Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy aby Głodź naprawdę służy Bogu?

glodz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od wczoraj gryzłem się z myślami, czy mam o tym napisać, ale jeśli mnie czytają katolicy, niechaj sobie uświadomią tę niesprawiedliwość.

Jak podaje Super Express:

 

„Biskup polowy Wojska Polskiego Leszek Sławoj Głódź dostaje co miesiąc ok. 10 tys. zł emerytury, a gdy odchodził z wojska na pożegnanie otrzymał… 250 tys. zł odprawy!

W Ordynariacie Polowym WP służy 113 duchownych katolickich. Wikary parafii wojskowej zarabia od 3 do 5 tys. zł, a proboszcz już od 5 do 7 tys. W Biurze Ochrony Rzadu kapelan zarabia 5671 zł. Co roku wynagrodzenia dla księży nauczycieli pochłaniają z naszych podatków 1,5 mld zł.

Duchowny mieszka w wielkiej posiadłości w Gdańsku, gdzie założył sobie nawet hodowlę danieli.”

 

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/szokujaca-odprawa-dla-ksiedza-abp-glodz-dostal-250-tys-zl_416154.html

 

Realna średnia pensja w Polsce wynosi ok 1700zł. Jednym z powodów niskich zarobków w Polsce jest wysokie opodatkowanie. Wynosi ono 80% dochodów. Nie byłoby problemu, gdyby owe podatki niczym w modelu skandynawskim, szły na socjal dla społeczeństwa. Jednak w Polsce jest zupełnie inaczej. Jest klasa próżniacza, dojąca podatników i są ofiary niesprawiedliwego systemu redystrybucji dóbr, czyli podatnicy.

Mamy sztuczne stanowiska pracy w urzędach do budowy nepotyzmu, czyli maszynki do glosowania i mamy również nieświadome „bydło” (w ujęciu rządzących) popierające ten system.

„To lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud uwierzy” – miał powiedzieć w czasie kampanii wyborczej Jacek Kurski.”

http://www.wprost.pl/ar/83235/Lipa-dla-ciemnoty/

 

Są pieniądze na sztab kapelanów, ale nie ma na to:

 

„Polska, jako jeden z niewielu krajów UE, nie ma żadnego systemu, który dałby chorym na raka wczesny dostęp do nowych terapii przedłużających życie – ostrzegają eksperci. Jakie są przyczyny tego stanu rzeczy i jakie rozwiązania trzeba wprowadzić, by rozwiązać problem?”

Jedną z najważniejszych przyczyn ograniczeń w dostępnie do nowoczesnych form leczenia nowotworów są zdaniem ekspertów niskie nakłady na służbę zdrowia, w tym na onkologię. Dr Janusz Meder, prezes Polskiej Unii Onkologii podkreślił, że odpowiednie nakłady finansowe mają przełożenie na skuteczność leczenia nowotworów. -”

 

http://www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci/eksperci-polacy-chorzy-na-raka-maja-utrudniony-dostep-do-terapii-przedluzajacych-zycie,artykul,1721244.html

 

Dlaczego wg mnie Głódź jest przeciwny Bogu?

„Jezus powiedział do swoich uczniów:
«Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny; a kto w drobnej rzeczy jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie. Jeśli więc w zarządzie niegodziwą mamoną nie okazaliście się wierni, prawdziwe dobro kto wam powierzy? Jeśli w zarządzie cudzym dobrem nie okazaliście się wierni, kto wam da wasze?
Żaden sługa nie może dwom panom służyć. Gdyż albo jednego będzie nienawidził, a drugiego miłował; albo z tamtym będzie trzymał, a tym wzgardzi.
Nie możecie służyć Bogu i mamonie

 

 

Pierwsi apostołowie sprzedawali to co mieli, aby ewangelizować pogan.

 

Tak to już jest w kraju nazywanym Polską, że im ktoś więcej ma na sumieniu, tym ma większą pozycje społeczną.

 

„- Ten arcybiskup nie zachowuje się jak duchowny katolicki, tylko jak okrutny władca, to musimy o tym zacząć mówić – tak o abp Sławoju Leszku Głodziu mówi Magdalenie Rigamonti z „Wprost” ksiądz z Gdańska. Przeciwko duchownemu ma być zbierana lista przewinień, która ma być wysłana do Watykanu.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/powazne-zarzuty-wobec-arcybiskupa-glodzia-pil-wyzywal-ponizal/zerv4

 

 

Inna kwestia jest poddaństwo państwa „polskiego” (sztuczny twór posłowiański) swoim panom. Przypominam, że konkordat podpisal lewicowiec Kwaśniewski.

Dlatego tez nie dajcie sobie wmówić tzw kitu, jako nierządnicą byl system finansowy. Nierządnicą jest ta instytucja, której kłaniają się wszyscy władcy ziemi.

Zaktualizowane: 25 stycznia 2016 - 11:35

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Biskup Głódź służy swojemu bogu, a raczej bożkowi (Mammon), a my swojemu. Nasz Bóg łamie nam nasze twarde karki i przeprowadza przez różne próby. Bożek Głódzia troszczy się o to, by jego sługa żył w dobrobycie.

 2. I ten osobnik za owy przepych i luksus ma jedno zadanie-odstręczać ludzi od Boga…

  1. Trzeba się strzec wilków w owczych skórach ( fałszywych proroków ), którzy przychodzą by nas znienacka pożreć ( otumanić i zbałamucić )…

 3. Piotr,z całym szacunkiem dla Ciebie.
  nie bronię Kurskiego ale „Wprost” to żaden autorytet i jeszcze piszą „miał powiedzieć”-myślę,że detektyw PRAWDY nie powinien czegoś takiego cytować.
  z całym szacunkiem dla Ciebie!

  1. Kesja
   powiedz wprost czy wg Ciebie Kurski tak powiedział czy nie?

   1. „To lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud uwierzy” – miał powiedzieć w czasie kampanii wyborczej Jacek Kurski. Rzecz działa się w Radiu TOK FM i dotyczyła informacji, jakoby dziadek Donalda Tuska wstąpił na ochotnika do Wehrmachtu”-cytat z gazety.

    Na podst.informacji z „Wprost”nie wierzę,ze tak powiedział,ponieważ dziennikarz tego artykułu nie uzył własnie WPROST słowa „POWIEDZIAŁ” –
    i tu powinno być jeszcze żródło ale uzył sformułowania „MIAŁ(rzekomo) POWIEDZIEĆ”,więc nie miał dowodów jak widać,bo by je musiał podać .
    Sam zastosował zasadę:ciemny lud uwierzy.

    Nienawidze pomówień,gdyby ktoś o Tobie! napisał negatywnie ,że (rzekomo )coś powiedziałes,nie podając żródła dowodowego , tez bym zareagowała,więc nie chodzi tu o Kurskiego ale zasadę.
    Niech PAN Cię błogosławi Piotrze za Twą pracę detektywistyczną i nie tylko.

    1. Kesja. Cz kurski nie pozwalby wprost?

     1. Piotrze,co zyskałby Kurski w sądzie,powiedzieliby,że dziennikarz powinien był albo podać fakty albo nie używać sformułowania”miał powiedzieć”.Tylko taki wyrok.
      Sprawa nie toczyłaby się o fakty,czy powiedział.’
      Na tym polega manipulacja, programowanie,plotkarstwo,obmowa (wśród chrzescijan też),że się mówi rzeczy niesprawdzone a programujące innych do złego myslenia o „omawianej” osobie.
      Kto zwraca mocno uwagę na sformułowanie „miał powiedziec,podobno powiedział.”?
      Za chwilę w ustach i myslach innych jest POWIEDZIAŁ,znika słowo PODOBNO,a nawet jak nie znika to pojawia sie mysl:a moze jednak powiediał(a),kto to wie?
      I cel diabelski w kosciele,w polityce,rodzinie osiągniety.
      Dlatego czy to o Kurskim,czy o Tobie,czy o kims innym nie powtórzę rzeczy,gdy jest sformułowanie „miał powiedzieć” a jesli tak pisze jeszcze dziennikarz mętnego nurtu to ….. cel jasny.
      Pomówienie dla diabelskich celów =ohyda,ohyda i jeszcze raz ohyda,gdziekolwiek miałyby miejsce.
      Tylko” PRAWDA was uwolni”-JEZUS ( na 100 % powiedział Ew.J 8.32).

  2. politycy generalnie to sofiści, specjalisci od manipulacji i kreowania fałszywych wizerunków, ci uczciwi jak np Marian Kowalski mówiący prawdę, są na marginesie, trzymani są z dala. Sofistyka w polskim wydaniu politycznym to głównie – nawalanie frazesów, ogólników – ładnych ale niekonkretnych, nauczą się trochę synonimów a potem składają to sobie stosownie do sytuacji jako wymówka na wszystko. Żenada.

   Nie ufam ani pisowczykom ani platformersom, jednak to co ostatnio odwala PO i towarzysze to ekstra-kit, – KOD etc nawet jak zobaczycie program w tv gdy występują w rozmowach np z ludzmi od Kukiza – już posłami, to starają sie za wszelką cenę ukazać siebie jako jedynych „speców” od polityki w Polsce.

 4. ja nie mogę patrzeć jak klasa feudalna KRK swoimi wybrykami odstręcza od wiary, Boga, chrześcijanstwa rozumnych ludzi, zrobili ze swojej instytucji świętą krowę,

  „Głównym powodem dla którego ludzie się stają ateistami jest zakłamanie kościoła. Zacznie myśleć patrzy, „zaraz coś mi się tu nie zgadza” no i wtedy dochodzi do wniosku, że to jedno wielkie oszustwo.”

  Inni znowu- zaciekle bronią kultu maryjnego, papieży, nieomylności tej firmy religijnej

 5. Hodowla danieli raczej nieprzypadkowa, widać, że jest miłośnikiem zwierząt z rogami

 6. pokażcie to papieżowi: http://ndie.pl/jak-muzulmanie-reaguja-na-chrzescijanski-patrol/

  skoro allah „ten sam Bóg” to czemu nie lubi Chrystusa i przez swoich wyznawców atakuje chrzescijan?

 7. Chyba nikt nie ma już żadnych wątpliwości kto naprawdę jest „Tajemnicą Babilon”, purpurowa wszetecznica, pijana krwią świętych – obrzydliwość ziemi. To tyle na temat tej przeklętej instytucji.

  Zgadza się praca w Polsce jest bardzo solidnie opodatkowana, a transfery socjalne w dużej mierze przejada rozbudowany do granic możliwości aparat administracyjny. Szacuje się że 90% podatków jakie płacą Szwedzi wraca do nich pod postacią rozbudowanej opieki socjalnej państwa. Przy całej patologi szwedzkiego państwa to jest akurat mały plus, ale stoi z tym chociażby uzależnienie się obywateli od państwa tzw. dobrobytu.

  Wracając do wszetecznicy, dziś (26 stycznia) obchodzi dzień islamu w kościele katolickim – gdyby głupota umiała fruwać to wszyscy jej „dostojnicy” z białym gandalfem na czele lataliby gdzieś w stratosferze.

  🙂

 8. Przychrzaniają się do Głódzia a on tylko służy pięknu. Nikt tak pięknie i z wprawą nie otwiera „szkockiej”.
  Franek dostał „szkocką” od królewny ale tylko ten gość z Polski pięknie ją otworzy.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish