Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mieszkańcy Calais we Francji utworzyli milicję.

Niebawem w Polsce:

 

 

źródło: http://wpolityce.pl/swiat/276599-imigranci-niszcza-samochody-w-calais-dajemy-im-schronienie-a-oni-wypowiadaja-nam-wojne-zobacz-zdjecia-i-wideo

 

 

 

„”Dajemy im schronienie, a oni wypowiadają nam wojnę”

 

„Do urzędu miasta wpłynęło ponad 50 skarg. Następnie zabrali się za samochody zaparkowane w dzielnicach mieszkalnych miasta. Kamieniami rozbijali szyby, lusterka.

Wypowiedź mieszkańca miasteczka:
Musiałem zawieźć moje dzieci na ostry dyżur, bo zraniła je rozpryskująca się szyba samochodu. Mam tego dość! Dajemy uchodźcom schronienie, a oni wypowiadają nam wojnę! My, Francuzi przestajemy się czuć u siebie!

Słyszeliśmy krzyki. Wybiegliśmy na ulicę, a tam imigranci właśnie demolowali samochód sąsiada. Skopali mu karoserię. Porozrzucali też kosze na śmieci na ulicy. Panował chaos. Ci imigranci byli w asyście policjantów, a ta nic nie zrobiła. Skradziono mi także już dwa rowery. Postanowiłem się wyprowadzić do Zutkerque (przedmieścia Calais-red.). Nie da się tu wytrzymać
—mówi jeden z mieszkańców Calais, o imieniu Sébastien, w rozmowie z „La Voix du Nord”. Inni zostają i zamierzają walczyć. Stworzyli uzbrojoną, nielegalną milicję. Jak tłumaczą – policja nie potrafi zagwarantować im bezpieczeństwa i chronić ich dobytku.”

 

https://www.youtube.com/watch?v=tdatdGUzng4

 

W polskiej Tv przedstawia się nam całkowicie inny obraz imigrantów.

 

Zaktualizowane: 30 grudnia 2015 - 21:22

14 komentarze

Dodaj komentarz
 1. „Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.”
  Ktoś ma jeszcze jakieś pytania? Najgorsze, że to dopiero początek, ale jedno jest pewne – zaczęło się.

 2. Kres tego diablego ustroju jest bliski! Ci barbarzyńcy są pod kontrolą demonów…Oby przejrzeli na oczy.

 3. Dzisiaj bracie Piotrze pisaliśmy o zdemoralizowaniu.Rzekłeś że góra dwie dekady i się wszystko wypełni.Ja,za każdym razem kiedy widzę ludzi i ich zwiedzenie czy też zdemoralizowanie to jestem w stanie rzec,że zostało się max 5-15 lat.Spójrzcie na tych ludzi.Oni już nie mogą być gorsi.Dostrzegam nawet tą żądzę krwi wśród rówieśników.

  1. Lecz oto pytanie
   czy zostaniesz Porwany?

   1. Polecam wam wszystkim zadać te pytanie i trwać w Słowie,Pełnić Wolę Boga,aby zostać zaszczyconym.

  2. Oni chcą szlachtować się nawzajem?…Oooo

   1. czyż nie? Wystarczy spojrzeć na takie niepozorne wpisy na facebook.

    1. Tu chodzi o nakręcanie spirali nienawiści i łamanie podstawowego Bożego prawa – kochaj Boga i bliźniego.Oni nasyłają jednych do drugich, prowokują jednych przeciw drugim.

 4. Wszystko idzie zgodnie z planem 3 wojen. Telewizja oczywiście kłamie. W ludziach rośnie agresja. Mam wrażenie, że to co się dzieje na tzw. scenie politycznej w Polsce, jest po to aby podzielić bardziej Polaków i wywołać agresję, skoro nie ma u nas tych emigrantów. Wszystko byłoby inaczej gdyby ludzie szanowali Słowo Boże, a tak jest jak jest i będzie coraz gorzej.

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17078&Itemid=119

  1. wow. bardzo interesujący news.
   Tak więc bestia zniszczy nierządnice niebawem..

   1. Dlatego radujmy się! Może na Nowy Rok? Byłoby miło.

 5. Pozostaje nam tylko modlitwa.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish