Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czym jest KOD?

Osobiście nie bardzo mnie to interesuje zgodnie z cytatem z Jana 5.19:

„Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym”

 

Jednakże warto przy okazji owego KODu pokazać na przykładzie memów, jak beneficjenci rządów PO-PSL bronią się przed porządkami czynionymi przez PIS:

demokracja

 

 

opony

 

Niegdyś mój ulubiony aktor. Dzisiaj, po uwolnieniu mnie z niewiedzy, wiem, że jest to człowiek systemu.

kodmarekkondrat

 

„Marek Kondrat z żoną Antoniną Turnau wzięli udział w manifestacji zorganizowanej w Krakowie przez Komitet Obrony Demokracji. Oboje uważają, że jako wolni obywatele mają prawo publicznie wyrażać swoje poglądy polityczne. Innego zdania są klienci ING Banku Śląskiego, którzy – na oficjalnym Facebooku banku – wyrazili swój sprzeciw. Rozpętała się ostra dyskusja. Klienci banku są wściekli. Oto, co niektórzy z nich napisali!”

http://www.fakt.pl/plotki/marek-kondrat-straci-duze-pieniadze-klienci-banku-wsciekli,artykuly,598848.html

 

Obszerniej:

 

Na czym więc polega różnica między PIS a PO, psl, sld, Palikotem i mutacją PO czyli Nowoczesna.pl?

Na systemie. Partie skupione wokół nomenklatury postkomunistycznej do tej pory żyją jak sępy, jak pasożyt na zdrowej tkance. PIS natomiast, chce ten system wymienić na … swój. To tak jak mieliśmy Windows XP a później nastąpiła wymiana systemu na Windows 7. Jednakże w dalszym ciągu jest to Windows. Nadal właścicielem jest Bill Gates. Przekładając to na język biblijny PIS jest lepszą wersją „świata”, o której mówił często Pan Jezus w Janie.

Jeszcze inaczej obrazując, rządy postkomunistów to rządy Edomity Heroda, a rządy PIS to rządy Piłata.

 

 

Tutaj więcej:

 

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/komitet-obrony-demokracji-kim-oni-sa-2015-12

 

Uwaga wolna-polska.pl jest agendą Watykanu, choć pisuje wiele prawdy, ale trzeba umieć ja przefiltrować.

 

 

 

Zaktualizowane: 21 grudnia 2015 - 09:44

29 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Paweł_Misiaszek_CCH

  Mimo wszystko szkoda, że do sejmu nie wszedł KORWIN. Co by nie powiedzieć, ma odwagę mówić prawdę. Debaty i programy telewizyjne wyglądałyby zupełnie inaczej…
  https://www.youtube.com/watch?v=8oj3oI_Mr50

  1. on nigdy do sejmu nie wejdzie bo ma zakaz od 1992 roku, kiedy władza z jednej jak i z drugiej strony obiecała mu że za ujawnienie listy sbeków prawdziwa prawica nigdy nie wejdzie do sejmu. No i trzymają się tego do teraz, do takich właśnie celów jaruzel powołał PKW. To że Korwinowi zabrakło jakiegoś ułamka % to jest kpina w żywe oczy.

  2. hahahah ale wiecie co to reprezentuje? że jest smokiem – ma w sobie demona

 2. Niestety ale zgadzam się z tym iż polski Naród jest totalnie zmanipulowany i zaślepiony telewizyjną propagandą to są owce prowadzone na rzeź a wilki już czekają na ucztę! Siedząc tu na tej parszywej irlandzkiej ziemi można dostrzec dużo więcej niż będą na miejscu w Polsce i to co się teraz wyprawia przeraża mnie!!! Nie jesteśmy już żadnym Narodem, nie łaczy nas już nic poza wspólną mową pełną bluzgów i popularnej teraz „nienawiści” no i oczywiście matka krk prowadząca większość owieczek do zguby! Sytuacja jaka się tworzy jest naprawdę dramatyczna gdyż ostatnimi czasy sam Soros zaoferował pomoc w wysokości 150mln dolarów bodajże na walkę w obronie demokracji w Polsce!!! O dokonaniach tego żyda wiele mówić nie muszę warto tylko nadmienić, iż człowiek który prawie doprowadził do upadku bank Anglii hojnie wspierał finansowo sztuczną inicjatywę jaką był ukraiński majdan!Jak się to zaczęło? Nikt już nie pamięta, a jak się skończy nie chce nawet myśleć. Do tego samego chcą doprowadzić w Polsce?? Tylko, że Polska to nie Ukraina, która traktowana jest przez całą Europę po macoszemu. Polska to kraj w centrum Europy totalnie bezbronny i pozostawiony sobie niczym kociołek z wodą która wrze i nic tylko czekać jak pomocna niemiecka lub inna jewropejska łapa przyjdzie pilnować by nie doszło do „tragedii” czyli upadku demokracji w Polsce! To jest tragedia bo jeśli do tego dojdzie to Polska spłynie krwią obficie i obawiam się iż będzie to wstęp do większej zawieruchy na terenie Europy. Łącząc fakty, a są one niepokojące można dojść do naprawdę przerażających wniosków. Skoro już wspomniałem Sorosa oto inna perełka którą raczył się z nami podzielić:http://www.bankier.pl/wiadomosc/Soros-UE-powinna-przyjmowac-milion-uchodzcow-rocznie-7279602.html
  Losy tego ziemskiego grajdołka są już przesądzone, karty rozdane a my możemy sobie tylko siedzieć jak te kury na grzędzie i czekać kiedy zetną nam łby i wylądujemy w rosołku 🙂 Mam tylko nadzieję, iż będzie mi dane pożyć na tyle długo by móc w jak największym stopniu poznać tę jedną jedyną prawdę objawioną nam przez Ojca Niebieskiego i że uda mi się na tyle dobrze poznać Jezusa, że gdy przyjdzie pora nie wyprze się mnie.

  1. Ameryka nie pozwoli żeby w Polsce doszło do buntu, nie po to wylansowali pis do władzy, żeby im się kolonia buntowała. Cała afera trybunałowa skończy się tak jak wszystkie inne, uchwalą jakąś ustawę, nikt nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności a media przestaną o tym trąbić, i po miesiącu nikt o tym już nie będzie pamiętać.

   Dużo gorsza sprawa jest taka że teraz już oficjalnie finansujemy wojnę na Ukrainie z naszych podatków. Prezydent dał 1 mil euro kredytu rządowi Ukrainy i to w barterze. Do tego od wiosny mamy całkiem otworzyć granicę z Ukrainą

  2. ewentualnie może być pesymistyczny scenariusz i rosyjskoniemiecka część mafii która została oderwana od koryta przeprowadzi kolejny zamach stanu jak w 2010. Ale nie wydaje mi się żeby teraz była dobra koniunktura na to. Wtedy ameryka w 2009 wycofała się całkowicie z europy środkowej więc mieli wolną rękę.

  3. Masz niestety rację. Doprowadzają do stanu gdzie Polacy wyjdą w końcu na ulicę, co będzie kontrolowanym ,,przedsięwzięciem” elit. A jak dodać do tego jeszcze uchodźców, to mamy gotowe piekło i ofiary. Będziemy mieć w końcu tę wojnę światową, ludzie poddani praniu mózgu chwycą za broń i pójdą ginąć za interesy syjonistów, pod przykrywką obrony ojczyzny hahaha. Ja tego nie uczynię, nawet pod wpływem społeczeństwa, które nazwie mnie tchórzem oraz innych ogarniętych braci i sióstr, którzy będą wiedzieć o co naprawdę chodzi. Porządku na tym świecie już nie da rady zaprowadzić zwykły człowiek, tu już potrzebna jest siła nadnaturalna w postaci Boga Ojca. Zastanawiam się czy ratunkiem nie byłby wyjazd na inny kontynent, bo i takie kroki podjąłem pod wpływem intuicji, a być może Ducha Świętego. Czas pokaże i jeszcze raz to powiem, nie chwytajcie za broń, oni na to czekają, raczej uporządkujcie swoje wnętrze i zbliżajcie się do Boga Ojca, bez strachu, które pompuje w Was ten świat.

  1. nieźle

   nie wiedziałem, że aż tak bardzo ważne jest to dla nich…

   1. To jest bardzo ważne podobnie jak i ważna była Ukraina swego czasu która jak powiedział Braun była tylko pierwszym daniem! Informację o hojnej ofierze Sorosa dla bojowników demokracji usunięto już dla przykładu z portalu bankier.pl! Czyżby temat wydał się wielce niewygodny czy tez zatrważająca ilość kąśliwych komentarzy zmusiła adminów do usunięcia wpisu? Niestety ale cenzura działa lecz w internetach nic nie ginie.

 3. dla przeciwwagi uczciwy dziennikarz, został uniewinniony mimo że miał całą mafię przeciw sobie:
  http://ander.salon24.pl/686437,proces-wojciecha-sumlinskiego-wyrok-sadu-z-dn-16-12-2015-r

  bardzo często w swoich wypowiedziach powołuje się na Boga i to nie w sposób katolicki

 4. To są zgniłe owoce drzewa „magdaleńskiego”…Bóg nawet o takich szczególikach mówi w Biblii.

 5. Coz moimi filmami panie adi ? 🙂

  1. No ja też jestem ciekaw.A tak w ogóle to znalazłem coś na temat liczby 23:”W dyskordianizmie 23 jest symbolem bogini Eris.”
   „Eris (także Eryda; gr. Ἔρις Eris, łac. Discordia) – w mitologii greckiej uskrzydlona bogini niezgody, chaosu i nieporządku; córka Nyks (Nocy).”
   III WŚ – porządek z chaosu?

  1. Masoński uścisk dłoni, w tle piramida i IHS.Wiesz gdzie zostało zrobione to zdjęcie? Niestety dobrze obrazuje, że wszyscy królowie ziemscy są umoczeni w kontakty z Lucyferem…

   1. Nie wiem właśnie, ale widać że to było z zamysłem umiejscowione na środku
    https://coub.com/view/55gg8

    1. swoją drogą spójrzcie na symbol like’a pod gifem ^^

 6. Tak przy okazji…
  To idąc dzisiaj główną ulicą głównego polskiego miasta natknąłem się na tę oto pozycję
  https://coub.com/view/55gg8
  cała witryna księgarni była wyłożona takimi okładkami 🙁

  1. pomylka, przepraszam, niżej poprawione 😉

 7. Tak przy okazji…
  To idąc dzisiaj główną ulicą głównego polskiego miasta natknąłem się na tę oto pozycję
  http://www.krytykapolityczna.pl/wydawnictwo/god-hates-poland
  cała witryna księgarni była wyłożona takimi okładkami 🙁

  1. chyba „illuminati god” czyli – it animul eye

 8. System szatana coraz częściej pokazuje swoje prawdziwie paskudne, nieludzkie oblicze…

 9. Posłuchajcie co mówi chory człowiek (oczywiście psychicznie chory choć nie mogę wykluczyć opętania – spójrzcie na jego zachowanie na jego oczy!) o rzekomym zamachu na demokrację w Polsce i ile razy w jego wypowiedzi pojawia się słowo „majdan”! Jak dla mnie to jasny przekaz – szykują sztuczną prowokację by doprowadzić w najgorszym wypadku do wojny domowej!
  https://www.youtube.com/watch?v=HUEI2zk7on8

  1. jak PO nie trzyma sznurków „demokracji” przy władzy, to NIE ma demokracji, takie jest przesłanie a reszta to granie na emocjach nakręcające społeczeństwo typu „kaczory to zło” etc
   a sprzeciw się ,to będziesz uznany za pisiora 😀 nawet gdy nie jesteś z pisem – przypomina wam to coś? taka taktyka? podpowiem – jak niej esteś Polak katolik, to jesteś protestant piekielny odstępca wyznawca Lutra heretyk albo przynajmniej „odłączony od kościoła brat” 🙂

 10. W imię demokracji obalą demokrację – cos jak w imię Boże niszczyć Boże Słowo…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish