1. aj dzięki, właśnie ten kolega mi równiez i ten link przysłał i zapomniałem wstawić

   1. Czy we wszystkim należy dopatrywać się błogosławieństw i przekleństw wynikających z podłoża duchowego?

    Jeżeli Panem tego świata jest szatan, to idąc tym tokiem, równie dobrze można by przyjąć, że to raczej Polacy modlący się do bożka(„Matki Boskiej”) powinni wygrać, bo to Szatan panuje nad sportowym biznesem.

    Jeżeli ktoś chce osiągnąć sukces w sporcie, czy na jakimkolwiek innym podłożu, to powinien modlić się do Jezusa, i się uświęcać? Z tego co wiem, to raczej nie wszystkie osoby które odniosły sukces modliły się do Jezusa i się uświęcały. Natomiast, niektóre osoby mimo modlenia się i wiary, są biedne, prześladowane, i zabijane.

    Bokser modlący się do Jezusa ma większą szanse na cud w sensie sprania przeciwnika, uszkodzenia go, niż gdyby się nie modlił do Jezusa?

    Co jeżeli dwie drużyny by się spotkały na meczu, i większość zawodników z obu drużyn wierzyłaby w Jezusa, i się do niego modliła? Która drużyna wygra? Przegrana drużyna przegra, ponieważ będzie to lekcja pokory od Jezusa, a wygrana drużyna wygra, bo Jezus im tym razem pobłogosławił, okazał łaskę?

    1. Guzzik rozumiem, że Twoje jak zwykle sceptyczne poglądy wynikają raczej z poszukiwań.

     „Bokser modlący się do Jezusa ma większą szanse na cud w sensie sprania przeciwnika, uszkodzenia go, niż gdyby się nie modlił do Jezusa?”

     Nie wiem jak sie to ma do bokserów, ale popatrz na policjantów czy wojsko. Pan jezus nie negował tych służb, a jednak czynia one mniej więcej to samo co bokserzy. Czestokroć uszkadzają ludzi.

     Szczypiorności nikogo nie uszkadzaja a jest to po prostu zwykła rywalizacja. Guzzik, czy jak ktos trenuje pilke reczną w gimnazjum to oznacza że jest w systemie Szatana?
     Bez przesady.
     Sport jest dobry, sam uprawiam, ale nie może byc bozkiem.

     Tak w ogole Guzzik, czy czujesz blogosławienstwa od Boga?
     czy czujesz od Boga łaskę?
     czy dzięki w wierze w Jezusa Twe życie stało sie lepsze?
     czy tylko masz wiedze i nic poza tym?

     1. 14 Pytali go też i żołnierze: «A my, co mamy czynić?» On im odpowiadał: «Nad nikim się nie znęcajcie i nikogo nie uciskajcie, lecz poprzestawajcie na swoim żołdzie». Łukasza 3

      przypomnę werset, w sumie można go na wiele sposobów rozważać.

     2. ,,Nie wiem jak sie to ma do bokserów, ale popatrz na policjantów czy wojsko. Pan jezus nie negował tych służb, a jednak czynia one mniej więcej to samo co bokserzy. Czestokroć uszkadzają ludzi.”

      Policjantowi przykładowo może się przydarzyć uszkodzenie drugiego człowieka, ale nie jest to celem samym w sobie, powinno być to w celu sprawiedliwym, w celu ochrony innych ludzi, w celu zachowania porządku i doprowadzenia do sprawiedliwości, a więc nie chodzi tutaj jedynie o uszkadzanie na zlecenie, za pieniądze. Bokser natomiast uszkadza drugiego człowieka w celu zdobycia satysfakcji, pieniędzy, sławy, żeby się wyładować, itd.

      ,,Guzzik, czy jak ktos trenuje pilke reczną w gimnazjum to oznacza że jest w systemie Szatana? Bez przesady.”

      Trenowanie piłki ręcznej w gimnazjum raczej nie podchodzi w omawiany w tym wątku świat prestiżu, sportowego biznesu. Rozmawiamy o wyższym szczeblu.

      ,,Sport jest dobry, sam uprawiam, ale nie może byc bozkiem.”

      Też tak myślę.

      ,,Tak w ogole Guzzik, czy czujesz blogosławienstwa od Boga?
      czy czujesz od Boga łaskę?
      czy dzięki w wierze w Jezusa Twe życie stało sie lepsze?”

      Zależy na jakim podłożu. W niektórych kwestiach tak, w innych nie, ale nie chce się uzewnętrzniać na forum.

      ,,czy tylko masz wiedze i nic poza tym?”

      Szału nie ma, ale też nie powiedziałbym, że ,,nic poza tym”. Na daną chwilę nie jestem usatysfakcjonowany. O owocach już pisaliśmy, ale myślę, że nie powinno się chwalić(nawet jeśli zbytnio nie ma czym), pisać o takich rzeczach, więc teraz myślę że niepotrzebne to było.

      1. a jak myslisz Guzzik, czy Boga nie bylo na tym meczu? czy interesowal sie w tym momencie wszelkimi innymi wydarzeniami, ale ominął mistrzostwa piłki ręcznej?

       1. Admin: ,,a jak myslisz Guzzik, czy Boga nie bylo na tym meczu? czy interesowal sie w tym momencie wszelkimi innymi wydarzeniami, ale ominął mistrzostwa piłki ręcznej?”

        Nie twierdzę, że Bóg nie jest wszechwiedzący, wszechobecny, ale czy to musi oznaczać, że we wszystko ingeruję? Jak na to spojrzeć pod kątem wolnej woli? Właśnie zastanawiałem się dzisiaj nad tym. Czy sukces każdego człowieka, nawet niewierzącego, był zależny od Boga? Przykładowo, ludzie niewierzący często mówią, że to co osiągneli, osiągnęli swoją ciężką pracą, a nie dzięki pomocy Boga. Na ile jest to słuszne stwierdzenie?

        Admin: ,,kiedyś musiałem obejrzeć bajkę Kubuś Puchatek i przyjaciele. W pewnym odcinku Kubus powiedział tak: „a może ja się wcale nie urodziłem”.

        Myślę, że te slowa doskonale odzwierciedlają Guzzikową naturę :-)”

        dobre.

        1. „Jak na to spojrzeć pod kątem wolnej woli? Właśnie zastanawiałem się dzisiaj nad tym. Czy sukces każdego człowieka, nawet niewierzącego, był zależny od Boga? ”

         tak oczywiście.
         Juz dawno zauważyłem, że ateiści mieli lepsze zycie niz katolicy. Mniej pecha, chorób.
         Nawet jeśli się w tym mylę, to sukces każdego człowieka byl niezależny od stsosowania się do Prawa Boga. Możesz nie wierzyc w grawitację, ale bez względu na to czy wierzysz ona istnieje.

        2. Admin:

         ,,tak oczywiście.
         Juz dawno zauważyłem, że ateiści mieli lepsze zycie niz katolicy. Mniej pecha, chorób.”

         Jeżeli tak, to jak można twierdzić, że katolicy którzy są przeklęci, i od których bardziej błogosławieni są ateiści, będą zbawieni?

         1. ateiści nie będą zbawieni. Nigdzie tak nie napisałem, ale ateiści niechcący pzrestrzegają zakazu bałwochwalstwa a to ma kolosalne znaczenie

        3. ,,ateiści nie będą zbawieni. Nigdzie tak nie napisałem”

         Tak, wiem, natomiast chodziło mi o to, jak ktoś kto jest przeklęty za życia za bałwochwalstwo, trwając w nim do końca życia(nawet nieświadomie), może być zbawiony po śmierci? Za życia przeklęty(trwający do końca w bałwochwalstwie), po śmierci błogosławiony, zbawiony?

         1. a to już jest inna sprawa. Mam swoją teorię dotyczącą katolików. Mówiliśmy o tym, że nie będę pisał publicznie.

        4. Jeżeli przyjąć, że jest ustanowione przez Boga Prawo, które obowiązuje każdego, nawet tego nieświadomego, gdzie jako przykład osoba uprawiająca bałwochwalstwo(nieświadomie) jest przeklęta, lub potomkowie tej osoby są przeklęci(za nieświadome bałwochwalstwo swoich rodziców), to myślę, że najprawdopodobniej to samo tyczy się wejścia do Królestwa Niebieskiego, to znaczy, są pewne warunki żeby wejść w Przymierze, które trzeba spełnić żeby się dostać do Królestwa Niebieskiego.

         ,,Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy, ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy Królestwa Bożego nie odziedziczą.” (1 List do Koryntian 6:9-10)

         Przykładowo, są pewnie ludzie którzy nawet nie wiedzą że uprawiają wszeteczeństwo, cudzołóstwo. Są przecież przypadki, gdzie ktoś wziął ślub, rozwiódł się później(nie spełniając warunków do rozwodu podanych przez Jezusa), a następnie poślubił inną osobę, i nie jest świadomy, że popełnia cudzołóstwo, mimo że jest rzekomo w małżeństwie. Osoba ta jest cudzołożnikiem, nawet jeśli tego nie wie.

         Bałwochwalstwo nie jest pełnieniem woli Ojca, jest przeciwieństwem tego, jest łamaniem prawa/bezprawiem, i to poważnym, skoro ludzie mogą przez nie być przeklęci, nawet jeśli robią to nieświadomie, i wierzą w Jezusa.

         ,,Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie. W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów? A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie.” (Ewangelia Mateusza 7:21-23)

         Tak jak napisałeś: ,,Możesz nie wierzyc w grawitację, ale bez względu na to czy wierzysz ona istnieje.”

         Admin: ,,Mam swoją teorię dotyczącą katolików. Mówiliśmy o tym, że nie będę pisał publicznie.”

         Jeżeli zechcesz, to możesz coś napisać na ten temat na email.

        5. @Guzzik

         „On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.” (Mt5)

         „Bo ci, którzy bez Prawa zgrzeszyli, bez Prawa też poginą, a ci, co w Prawie zgrzeszyli, przez Prawo będą sądzeni. Nie ci bowiem, którzy przysłuchują się czytaniu Prawa, są sprawiedliwi wobec Boga, ale ci, którzy Prawo wypełniają, będą usprawiedliwieni. Bo gdy poganie, którzy Prawa nie mają, idąc za naturą, czynią to, co Prawo nakazuje, chociaż Prawa nie mają, sami dla siebie są Prawem. Wykazują oni, że treść Prawa wypisana jest w ich sercach, gdy jednocześnie ich sumienie staje jako świadek, a mianowicie ich myśli na przemian ich oskarżające lub uniewinniające. [Okaże się to] w dniu, w którym Bóg sądzić będzie przez Jezusa Chrystusa ukryte czyny ludzkie według mojej Ewangelii.” (Rz2)

       2. Odnośnie poruszonego powyżej tematu:

        A.W TOZER – RADYKALNY KRZYŻ, strona 6,7 (Rozdział 3. Utylitarny Chrystus):

        http://www.chlebznieba.pl/assets/files/pdf/RADYKALNY_KRZYZ_TOZER.pdf

      2. kiedyś musiałem obejrzeć bajkę Kubuś Puchatek i przyjaciele. W pewnym odcinku Kubus powiedział tak: „a może ja się wcale nie urodziłem”.

       Myślę, że te slowa doskonale odzwierciedlają Guzzikową naturę 🙂

  2. Polscy szczypiorniści i odwoływali się do wiary?
   Tylko ja tu widzę po czerwonym tle filmu, twarzach szczypiornistów ciężki klimat. Tło czerwone, muzyka demoniczna, twarze szczypiornistów niby bojowo nastawione, a tak naprawdę przemawiała przez nich buta złość i same najgorsze rzeczy. Jakby demon ich opętał, a raczej pokazał swoje oblicze.

   1. tak więc odwoływali sie do wiary, ale…demonicznej

  3. Ten film mnie przeraził. Jedno mnie zastanawia, a mianowicie czy występujący w filmie sportowcy zostali użyci i wykorzystani jak marionetki czyli bez świadomości tego w czym uczestniczą czy też jednak świadomie weszli w wyznaczone im role.

   1. wg mnie nieświadomi, ale kto wie juz nic mnie nie zdziwi

    1. Jeśli nie świadomie to jest to przykład na to jak dalece i zarazem łatwo można manipulować ludzkimi emocjami i tym samym postawami wobec innych ludzi. Właściwie to nie zdziwi mnie jak katolicy „w obronie jedynie słusznej wiary i Ojczyzny” rzucą się na muzułmanów i zaczną im głowy ucinać. Masakra.

  4. rozaniec i amulet maryjny – podobno jestemy wlasnie jednym z najbardziej maryjnych narodów, taki meksyk europy :\

   NIGDZIE Słowo Boze nie zaleca mieć Marię jako część chrzescijanskiej zbroi czy coś podobnego…

   1. PS google transaltor ciekawie tłumaczy „saved” (zbawiony) – także na „zapisany”,
    zapis ma sens bo jest mowa o „ksiedze życia”,
    pozdrawiam wszystkich

 2. Słuszna sugestia z tą specjalną modlitwą przeciwko duchowemu cudzołóstwu, przeciwko wiodącej miliony na manowce zwierzchności Królowej Niebios vel Maryi. Przeklinajmy ją w imieniu Jezusa Chrystusa. Ja praktycznie w każdej modlitwie proszę Pana, by wyzwolił Polaków spod jarzma katolicyzmu, by obnażył jego brudy.

  1. co za godna naśladowania pozytywna zawziętość. Nieustępliwość
   🙂

 3. Musimy zorganizować masową akcję modlitewną przeciwko Królowej Niebios, pewnie inni chrześcijanie już na to wpadli, więc módlmy się gorliwie, żeby Bóg to zatrzymał i żeby pokazał wszystkim czcicielom Królowej Niebios – demona, Izydy, Isztar, że wszystkie bożki są niczym w porównaniu z Jedynym Bogiem JHWH i Jego Synem Jezusem Chrystusem!

 4. Sport to się uprawia, a nie ogląda. Bez potu wylewanego w czasie aktywności fizycznej nie ma zdrowia, tak jak bez żaru modlitewnego ( ewangelizacyjnego ) w czasie aktywności duchowej nie ma zbawienia.

  1. właśnie takie mam podejście. Wole uprawiać. Teraz są takie czasy, że 99% ogląda i to zajadając się chipsami, alkoholem, itp

 5. Janusz Korwin-Mikke: w każdej chwili grozi nam wojna światowa!
  https://www.youtube.com/watch?v=Is_I18XaXl8

 6. „My, zadrużni” – Goreją Wici, nr 1, 1944 r. https://youtu.be/y7pOJP-NEUs.

  1. Polacy, porażeni katolicyzmem, mają kompleksy wobec tego Zachodu, którego już nie ma, gdyż zdechł zatruty lewackimi ( lucyferiańskimi ) ideami.

 7. Szkoda tylko, że nasz Pan nie pomogl Chorwacji w meczu z muzulmanskimi Niemcami…

  1. z tego co wiem, to cały rząd Niemiec jak i Merkel są Niemcami.
   Poza tym patronką Polski jest niejaka Krolowa Niebios (Matka Boska).
   Nie będziesz miał cudzych Bogów przede mną

 8. http://www.papa.friko.pl/pp/etykieta.html#2
  „Były czasy, kiedy papieżowi oddawano cześć niemal boską. Kardynał Josef Ratzinger w jednym ze swoich dzieł teologicznych cytuje XVII-wieczny tekst, który na Węgrzech przedkładano przechodzącym na katolicyzm. „Wyznajemy, że Najświętszego Papieża wszyscy winni czcić czcią boską, większym przyklęknięciem od należnego samemu Chrystusowi”. W innym miejscu tego tekstu znajdowały się takie oto słowa: „Wyznajemy, że Rzymski Papież posiada władzę wprowadzania zmian w Piśmie Świętym, wedle swej woli może je poszerzać lub redukować”

 9. Ciąg dalszy? Niemcy biją mocno teraz Hiszpanów teraz 21:13 52 minuta gry. Rozumiem, że to nagroda za przyjęcie uchodźców i dobre serce? Kto by się spodziewał, że Niemcy tak łatwo ograją Hiszpanów.

 10. A co, jeśli ten mecz to miało być takie ostrzeżenie od Boga dla Polaków: szczypiorniści zawierzyli Maryi i przegrali, jak znowu zawierzycie jej Polskę na zjeździe młodzieży, też przegracie!

  1. dokładnie, właśnie ma gotowy tekst o tym

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish