Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Były premier Belgii potwierdza przyszłość Polski skutkującą poddaństwem Rosji.

„”Biorąc pod uwagę determinację Władimira Putina w próbach zniszczenia europejskiej jedności i rządów prawa, obecny polski rząd wykonuje tę pracę za niego” – ocenił w bardzo krytycznym wpisie na portalu społecznościowym, były premier Belgii Guy Verhofstadt. Polityk pełni aktualnie funkcję szefa frakcji liberałów (ALDE) w Parlamencie Europejskim”

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/byly-premier-belgii-krytykuje-rzad-pis-polski-rzad-wykonuje-robote-za-putina/dbsmcm

 

To nie jest ironia. Ten polityk nieświadomie pokazuje nam przynależność Polski do jednego z dziesięciu rogów Daniela, którym jest Rosja. PIS popiera rządy Orbana na Węgrzech. Klub Gazety polskiej wielokrotnie uczestniczył w akcjach na terenie tego kraju.

Orban jest idolem wolnościowców.

tak więc politycy celowo nas wydolili podatkami i biurokracją, aby pojawił się ktoś, kto nas uratuje. Zgodnie z zasadą  Kisiela, tzn socjalizm jest systemem, w którym sztucznie tworzy się problemy aby później je rozwiązać.

Tak więcej jest coraz bardziej prawdopodobne, iż będziemy należeć do strefy wpływów Rosji i sami będziemy  tego chcieli.

 

 

 

Zaktualizowane: 27 grudnia 2015 - 22:08

41 komentarze

Dodaj komentarz
 1. PiS jest przecież antyrosyjską, rusofobiczną partią.Jeżeli chodzi o Orbana, to PiS go popiera w kwestii np. opodatkowania banków i ew. w sprzeciwie UE.
  „Orban jest idolem wolnościowców.”
  Orban stał się idolem raczej nie wolnościowców co po prostu idolem eurosceptyków, którzy są szerszą grupą niż wolnościowcy, bo żaden wolnościowiec nie popiera Orbana za to, że nałożył podatek na banki czy znacjonalizował energetykę tylko dlatego, że sprzeciwił się UE i uchodźcom.
  „tak więc politycy celowo nas wydolili podatkami i biurokracją, aby pojawił się ktoś, kto nas uratuje. Zgodnie z zasadą Kisiela, tzn socjalizm jest systemem, w którym sztucznie tworzy się problemy aby później je rozwiązać.”
  Zapytam wprost.Sugerujesz, że teraz Korwin dojdzie do władzy, bo on m.n sprzeciwia się dojeniu podatkami i biurokracją oraz jest prorosyjski? Moim zdaniem to by miało sens.Pamiętajmy, że sąd pod koniec stycznia może unieważnić wybory a wtedy kto wie co się stanie…

 2. załóżmy że rzeczywiście Polska kiedyś znajdzie się w strefie rosyjskiej – jesli tak to polecam, zapoznać się z diabelskim prawosławiem. W Rosji, Białorusi, Ukrainie i wielu innych państwach naszego regionu – Prawosławie jest dominującą religią. Jeśli rzeczywiście Polska znajdzie się pod butem Rosji, to wielkie prześladowanie może być ze strony Prawosławia – więc warto zaznajomić się z podstawowymi Jego naukami. Nie uznają papieża, czyśćca i róznych innych rzymskokatolickich nauk – ale nadal to diabelski i ten sam system. Tylko że trochę ubrany w inne ciuchy, aby napuszczać ludzi na siebie.

  Jak to było podczas np 2 wojny światowej gdzie katolicy mordowali Prawosławnych i na odwrót. Jeśli wielka wojna wybuchnie w naszym regionie to też będzie to wojna religijna – m.in między Katolicyzmem a Prawosławiem.

  kto wie, może znowu będę wysyłki chrześcijan na Syberię – warto znać podstawowe błędy Prawosławia a jeszcze lepiej znać prawdziwego Chrystusa i Jego naukę i apostołów aby dac odpór w ewentualnym spotkaniu z ludźmi wyznającymi Prawosławie

  1. Eirene może byłbyś skłonny napisać coś więcej o prawosławiu. Według mojej oceny spośród braci i sióstr komentujących na blogu jesteś jednym z bardziej zaawansowanych jeśli chodzi o znajomość Biblii i religii. Stąd myślę, że zrobiłbyś dobrą robotę i pewnie łatwiej by ci było niż innym.

 3. ja też właśnie tak to widzę jak detektyw napisał idziemy w ręce Rosji pis jest partią która jest rządzona przez tych samych ludzi którzy rządzą federacją rosyjską a następnie wystawiają takich pachołków jak Putin których następnie w tv robią wręcz bogami

  ja tak to widzę a te wszystkie info o Orbanie i o pisie że to takie wolnościowe rządy to szopka dla głupich

  stworzyli problem i teraz go rozwiązują mamiąc nas ulgami podatkowymi pieniędzmi i pracą której w Polsce już nie długo będzie pod dostatkiem

 4. Totalny demoniczny klincz, obłęd, zwarcie…Kiedy to się skończy?

 5. Prawda o zalewie dziczy islamskiej: posłuchaj, przekaż dalej. https://youtu.be/Ru2wOZ8uC0k.

  1. Co Muzułmanie Robią z NIEWIERNYMI? Prawda o Islamie https://youtu.be/ASKgmm6S9qk.

 6. Nie idziemy w ręce Rosji (chyba że ona to wywalczy siłą) bo od roku nasz kraj jest w rękach USA/Izraela, dlatego pis wygrał wybory. Granica przesuwa się na wschód, Ukraina od 2016 będzie w shengen a później dołączy do UE tak samo jak Turcja która podsyłając nam imigrantów wywalczyła sobie zniesienie wiz do UE a w przyszłości członkostwo. Dla nas oznacza to że będziemy finansować wojnę w podzielonej Ukrainie (w tamtym tyg. daliśmy im już 4miliardy zł) oraz de facto ukrytą wojnę z Rosją która objawia się mi. w walce politycznej jaką można oglądać w telewizorze bo starzy rosyjskolubni politycy nie tak łatwo dadzą się oderwać od koryta.

  Trzeba też pamiętać że jednym z głównych warunków wycofania się zsrr ze środkowej europy była gwarancja neutralności Ukrainy

  1. tak, tylko Ty jawa interpretujesz sytuacje bieżącą, a euro może w każdej chwili paść.
   Po drugie jeśli dojdzie do wojny z Rosją, to powtórzy się Jałta. Dogadają się za naszymi plecami.

   1. Króle i ziemscy mocarze chcą z Bogiem wojować…

   2. W przyszłości wszystko może się zdarzyć łącznie z przyjściem Pana Jezusa:) Póki co trendy są antyrosyjskie, co będzie później zobaczymy. W tym momencie dla Rosji najważniejsza jest kontrola morza czarnego i dostęp do morza śródziemnego, bez tego Rosja nie istnieje w polityce światowej.

    Ale patrząc tak bardziej przyszłościowo to wszystko zmierza w kierunku wielkiej wojny, tylko jeszcze ludzie nie są gotowi, a bez ludzi jak wiadomo wojny nie będzie, trzeba ich wcześniej trochę poszczuć na siebie. Ja myślę, że wojna już dawno powinna się zacząć ale po prostu ludzie są niemrawi. Z jednej strony dlatego że jest globalizacja i właściwie wszyscy się znają przez jakiegoś znajomego a po drugie, od kilku lat cały świat żyje podsycanym przez media strachu i ludzie się już uodpornili. Każdy chce spokoju i stara się ignorować zagrożenia które media i internet próbują im zaszczepić do mózgu.

    Nie ma co podkręcać atmosfery, bo na tym zależy tym wszystkim reżyserom scen politycznych na świecie. Bez strachu nie będzie żadnej wojny, wie to franek i wie królowa.

 7. Czemuż możni tego świata walczą tak zawzięcie z Bogiem (którego według nich nie ma)? Czyżby wiedzieli, iż nie są Jego dziećmi i nie mają żadnych szans na życie wieczne i zbawienie?

  1. Przykładowo, jakby któryś z nich się nawrócił i żył uczciwie to też nie ma szans i jest z góry skreślony cokolwiek by zrobil?

   1. Wśród najwyższych warstw piramidy nie ma przypadkowych, zagubionych ludzi. Oni doskonale wiedzą komu służą i czynią to z pełną premedytacją…

  2. Władcy tego świata są już chyba przygotowani bardziej na ucieczkę z Ziemii niż na literalną walkę z Bogiem (wiedzą, że nie mają szans-nie tacy są głupi:-).Tak naprawdę wydaje mi się, że zostali oni ostrzeżeni przez Papieża przed wiekiem, kiedy to szatan (badź ważny demon) w Osobie maryji (Fatima) kazał przekazać istotne informacje Papieżowi. Chodzi tu o okres 100 lat, które mają elity ( dzieci Szatana, o które dba) na uniknięcie zagłady I od tego czasu do teraz nastąpił wielki skok technologiczny, którego kołem zamachowym były dwie Wojny Światowe. Został on uwieńczony wieloma naukowymi odkryciami (Thule-towarzystwo ezoteryczne, ufo.. warto to wygooglować) Powstałe pojazdy UFO (bądź projekty)po klęsce Niemiec (Góry Sowie Silnik Dzwon -Glocke) dostały się w ręce Rosjan i Amerykanów. Lata 50-te poprzedniego wieku były zapamiętane przez Amerykanów jako wojna na niebie. Chodziło o obserwację mnóstwa NOL-ów w tym czasie Władza uruchomiła wielką kampanie dezinformacyjną (Roswell-goście z kosmosu-popkultura) + rzekoma wojna z nazistami),aby to wszystko poukładać w głowie przeciętnego zjadacza chleba. Pojazdy te służyły jako statki transportowe (baza na księżycu) >Dlatego Armstrong okrążając księżyc w 1968 w grudniu przekazał radiowo sentencję,”…że teraz już wie, że św Mikołaj istnieje” -nie mógł tego zrobić dosłownie. Baza wygląda jak małe miasto i stworzenie jego zajęło USA i Rosji 15 lat. Zimna wojna i wyścig w kosmosie był tylko zasłoną dymną dla wzajemnej współpracy przy budowie bazy. Jak baza powstała, skończył się projekt Apollo i niby rywalizacja obopólna. Być może? następny przyczułek wybudowano na Marsie .Od tamtego czasu zajęto się również budowaniem wielkiego pojazdu zdolnego pomieścić np. 500 tys ludzi (12 na 12 km2)z całą infrastrukturą potrzebną do podtrzymania życia w drodze przez galaktykę. Ten start próbny nastąpił w 2013 wtedy kiedy to wszyscy pasjonaci astronomii ekscytowali się kometą Ison, będącą w istocie takim pojazdem. Wszystko poszło prawdopodobnie po myśli twórców. Ale Stworca obiecał na kartach,że zostaną wyłapani Edomici nawet jeśli uciekną do gwiazd. Poza tym znalezienie tak pięknej planety jak Ziemia może okazać się bardzo trudne. Dlatego naukowcy na całym świecie tak zaangażowali się w poszukiwanie drugiej Ziemi.A przyjście Antychrysta Mesjasza może nastąpić na takim statku UFO z wielką flotyllą tych pojazdów,co zrobi na ludziach wielkie wrażenie mocy. Po czym zaczipują ludzi i jak zrobią swoje uciekną w galaktykę.

   1. bardzo ciekawy komentarz. Jeden z najbardziej oryginalnych na tym blogu co do czasów końca.
    Tak właśnie czułem, że coś mimo wszystko jest nie tak z tą ISON.

    Pisałem w kilku wpisach o filmach science fiction pokazujących życie równolegle na Ziemi i w kosmosie. Aby na tę drugą się dostać należało przekroczyc granicę gwiezdną o kształcie pentagramu. Zapomniałem co to był za film.

    Odnośnie najazdu UFO jest taka karta illuminati:

    http://www.thedoggstar.com/wp-content/uploads/2010/09/UFO-at-Church.png

    To co piszesz mieści się w naszych spekulacjach

    Trzeba jeszcze to połączyć z apokalipsą. Np wychodzące z ust trzy żaby, duchy nieczyste.

    „13I zobaczyłem trzy duchy nieczyste jakby żaby, które wychodziły z paszczy smoka i z paszczy bestii, i z ust fałszywego proroka.”

    1. Z Ziemi nie da się wydostać Bóg rozciągając niebiosa Powiedział że są jak lustro polerowane a w tamtych czasach lustra były z grubej blachy wypolerowanej do tego stopnia aby można było się w nim przejżeć.Nad Ziemią jest sklepienie a nad sepieniem wody więc jakby nawet w co wątpie przebili się tym owym statkiem kosmicznym przez lustro z grubej blachy to tam jest jesze sporo wody rodzaju męskiego a te pod ziemią są rodzaju rzeńskiego to tych wód nasz Ojciec użył w czasach Noego by zesłać potop,I odzielił Bóg wody od wód i tak powstał ląd moim zdaniem nad wodami jest miasto Boga nowe Jeruzalem z Panem Bogiem bracia i siostry w Chrystusie Jezusie.

     1. Piotrze Niko napisał o wyłapaniu ludzi szukających schronienia pomiędzy gwiazdami, potwierdzam że też czytałem o tym w Biblii niestety dzisiaj nie pamiętam umiejscowienia tego cytatu.
      Natomiast Admin Piotr dodał też obrazek ufo, jak widać jest on nad budynkiem przypominającym kościół, pamiętajmy że na YT są nagrania flotylli świateł ufo nawet nad watykanem, na przykład jedno z nich: „ufo nad watykanem gdy wybrano papieza franciszka”.

   2. Niko,
    podobnie jak Admin, uważam że jest to najbardziej prawdopodobny
    scenariusz elit [bogów] „tego świata”, więc Twój wpis oryginalny jest,
    kiedyś czytałem Zecharię Sitchina „Zaginioną ksiegę Enki” , gdzie
    właśnie „boskie byty z kosmosu” [czytaj: upadłe janioły wzg. demony]
    miały potężne bazy nawet nad Ziemią, o planetach nie wspominając,
    a u nas toczyli wojny o władzę, niewolników, bogactwa naturalne… itp.
    Nie polecam tego pisarza, jest zdemonizowany, ale kto wie, czy ta
    niby wymyślona fikcja literacka nie jest właśnie planem upadłych elit.
    A może nawet tak było – jak pisze Z.Sitchin – właśnie przed POTOPEM ?
    seler

    z pamięci: – „Jak było za czasów Noego, tak będzie w dniach ostatecznych”

   3. przyłączam się bardzo interesujący komentarz. Trafne spostrzeżenie, że działania elit potwierdzają szykowanie się do ucieczki. Kiedyś czytałam projekcie o „die glocke” i „haunebu „. Przypomniał mi się film „Elizjum” – tam pokazano zniszczoną ziemię, niewolniczą praca, brak dostępu leków, a elita rządzi z orbity w zbudowanym „elizjum” w dobrych warunkach, z dostępem do nowoczesnych technik medycznych, które potrafią wyleczyć choroby.

    1. a właśnie o ten film mi chodziło. Tam właśnie granicą między Ziemią a tą elizjum był pentagram

 8. Kazik – Wiek XX https://youtu.be/u9B4cFCAtI4. W porównaniu z dzisiejszymi jęczkami i wyjcami trzyma poziom.

  1. Kazik Staszewski „nie owija w bawełnę”,
   zawsze trzymał poziom i… stawiał do pionu,
   a tutaj inny Kazik – Kazimierz Kutz,
   powstania śląskie „Perła w koronie”…
   „Czarny jak kromka chleba”…

   Zawrócony – cały film
   https://www.youtube.com/watch?v=uN9yCcBgrcE

   Film opowiada o czasach przed stanem wojennym
   w roku 1981 – ma specyficzne poczucie humoru,
   jednak pokazuje, jak hieny polityczno-religijne
   gnoją ludzi w Polsce, …zawsze i wszędzie.
   Polecam młodszym Czytelnikom – seler

 9. PSL – SKRADZIONA TOŻSAMOŚĆ 1/6 https://youtu.be/t2ZhGJm8O5c. Film poglądowy. System szatana jest całkowicie zgniły…Zmieniają się tylko etykiety i szyldy.

  1. Ślepy ślepego prowadził i obaj wpadli do rowu…To są ślepi przewodnicy ślepych.

 10. dokładnie, ślepy ślepego prowadzi 🙂 Do wojny są potrzebni im ludzie, czyli my, którzy jesteśmy dla nich tylko paliwem, by oni załatwiali swoje polityczne plany – nami. Mam nadzieję, że większość ludzi nie chce wojny, tak jak my, z pewnością u większości nie jest to motywowane postawą chrześcijańską, a wygodnickim trybem życia, oraz pragnieniem spokoju. Nie dajmy się mowie nienawiści i strachowi, który chcą w nas zaczepić.

  1. Gdyby wszyscy przestrzegali dwóch przykazań miłości to odmówiliby pójścią na wojnę i nie byłoby ich.

   często ateiści przypisują chrześcijanom rozpętanie wojen i udział w nich(myla katolicyzm czy prawosławie itp z chrześcijaństwem) ale jak się ich spyta czy gdyby wybuchła wojna i gdyby dostali powołanie to czy by poszli czy odmówili. I mówią że by poszli. Ja zawsze mówię, że odmówiłbym nawet gdyby była za to kara śmierci i gdyby wszyscy tak zrobili to nie byłoby wojen. Wtedy kończą im się argumenty

   1. tak, dlatego szatan tak mocno pracował i pracuje nad podzieleniem nas, zwłaszcza z dala od Chrystusa, a jedność jak już to w kłamstwach…

  1. a słyszałam to jego powiedzenie ” nie musisz wierzyć w Boga by pójść do nieba” usprawiedliwiając tak ateistów, może niedługo jeszcze ogłosi, że sam jest ateistą, przy takim biegu wydarzeń wszystko możliwe 😉

 11. nie wiem czy ta kobieta mówi szczerze https://www.youtube.com/watch?v=hcJarWz1ltA
  ale to prezentuje światową fałszywą definicję prawdy: prawdziwe jest to co ma duze cyferki 😀

  1. „zapisałam się, bo widziałam na ekranie ile już osób się zapisało” – akurat to pokazuje dzisiejszy tok myślenia, wystarczy że w mediach tak pokażą, a już biorą, że tak jest w rzeczywistości.

   1. kiedyś usłyszałem podobną retorykę „wierzę w papieża bo wierzę w pokój”
    wierzyć w papieża nie trzeba ,przecież go widać, duchem nie jest, natomiast chowa się za frazesami o pokoju etc bo świat lubi „pokój i bezpieczeństwo” cielesne jako najwyższą wartość, to wartościowe, ale nie tak jak Boża Prawda

 12. Odbiegając od tematu. Najgorsze zniewolenie jest duchowe tj. samookłamywanie się i strach przed prawdą czy nawet niechęć do prawdy. Wtedy człowiek jest już właściwie duchowo martwy…

 13. Powiedzcie mi proszę, czy bierzecie Stary Testament jako prawdę historyczną czy symboliczną?

  1. Historyczną oczywiście, w tym oczywiście Ks. Rodzaju jako prawdziwe wydarzenia a nie symboliczne.

  2. To historia duchowa ludzkości, są tam wydarzenia konkretne jak i zwroty symboliczne, wszystko zależy in concreto

 14. dołączając, ostatnio Kaczyński spotkał się z Orabnem o czym było głośno w mediach. Temat rozmów nieznany ale na pewno miało to coś wspólnego z tym tematem.

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/spotkanie-kaczynski-orban-kaczynski-i-orban-spotkali-sie-w-niedzicy,608453.html

 15. faszyści z Belgii nas zaczynają pouczać?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish