Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Po tekście o YTuberach wylała się lawina bluzgów.

Przypomnę tekst:

 

Youtuberzy (jutuberzy) – narzędzie Złego do demoralizacji dzieci i młodzieży.

Wylała sie lawina i nawet Seler nie wytrzymał..

Takie są owoce widowni YTuberów. Śmietanka „kultury” z podstawówek, gimnazjów i szkół średnich.

Co prawda liczyłem się z atakami zarówno na moją osobę, blog jak i na czytelników tego bloga, ale jest kilka aspektów, które mnie zaskoczyły.

 

Są nimi ataki na Boga. Dokonano bluźnienia na masową skalę. Około 50-100 chamskich komentarzy nie opublikowałem. Szczerze powiedziawszy jestem zatrwożony i zasmucony stanem kultury polskiej młodzieży.

 

Jedno jest pewne: „kiedy rozum spi budzą się demony”.

Reakcja owej młodzieży była kosmicznie alergiczna. Popatrzcie na ich loginy przeciwne Bogu. Widać po tym jak wielka horda owych demonów skupia się wokół YTuberów.

 

Oczywiście zgadzam się, nie jest to wina tylko YTuberów. Tu nie ma jednego winnego. W uogólnieniu winni są przede wszystkim rodzice, szkoła, znajomi i sami YTuberzy. Podkreślam przy tym, że nie oceniam wszystkich, ale tych, którzy albo dokonują zaniechania w procesie wychowawczym, albo dają sami sobą zły przykład.

Z komentarzy pod tym tekstem wynika kilka problemów:

 

 1. Brak argumentów logicznych. Może na ok 200 komentarzy z 2-3 miały kształt logicznego myślenia. Zazwyczaj padało „bzdury”, „chore” itp.  Tacy ludzie niebawem będą mieli prawa wyborcze. Strach się bać.
 2. Większość komentarzy była rynsztokiem słownym.
 3. Było sporo komentarzy upraszczających wiarę „oni chodzą do kościoła, więc są wierzący”. W ewangelii Mateusza 7 jest wyraźnie napisane – „Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Tj skutek katolickiego wychowania. Jestem wierzący bo chodzę do kościoła. Nie liczy się zachowanie na co dzień, co się mówi, tylko okresowe rytuały. To nie dzieci są winne. Kościół pracował latami by zniechęcić do wiary.
 4. Kilka osób napisało „ale oni dają pieniądze na potrzebujących”. W Mateuszu jest napisane „„Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie. Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.” Mt 6″.

Tutaj tez nie ich wina, że nie znaja takiego terminu jak public          relation. Wg wikipedii „Public relations (PR) (z ang. relacje            publiczne, kontakty z otoczeniem), imagistyka społeczna–            kształtowanie stosunków publicznie działającego podmiotu          z jego otoczeniem. Celem działań public relations jest                    dbałość o dobry wizerunek, akceptację i życzliwość wobec              działań danej osoby lub firmy”. Mówiąc językiem                              uproszczonym, czasem firmy, osoby wykreowane publicznie          ofiarowują coś na pokaz, aby osoby zainteresowane ich                  działalnością myślały, że oni są tacy dobrzy. Większość                  polityków,  która doprowadziła kraj do biedy, bierze udział w          akcjach charytatywnych.

 

Dlaczego więc młodzież oglądająca tych YTuberów jest jaka jest?

Nie dziwmy się takiemu skutkowi. Jeśli kościół, rodzina, szkoła nie pełnią swych funkcji, to następuje dysfunkcja. To letniość rodziców, brak zainteresowania dzieckiem, brak edukowania go zgodnego z wartościami biblijnymi doprowadza do YTuberów. Oni tylko się tam zbierają. To jest nowa forma tzw blokersa. Wcześniej stali przed blokiem i pluli, palili, a dzisiaj spędzają czas przed komputerem często w nieciekawym towarzystwie.

Myślę, że nawet większość owych YTuberów sama nie wie jak poszerza krąg zła. Wszak oni zastąpili tej młodzieży nie tylko autorytet Boga, ale rodziców i szkołę. Co się dzieję kiedy rodzice ze swego wygodnictwa nie interesują się własnymi dziećmi?

Na przykład to:

 

https://www.youtube.com/watch?v=RSvEMbsVT2k

https://www.youtube.com/watch?v=iI8eEg_4El0

Wykonawcą tej muzyki na  SZKOLNEJ dyskotece jest niejaki Popek, współpracujący ze studiem Evil eye. Ciekawie nieprawdaż?

Filmiki i informacje podesłał mi Hobart. Dziękuję za żywą reakcję na zło tego świata.

 

Bardzo smutne to czasy. Reasumując zdołowałem się tym trochę, ponieważ mamy zaledwie rok 2016. Teraz pomyślcie jaka była tego skala 10 lat temu, jaka jest teraz, a jaka będzie za 10 lat. Co to będzie za jakość społeczeństwa.

Módlmy się o te dzieci i młodzież. Teraz wiem, że za mało jest naszych modlitw.

 

 

Zaktualizowane: 31 grudnia 2015 - 13:26

56 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Bogu to się na pewno nie podoba…A teraz do rzeczy: Krk odrzuca od wiary, szkoła zniechęca do nauki i pierze mózgi, popkultura deprawuje, a rodzice mają to w…głębokim poważaniu. To wszystko zgniłe owoce lucyferiańskiego systemu. Oprócz tego państwo wyniszcza biologicznie, poprzez różne mechanizmy, naród…

 2. Dzisiaj to dopiero będą tańce, hulanka, swawola…A z takiego powodu, iż jesteśmy o rok starsi…Czy ci ludzie nie są szaleni?

 3. Masz racje, że niektóre dzieci i młodzież traktuje youtuberów jak bogów i guru, dlatego w komentarzach wylała się taka fala gniewu i nienawiści.”Atakujesz” jeden z fundamentów ich życia, ich świat zbudowany na fałszu zaczął runąć, więc odpowiedzieli agresją.
  To straszne jacy ci ludzie mają spaczony pogląd na Boga i wiarę.Myślą, że chrześcijaństwo polega na odprawiani i odbębnianiu jakiś rytuałów, ale to już skutek indoktrynacji przez KK od najmłodszych lat. Powinniśmy się za nich gorliwie modlić, może ktoś z nich się nawróci i spotka Jezusa.

  1. A jeszcze co do działalności charytatywnej, to Rockefellerowie i Rotschildowie czyli Illuminaci też ją prowadzą, więc to żaden argument.

   1. ale oni nie wiedza co to za ludzie są

  2. a widzisz, nie napisałem o jeszcze jednym – bogach

 4. Paweł Misiaszek

  „Z rozbitej instytucji rodzinnej mogą wychodzić tylko przyszłe kobiety i przyszli mężczyźni coraz bardziej zdeprawowani i wywołujący coraz większe nieszczęścia. I zaprawdę powiadam wam, że lepiej byłoby, gdyby nie było już więcej małżeństw ani potomstwa na ziemi, zamiast rodzin zjednoczonych mniej niż szczepy małp, rodzin nie będących szkołą cnoty, pracy, miłości, religii, lecz chaosu, w którym każdy żyje dla siebie, jak tryby, które źle się zazębiają i pękają. Łamcie, rozrywajcie, a… Widzicie zresztą i znosicie skutki waszego rozbijania najbardziej świętej formy życia społecznego. Jeśli chcecie, róbcie to nadal. Nie użalajcie się jednak, jeśli ta ziemia staje się coraz bardziej piekłem, siedzibą potworów, które pożerają rodziny i narody. Chcecie tego i tak będzie.”___Maria Valtorta – „Poemat Boga – Człowieka”

  Należy się cieszyć, a nie dołować. Na naszych oczach wypełniają się Pisma, a wielkość Chrystusa jest mierzona liczbą wrogów. Przecież to oni mają problem, a nie my… wybaczamy dla siebie i Chrystusa, a nie dla nich… Mają proroków, Pisma, blogi i kanały chrześcijańskie – jeżeli ich nie słuchają, to choćby ktoś z umarłych powstał… Strząsamy proch z naszych stóp i idziemy dalej. Po co kopać się z koniem?
  „Jeżeli nieprzyjaciel twój cierpi głód – nakarm go. Jeżeli pragnie – napój go! Tak bowiem czyniąc, węgle żarzące zgromadzisz na jego głowę. (Rz 12:20)

  Poza tematem:
  Bardzo dobry materiał o Potopie, ewolucji i kreacjonizmie (moim zdaniem nadaje się do nawracania ewolucjonistów):
  https://www.youtube.com/watch?v=wEzQtq3OlTs

  oraz – Niesamowita historia nawrócenia uczonego ateisty -również o kreacjonizmie, ale sporo o KK i fałszywych egzorcyzmach. Obejrzałem z dużym zaciekawieniem – nie wiem na ile podkoloryzowana dla celów Adwentystów, ale mimo to świetna i wciągająca opowieść z Bogiem w roli głównej:
  https://www.youtube.com/watch?v=xE2OXEZg8pE

 5. Jestem przerażony tym co będzie za 10 lat, nie jestem jakoś mocno posunięty wiekiem, bo mam dopiero 29 lat, ale będzie mi ciężko wychować w tych czasach moje dzieci. poziom intelektualny, emocjonalny i próba dochodzenia do prawdy jest na poziomi -1

 6. Ludzie zawsze szukali jakiejś boskości w którą mogą wierzyć i oddawać jej cześć. Dobry dla nich jest nawet jej substytut jak np. w/w jutuberzy. Po prostu chcą nadać swojemu życiu jakiś sens.

  1. Ale czy ten sens jest aby dobry i właściwy…

 7. Za przeproszeniem- cholernie dobijający jest przekaz tego tekstu… A jakże prawdziwy przy tym! Obraz polskiej skatolicyzowanej (a może lepiej, jakbym napisał zdechrystianizowanej), zdemonizowanej młodzieży napawa głębokim smutkiem 🙁 Oto do czego doprowadził swoją obłudą KRK, choć jak zwraca uwagę Detektyw, nie tylko kawalerowie w sukienkach są temu winni. W ogóle w pełni zgadzam się z diagnozą przyczyn problemu. One rzeczywiście wydają się być wielorakie.
  Najgorsze są oczywiście nicki i wypowiedzi jawnie bluźniące Bogu. I to jest wielki problem, bo u mnie w domu co jak co, ale nikt nie odważyłby się świadomie zabluźnić przeciwko Bogu Ojcu, Panu Jezusowi Chrystusowi, czy Duchowi Świętemu. Sam przed swoim nawróceniem może i myślałem, że głęboko wierzący to dziwaki, ale świadomie Bogu nie złorzeczyłem, ani też nie ośmieliłem się z Niego kpić. To jest coś jak pedofilia- nawet nie przechodzi to przez myśl, bo jest aż tak złe. Kler ośmiesza się sam (vide wczorajszy filmik z ojczulkiem latającym w te i we wte na segwayu), ale żarty z Boga to zawsze był u nas temat tabu. A mój dom trudno było określić nawet jako zamieszkały przez katolików niepraktykujących. Jest to też na pewno kwestia kultury i przekazania przez rodziców pewnych wzorców, że wyśmiewanie się z czyjejś wiary, jakkolwiek absurdalna by się nam nie wydawała, jest po prostu poniżej pewnego poziomu i kulturalnym ludziom nie przystoi. Dla tych dzieciaków to jednak totalna abstrakcja. Dla nich sam język biblijny, pozbawiony wulgaryzmów jest tak anachroniczny, że odrzuca ich na kilometr. Oni porozumiewają się w realu i na necie za pomocą jakiegoś zmutowanego, pełnego bluzgów, skrajnie prymitywnego argotu. A do tego w przypadku Youtuberów dochodzi odwracanie kota ogonem w kwestiach dawania pieniędzy na szczytne cele. Kurczę, stosując ich argumentację można jeszcze przypadkiem dojść do wniosku, że działalność WOŚP Owsiaka organizującego festiwale z namiotami hare kryszna dla naćpanych kwasem metalowców jest godna pochwały. W oczach świata może i jest, ale dla nas nie jest to żadne kryterium, tak łatwo się zmanipulować nie damy.
  Inna sprawa, że będzie ciężko, bo każde kolejne pokolenie jest gorsze od poprzedniego, a te zmiany na gorsze postępują w tak dramatycznym tempie, że naprawdę trudno jest nie myśleć, iż powtórne przyjście Jezusa Chrystusa to kwestia odległej przyszłości. A to z kolei stawia do pionu i każe się zastanowić nad wszystkim tym, co mam jeszcze do uporządkowania w swoim życiu. Także dzięki wielkie Detektywie za tę otrzeźwiającą analizę, jakkolwiek przygnębiające by wnioski z niej wypływające nie były.

  1. Oczywiście zgadzam się z całym komentarzem ale chciałbym dodać do tego:

   „Najgorsze są oczywiście nicki i wypowiedzi jawnie bluźniące Bogu”

   To jest esencja ducha antychrysta.

  2. Dokładnie zgadzam się z Twoimi przemyśleniami odnośnie problemu młodego pokolenia.Przyczyn jest wiele,ale one wszystkie prowadzą w jednym kierunku do złego i nie ważne jak to nazwiemy.Tryumfuje zło,które udaje dobro.
   Wiecie najgorsze jest to,że Pan Jezus na to patrzy i płacze jak bardzo staczają się ludzie.
   Z każdej strony młodzi zarzucani są szambem i wmawia im się,że to jest cool i ok.Zły nieźle to sobie wykombinował i tak podążają na zatrąceni starzy i młodzi.Wszystko na opak i w takim świecie przyszło nam żyć.Chcemy pomóc,nazywa nas się sekta i oszolomstwem.

 8. Debata : Brak pozytywnych autorytetów – demoralizacją młodzieży | Computer College https://youtu.be/x4XqieE19NI.

 9. Jak wykończyć społeczeństwo? – prof.dr.hab. Piotr Jaroszyński https://youtu.be/iLQiVxSsQbw.

 10. Paweł Misiaszek

  Panie Adminie

  Z tymi youtuberami, a dokładniej ich psychofanami, została przyjęta zła taktyka. Są ślepi i nie gotowi na Ewangelię, młodzi i niedojrzali… Najtrudniej nawrócić starego i młodego, a dokonać tego przy pomocy pojedynczych wersetów to wręcz cud. Należało trzymać się żelaznych zasad moderacji i nie dopuszczać chamstwa w komentarzach – tak jak zawsze. Jednocześnie można było zbierać ich wypociny i złote myśli, a potem opublikować jako zbiór w odrębnym temacie, nadal trzymając się zasad moderacji. My byśmy to sobie spokojnie analizowali jako materiał dowodowy potwierdzający pierwotny wpis o youtuberach, a oni by płakali… Dla nich nie ma nic gorszego niż ban lub niemożność komentowania czy lajkowania 🙂 To byłoby gorsze niż rozżarzone węgielki zgromadzone na ich głowach 🙂

  1. może słuszna racja, ja się na tym nie znam 😉

  2. Paweł Misiaczek,
   wyżej piszesz – i popieram to w całej rozciągłości – że:

   „Strząsamy proch z naszych stóp i idziemy dalej. Po co kopać się z koniem?”

   Kopanie szie z koniem jest bardzo bolesne… Tam, z jednym to można jeszcze popróbować, w kasku, w zbroi i z kałachem w ręku…
   Ale z CAŁYM STADEM ??? – kurcze… MASAKRA 🙂
   dlatego wtedy napisałem:

   seler

   29 grudnia 2015 at 01:40

   Piotrze, Adminie,
   proszę,
   nie dyskutuj z demonami,
   które siedzą w jutuberach, i oni bawią szie Tobą,
   „jesusem chłystusem” i Tymi, co bronią Boga,
   nie dyskutuj …

   nie uleczysz – ortopeda nie jesteś –
   na złamanego ciula jest tylko jedno lekarstwo –
   wyłączyć internet,
   albo gips,

   seler
   🙂 ”
   ___________________

   Admin zrobił, jak zrobił… ja też nie żałuję…
   żal mi tylko tego, jak nisko upada młodzież,
   ludzkość, i ten świat…
   A Jezus patrzy,
   wstyd…

   1. może macie rację.

    Napisze pewną ciekawostkę.
    Odpowiadałem na kilkadziesiąt komentarzy do 1 w nocy.
    Tylko 2-4 osoby ponownie na nie odpowiedziały.
    Może jednak warto było.

  3. …. wstyd, …mało, że wstyd,
   TO AŃBA !
   jak szie pisze Hańba, …przez „Ch” ???
   już nawet gips nie pomoże,
   ani nawet figurka cała
   z gipsu… kopanie szie z całym stadem koni
   to pikuś… ten Upadek, to dopiero Masakrejszyn…

   i takie pokolenie, i taki naród, który jawnie
   lub skrycie gardzi i szydzi ze Stwórcy,
   zostanie zmieciony z powierzchni,
   zwykły człowiek też pozbywa
   szie bezużytecznych
   gratów –> przez duże „Gie” jak np., w logo masonów, jak w szambie… i tak dalej.
   Mam nadzieję, że nie przegłem,
   seler

 11. Moralność siłą Narodu – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński https://youtu.be/db20XvdFD6Q.

  1. O mądrość narodu – prof. Piotr Jaroszyński https://youtu.be/9WNapzUDCYg.

 12. Młodzież chce być dorosła, a dorośli nie chcą być odpowiedzialni…Takie mamy popaprane czasy…

  1. Otóż to.Sam przed nowonarodzeniem uważałem się za dorosłego.Myślałem jak dorosły,jadłem jak dorosły,nawet „mówiłem” jak dorosły.

 13. są to skutki indoktrynacji zarazem: krk, która nie rozwija duchowo, tylko utwierdza odbębnieniu obrzędu, by być w porządku w oczach w społeczeństwa i proboszcza, a w oczach Boga najmniej o to tam chodzi, mass mediów, które tworzą im nowych idoli i bożków, propagują zachowania zdemoralizowane, świadomości na poziomie lędźwi, oraz zamiast „być” by „mieć”; edukacji, która nie rozwija im samodzielnego myślenia, tylko myślenia według klucza, takimi potem łatwo sterować poddając im gotowe rozwiązanie; oraz sytuacji rodzinnej rola rodziców, która zamiast wychowywać dzieci, po prostu je mają, nie kontrolują własnych dzieci, zabiegani za pieniądzem, pracą, w dzisiejszych niepewnych czasach o jej stałość, brakiem czasu pracą po 12h itp.,dziecko chowa się samo, pod wpływem gier komputerowych, mass mediów i rówieśników, i mamy tego takie i nie inne owoce.

 14. Detektywie, Hobart- brawa!
  Wpis wywołał burze, blog ogromnie zyska na popularności i zapewne pozwoli otworzyć oczy na PRAWDĘ wielu młodym osobom. Myśle, ze gro z tych ludzi powróci na blog, nawet tych, którzy bluźnili tu Bogu. Żyjemy w czasach końca, jesteśmy o krok od rzeczywistości Sodomy i Gomory- nie sadze, ze Stworca będzie jeszcze długo zwlekał.
  Youtuberzy i ich wyznawcy przyczynili sie do popularności Detektywa. Wizyta na blogu czy stronie zbawienie.com tylko głupca pozostawi ślepym na Prawdę. A ze Dzień Sądu nadchodzi, Bóg dociera do ostatnich owieczek jak sie da- nawet do tych młodych i zbuntowanych. Co do reszty; jak Pan Bog chce pokarać to odbiera rozum i zamyka oczy na Prawdę…c’est la vie;-)
  Dobra robota Panowie, brawo za odwagę i cierpliwość – oby więcej młodych było jak Brat Hobart!

  1. Hobart to rozsądny chłopak z dużym, poznaniem jak na gimnazjalistę. Do tego Słowo zapuściło w nim korzeń.
   Widzi te dwa przeciwstawne sobie światy.
   Oby takiej młodzieży więcej.

  2. Wow.Dziękuje Wam Bracia.Bóg z Wami również.Ja mam jeszcze dużo rzeczy do naprawienia.Duchowe sprawy i tak dalej.Dlatego umacniam się w modlitwie oraz Pismie swiętym.Chwała Jemu i Pan was błogosławi!

 15. Adminie Piotrze. Zaatakowałeś bożka i prawie Cię ukamienowali…Jakżesz zły i jego świta musi mieć na nich wielki wpływ…

 16. Jeśli ktoś reaguje po wyczerpani u argumentacji w sposób: obrażanie, wyśmiewanie, fałszywe oskarżanie, wykręcanie, wygrażanie, zastraszanie, przymuszanie, hejtowanie, ignorowanie – tzn że nie miał żadnej intencji „dochodzenia do prawdy” tylko zależało mu na trzymaniu swojej linii za wszelka cenę. To ten sam schemat czy to u ateistów ,czy pogan ,czy nawet chrzescijan traktujących swoje dalsze wierzenia w legalistyczny sposób. Jeśli ktoś się szczyci racjonalnością a używa takich trików i czynników pozaracjonalnych, to w skrócie obłuda.
  PS ja też nie mam lapiej, bliska mi osoba mimo tego że sama nie lubi „czarnej mafii” krk, to jeszcze mnie tam wysyła, bo wg jego kategorii jestem w sekcie 🙂 a to znienawidzone przez niego krk może też wg niego tylko zajmować się „wiarą”

 17. Młodzi wolą wierzyć że znak przekleństwa – rogów, to znak pochodzący TYLKO z subkultury metalowej… ale co było przed powstaniem tej subkultury to kogo to obchodzi…

 18. Witam wszystkich ,a zwłaszcza Piotra .Czytam i czytam wpisy ,Youtuberów i sądzę że dla was to są wygłupy ,zabawa a może i wielu z was ma kompleksy i w ten sposób chcecie zaistnieć .Kiedyś będziecie musieli ponieść tego konsekwencje ,ponieważ pociągacie za sobą kolejne osoby .Ja was nie skreślam ,wierzę w was ,zawsze uważałam iż nie ma złych dzieci tylko są żle wychowane .Znam mnóstwo młodych ludzi ,inteligentnych ,przystojnych ,mądrych ,jeden z nich przerwał szkołę średnia ,przy czym był prymusem ,zastanawiałam się dlaczego….ponieważ wstydził się swoich rodziców którzy byli alkoholikami.Założył,, maską”i stać się złym aby odwrócić uwagę jego znajomych .Uzależnienia ,ktoś powie alkoholik czy narkoman musi upaść ,stracić wszystko co kocha ,aby się podnieść ,lecz to również nie jest regułą .Młodzi wiążą się w związki i to bardzo często ,uzależnienia powodują rozpad związków ,wybuch agresji.Dzieci ze związków osób uzależnionych ,mogą urodzić się z wadami genetycznymi.Dlaczego Wam o tym piszę ,ponieważ Ci którzy zachowywali sie podobnie ,w moich latach młodzieńczych ,stoczyli sie na same dno ,a tych których uważano ,,szpanerzy;; słuch o nich zaginął .Ja Was nie umoralniam ,lecz miłe by było gdybyśmy wychowali wspaniałe młode pokolenie którym moglibyśmy się szczycić .Nie wiem czy Piotr się zgodzi ….chcę wam polecić film ,,św.Filippo Neri”wersja włoska -długi lecz ciekawy.Z Bogiem .

  1. witaj Anne 🙂
   spotkaliśmy szie na pewnym blogu, Ciupaka, a może Maruchy ?
   ja też jestem młody… mam te 20 lat z hakiem,
   co prawda ten hak [zardzewiały] ma już lat 40,
   ale, kto by szie tam jakimś hakiem przejmował.

   Pamiętam jeszcze ze szkoły, lekcja matematyki…
   dawali nam paskudne zadania, ale jednego nie zapomnę…

   Dlaczego, kiedy jedzie pociąg po torach, to stuka ?
   Nikt nie wie ? – To proste
   Obwód koła to wzór 2piR
   2 – to cyfra stała
   R – to liczba stała
   pi to jakieś 3,14 – szie mówi, że Trzy z Hakiem.
   ……….

   i, kurcze, ten Hak …tak napieprza o te tory

   no, żebyś wiedziała 🙂 🙂

    1. no co, no co, no co,
     no co, nie słyszałeś nigdy, jak stuka ?
     to nie jest robaszek świetojąński,
     mówię Ci… to ten Hak
     haha
     🙂

  2. Dlatego napisałem o tym artykuł.Abyscie wychowali swoje dzieci na porządne,ponieważ to co pisze,widzę codziennie w szkole i tak dalej.Nie chciałem nikogo krytykować,tylko uswiadomić o zagrożeniu,z którego słyną ci Youtuberzy.

   ps.Piotrze,nie mogę wejsć na czat.Czy to jest własnie ten limit?

   1. bardzo mozliwe, tak więc będziesz msuial zaczekac na lukę

   2. Hobart-nikt Cię nie krytykuję ,dobrze że wskazałęs zagrożenie ,daje to bardziej do myślenia rodzicą.Piszę ponieważ zawsze daję szanse ludzią ,powinien każdy mieć wsparcie w bliskiej osobie ,nie skreślam ludzi.Pisalam o tych którzy wiedli prym w moich latach młodzieńczych na dyskotekach ,kawiarniach.Gdyby zaufali Bogu ,oddali się w Jego opiekę ,ich życie mogło by ulec zmianie.Bóg działa przez ludzi również ,zawsze znajdzie się ktoś kto wyciągnie pomocną dłoń .Więc nie skreślajmy ludzi ,pomagajmy w trudnych chwilach .Seler-lubie czytać twoje wpisy ,jesteś jak zwykle oryginalny ,masz talent ,dbaj i pielęgnuj .Z Bogiem.

 19. Ciekawe jest to panie Detektywie, że zwróciłeś i często zwracasz uwagę na to, że odpowiedzialnymi za owy śmietnik jest Szatan i jego banda, i jako, że żyjemy w zbiorze w Tiatyrze to i Nieskalaną trzeba tu wymienić bo to dotyczy głównie naszego zboru.

  Mimo to w innym filmiku podajesz, że 2% ludzi będzie zbawionych jakby wszyscy w 100% sami podjęli decyzję, że chcą uprawiać nierząd. Niestety ci ludzie zostali zapędzeni w kozi róg przez brudy tego świata i ten kto jest za odpowiedzialny odpowie w przyszłości za takie uczynki.

 20. Witam pana.
  Adres do poprzedniego postu o youtuberach przewinął mi się gdzieś na facebooku. Weszłam tutaj, przeczytałam cały post, starłam się zachować powagę i uszanować pana zdanie, ale to jest przesada! Argumentować złe zamiary układaniem palców w 'gest szatana’? To brednia! Ten gest już dawno stracił negatywny wydźwięk. Pan argumentując swoją wypowiedź tylko używaniem tego gestu i przeklinaniem przez youtuberów wydaje się być strasznym ignorantem. Akcje charytatywne to nic? Tysiące przekazanych złotych dla chorych dzieci są nieważne ponieważ oni 'wyznają szatana’? A oglądał pan jakieś materiały tych ludzi? Jeśli nie, polecam np. vlogi Gimpera. Dobrze, przeklina w nich, ale oprócz tego szerzy wiele pozytywnych zachowań.

  1. diabeł tkwi w szczegółach.
   Pod płaszczykiem dobroci wprowadza się złe wartości w obieg. Tłumaczyłem co toznaczy PR, jak ktos pomaga na pokaz:

   http://detektywprawdy.pl/2015/12/31/po-tekscie-o-ytuberach-wylala-sie-lawina-bluzgow/

  2. Oglądałem jeden vlog Gimpera.Oto „śmieszny” żart pochodzący z tego filmu:
   „czym się różni kanapka od martwego płodu?
   Kanapki nie ruc*am,zanim ją zjem”

   1. i to jest ten „dobry człowiek” dla mlodzieży.

 21. Ujme to tak…

  Rozumiem, że gang albani jest jednym z tych przykładów, które by mogło popsuć reputacje Polskiego Youtuba, jednak jeśli chodzi o tekst, to prócz przekleństw nie było nic złego. Nawet cytując tekst: „Prawdziwa dama to twoja mama”, a swoją drogą jestem ciekaw, jaką by państwo dali opinie na temat prostytutek. Wracając, do nagrania z przeklinającym dziesięciolatkiem… Nie jest to wina youtuberów. Podczas spotkania, jeden z nich odmówił mu dania autografu, a on sam zaczął się na niego rzucać, dlatego wydaje mi się, że jest to kwestia wychowania dziecka, poza tym nie tylko Youtuberzy mają zły wpływ na dzieci. Czy uważają państwo, że nie wynoszą nic ze szkoły? W szkole dzieci dowiadują się więcej przekleństw niż u youtuberach. Poza tym, jeśli na początku filmików pojawiają się informację, że nie jest to dla odpowiednich osób, to jest to wina RODZICÓW, że pozwalają to oglądać. Jak już wplątujemy w te sprawy Boga… Czy uważają państwo, że chciałby, aby na świecie panował nastrój jak na pogrzebach? Mi sie wydaje, że śmianie się z chodźby tzw. Iluminatów sprawia, że ludzie mniej się ich boją, to chyba lepiej niż żyć w ciągłym strachu. Pisząc dalej, to co państwo mają do obrazka. Jeśli chodzi o Gimpera, to wszyscy wiedzą, że jest ateistą. A z tego co wiem to gra The Binding Of Issac, jest wzorowania na bibli(chodzi dokładniej o poświęcenie) i bardzo proszę o nie pisanie, że jest to nieprawda.
  Jeśli chodzi o znaki, to bardzo przepraszam, jednak one nie są już tak używane jak dawniej. Jest to pozycja palców, która podkreśla przynależność do danej grupy np. Po tym geście można wywnioskować, że takie osoby lubią rap.
  Jeśli chodzi o Stuu, to nie się co dziwić, że zdarza mu się być wulgarny, bo owszem zdarza mu się, jednak zdziwiony jestem, czemu nie podali państwo powodów, dlaczego taki jest…
  I przepraszam bardzo, ale co z tego, że ktoś ma na bluzie trójkąty? Prosze mi wytłumaczyć, czy skoro trójkąt jest po nie kąd znakiem iluminatów, to nie można go nosić? Trójkąt jest zwyczajną FIGURĄ GEOMETRYCZNĄ! A skoro państwo od razu kojarzy to z iluminati, to ja bym się zastanowił bardziej kogo tu winić…

  A i bardzo prosze o nie usuwanie mohego komentarza, gdyż jest to opinia, a każda opinia, nawet ta zła, powiinna pojawić się na forum.

  1. Więc tak,po pierwsze.
   Te dziecko musiało wyniesc skąds przekleństwa.I jesli tak jak mówisz ze szkoły,to one też musiały skąds wziąć.Zauważ że te dzieci powtarzają wszystko co powiedzą youtuberzy.A tak samo dziecko ze szkoły wynosi cos z tych owych osób i drugie dziecko aby móc znaczyć cos u rówiesników musi być tak jak oni.
   Na początku pojawia się że ten filmik nie jest dla dzieci? Nic takiego nie spotkałem,a na youtube jestem bardzo od dawna.Co do rodziców to własnie po to powstał artykuł,by ich ostrzec przed tym.
   Nikt ci nie karzę być smutasem 😀 Czy na serio myslisz,że wierzyć w Boga to jednoczesnie być smutnym? Ale jest różnica smiania się z czegos smiesznego niż smiania się z prawdziwego zagrożenia.
   Gimper nie jest ateistą.Ba,nawet napisał pod jednym filmikiem „jestem wierzący”.
   The Binding of Issac ma jednak symbole satanistyczne,które mają działania wręcz magiczne i jeżeli tak jest,to pryzmat całej gry traci sens.A co do tego gestu,to tylko pokazuję jaka to jest trucizna.Jesli zapoznasz się z jej historią,to sam wolałbys jej unikać.Powiedz mi,czy to że każdy zaczął by jesc muchomory oznaczałoby,że straciłaby swoją truciznę? Nie sądzę.Tak też jest z tym symbolem.I ciekawą rzecz jeszcze dałes o rapie.To tylko udowadnia że ten satanizm jest dosłownie wszędzie.Ten znak nadal wychwala szatana.
   Co do stuu.Ale nie ma że jest zródło agresji.Ten człowiek musi wiedzieć,że pod swoją pieczą ma milion dzieci oraz to,że ma WIELKIE znaczenie na ich kształt.
   Zbyt dobrze znam przemysł z ubraniami.Takie trójkąciki nie są przypadkiem 🙂

   1. I nikt ci komentarza nie usunie,bo wykazałes się kulturą 🙂

   2. Człowiek Myślący

    Gimper jest agnostykiem sam to wielokrotnie mówił na swoich nagraniach

   3. Człowiek Myślący

    Uznawanie owego znaku za znak wyłącznie satanistyczny jest nie poprawne, to tak jak mówić że swastyka jest tylko i wyłącznie symbolem nazistów

    1. Myslący a jak myślisz, czym jest gest środkowego palca?

 22. Okultystyczna Popkultura Nowej Ery Iluminatów -Film Dokument https://youtu.be/5tM_RXcKZA8.

 23. Najbardziej mnie zastanowiło jak Ci wszyscy ludzie kojażą Biblie, tylko i wyłącznie z krk. To właśnie zrobił kościół, sprawił że ludzie przestali czytać pismo, wolą posłuchać jakiegoś księdza, pouginać sie pare razy przed obrazem i myślą, że to wystarczy. Wiele osób z którymi próbowałam rozmawiac by spróbowali poczytać, mówiło mi, że Biblia jest zbyt trudna, że to trzeba się znać itp. Sama kiedyś tak myślałam bo tak mi wmawiano przez lata wszędzie. Z jednej strony czytam i czytam i tak dalej wielu żeczy nie rozumiem ale to co już zrozumiałam i tak pomogło, wiec wiem, że nic tylko dalej czytac a z czasem się bedzie coraz bardziej wyjaśniać.

 24. po obejrzeniu jak sie bawia teraz w szkole podstawowej co raz bardziej zaczynam pojmować ten tekst z protokołów medrców syjonu Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, [który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie]. to jest tylko początek boleści ..

 25. „Takie są owoce widowni YTuberów. Śmietanka „kultury” z podstawówek, gimnazjów i szkół średnich.”

  Nie mogę powstrzymać się od powiedzenia, że jest to „ślepa wiara”. Nie wspominasz nic o wielu komentarzach które są merytoryczne i spokojne. Jeden z filmów który podałeś nie istnieje, drugi dotyczy Popka. „artysty”, muzyka, rapera. Nie ma on nic wspólnego z tematem. Dzieci te równie dobrze mogły usłyszeć to na ulicy.

  Wczytując się w komentarze zauważam:
  „Hobart to rozsądny chłopak z dużym, poznaniem jak na gimnazjalistę. Do tego Słowo zapuściło w nim korzeń.
  Widzi te dwa przeciwstawne sobie światy.
  Oby takiej młodzieży więcej.”

  roządny dobrze, z dużym poznaniem tym lepiej, słowo zapuściło w nim korzeń… i tu leży pies pogrzebany. To co o nim powiedziałeś nie świadczy źle o nim, ani o tym w co wierzy. To w co wierzy sprawiło jednak, że patrzy na świat przez pryzmat czystej i niezachwianej wiary, a przy pisaniu obiektywnych opinii jest to zgubne. Pytanie nie brzmi już czy youtuberzy są źli itd. lecz czy jesteś w stanie przyznać, że mimo ich niezaprzeczalnych wad nie demoraliznują dzieci w stopniu większym niż szkoła, czy codzienne życie. Wracając do tematu młodzieży. KAŻDY tekskt kultury od Biblii przez fantazy, literature faktu i muzykę a kończąc na filmach musi być interpretowany. Człowiek musi odcedzić informacje potrzebne od jazgotu. Prawdę od fikcji. Nie jesteś chyba w stanie powidzieć, że przykładowo Pieśń nad Pieśniami należy brać dosłownie? Piersi wielkości koźląt to niezaprzeczalnie… dziwna i nierealna wizja. No to czekam na odpowiedź.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish