Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Voice of Poland – autorytety antybiblijne

Pewnie niektórzy zastanawiają się dlaczego pokazuje świat przeciwny Bogu. Intencją moją jest udowodnienie jaki jest w rzeczywistości  świat, do którego pchają się osoby uważające się za chrześcijan, do jakiego pchają swe dzieci.  Oglądanie takich programów jest budowaniem świata Szatana i aprobatą, podpisem uznania pod stylem życia owych jurorów przeciwnych Bogu. Jeśli tego nie wiedziałeś/as, to teraz już Szanowny czytelniku wiesz. Jeśli nie zgadzasz się ze mną, to bądź uczciwy i przestań czytać blog. Biblia to nie demokracja. Ja nie zasiadam w gronie szyderców i hipokrytów.

 

(15) Ten, kto bada Prawo, życie swe nim wypełni, ale obłudnik znajdzie w nim sposobność do upadku.

Mądrość Syracha

 

Ps 1

Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą bezbożnych Ani nie stoi na drodze grzeszników, Ani nie zasiada w gronie szyderców, (2) Lecz ma upodobanie w zakonie Pana I zakon jego rozważa dniem i nocą. (3) Będzie on jak drzewo zasadzone nad strumieniami wód, Wydające swój owoc we właściwym czasie, Którego liść nie więdnie, A wszystko, co uczyni, powiedzie się. (4) Nie tak jest z bezbożnymi! Są oni bowiem jak plewa, Którą wiatr roznosi. (5) Przeto nie ostoją się bezbożni na sądzie Ani grzesznicy w zgromadzeniu sprawiedliwych. (6) Gdyż Pan troszczy się o drogę sprawiedliwych, Droga zaś bezbożnych wiedzie do nikąd.

 

 

 

Chcesz być stracony jak bezbożnicy na sądzie? Baw się razem z ludźmi z tego świata. Możesz na mnie bluzgać, ale sąd Boży przyjdzie bez względu na to czy ja będę prowadził blog czy nie.

 

Czy chrześcijanin powinien oglądać program Voice of Poland, w którym to, w skład jury wchodzą takie oto sławy:

 

piasek

Piasek

nergal

Darski „Nergal”

 

Nergal drący Biblię. Dlaczego Koranu nie drze?

 

 

 

 

steczkowska

Steczkowska

baron

Baron z Afromental z odwróconym krzyżem jako wyraz buntu wobec Jezusa.

 

Edyta-Gorniak-

Górniak i jej bielizna

 

piekarczyk

 

 

 

Marek Piekarczyk z TSA

 

 

Maria-Sadowska

 

 

Maria Sadowska

fot.

http://www.plotek.pl/plotek/1,111487,16219382,Sadowska_wygladalaby_swietnie__ale_jej_przyciasna.html

 

To są wyselekcjonowani jurorzy Voice of Poland, programu emitowanego przez  telewizje publiczną TVP2.

Telewizję, która jest sponsorowana z Twoich pieniędzy i zapewne nadal będzie, gdyż PIS udający dbałość o wartości moralne nic w tym kierunku nie zrobi.

Ważne jest za to, co Ty zrobisz z tą wiedzą jaką Ci przedstawiłem powyżej.

 

List Jakuba 4

(4) Wiarołomni, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem, to wrogość wobec Boga? Jeśli więc kto chce być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga.
(5) Albo czy sądzicie, że na próżno Pismo mówi: Zazdrośnie chce On mieć tylko dla siebie ducha, któremu dał w nas mieszkanie?
(6) Owszem, większą jeszcze okazuje łaskę, gdyż mówi: Bóg się pysznym przeciwstawia, a pokornym łaskę daje.
(7) Przeto poddajcie się Bogu, przeciwstawcie się diabłu, a ucieknie od was.

 

Prawo Boga nie jest ciężkie, Prawo Boga to drogowskaz w tym coraz bardziej chorym świecie.

Jeśli nie będziesz przestrzegał/a tego Prawa, to spowodujesz wypadek swój lub swoich bliskich, tak jak kierowca nie dbający o przepisy ruchu drogowego.

Moje jarzmo jest miłe, a moje brzemię lekkie” (Mt 11:28-30)

Zaktualizowane: 15 grudnia 2015 - 23:46

56 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Tymi ludźmi nie można gardzić, a modlić się za nich, ale jeśli mają demoniczne geny to nic to nie da.

  1. Pogańska czy chrześcijańska? https://youtu.be/E46-Aly82UU. . Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani.
   8. Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie.

  2. Dlaczego to nic nie da? Ponieważ ich naturalnym panem jest szatan, a nie Bóg.

 2. Scenariusz niestety ponownie jest ten sam. Wchodzę na Detektywa. Widzę krótki post, który potencjalnie może być tym kamyczkiem, który poruszy lawinę przebudzenia. W końcu tak było w moim przypadku. Pokazuję go więc mamie, która ciągle to szatańskie widowisko ogląda. Ona zaś jak zwykle pobieżnie popatrzyła na obrazki („o, a jednak, Piasek to pedał!”), zdziwiła się co niby jest nie tak z czarno białą koszulką tamtego kolesia z odwróconym krzyżem, czy z tą na ostatniej fotce, jednym okiem (o ile w ogóle) przeczytała wstęp, cytaty z Pisma zdaje się zupełnie pomijając, po czym jak gdyby nigdy nic wróciła na pudelka, czy inny serwis plotkarski. Nie zrozumiała, a może nie chciała zrozumieć przesłania tekstu. Pewnie była znowu uprzedzona zauważywszy, że wklejam jej na fejsie link do tego jak to mawia g… Widocznie to jeszcze nie ten czas. Wierzę w to, bo kiedy tylko się modlę to proszę Boga by otworzył moim rodzicom i wszystkim wybranym przez Niego Polakom oczy na prawdę.

  1. Tylko Bóg skrusza serce do szukania Prawdy, my możemy właśnie tylko wskazywać drogę, aby dana osoba mogła zadecydować jak dalej pójdzie.

  2. dla mojego ojca ewangelia to „kościelna propaganda” dla kontroli ludu, dla niego antyreligijnosc to antychrystusowość, to chyba standardowy tok zniechecania do Boga….

  3. też mam podobną sytuację z rodzicami, ale to co możemy właśnie dla nich zrobić to się modlić, jak i za wszystkich, trwających w zwiedzeniu,(niedawno sama byłam na ich miejscu) by jak najwięcej z nich mogło dostrzec prawdę. I niech tak stanie.

  4. Czarna mafia i jej wyczyny odstręczają ludzi Boga…Nadejdzie jednak czas odpłaty, kiedy zapłaczą i zapłacą za swe czyny, ale wtedy będzie za późno na poprawę.

  5. Ja dzisiaj jak powiedziałam mamie, że Jezus nie urodził się 24 grudnia, usłyszałam (znowu), że chyba sie zapisałam do sekty, a przecież i tak NAJWAŻNIEJSZA JEST TRADYCJA. No ręce opadają normalnie.

  6. Ja mam trochę inną taktykę (nie zawsze, ale czasem ją stosuję). Wybieram jakiś fragment Biblii, wchodzę z nią do moich rodziców, siadam i rozmawiamy o jakichś tam banałach. Kiedy jest okazja otwieram, wyszukuję tekst i czytam, po czym ją zamykam 🙂
   Nie dodawajmy nic do tego tekstu, bo on sam jest jak sztylet obosieczny, to żywe słowo. Niech ludzie mają czas na przetrawienie go. Autorytetu dodaje fakt, że czytamy je bezpośrednio z Biblii, a nie z głowy. Bo ktoś może powiedzieć „źle zapamiętał” 🙂
   Walczmy o budowanie Królestwa Bożego! 😉

 3. https://www.youtube.com/watch?v=_Anq9BCq1Fw- odpowiedz na kryzys
  -10 min do przesłuchania dla każdego!!!

 4. Muszę się przyznać, że bardzo lubiłam ten program.. Jednak podczas oglądania ostatniej edycji, naprawdę źle się czułam oglądając – nie dotarłam do finału, co wcześniej było nie do pomyślenia. I jeszcze ta Sarsa..

  1. I właśnie dlatego Detektyw powinien pisać na te tematy., Klaudia. Mnie gierki Nintendo, czy Sony też dużo przyjemności dostarczały dopóki nie natknąłem się na youtube’owe filmiki je demaskujące…

   1. Jak najbardziej się z Tobą zgadzam, Jacku.

 5. A co do Barona, to jego ojciec Piotr Baron (jazzowy saksofonista), którego profil śledzę z ciekawości na facebooku, bardzo obnosi się ze swoimi prawicowymi poglądami (pro PiS), jest bardzo pro kościelny i trzyma „komitywę” z Natalią Niemen, która zresztą ostatnio też strasznie mi podpadła. Niby nawrócona, a tyle w niej dziwnej agresji. Jakże się na mnie jakiś czas temu słownie rzuciła jak skomentowałam jej wpis, pisząc: NIE dla KK. To było przerażające!

  1. to jest jedna wielka rodzina trzymajaca wszystkie strony wszelkich konfliktów pomiedzy organizacjami

 6. Paweł_Misiaszek_CCH

  Nie płacę i nie oglądam 😉

 7. Bohaterzy i kłamcy – autorytety Polaków (sonda) https://youtu.be/1a4YEtCtDxA.

  1. Efekty ogłupienia przez szkołę i media.

 8. Właśnie takie „autorytety” ośmieszają, wykoślawiają, dezawuują wszystko co wartościowe, a promują to co bez. Dzieci diabła chcą w ten sposób zeszmacić dzieci Boga.

  1. Najgorsze jest to, iż ci ludzie mają tak wielki wpływ na umysły m.in. poprzez epatowanie bogactwem, swobodą obyczajową, luzactwem etc…Szatan ich hojnie wynagradza za nakłonieniu/-aniu wielu ku podążaniu ku zatraceniu wiecznemu…

 9. A jak wiemy, Arabia wspiera te ISIS jak i 3/4 zachodu

  1. Paweł_Misiaszek_CCH

   Arabia Saudyjska nie jest dokładnie tym samym co ISIS. Ludzie spod znaku samozwańczego kalifatu są nie w smak Saudom i (w kraju) są trzymani za mordę. Panuje tam swego rodzaju kompromis: dynastia odpowiada za politykę międzynarodową, a duchowieństwo za porządki wewnętrzne. Gdyby Baghdadi itp. doszli do władzy to skończyłby się import zachodnich dóbr luksusowych… To oznaczałoby przesiadkę z Bentleya na wielbłąda i ogólnie powrót do VII wieku, a od luksusu ciężko się odzwyczaić… Tak więc Saudowie importują „luksus”, a w zamian bardzo chętnie promują (tzn. eksportują) ekstremizm. Natomiast prawo obu tworów (Arabii oraz ISIS) „różni się” tym, że za bandytyzm jedni obcinają lewą, a drudzy prawą nóżkę… Tak – Saudowie sponsorują sunnickie bojówki, tak jak Iran szyickie… i trudno się temu dziwić.

 10. więcej prawdy jeszcze detektywie szanowny proszę takich artów, obnażających „autorytatywność” autorytetów serwowanych nam na tacy w mediach, polityce etc
  media to wielka iluzja

   1. Właśnie, co uważacie o Donaldzie Trumpie?

    1. Marionetka masonów, a według niektórych zwykły, choć bajecznie bogaty, oszołom. Jedno jest pewne. To przyjaciel świata, a nie Boga.

    2. Donald Trump ~ Reptilian Hybrid https://youtu.be/DYBq6OXrxo8. Donek jest jakiś nie wyraźny.

   2. wieża donalda trumpa z góry jako mapa nawiązuje symbolicznie do małego rogu i indianina z jednego z mural iw denver (w czerwonym ręczniku, pod piramidą i w kaabie – cube – kostce) jako reprezentacja bestii z otchłani, tutaj nawet obraz głowy z kwadratem w mózgu nawiazuje do ludzkiej szyszynki – możliwe że tam siega drabina Jakuba – duchy wchodzą w ludzkie hosty i „grają”. Najczęstszy schemat tej „gry” ze strony diabła to sprawienie że ktoś zabija swoja rodzinę a potem siebie (schemat podobny do judaszowego).
    Nie chodzi o to że trump jest małym rogiem, ale portretuje pewną sytuację. Marek nie popiera oosobiście żadnego polityka, wiele razy stwierdzał że usa są jużskończone politycznie i przejęte przez złe sił, a ameryka to wilk w owczej skórze (odwróccie usa na mapie-głowa wilka), wydaje się być obiektywny.

   3. Jak was zainteresuje to zobaczcie serial „childhood end”
    http://www.ew.com/article/2015/12/14/childhoods-end-karellen-devil-photos-charles-dance

    ziemia zostaje przejęta przez ufo, dosłownie mówią że jest „złota era”, potem ludzkosc obudziła się że oni są zli, w końcu się ujawniki (obcy) i wyglądają jak… diabeł – czerwony z byczymi rogami (ala diablo 3 ) i mówi na końcu że „ludzkość sama się oszukała, dała nabrać”, PERFEKCYJNY symbolizm, zgodnie z Biblią, jak mapa proroctwa video…

    1. no jestem zdumiony, pokazują to prosto w oczy

 11. (Jak to jest, że jest 17 komentarzy, a jak wychodzę w post, to widzę tylko 13?)

 12. Ta „kultura” serwowana nam przez media zeszmaca ludzi…

  1. Ich cel jest jeden-zniszczyć ludzi wierzących w Boga…

 13. https://www.youtube.com/watch?v=e-NoN8IyV2E adi tutaj ciekawy material znaalzlem u groxta z dzisiaj niedlugi 6 minut , jakbys mogl rzucic okiem .

  1. Najważniejsze: „wysłano kogoś na international space station = is(i)s, stacja kosmiczna. wg Biblii-czekamy na „człowieka zatracenia” aby się ujawnił ,zdjął maskę, i zaczął koniec. Zmapowanie terenu przy białym domu: kiedy ta stopa uderzy w piłkę FOOT(stopa)ball(baal) nuklearną (kształt jak bomba także) ta stopa miażdży też głowę węża-bestii, wtedy otrzymuje bestia śmiertelną ranę głowy (widać głowę pod stopą), tam przy tym miejscu jest ulica 15 street – dzisiaj jest 15 i w tym dniu częst ocoś symbolicznie lub dosłownie rozgrywa się. W filmie „childhood end” ufo przejęł oświat a potem ujawniło się jako diabeł, czerwony byk, dosłownie, chwaląc się że oszukał ludzi łatwo. childhood end znaczy – koneic dziecinstwa, to reprezentuje koniec łaski i miłosierdzia. Idź do Pana Chrystusa, zanim koniec się zacznie, potem koniec łaski i jedyna droga to „gilotyny”, nie wziąć znamienia. „

   1. Dzisiaj w USA ewakuowano 1200 szkół ze względu na informacje, że mogą być w nich bomby.

 14. Odkryto wirusa, który powoduje, że ludzie głupieją https://youtu.be/oK0PU6BrCWE. ZmianynaZiemi.

 15. „The Vth Estate” – „w tym video max golonko powiedział takie coś: ta 4 ta władza (nasze media) nie jest w stanie zaakceptować drugiego obiegu informacji, bo musieliby przyznać się do porażki, a na to nie pozwala im własna ambicja i duma…”
  pomijając to że Vth estate – 5ta władza symbolicznie nawiązuje do 5ego królestwa proroczego (przyszłe antychrysta) to odnieście tę wypowiedź do KRK na miejsce podmiotu – 4ta władza…
  pasuje? 😀 bo mi tak

 16. Biegającego z maczetą po ulicy mężczyznę postrzelili legniccy policjanci
  https://youtu.be/m1BR-yoJFoY.

  1. zobacz https://www.youtube.com/watch?v=aPZdLqGG7HY facet udowadnia że hasło obamy „yes we can” faktycznie odwrotnie brzmi jak thank you satan – dzięki ci szatanie.
   nagrał najpierw swój głos – thank yo usatan, od tyłu brzmi yes we can

 17. Biorąc pod uwage kim jest prowadzący to raczej nie jest przypadek https://youtu.be/AmC09I2IOC8?t=7m30s znak rogów też widoczny lecz subtelny

 18. „Ps 1: Szczęśliwy mąż, który (…)
  Ani nie zasiada w gronie szyderców”

  ejj wiecie co…w tego typu programach ludzie dosłownie zasiadają w gronie szyderców,
  a nazywa się to: żyri 😉

  1. Ciekawe spostrzeżenie, Kasiu. Kiedyś lubiłem te talent show typu Idol (wymowna nazwa) głównie ze względu na skład jurorski. Myślę, że to dla ciętych ripost Wojewódzkiego ludzie to przede wszystkim oglądali. Najciekawiej zawsze było jak kogoś zjechali. W takim Voice of Poland z tego, co zauważyłem status jurorów wzrósł jeszcze bardziej.

 19. Co do Piekarczyka to ja tam nic złego nie widzę.

  1. nieźle. Mnie samego to wszystko szokuje.

   1. Nas to bez wyjątku szokuje, a telewidzowie w przeważającej większości myślą, że to po prostu są jakieś jajca. No bo w końcu jest to program rozrywkowy, więc zblazowanego telewidza trzeba czymś przyciągnąć. Coraz bardziej antychrześcijańskiemu społeczeństwu wpaja się, że Biblię na poważnie biorą tylko „zdewociałe mohery/katotalibowie”, tudzież „PiSuary” i dlatego dobrze jest pluć na dobrą nowinę. Dla jich to naiwna nowina, w którą wierzą ludzie słabi, łatwo ulegający próbom manipulacji. Tak to właśnie wygląda. Jakiś wysoko postawiony w satanosystemie nieszczęśnik pewnie sobie pomyślał, że wynajęcie słynącego ze swojej pogardy dla Jezusa Chrystusa „Nergala” Darskiego do pełnienia roli wyroczni ds. ewaluacji stopnia utalentowania to genialna sztuczka marketingowa, bo babcie i dziadkowie, kiedy już ochłoną, to będą jednak ciekawi opinii człowieka, który nie ma oporów przed nazwaniem Słowa Bożego g… i obnosi się z tym, że czci diabła.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish