Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wszystkie drogi prowadzą od Watykanu.

Niesamowita mapa potwierdzająca słowa apokalipsy o nierządnicy…

roadstorome.moovellab.com

 

wszystkiedrogiprowadzadowatykanu

 

Zaktualizowane: 11 grudnia 2015 - 23:16

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Autorzy o mapie:
  „Przynajmniej dla Europy jest to oczywiste: wszystkie drogi prowadzą do Rzymu! Do wiecznego miasta dojechać można ponad 500,000 trasami na całym kontynencie. Ułożyliśmy wszystkie punkty wyjścia w siatkę o powierzchni 26.503.452 km², co pokrywa się z Europą. Każda komórka zawiera punkt wyjścia trasy podróży do Rzymu, a mamy 486.713 takich punktów.”

 2. Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu…Prawda jak widać na załączonym obrazku…

 3. To wygląda jak nerw,którym Watykan jest.

 4. stanislaw.krolewiecki

  Ta mapka jest nieprawdziwa, tzn usunięto z niej drogi inne, które niekoniecznie prowadzą do Rzymu. To znaczy, że gdybyśmy zrobil taką mapkę z Warszawą lub Berlinem to także „wszystkie” drogi będą do tych miast prowadzić. Na dole strony są podane Stany Zjednoczone z najważniejszymi drogami.

  We wpisie jest manipulacja jakoby rzekomo wszystkie drogi prowadziły do Rzymu, a tak nie jest, bo twórcy mapki stworzyli jedynie algorytm ustalający destynację z każdego punktu w Europie jako Rzym. Poniżej są pokazane europejskie stolice, zaś w Stanach stolice federalne w tem sam sposób.

  Zatem detektywie, wierzę, że to była jedynie nieświadoma manipulacja. Poza tym powiedzenie, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu pochodzi z czasów Cesarstwa Rzymskiego, a nie z Biblii.

  1. „Poza tym powiedzenie, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu pochodzi z czasów Cesarstwa Rzymskiego, a nie z Biblii.”

   Pisząc to m ialem na mysli to że w Biblii jest jasno powiedziane kto jest nierządnicą…

 5. z każdym większym miastem w Europie można tak zrobić, wystarczy jeden rzut na mapę google żeby zobaczyć ze wybrali sobie te drogi które im pasują a niepasujących nie pokazali. Cała Europa jest posiatkowana autostradami i drogami szybkiego ruchu, i nie zbiegają się one w żadnym konkretnym punkcie.

  https://www.google.pl/maps/@51.1397862,21.296984,5.25z

  1. hmmm to dlaczego coś takiego zrobili wskazując na Rzym?

 6. Ostatni odcinek drogi tej sieci, wiodący z Mediolanu do Rzymu, nazywa się „Autostrada Słońce” (Autostrada del Sole), co pewnie miało podkreślić znaczenie kultu solarnego panującego w Rzymie, jak i zresztą całym KRK. Cóż, niebawem prawie cały świat będzie wystawnie świętować (większość oczywiście nieświadomie) narodziny Mitry.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish