Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bluźnierczy film w kinach pt – Zupełnie Nowy Testament

Jaki jest scenariusz tego filmu?

 

„Gdzie mieszka Pan Bóg? W Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa.”

 

https://multikino.pl/pl/filmy/zupelnie-nowy-testament

 

Poniżej wybrane recenzje tego filmu osób, które już go obejrzały:

 

„Tragedia…w całym filmie dwa rozśmieszające momenty…obraza religii…gdyby na Allaha powstała taka parodia, kina waliłyby się z wybuchów”

 

„Domowe piekło ukazane oczyma dziesięcioletniej córki boga i bogini i udany bunt przeciw ojcu i jego systemowi zsyłania nieszczęść na ludzi. W każdym z nas gra określona muzyka, a ciepła i sympatyczna Ea jest jak balsam dla zbolałej ludzkiej duszy. Jestem ciekawa, jak rozwinie się kariera Pili Groyne”

„Tragiczny film, nie polecam. Jestem katolikiem i mam naprawdę ogromne poczucie humoru ale tu był jeden smieszny tekst.. w niesmaczny sposob zostala podjeta proba ukazania Boga jako tyrana Szkoda kasy i czasu.”

„Ha Ha, ale śmieszne, Francuzi ośmieszają chrześcijaństwo. Jednocześnie wychodzą z siebie by nie urazić muzułamnów, którzy i tak mają to w nosie i bez przeszkód zawłaszczają sobie ten kraj’

 

 

 

Wg powyższych opisów, komentarzy uznaje ten film jako bluźnierczy, pokazujący Boga jako tyrana promującego „zły” patriarchat.

Życie jest jednak inne. Tylko te małżeństwa są szczęśliwe gdzie głową domu jest mężczyzna posłuszny Jezusowi, a nie te gdzie rządzi feministka, a nie samowystarczalna matka boska, będąca sobie panią.

Jest to pastisz na biblię i paszkwil na Boga.

 

Film jest produkcji głównie francuskiej. Poczekamy zobaczymy jak dalej potoczą sie losy tego juz nie tylko muzułmańskiego kraju, ale powoli antychrześcijańskiego.

Czyżby podczas mistrzostw Europy zapadł wyrok?

 

Jedno jest pewne. Lucyferianizm zatacza coraz szersze koła, a bierni ludzie poddają się czemus czego nie rozumieją po to, by na końcu kiedy będzie za późno obwinić Boga.

Módlmy się aby ten film był finansową klapą.  Ja to uczynię teraz.

 

Zaktualizowane: 6 stycznia 2016 - 13:01

14 komentarze

Dodaj komentarz
 1. satanizm plus lewica równa się – witajcie muzułmanie, żegnajcie chrześcijanie, czyli głupota pomnożona przez milion

 2. Przerażające.Ten film ma przesłanie lucyferiańskie – bunt przeciwko Bogu i okazanie go jako tyrana, masz rację i to samo robią Iluminaci.
  Gdyby ten film śmiał się z Allaha, to nie zostałby nawet dopuszczony do produkcji, do kin a nawet jeśli, to kino, w którym by go pokazano, wyleciałoby w powietrze.I oczywiście antychrześcijańska władza by zablokowała taki film, ale filmu szydzącego z chrześcijaństwo już nie zablokuje.Ja również będę się modlił, żeby ten film okazał się totalną klapą i żeby jak najmniej osób go obejrzało.

 3. Postradali rozum, ale uważają się za bardzo mądrych. Dlaczego nie dyskutują z prawami fizyki, czy przepisami ruchu drogowego, przecież one też ograniczają ich wolność. Szkoda mi ich z jednej strony, a z drugiej strony czuję odrazę.

  1. norma.
   tak samo jak homoseksualizm i lewactwo.

 4. Muszę się przyznać, że jestem straszną ksenofobką, bo codziennie wieczorem sprawdzam czy zamknęłam drzwi na klucz 🙂

 5. Widziałem zwiastun tego badziewie można zobaczyć na youtube. W ogóle nie śmieszne. Nikt nie raczył wspomnieć o tym jak wygląda ten niby Bóg w filmie a wygląda gorzej niż Ferdek Kiepski z równie głupawego serialu, który zapewne większość z Was pamięta. Bóg wygląda tu niczym lump chodzi w papuciach i brudnej poplamionej koszuli, nieogolony i chamski. No i ta jego córcia czy kto to otwarcie buntująca się przeciw „złemu i okropnemu” ojcu? Jak wielu z Was ja również mam ogromne poczucie humoru ale to coś co tu zaprezentowali jest wręcz tragiczne w swej głupocie.

 6. Francuzom w tym roku zakazano wystawiania szopek bożonarodzeniowych. Nie podobają się muzułmanom mieszkającym w tym kraju. W prawdzie sam nie jestem zwolennikiem szopek, jednak jest to uleganie kaprysom innej religii.

 7. ach, szkoda komentować, Francja sama gotuje sobie ten los, odwracając się od chrześcijaństwa i jeszcze drwiąc z wartości chrześcijańskich w taki sposób, aby film okazał finansową klapą jak najbardziej dobra intencja do modlitwy.

 8. Takie „dzieła” to znak, iż koniec tego padołu jest bliski i powrót Jezusa prędki! Oby Bóg tak chciał i nas do siebie zabrał.

 9. Ja słyszałem o tym filmie w radiu.

  Nawet jakiś ksiądz to polecał!
  Mówił że przynosi jakieś wartości.

  Szkoda gadać…

  1. Ksiądz? Babiloński kapłan chwali film o babilońskich „wartościach”.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish