Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gwałty na imprezach domowych nastolatków.

Najpierw przeczytałem tekst źródłowy i podsumowałem go jednym słowem – norma. Taki jest świat tych czasów. Jakiś czas później pomyślałem: też byłem nastolatkiem i ani ja nie miałem z tym do czynienia, ani nawet nie słyszałem o czymś takim. Na tym miałem zakończyć ocenę sytuacji. Jednakże w TV, której prawie wcale nie oglądam,  zobaczyłem dialog studentów w jakimś serialu, gdzie jeden do drugiego powiedział „spadaj głupku” czy coś w tym stylu. Od razu pomyślałem, że rodzice powinni zabronić swym dzieciom kontaktowania sie z takimi kolegami.

Doszedłem więc do wniosku, że ten tekst może nie tyle co uratuje życie tych dziewczyn, ale zadba o godność i utrzymanie wartości biblijnych.

Wiem, że w niektórych środowiskach dziewictwo dziewczyn w wieku 17lat jest powodem do wstydu, ale to właśnie bezstresowe i antybiblijne wychowanie powoduje pójście ścieżką ciemnej strony mocy.

„Księga Przysłów 13:24 mówi: „Nie kocha syna, kto rózgi żałuje, kto kocha go – w porę go karci”.

 

„Ćwicz syna, dopóki jest nadzieja, nie unoś się aż do skrzywdzenia go” ( Księga Przysłów 19:18).

 

Właśnie, ćwicz syna póki jest nadzieja. Potem będzie za późno.

Ok. Przechodzimy do sedna tytułu. Co czytamy w materiale źródłowym?

 

Przemoc seksualna wśród nastolatków to w Polsce wciąż temat tabu. Wśród dotkniętej tym problemem młodzieży panuje swoista zmowa milczenia. Jednak problem istnieje, choć próżno szukać jego odzwierciedlenia w policyjnych statystykach. A wygląda na to, że skala zjawiska jest większa niż komukolwiek się wydaje. Najlepszym tego dowodem są słowa licealistki z Trójmiasta, która bardzo obrazowo opisuje problem przemocy seksualnej wśród jej rówieśników. – Na imprezach dziewczynom dorzuca się do drinków tabletki gwałtu. Dziewczyna nie wie co się dzieje i wtedy po kolei gwałci ją kilku chłopców. To jest standard – mówi nastolatka w rozmowie z Fakt24.pl.

 

Panie Jezu przyjdź…

 

„17-latka twierdzi, że gwałty na imprezach to norma. Najbardziej przerażający jest fakt, że mówi o tym bez żadnych emocji, jak o czymś zupełnie oczywistym. – Na imprezach, najczęściej na domówkach, dziewczynom dorzuca się do drinków pigułki gwałtu. Dziewczyna po takiej tabletce nie wie co się dzieje i wtedy po kolei gwałci ją kilku chłopców. To jest standard, takie rzeczy dzieją się nagminnie. Znam wiele dziewcząt ze szkoły, które zostały w taki sposób zgwałcone. O tych gwałtach wszyscy wiedzą. Później dziewczyna jest wyzywana i wyśmiewana w szkole przez gwałcicieli. Słyszy, że jest dziwką, że jest łatwa, itd.  A oni są bohaterami.”

http://www.fakt.pl/polska/trojmiasto-licealistka-opowiada-o-gwaltach-wsrod-nastolatkow,artykuly,604510.html?utm_source=Interakcja

 

Nie byłem świętoszkiem, ale to co się dzieję, jest jedną wielką spiralą zła. Współczuję Wam młodzieży. Wierząc w Boga jesteście wyalienowani.

 

 

 

Jaka jest więc rada?

Odkąd się przebudziłem, aby skrócić wpływ zła na moją osobę, stosuje Psalm 1

 

1 Szczęśliwy mąż,
który nie idzie za radą występnych,
nie wchodzi na drogę grzeszników
i nie siada w kole szyderców1,
2 lecz ma upodobanie w Prawie Pana,
nad Jego Prawem rozmyśla dniem i nocą.
3 Jest on jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą,
które wydaje owoc w swoim czasie,
a liście jego nie więdną:
co uczyni, pomyślnie wypada.

4 Nie tak występni, nie tak:
są oni jak plewa, którą wiatr rozmiata.
5 Toteż występni nie ostoją się na sądzie
ani grzesznicy – w zgromadzeniu sprawiedliwych2,
6 bo Pan uznaje drogę sprawiedliwych,
a droga występnych zaginie.”

 

Czasem czuje się samotnie, ale wolę to, niż płynąć razem ze ściekiem tego świata.

 

Jeśli my chrześcijanie nie będziemy piętnować zła, to zło będzie normą.

 

„Szokujące jest również to, że o tego rodzaju przemocy wie mnóstwo osób w szkole, jednak nie wydostaje się to poza ścisłe grono nastolatków. Nie mówiąc już o tym, by ktoś zaproponował pomoc zgwałconej dziewczynie. Wręcz przeciwnie. Wydaje się, że młodzież w ogóle nie traktuje tego rodzaju przemocy seksualnej w kategorii przestępstwa.’

 

Rodzice, to Wy jesteście odpowiedzialni za przyjaciół Waszych dzieci.

Często z wygody nie jesteście zainteresowani Waszym dzieckiem. Córka idzie na imprezę? „tylko nie wróć późno”.

Swoją drogą chrześcijanie maja być solą tej ziemi i nie tylko.

 

13 Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. 14 Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. 15 Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem5, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. 16 Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.” Mt

 

Mamy rozświetlać ciemność tego świata.

Heya.

To nasza robota.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 19 stycznia 2016 - 22:22

36 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Piszesz adminie, żeby nie iść za tym światem. Osobiście wiem, że tak się nie da. Zastanawiam się ciągle czy można odgrywać teatrzyk, bo jakże się zachować w tłumie pustaków, chamów? Osobiście jestem w takiej klasie.
  Chyba nie ma rady na to i przynajmniej trzeba udawać że jest wporządku. Ale nie wiem czy to możliwe i czy da się przy tym wieść pobożne życie. Byłem na nabożeństwie w ostatnią niedzielę i był na nim pewien Rosjanin, który opowiadał swoje świadectwo, że pracuje w Banku. Mianowicie mówił o tym jak trudno być z Bogiem i jednocześnie tam pracować. Miał skończyć z tym, ale został. Mówił o wpływaniu na otoczenie. Tak, ale to chyba nie zawsze działa.. Ale na pewno lepiej przekierować temat na inny niż kontynuować. Szczególnie w wieku młodzieży rozmawiają (choćbym tak tego nie nazwał) głównie o sprośnych żartach, rozpasaniu seksualnym. O tym co powiedziały te dziewczyny, to prawda o tym szatańskim świecie ;/ Trzeba powiedzieć, że to wina pornografii przemysłu Żydów, to wina kobiet /dziewczyn roznegliżowanych, chłopaków.
  Oni sami w to g*wno wchodzą. Ale świat jeszcze bardziej będzie schodził na dno dna.. To jest rewolucja zwierzęca, żeby ludzie zachowywali się jak zwierzęta, oto zamierzenia elity globalnej.
  Zwierzętami najprościej sterować. Brzydzę się tym światem, o czym mówią, czym się interesują, co robią. Jezu wróć! Wszelkie próby przemówienia ludziom do rozsądku, by zostawili te światowe trendy, oni mnie ignorują. Dać sobie spokój i walczyć gdzie się da. A lokalnie wpływać na otoczenie pozytywnie. Jest bardzo duża presja środowiska na chrześcijan szczególnie oddanych Bogu.

 2. Pierwsze słyszę o czymś takim, czasami chodzą na domówki i jak jakaś dziewczyna się gorzej poczuje to odprowadzamy ją do domu lub „przenosimy” ją do innego pokoju żeby odpoczęła ( nie zawsze przez alkohol…), nikt nikomu krzywdy nigdy nie zrobił, żadnej…
  Może pisanie takich artykułów jest celowe żeby wyznaczyć nowy trend ?
  Jak znam moich znajomych to oni by się z tego śmiali, że ktoś coś takiego robi na imprezie a jeżeli już to najgorsza patologia którą normalny człowiek po prostu unika.
  Imprezy to nie zło, ale trzeba znać limit i umieć się odpowiednio bawić

  1. też tak pomyślałem po przeczytaniu artykułu, nigdy wcześniej o takim zachowaniu nie słyszałem. Być może tak teraz młodzież w gimnazjum/liceum się zachowuje, a może ten tekst jest propagandowy, ma szokować i znieczulać, coś jak te fejkowe ucinania głów przez isis

  2. Ja mam pedofila w klasie. Ma też odchyły gejowskie i nekrofilskie. Mnóstwo osób o nim wie, on sobie żyje spokojnie…

   1. I tak to na większą skalę wygląda. Wielu zboczeńców i gwałcicieli to licealiści i gimnazjaliści. To najgorszy wiek. To, że Assimowi, czy Jawie wydaje się to wręcz niewiarygodne moim zdaniem wynika z faktu, że nie obracają się w takich kręgach, podobnie jak ich znajomi. Takie imprezy to jednak rzeczywistość. Sam ostatnio słyszałem od znajomego z czasów gimnazjum, jak to wybrał się z dziewczyną na orgię grupową, gdzie znarkotyzowane 20 osób uprawiało seks z kim popadnie i że będzie miał o czym wspominać na starość… Takie gwałty jak w artykule to normalka i szokują one głównie ludzi spoza takiego „zaklętego kręgu”.

    1. Powiedziałeś mu, że to złe? Że to grzech? Dla tych co zachowują się w ten sposób wydaje się to normalne, ale jeśliby byli prostytutkami, to inaczej by to czuli. Byłoby to dla nich obrzydliwe. Choć z początku mogłoby to być przyjemne i wgl. to jest to mimo to niezgodne z Bożym prawem i niszczy jakiegokolwiek relacje oparte o prawdziwe uczucia.

  3. Jeżeli jakaś osoba jest w takim środowisku ( jak w artykule) to jest patologia i nie jest ta osoba ofiarą bo przecież zna te osoby i z własnej woli chodzi na takie imprezy. To nadal jest gwałt ? dla mnie już nie skoro idzie i wie jacy są znajomi oraz co może się stać

 3. Rodzice wpajajcie zdrowe Boże zasady swoim córkom. Czystość przedmałżeńska jest pożyteczna i dla duszy i dla ciała. Tutaj o trującej szczepionce HPV:

  http://prawy.pl/z-kraju/12353-stosowane-w-polsce-szczepionki-hpv-to-zbrodnia-na-polskich-dzieciach

  Tylko w Polsce ta szczepionka jest obowiązkowa i podpisał to Pan prezydent Duda.

 4. Również czytałem ten artykuł i również jestem przerażony, że zbiorowe gwałty są czymś powszechnym na młodzieżowych imprezach.To kolejny argument dla młodych chrześcijan, żeby nie chodzić na tzw. „imprezy”, piszę to słowo w nawiasie, bo raczej trzeba by to nazwać babilońskimi orgiami…

  1. Dobre określenie, Palnar. Mnie wręcz zaskoczyło to, że i młodych to dziwi, bo pokolenie naszych dziadków faktycznie mogło nie być tego świadome. Zapewniam, że na imprezach nieznających Jezusa Chrystusa ludzi w wieku powiedzmy 13-33 lata zobaczylibyście wszelką głupotę, zboczenia i obrzydliwoścu. Tam puszczają jakiekolwiek hamulce, zwłaszcza, jak ktoś poleje wódy i usypie „ścieżki zdrowia”. Dziewczyny chodzą tam na własną odpowiedzialność, czego oczywiście nie są świadome. Motto takich bezbożników to „sex, alkohol, mordobicie- gruby melanż ponad życie”, co stanowi kolejny dowód na to, że żyjemy w czasach końca.

   Wszyscy zapewne pamiętamy, o czym mówi 3. rozdział 2. Listu św. Pawła do Tymoteusza (wersy 1-4): „A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne. Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga.” Ktoś może usiłować przekonać nas, że takich ludzi nigdy nie brakowało, ale komentowany przez nas artykuł temu przeczy, podobnie jak obserwacje wierzących w średnim wieku, którzy jak jeden mąż mówią o dramatycznie szybko postępującej degeneracji młodzieży. Ostatnie 16 lat przyniosło drastyczną zmianę obyczajów na gorsze, co więc nas może czekać, jeśli nie największy w historii ludzkości upadek i deprawacja? Te masy bezbożnej młodzieży z największą radością przyjmować będą dobrobyt związany z przyjęciem znamienia bestii. Duch Święty przestanie działać, a świat pogrąży się w odmętach jeszcze większego, niż obecne obłędu. A my możemy „jedynie” próbować głosić Ewangelię, modlić się o ich przebudzenie, a jednocześnie z tęsknotą krzyczeć ku niebu: Marana tha!

   1. ” my możemy „jedynie” próbować głosić Ewangelię, modlić się o ich przebudzenie, a jednocześnie z tęsknotą krzyczeć ku niebu: Marana tha!”

    i to mnie smuci. To znaczy, sami wierzący jeszcze nie sa na tym etapie, aby juz wznosic w płaczu do Boga ręce mówiąć: Przyjdź Panie Jezu.
    Jeszcze to zło jest obok nas. Mozemy sie odesparować, ale chyba przyjdzie taki czas, że będziemy błagac Pana Jezusa o przyjście

    1. No niestety Piotrze, ten świat ciągle daje nam powody, by się smucić i z pewnym niepokojem patrzeć w przyszłość, choć oczywiście wiemy, jak się to wszystko skończy oraz wiemy, że Pan Jezus ma wszystko pod kontrolą. Trudno jednak w obliczu takich doniesień tryskać non stop optymizmem. Zwłaszcza, że- na co zwróciłeś słusznie uwagę- wielu wierzących ma problem z zaufaniem Bogu. To co dopiero nienawróceni, którzy czynią jak im się żywnie podoba.

 5. Oto krótki wiersz, który przed chwilą pod wpływem emocji napisałem. Coś mnie tknęło bym go tu napisał więc to zrobie…

  Samotność mą przeżywam,
  W duszy ból i rozdarcie trzymam,
  Czy znajdzie się ktoś kto wysłucha,
  Tylko Bóg nadstawia swe ucha,
  By wysłuchać serca cierpienie,
  Co z każdą sekundą twardnieje.

  Gdzie wszyscy rodacy co dobroć posiadają,
  Gdzie znajdę wytchnienie w tym świecie ponurym,
  Bo miłość ulotna jak zwiewna nadzieja,
  Na życie u boku, ze swym lubym.

  Samotność obnaża duszy tajemnice,
  Któż pozna, usłyszy me żałosne skowycie,
  Gdzie znajdę wytchnienie i chwile ukojenia,
  Ratuj Jezu Chryste, w TOBIE OSTATNIA NADZIEJA

 6. tak to życie dziwnie się układa, jednak największą samotność odczuwam gdy widzę co na tym świecie się wyrabia,wszystko zdeptane z błotem. miłości prawdziwa gdzie jesteś.

 7. Film groxta ktos moze przetlumaczyc ?

 8. https://www.youtube.com/watch?v=laHgoAqZjN0- mega ciekawy mowi cos o tej linii planet ktore sie ustawia od dzis w nocy do 20 lutego w jednej linii jest o tym mowa w Biblii w czsach konca czyli naszych czasaach niesamowite ! Boze zmiluj sie nad nami Hallelujah .

 9. Najlepiej by było zasięgnąć języka u osób znających realia i specyfikę dzisiejszej młodzieży, osób którzy dobrze ją znają.

 10. Dzieci diabła chcą zlumpić dzieci Boga…Duch antychrysta krąży nad światem, a sam syn zatracenia już jest na ziemi…

 11. Ten obecny świat to bagno, które wciąga wszystkich po kolei . Zapadamy się coraz bardziej . Bez Jezusa nie mamy szans.

 12. Czasy zawsze były złe. Tylko przyczyny różne. Wystarczy zatrzymac się przez chwilę na historii świata. A jednak Bóg chciał żebyśmy przeszli przez doświadczenie ziemskiego życia, od początku do końca. I niepowolal chrześcijan do ucieczki przed życiem w świecie, tylko do życia w świecie. Dlaczego?

  1. jak to Mickiewicz napisał dobrze tu pasuje ”

   Na świecie jeszcze, lecz już nie dla świata!
   Cóż to za człowiek? – Umarły.

 13. Niestety, ale to nie jest tak, że gwałty, rozpusta itp., to zakulisowe akcje poza wiedzą i światem rodziców. Rodzice wpisują się w to wszystko, a tryb życia dzieci to wypadkowa egzystencji mamy i taty… Różnica polega na tym, że dzieci nie mają hamulców i masowo korzystają z narkotyków. Poniżej odcinek serialu „Na wspólnej”, proszę obejrzeć od 17:25. W skrócie: Chłopiec (chyba młody gimnazjalista) zostaje przyłapany na oglądaniu pornografii. Rodzicielka, aby go nie krępować, przekazuje zadanie „edukacji” (a jakże) – ojczymowi… Wyjaśnijcie mi teraz jak cudzołożnicy, którzy odrzucili Boga, mogą uratować tego dzieciaka?! Oczywiście podczas rozmowy wychodzi na to, że chłopiec jest bardziej „wyedukowany” od pseudo ojca… O seksie grupowym wie od dawna, tylko nie wie czym to różni się od orgii… Abstrahując od poziomu „ojca”, jako osoba dorosła, zostaje on (przez scenarzystów/ „syna”) jakby wyśmiany niczym dinozaur nie przystający do nowych trendów… Po fiasku seks edukacji „ojczym” zdaje się być zainteresowany materiałem z laptopa dziecka…, a kiedy wraca matka, to mówi: takie czasy i próbuje zaangażować nierządnicę materiałem z komputera… A wszystko to po 20stej w tvn…

  http://player.pl/seriale-online/na-wspolnej-odcinki,144/odcinek-2206,S00E2206,57705.html

  1. Co za obrzydliwość! Ten tasiemiec nie jest nawet na żadnej licencji, więc żydzi z TVN odpowiedzialni za scenariusz dostosowują go odpowiednio do polskich realiów tak, by (jak to zdarza się moim rodzicom) telewidzowie powiedzieli sobie, że tak jest w prawdziwym życiu. A takie życie w ciemności, bez Boga jak pokazują w tym śmieciu to nie prawdziwe życie, a iluzja, pielgrzymka szeroką drogą do niedoli, beznadziei i najpierw pierwszej, a ostatecznie i drugiej śmierci, jakkolwiek świat by temu nie zaprzeczał…

 14. adi ty lepiej filmy tlumacz bo masz ich z 5 chyba .

 15. Ten upadek obyczajów nie jest zjawiskiem naturalnym, ale co gorsza jest sterowany odgórnie…O co w tym wszystkim chodzi? O łatwiejszą kontrolę nad zbestializowanymi małpoludami…

  1. Najgorsze jest to, iż ludziom ich upadek się podoba…Na napomnienie reagują albo kpiną (No co ty? Nie dzisiejszy/-a?, albo agresją (Poje.!)…Szkoda słów na te czasy…

   1. Lucyferianom zależy na zredukowaniu ludzi do miana istot tylko i wyłącznie biologicznych…Czynią to to poprzez jawną i ukrytą propagandę realizowaną wszelkimi możliwymi metodami oddziaływania na masy.

 16. Dziewictwo w wieku 17 lat powodem do wstydu?
  Ooooo, nie,aż tak źle to nie jest.
  Sam mam 17 lat i owszem jego BRAK to powód do dumy, ale dziewictwo powodem do wstydu nie jest.

  Nie macie pojęcia, jakie to ciężkie być urodzonym pod koniec lat 90,ciągle kontakt ze światem w bardzo zdemoralizowanej formie, a będzie coraz gorzej.

  Kiedy mam wolne jest o.k,ale kiedy tylko pójdę do szkoły to już mnie tak kusi do złego,

  Wgl to co się u mnie w szkole na lekcjach dzieje to dramat-uzywanoe telefonów, wulgaryzmy w rozmowie z nauczycielami, e7papierosy, rozmowy, rzucanie przedmiotami (jedzenie,papierki,gumki), odbijanie balonikow z kondoma, obrażanie nauczycieli i to wszystko NA LEKCJI.

  W normalnych czasach byłaby afera że szok.

  1. To prawda. Jeszcze z 20 lat temu takie zachowania nie były normą, no może poza poprawczakami albo MOS-ami. Sam miałem okazję 2 lata temu pracować w takim ośrodku socjoterapii dla „trudnej” młodzieży i szczerze mówiąc nic mnie nie zaskoczyło, bo pamiętam, że tak samo było u mnie w publicznym gimnazjum w centrum miasta we wczesnych latach 2000. Totalne chamstwo, potok bluzgów, nieustanne aluzje seksualne, zabawy prezerwatywami na lekcji i smuga dymu papierosowego ciągnąca się z WC aż do ławek- normalka, dokładnie tak, jak napisałeś. A jest i przecież będzie coraz gorzej. W MOS-ach zdaje się, że już z nikotynizmem nie walczą i sam widziałem, że 16-latki mogą jarać oficjalnie w toalecie- pewnie uznali, że to walka z wiatrakami.

   1. A te aluzje seksualne to rzeczywiście denerwujace są.

    Wystarczy coś powiedzieć a komuś coś się skojarzy…

 17. Jeśli o moje gimnazjum chodzi to tam nawet w połowie tak źle nie było

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish