Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

6000 lat niewoli

Jest to pierwszy filmik, który umieszczam po raz bodajże trzeci.

Rano miałem to zrobić, ale dziś po południu czytelniczka Renia zasugerowała mi to sama, a więc uznałem, że Bóg tak chce.

 

https://www.youtube.com/watch?v=xnBx7mYM3eo

 

Dowiecie się z niego o:

-Nowym Porządku Świata

-plemieniu żmijowym

-antychryście

-powrocie upadłych aniołów

 

Klasyka filmu czasów końca. W zasadzie jest jesteś początkującym czytelnikiem tego bloga, czyli czytujesz go krócej niz rok, ten filmik da Ci zrozumienie o czym tu pisujemy. jaki jest ten świat.

Patryk Heron umarł bodajże w ub roku.

 

Tekst pomocny w rozumieniu filmiku:

 

http://detektywprawdy.pl/2014/02/16/transformers-a-biblia/

 

 

 

 

Zaktualizowane: 5 stycznia 2016 - 21:39

35 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Ten pan nie „owijał w bawełnę” prawdy i dlatego właśnie tak szybko umarł…Oby był zbawiony.

  1. Dla Boga jesteśmy ukochanymi dziećmi, a dla diabła wstrętnymi bachorami. A i tak wielu ludzi woli diabła od Boga…Obłęd?

 2. Tylko ja nie moge obejrzec? Uzywam telefonu.

 3. Za dużo sensacji z wielkiego świata, a za mało może mniej bombowej,ale równie ciekawej prozy życia. Może coś o zwykłym, ale nie zwyczajnym życiu szarych ludzi w kontekście Biblii?

  1. Film „Spotkanie” o grupie ludzi pozornie z sobą niezwiązanym, którzy spotkają pewną Osobę 😀
   https://www.youtube.com/watch?v=DU9vNGZQzQQ

   1. rewelacyjny film. Oglądałem z 3 razy minimum

    1. Tak.Tak. Również bardzo polecam.Też oglądałam kilka razy i ciągle do niego wracam.

     1. Paweł Misiaszek

      Czyli zagospodarowaliście mi prawie 3 godziny oglądania… Dzięki 🙂

      PS.
      Na blog mogę już wchodzić bez problemów, natomiast CR bez zmian – „Dostęp zabroniony”.

      Ogólnie, to nie wiem jak u Was, ale u mnie po przejściu na windowsa 10 (z 7demki) jest gorzej… Zanikający dźwięk, problemy z paskiem startu, przycinki itp….

       1. 7, 8 i 8.1 też szpieguje jeżeli się nie usunie pewnych aktualizacji.10 jest z samej swojej natury szpiegująca i wyłączanie różnych rzeczy nic nie da.Lepiej zostać na 7 albo na 8, 8.1, 10 to nie dość, że szpieg, to jeszcze strasznie niedopracowana,a tak jak Paweł powiedział.

       2. Paweł Misiaszek

        CR – Chrześcijanie-Razem.pl

        Szpiegująca 10tka – chodzi o chmurę? Ogólnie to nie przejmuję się takimi rzeczami. Od dłuższego czasu nie używam nicków, nie mam czego i przed kim ukrywać. Zresztą – Nie trzeba nowego windowsa, aby szpiegować w internecie. Ale nie powiem – na pewno ułatwia robotę nadzorcom. Nie ma nic za darmo…

        1. Nie tylko o chmurę, chodzi o cały mechanizm tego systemu.Microsoft może widzieć co masz na dyskach, Windows 10 może usuwać co chce na dysku, już były przypadki, że ludziom usuwał legalne programy na licencji, zdjęcia itd. więc naprawdę nie warto instalować tego czegoś.Na darmową aktualizacje jest jeszcze kilka miesięcy (lipiec 2016) może do tego czasu ogarną ten system a na razie lepiej zostać na 7 czy tam 8.

       3. a niech szpiegują niech wiedza ze nie śpimy a czuwamy.

 4. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Podczas-konferencji-Obamie-pociekly-lzy-Doprowadza-mnie-to-do-szalenstwa,wid,18086064,wiadomosc.html patrzcie to co nadchodzi dla swiata ,nawet obama sei tego wystraszyl i nei wytrzymal w tle usmeichajacy sie opetany i wysoki ranga mason Biden . obama pekl od srodka , jak bylo na filmie satanistow ze obama peknie i nie wytrzyma .

  1. aktorzy także potrafią płakać na zawołanie

  2. Jakim filmie? Daj do niego linka.A co do łez Obamy, to mogą być sztuczne i wymuszone.Ostatnio czytałem artykuł o politykach, którzy są psychopatami.
   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/psychopaci-koszykarze-i-politycy-mike-king-2016-01

  3. W 1:20 jak wycierał te ”łzy” to zrobił ręką taki gest jakby pacyfka. Trochę mnie to zdziwiło bo nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak wycierał łzy

  4. aa znowu ograniczają broń amerykanom, dlatego biorą na emocje

   1. Korwin może i ma dobre chęci, ale jest trochę niewinny albo mało wie.III wojna światowa wybuchnie czy Polska tego chce czy nie i to nie od niej zależy i w tej wojnie nie będzie chodziło o czyjąkolwiek hegemonię.

    1. Korwin nie łapie że poza ludzmi są jeszcze na wyżynach istoty duchowe, realny Bóg i realna strona zła oskarżyciela, plus bestia w otchłani, i to się wiąze ze zdarzeniami na poziomie materialnym,
     jest raczej desitą – Bóg moze i stworzył ale zostawił i się kręci ..

   1. mój własny oryginalny autorski i przecudny 😀
    nie pobieram opłat…

 5. Autor tego filmu w 35 minucie trochę pomieszał w interpretacji Apokalipsy która nie odnosi się tylko do krótkiego czasu tuż przed końcem świata, ale do dwutysięcznego okresu od zmartwychwstania Chrystusa do Jego powrotu, tak samo jak i Księga Daniela.

  10 ostatnich królestw nie może być 10 upadłymi Aniołami, bo posąg ze snu Nabuchodonozora oznacza ludzkie królestwa i ma paralele z zwierzętami które Daniel widzi. Po dwóch nogach z żelaza czyli starożytnym Rzymie, który był podzielony na dwa (dwie nogi cesarstwo wschodnie i zachodnie) władzę przejmuje 10 królestw, którymi są:

  Anglosasi (Anglia);
  Alemani (Niemcy);
  Burgundowie (Szwajcaria);
  Frankowie (Francja);
  Longobardowie (Włochy);
  Swewowie (Portugalia);
  Wizygoci (Hiszpania).

  Trzy z dziesięciu plemion zostały zniszczone przez Mały Róg (Watykan):

  Herulowie;
  Wandalowie
  Ostrogoci.

  Potem spojrzałem i w widzeniu nocnym pojawiło się czwarte zwierzę, straszne i groźne, i nadzwyczaj silne; miało ono potężne żelazne zęby: pożerało i miażdżyło, a co pozostało, deptało swoimi nogami, było ono inne aniżeli wszystkie poprzednie zwierzęta, a miało dziesięć rogów.
  Gdy uważnie przypatrywałem się rogom, zaczął wyrastać między nimi inny, mały róg, i trzy spośród poprzednich rogów zostały wyrwane. Na tym rogu były oczy jakby oczy ludzkie i usta, które mówiły zuchwałe słowa.

  Mały Róg wyrasta z pomiędzy tych 10 królestw, po upadku Cesarstwa Rzymskiego.

  „A to, że palce u nóg były po części z żelaza, a po części z gliny, znaczy, że królestwo będzie po części mocne, a po części kruche.
  A że widziałeś żelazo zmieszane z gliniastą ziemią, znaczy: zmieszają się z sobą, lecz jeden nie będzie się trzymał drugiego, tak jak żelazo nie może się zmieszać z gliną.
  Za dni tych królów Bóg niebios stworzy królestwo, które na wieki nie będzie zniszczone, a królestwo to nie przejdzie na inny lud; zniszczy i usunie wszystkie owe królestwa, lecz samo ostoi się na wieki”

  Tutaj chodzi o próby zjednoczenia świata w jeden rząd światowy. Poprzez takie projekty jak UE itd., a nie mieszanie się z aniołami.

  http://www.chrystus.com.pl/lekcje/tem_d03.htm

  1. „Autor tego filmu w 35 minucie trochę pomieszał w interpretacji”

   Cupak, źle napisałeś, gdyz od razu oceniasz autora, a to nie ejst tak. Zalezy jakiej metody badawczej uzyjemy. Ty opierasz się na historyczno-symbolicznej typowej dla adwentystów. Prawada jest taka, że są jeszcze 3 metody.
   Ja uważam, że nalezy opierać się na wszystkich 5ciu. 10 królestw czasów końca nalezy rozpatrywac metodą futurystyczną, gdyż apokalipsa nie była o najbliższej przyszłości, ale o czasach końca.
   Poza tym, bazując na metodzie, którą zastosowałeś świadomie lub nie, eliminuje się z 95% badaczy apokalipsy, gdyz taka wiedza o Swewowach i Burgundach jest dla zdecydowanej wiekszości niedostępna. Apokalipsa ma być czytelna.

   Pisanie, że auto namieszał stawia Cie wyżej od tego pastora. Ty wiesz, o on nie.

   1. Ale zdajesz sobie sprawę że próby interpretacji futurystycznej i preterystycznej zostały stworzone przez Jezuitów aby jak najdalej odrzucić uwagę od Watykanu czyli Nierządnicy co stawia je już pod wielkim znakiem zapytania. Autor filmiku zrobił podobnie mówiąc że to nie Watykan siedzi na 7 królach, ale to musi być Watykan bo on jest Nierządnicą, a kto siedzi na 7 królach ? Kobieta .

    „Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów” Apokalipsa 17:9

    9 werset jest powtórzeniem tego samego obrazu z 3 wersetu, gdzie mamy Bestie z 7 głowami czyli królami.

    I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.

    Moim zdaniem najbardziej logiczna i prawidłowa jest historyczna metoda, ale każdy ma swoje zdanie, jednak tutaj byłbym ostrożny bo może się okazać że oczekujemy czegoś co może się nie stać gdyż się wypełniło wcześniej tak jak 1260 dni – 3.5 roku – 42 miesiące, które tak jak u Daniela mogą oznaczać dzień za rok. I nie mamy wtedy literalne 3.5 roku tylko 1260 lat. A 7 lat Wielkiego Ucisku może być błędne i wynikać ze złego rozumienia wersetu 9:27.

    Poza tym, bazując na metodzie, którą zastosowałeś świadomie lub nie, eliminuje się z 95% badaczy apokalipsy, gdyz taka wiedza o Swewowach i Burgundach jest dla zdecydowanej wiekszości niedostępna. Apokalipsa ma być czytelna.

    Tak tylko do poprawnego rozumienia jej potrzeba znajomości Starego Testamentu skąd zostały zapożyczona większość obrazów i symboli, które w Apokalipsie powtarzają się na różne sposoby. Gdyby Apokalipsa byłby pisana bardziej wprost i jasno to zapewne Nierządnica starałaby się ją jeszcze bardziej zniszczyć, ale Bóg w swojej mądrości zrobił to tak że średniowieczna Nierządnica nie zwracała zbytnio uwagi na Apokalipsę do czasu reformacji. Po za tym zrozumienie Apokalipsy nie zależy od nas samych tylko od Ducha Świętego, który na poprawnie w odpowiednim momencie wyjawi to co trzeba.

    Nie chce stawiać się wyżej od autora, tylko przedstawić inne możliwości interpretacji być może prawidłowe, aby każdy sobie ocenił sam.

    pozdrawiam

  1. Bóg ma wszystko pod kontrola a dla nas najważniejsze winno być zbawienie nasze i bliskich.

   Być może coś w tym roku będzie się działo, ale tj niemal oczywiste biorąc pod uwage konflikty, które rozpoczęły się juz 3 lata temu – Syria.
   Ukraina – dwa lata temu.
   Problem muzułmanów.

   Okręty wojenne są juz dawno na swoich miejscach.
   Wszystko czeka tylko na swój moment.
   Ludzie już zapomnieli o groźbie wojny, ale ona wisi w powietrzu.

   Już dawno przestałem się tym emocjonować i traktuje takie newsy z chłodem.
   Szatan karmi sie strachem.

   Ufajmy Bogu. On ma swój Plan.

   1. Ja też staram się patrzeć na to na chłodno, po prostu informuje, tutaj filmik thegroxt1 na ten temat.
    https://www.youtube.com/watch?v=kWBcYetc_TQ
    Bez wątpienia globalny konflikt wisi w powietrzu i może się rozpocząć lada moment i nic z tym nie zrobimy.Jedyne co możemy zrobić to właśnie zaufać Bogu i uświadomić sobie, że to wszystko musi się stać.
    Nadzwyczajne posiedzenie rady bezpieczeństwa ONZ:
    http://fakty.interia.pl/swiat/news-nadzwyczajne-posiedzenie-rada-bezpieczenstwa-onz,nId,1949405

    1. ja bym sie raczej zastanawiał w jakim celu jest ten teatr. Co chce uzyskac Korea?
     Co chce uzyskać Szatan?
     Stawiam takie pytania, gdyz juz wiele razy mogłoby się cos stac, ale się nie nie stało.
     Po co im taki ruch? tj polityka, szachy.

     Być może buduje się fundament pod antychrysta rozwiązujacego m.in i ten problem. On rozwiąże wszystkie problemy. Oczywiście, za małą przysługę, ale to wiemy z Biblii jaką.

     1. Myślę, że jest to element budowania napięci,a które w końcu nie wytrzyma i pęknie.Nowa doktryna wojenna Rosji, która stawia USA i NATO jako głównego wroga, konflikt Iranu z Saudami, teraz ta próba nuklearna Korei, to wszystko służy budowania napięcia przed III WŚ.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish