Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Psychomanipulacja w filmie reklamowym o uchodźcach.

Wszelakie organizacje tego systemu przeciwnego Bogu, wykorzystują do swych celów motyw narodzin Jezusa, aby zachęcić ludzi do akceptacji uchodźców.

 

„Instytut Spraw Publicznych, Fundacja Refugee.pl, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Polskie Forum Migracyjne, Stowarzyszenie Interwencji Prawnej oraz Fundacja Agora, które na co dzień zajmują się problematyką pomocy uchodźcom, zaangażowały się w realizację wspólnego projektu z Agencją K2, K2 Media i Task Force Consulting. Owocem współpracy jest rozpoczynająca się kampania społeczna, która ma na celu próbę zmiany negatywnego postrzegania uchodźców przez znaczną część polskiego społeczeństwa”

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mocna-kampania-spoleczna-oni-tez-byli-uchodzcami-pamietaj-o-tym-stawiajac-puste/w566e8

 

Film pt „Oni też”

 

 

Teraz popatrzmy na to przez pryzmat  zdrowego rozsądku. Uchodźcy to muzułmanie z Syrii. Owi Syryjczycy najbliżej kulturowo mają do bogatej i ciepłej Arabii Saudyjskiej. Nawet okrężnymi drogami przez Irak mają do Arabii ok 1000km. Do Polski z Syrii mają ok 3500km. Rodzi się następujące pytanie: komu i dlaczego zależy na ściągnięciu do Europy, setek tysięcy ludzi?

My wiemy. Jest to element Planu III wojen światowych, gdzie podczas konfliktu na tle religijnym muzulmanie-chrześcijanie ma pojawić się 3 droga,  trzecie wyjście – lucyferianizm.

Pamiętajmy o tym, czego nie wiedza lub nie chcą wiedziec ani politycy, ani elektorat obecnego sejmu:

 

1jana5

 

„Każda nieprawość jest grzechem, ale jest także grzech, który nie sprowadza śmierci. (18) Wiemy, że każdy, który został zrodzony z Boga, nie grzeszy, albowiem Zrodzony z Boga strzeże go, a Zły mu nie szkodzi. (19) Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym

 

Co to oznacza?, że cały świat i wszelkie światowe organizacje, są pod rządami szatana.

Oni chcą doprowadzić do rzezi między europejczykami a muzułmanami. Na pewno wśród uchodźców będą zwykli ludzie, Bogu ducha winni, ale jak wiemy choćby po zamachu w Paryżu, są także terroryści.

To co się dzieje w krajach, które przyjęły „uchodźców” stoi w sprzeczności z owym propagandowym filmikiem wyżej. To nie są pokojowi usposobieni uchodźcy.

 

Kwestia owych imigrantów jest także dowodem na potężne pieniądze, jakimi dysponują miłościwie nam panujący. Pieniądze, które są dla imigrantów, ale nie ma dla Polaków. Nie ma środków dla emerytów, nie ma na NFZ, na policję.

Po przyjęciu uchodźców, bezrobotny Pola będzie miał zasiłek wynoszący mniej niż połowę pensji dla imigrantów.

Jest to celowa polityka. Chcą oni aby doszło do nienawiści wobec tych ludzi i wojen domowych, etnicznych konfliktów lokalnych.

Módlmy się o ten rząd, módlmy się o nawrócenie Polaków, którzy posłuchają Franciszka nakazującego przyjecie tych ludzi. Papieża, który sam otoczony jest murem.

Tylko modlitwa do naszego Pana Jezusa Chrystusa może zmienić oblicze tego kraju. Nie wierz żadnemu politykowi.

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 22 grudnia 2015 - 11:27

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Prawdziwe znaczenie światowego zjazdu rodzin.

  1. Podobnie umormonów – Pismo Św mało ich obchodzi, wierzą w dziwne rzeczy z ksiegi swojego „proroka” mormona, kręci się to wokół spotkań rodzinnych, rozrywek dla rodzin, „baw się z nami, ale nei zadawaj pytań, nie kwestionuj”

 2. Powinniśmy przyjąć dokładnie tyle samo uchodźców co Arabia Saudyjska i Izrael razem wzięte 🙂

 3. Pastor duży nacisk kładzie na sobotę (adwentysta), jednak przedstawione wypowiedzi papieża Franciszka są ciekawe- jesteśmy coraz bliżej światowej religii..

 4. Witam w moim miasteczku i to około 50 m od bloku w którym mieszkam powstał ośrodek dla tkz uchodców w lutym maja przybyć jakbyscie chcieli to moge napisac kilka zdań o nich czy to dzikusy czy naprawde ludzie potrzebujacy pomocy

 5. szatan chce aby ludzie nawzajem się nienawidzili, chce w to wciągnąć również chrześcijan. Z drugiej strony szatan głosi inną chorą skrajność – mówi że wszyscy ludzie są dziećmi Bożymi, mówi że mówienie o grzechu to mowa nienawiści. Mówi że wszystkie drogi prowadzą do Boga.

  Ale prawda biblijna jest inna – wszyscy ludzie są Bożymi stworzeniami i naszymi bliżnimi, ale nie wszyscy bliżni są dziećmi Bożymi – tylko ci którzy uznali Jezusa za Syna Bożego, Zbawiciela i Pana i poszli za Nim.

  więc buddyści, hinduiści, muzułmanie, ateiści itd nie są dziećmi Bożymi ale są naszymi bliżnimi i nie możemy dać się wciągnąć w nienawiść do nich, wrogość do nich, ale mądrze postępować i głosić im Ewangelię – Chrystusa tak w słowach jak i przykładem naszego świętego, czystego życia

  muzułmańskie wyznanie wiary – szahada : ” Nie ma boga prócz Allaha, a Mahomet jest jego Prorokiem ” ______ Na to muzułmańskie wyznanie wiary ja odpowiadam słowami Tego który nigdy nie skłamał – słowami Jezusa Chrystusa czyli ” ALFY i OMEGI ” . Mahomet to jeden z fałszywych proroków – owoce czyli uczynki i nauka Mahometa jasno to pokazują : _____ ” Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi! (16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi? (17) Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.” – Ewangelia Mateusza 7:15-17 Biblia Warszawska

  1. podam ci też autentyczny przypadek: pastor pewien baptystyczny w usa który wiedział że umrze (choroba) podczas jednego z nabozenstw odważnie powiedział żeby działa się wola Boża – i padł martwy…

 6. Aldona jego czas się po prostu skończył miał czas żeby się prawdziwie nawrócić i iść w kierunku prawdy ale wybrał ciemność no i w końcu Bóg musiał go z ziemi zabrać żeby więcej głupot już nie wygadywał

 7. Co myślec o takim czymś? –
  Duchowny z kościoła New Hope Ministries w Lakewood (Kolorado) odmówił kontynuacji pogrzebu, bo zobaczył zdjęcia, na których zmarła Vanessa Collier całuje swoją partnerkę. Decyzja pastora oburzyła mieszkańców miasta. We wtorek kilkadziesiąt osób protestowało pod siedzibą organizacji.

  Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75477,17252259,Pastor_przerwal_pogrzeb__bo_zmarla_byla_lesbijka_.html#ixzz3v5kendeI

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish