Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PrzygodowaTV czyli neopogaństwo.

Niedawno jakimś trafem odwiedziłem ten oto kanał:

 

 

Jest to kanał w zamiarze przedstawiający odkrycia archeologiczne.

Pierwsze co rzuca się w nim w oczy to jak twierdzą wszyscy komentujący – bohaterka, prowadząca ów kanał. Jest to atrakcyjna kobieta komentująca poszczególne miejsca historyczne w Polsce.

Internauci są nią zachwyceni. Jeden nawet napisał na fejsie: „jak dla mnie mogliby wyłączyć nawet fonię i tak bym oglądał ten ciekawy film”

Natomiast sama prowadząca twierdzi, że kanał jej jest indywidualnym przedsięwzięciem co stoi w sprzeczności z następującymi faktami:

-czołówka tego filmu jest bardzo profesjonalna

-ktoś musi trzymać kamerę

-w kilku filmach zastosowała nie bagatelna charakteryzację

 

Dlaczego powstał taki kanał?

Według mojej oceny ma na celu utwierdzenie poszukujących naszej słowiańskiej tożsamości o naszym niby wrodzonym politeizmie oraz negacji chrześcijaństwa, które łączy ona z działalnością kościoła katolickiego.

 

Pod tym niżej filmem napisałem komentarz, w którym nie zgadzam się z jej opinią jakoby święto kościoła katolickiego w noc kupały było świętem chrześcijańskim i że ona musi to wiedzieć jako archeolog, iż kościół rzymski nie jest chrześcijaństwem. Na drugi dzień komentarz został usunięty.

 

W filmach owej grupy mamy wiele podtekstów seksualnych. Praktycznie w każdym.

Tutaj nawet tytuł o tym świadczy:

 

 

To co się ostatnio dzieje, to zmasowany atak na Biblię i chrześcijaństwo pierwotne. Tak się jednak składa, że działa to również w drugą stronę. Poznanie rośnie zgodnie ze słowami Daniela proroka:

 

(4) Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.” 12.4

 

 

 

Zaktualizowane: 17 grudnia 2015 - 12:43

7 komentarze

Dodaj komentarz
  1. „obama używa taktyki rozwiniętej przez stalina i hitlera aby doprowadzić do wojny.
   w 1919 w Dusseldorf niemcy znalezli komunistyczne zasady dla rewolucji, różnica między komunizmem a socjalizmem to tylko szybkość z jaką do tego dochodzi. Lenin był przetransportowany do moskwy aby pracować nad tym z czerwonym krzyżem i finansjerą. Z hiroszimą powiązani byli jezuici . Obama podobnei prowadzi nas do wojny, ma swoich sobowtórów. Co zrobion oz syrią? jak widać zło – w imię wolności. Te zasady rewolucyjne to: skorumpuj młodych ludzi, zabierz ich od religii, niec hsię interesują seksem, zniszcz ich odporność. Zdobadz kontrole nad publiką w taki sposób: nakieruj ludzkie umysły od rządu na atletykę, sport, seks i trywialne rzeczy. podziel ludzi na wrogie grupy poprzez kontrowersyjne sprawy bez znaczenia (np czarni vs biali), zniszcz publiczną wiarę w ich liderów poprzez kpiny, obmowę, pogardę, mów o prawdziwej demokracji ale poszerzaj władzę tak szybko jak możesz i niemiłosiernie, zachęcaj do rozrzutości rząd znisz jego zaufanie, produku jstrach przed inflacją wysokimi cenami i generalnym niezadowoleniem, Wzniecić strajków w kluczowych branżach; zachęcić zaburzeń cywilnych i wspierać pobłażliwe i miękkiej postawy ze strony rządu wobec tych zaburzeń, Dzięki specjalnej argumentacji spowodować rozpad dawnych cnót moralnych; uczciwość, trzeźwość, wstrzemięźliwość, wiara w obiecanego słowa, wytrzymałość, Spowodować rejestrację wszystkich broni palnej pod jakimś pretekstem z widokiem konfiskaty nich i pozostawiając bezbronną populację, kontynuuj te procedury aby zachowac władzę.
   Tak jak syria tak moze niedługo wyglądać usa.”

 1. to jest coś jak pseudonaukowy religijnie „zeitgesit”, tylko zamaist prormocji new age – jest neopogaństwo,
  „zrówna msięz najwyższym” – Biblia, gdyby znała Słowo, nie byłoby wątpliwości co do słowiańskich „bogów”, przeciwnik negujac jedyność Boga już dawno temu doprowadził do powstawania politeizmów

 2. Gdyby bogowie byli prawdziwi to by obronili nas przed germańskim mieczem i rzymskim krzyżem…Ale są martwi tak jak materiał z którego byli zrobieni.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish