Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lotnisko w Szwecji identyfikuje pierwszego człowieka z mikroprocesorowym implantem.

screennrfid

 

 

 

 

 

 

 

 

Andreas Sjöström, który ma  mikrochip RFID wszczepiony w jego ręce, tylko machnięciem ręki, wsiadł do samolotu do Scandinavian Airlines.

 

Nie jest to znakiem bestii, ale zdecydowanie rozgrzewką do tego wydarzenia.

 

Sjöström używa implantu, aby  przecjść przez punkty kontroli bezpieczeństwa na lotnisku. Uważa się, że jest to pierwszy raz, kiedy ktoś wsiadł do samolotu  w ten sposób – jednym  ruchem nadgarstka.

Żetony można  za jedyne 30 dol, a w tym przypadku może być wprowadzony pod skórę za pomocą strzykawki.

Sjöström podzielił się filmem z jego udanym eksperymentem, mówiąc: „Kilka tygodni temu miałem chipa NFC wszczepionego w mojej  strony, tuż pod skórą.” W tym filmie używam chip, dzięki któremu moge  przejść przez lotniska Arlanda w Sztokholmie przez pokój bezpieczeństwa, a na końcu w drzwiach samolotu.

https://www.youtube.com/watch?v=GfW80WMzGoM

Witamy w przyszłości. Czy jesteś gotowy na to, co będzie dalej?

 „oczekując z radosną nadzieją chwalebnego przyjścia wielkiego Boga i Zbawiciela naszego, Jezusa Chrystusa,” TYTUSA 2:13 

 

 

Zaktualizowane: 16 stycznia 2016 - 20:31

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Bez wątpienia jest to przygotowywanie ludzi na znamię bestii i oswajanie ich z tą technologią.

 2. problem-globalizacja plus terroryzm, reakcja -chcemy bezpieczenstwa, rozwiazanie- a macie bramki plus chipy, i hurra! efekt murowany, a mało kogo interesują przyczyny takiego stanu rzeczy

 3. Skoro znamię bestyi jest tak MOCNO potępione w objawieniu Jana, że to po prostu już koniec, totalna obrzydliwość przed Bogiem, to jest to głębsza ingerencja w człowieka niz tylko aspekt finansowy. To bedzie miało też powiązanie z obrazem bestii-idolem, czyli aspekt religijno-duchowy (stawiam na razie że też rozrywkowy). Musi być coś głębszego – coś zo zmienia człeka w obrzydliwość – coś jak dusza, twoja osoba wychodzi, a wchodzi jakis nieczysty duch totalnie, infekcja juz na całego, objawienie Jana ukazuje że grono „oznamieniowanych” nie opamięta się, czyli nie będą do tego zdolni nawet w obliczu bezpośredniego Gniewu Bożego, plagi etc coś jak w egipcie w ST. To dlatego sądzę kiedys gdy pierwszy raz zetknalem sie z objawieniem Jana tak bardzo mnie to przeraziło

  1. stawiam obecnie na przykrywkę – asymilacja kosmoli z ludzkim dna

  1. No to ciekawe o ile jeszcze spadną seny ropy naftowej.
   Może właśnie też i o to w tych sankcjach chodzi, żeby kolejne spadki ropy dobiły rosyjską gospodarkę, która już jest w dramatycznej sytuacji.

   „Zniesienie sankcji oznacza, że Iran będzie mógł już teraz powrócić w pełni na międzynarodowe rynki ropy naftowej. Zachodnie firmy będą mogły kupować irańską ropę i gaz. Już w ubiegłym roku szacowano, że Teheran zgromadził na tankowcach zapasy surowca sięgające 40 mln baryłek, które po zniesieniu ograniczeń mogą natychmiast trafić na rynek. Iran – jak podaje telewizja CNBC – ma zamiar „pompować tyle ropy ile zdoła”, osiągając w ciągu dwóch lat wydobycie rzędu 6 mln baryłek dziennie, co może doprowadzić do dalszego spadku i tak już niskich cen tego surowca.”

 4. I w ten sposób, bestia się dowie naocznie, że żerowisko jest skończone, bo do cna wyżarte i żreć już się nie da.
  Cóż zatem pocznie, dostarczając sobie samej bezsprzecznego dowodu na to, że trzeba będzie się podzielić dobrem, które zawłaszczyła?
  Będzie musiała zwinąć interes i spie…ć lub zakopać się głęboko ale Pan Bóg, to przewidział.

  Cóż można zrobić takiemu, który nic nie ma i na tym żeby mieć, mu nie zależy?
  Umieścić go w rejestrze?
  Bestia królem niewolników i nędzarzy – potężne królestwo.
  A czym było dotychczas?
  Tym samym ale teraz, pozna swoje prawdziwe imię.

 5. Przerażająca skala prześladowań chrześcijan na świecie

  Ze „Światowego Indeksu Prześladowań 2016” Organizacji „Open Doors” wynika, że chrześcijanie są najbrutalniej dyskryminowaną grupą religijną na świecie, głównie przez islamskich ekstremistów. Liczby zamordowanych z powodu wyznania chrześcijan, jak i atakowanych czy wręcz niszczonych kościołów prawie podwoiły się w porównaniu do poprzedniego roku.

  Międzynarodowa i ponadwyznaniowa organizacja „Open Doors” potępiła w opublikowanym „Światowym Indeksie Prześladowań 2016”, że obecnie ze względu na wiarę ponad 100 milionów chrześcijan na świecie jest prześladowanych. Jest to „największa prześladowana wspólnota wiary”, powiedział prezes organizacji Markus Rode przy prezentacji raportu. „Open Doors” publikuje „Światowy Indeks Prześladowań” od 1993 roku.

  Liczby zamordowanych z powodu wyznania chrześcijan, jak i atakowanych czy wręcz niszczonych kościołów prawie podwoiły się w porównaniu do poprzedniego roku. Z raportu wynika, że w monitorowanym okresie zostało zamordowanych 7100 chrześcijan i zaatakowanych 2406 kościołów – podpalanych, wysadzanych w powietrze. Rok wcześniej zanotowano 4344 zamordowanych chrześcijan i 1062 ataków na kościoły.

  Raport uwzględnia dane z okresu od listopada 2014 r. do października 2015 z 50 krajów, gdzie, w opinii organizacji, chrześcijanie są najbardziej prześladowani i dyskryminowani. W 35 z 50 krajach uwzględnianych w tworzeniu „Światowego Indeksu Prześladowań” „głównym motorem” prześladowań są radykalne grupy islamskie, jak Boko Haram, somalijska organizacja terrorystyczna Al-Shabaab i Państwo Islamskie (PI).

  Typowo podejrzani

  W najgorszej sytuacji znajdują się jednak chrześcijanie w Północnej Korei. Autorzy raportu piszą o obozach pracy, torturach i nękaniach. Nigdzie na świecie nie traktuje się chrześcijan tak brutalnie jak w tym kraju, zaznaczają. Po Korei Płn. na kolejnym miejscach na indeksu plasują się Irak, Erytrea, Afganistan, Syria, Pakistan, Somalia, Sudan, Iran i Libia.

  W kategorii „Przemoc wobec chrześcijan” na czoło wysuwa się Pakistan i Republika Nigru. „Ogromną presję” na żyjących tam chrześcijan wywierają imamowie. Udaje im się w krótkim czasie podburzyć przeciwko chrześcijanom tysiące muzułmanów. Ponadto pakistańskie prawo przewiduje karę śmierci za bluźnierstwo, co muzułmanie coraz częściej wykorzystują jako przyzwolenie na prześladowanie mniejszości religijnych. W krajach hinduskich i buddyjskich, jak Indie czy Birma, organizacja „Open Doors” zaobserwowała, że coraz częściej motywowany religijnie nacjonalizm prowadzi do radykalizacji i wyraźnego nasilenia prześladować chrześcijan.

  Nowymi krajami, które pojawiły się na „Światowym Indeksie Prześladowań” są Niger (miejsce 49.), Bahrajn (miejsce 48.). Niger, podobnie jak inne kraje afrykański,e znalazł się w strefie wpływów islamistycznej organizacji Boko Haram. W Bahrajnie coraz więcej jest zwolenników powstania kalifatu na wzór poczynań Państwa Islamskiego.

  Konieczna interwencja polityków

  Organizacja „Open Doors” wzywa polityków i Kościoły, aby w związku z tak wielkim exodusem chrześcijan z Bliskiego Wschodu, udzielali jeszcze większego wsparcia prześladowanym chrześcijanom. Przewodniczący klubu parlamentarnego CDU/CSU Volker Kauder powiedział, że przedstawiony mu raport organizacji „Open Doors” musi „wstrząsnąć społeczeństwem”.

  – Porażający jest dramatyczny wzrost prześladowań chrześcijan – powiedział, zaznaczając, że „społeczność międzynarodowa musi jeszcze bardziej niż dotychczas potępiać fanatyzm religijny”.

  Organizacja „Open Doors” wspiera chrześcijan w ok. 60 krajach świata. Organizacja określająca się jako ponadwyznaniowa, zbliżona jest do niemieckiego Kościoła ewangelickiego. Wsparcie dla prześladowanych polega nie tylko na organizowaniu pomocy humanitarnej, lecz także na dostarczaniu biblii, pomocy przy jej tłumaczeniu i na teologicznych naukach.

  Podstawą tworzenia „Światowego Indeksu Prześladowań” są informacje z kwestionariusza pytań zadawanych chrześcijanom w poszczególnych krajach. Mają oni najlepsze rozeznanie w sytuacji panującej w ich miejscu zamieszkania.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/przerazajaca-skala-przesladowan-chrzescijan-na-swiecie/jhp1fh

 6. Patrząc na komentarze pod angielskim filmem na temat tego chipu, wyglada na to, że ludzie wiedzą co to przypomina…

  1. Pewnie to wprowadzenie do fałszywego „znamienia Bestii”, później dzięki „przebudzeniu ludzi” wkroczy „wyzwoliciel” – szatan i razem zniosą system, który sam stworzył.

   1. czy ten pogląd ma podstawy biblijne?

   2. system szatański w zasadzie mamy wokół siebie, okultyści, illuminaci, magicy kłamcy, fałszywi mesjasze nawet, wystarczy większa wojna aby przycisnąć ludzi i potem z tego popiołu zrobić „nowy porządek”

 7. Żegnaj Boża wolności, a witaj szatana zniewolenie… Jak długo nasi bracia i siostry w Chrystusie będą cierpieć przez sługi szatana?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish