Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

TomorrowWorld: System pogaństwa 666 na sterydach

 

System Nadzoru 666

 

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.” Apokalipsa św. Jana 13:16-18

 

W całej Biblii nie ma bardziej mrożącego krew w żyłach rozdziału od Obj 13. Rozdział ów opisuje dojście do władzy demonicznie natchnionego światowego dyktatora o charakterze podobnym do Adolfa Hitlera. Zwany „Bestią”, bardziej znany jest jako Antychryst. Użyje on światowego systemu finansowego by kontrolować ludzi, gdyż nikt nie będzie mógł kupować oraz sprzedawać, o ile nie jest połączony z tym systemem poprzez znamię z liczbą 666. Stąd ten znak na ciele znany jest pod nazwą „Znamienia Bestii”.

 

Choć Biblia ogranicza owo „Znamię” do ekonomii, to obecny gwałtowny postęp technologiczny pokazuje, że wykroczy ono poza gospodarkę, by objąć cały światowy system nadzoru; stąd też „System Nadzoru 666”. Biblia mówi, że gdy osoba przyjmie „Znamię 666”, to jest już w tym systemie uwięziona i nie może uciec. Jest stracona na wieki. Wierzę, że częścią tego systemu jest kontrola umysłu. Kiedy tylko osoba dołącza do niego, umysł jest zablokowany bez możliwości ucieczki. Znamię jest w ten sposób idealną „pułapką na człowieka”.

 

 

 

Skupiam się  się wokół dążenia człowieka by przekształcić stworzenie i stać się „niczym bogowie” poprzez „kierowanie ludzką ewolucją” przy użyciu transhumanizmu.

 

Pamiętajcie, że system ten wdrożony zostanie bezpośrednio przed powtórnym przyjściem Jezusa Chrystusa. Naprawdę wygląda na to, że Jego przyjście nie jest wcale tak odległe. Czy jesteście gotowi na spotkanie z Nim?

 

TomorrowWorld 2015- wielkie tłumy zwabione muzyką dance, symboliką pogańską i rytuałami

 

TomorrowWorld jest amerykańską wersją TomorrowLand, który odbywa się każdego września na terenie o powierzchni 3237 ha w Georgii. Przedstawiany jest jako festiwal EDM- elektronicznej muzyki tanecznej. Tym, co wywiera na ludzi najistotniejszy wpływ jest symbolika i rytuały pogańskie, w polączeniu z rytmiczną muzyką metalową mającą na celu wprowadzić ich w stan transu. W tegorocznej edycji TomorrowLand udział brało 160 tysięcy ludzi z 75 krajów.

 

TomorrowWorld-crowd

 

Festiwale te doskonale pasują do kontroli umysłu Systemu 666, gdy wśród tłumów, działających jednomyślnie, tworzy się prawie że umysł roju. Poniżej znajdziecie również plakat reklamujący zajęcia dostępne w DreamVille, terenie przeznaczonym do „spania pod namiotem”, takie jak joga, medytacja itp. oraz nocne fajerwerki.

 

tomorrowworld-moving

 

 

 

Są to stosujące najnowocześniejsze techniki luksusowe festiwale, które kosztują niebotyczne pieniądze (pakiety w kabinach plażowych w cenie ponad 1700 dolarów od osoby, zaś pakiety „Manor” dla maksymalnie 12 osób od 42,5 tys. dolarów) oraz zaspokajają cielesne pożądliwości uczestników. Zamiast biletów są elektroniczne opaski na nadgarstek dostarczane w zamkniętych jubilerskich pudełkach, każde z osobistym kluczykiem i kartą, na której napisane jest „Ujawnij Boską Szczęśliwość”. Był to temat tegorocznego festiwalu, jak zobaczycie poniżej. Podczas gdy dla mas są namioty, to kabiny plażowe wyposażone są nawet w łózka z satynową pościelą. Pakiety z wyższej półki obejmują kamerdynerów, przewozy wycieczkowe autobusem, prysznice i szampan. Są również restauracje oferujące doskonałą kuchnię oraz salony piękności na ziemi.

https://www.youtube.com/watch?v=oHZ-aopsYy8

 

 

Przy takich cenach tychże luksusów jasnym jest, iż stać na nie tylko elitarną młodzież, a jednak nadaje ona kierunek gustom i poglądom reszty pokolenia. Jednakże w tym roku sprawy nie poszły zgodnie z planem i tysiące ludzi zostały zdane na własne siły śpiąc na przydrożach w wilgotnej trawie bez pożywienia, będąc niepewnymi co robić, często w wyniku bycia upojonymi lub pod wpływem narkotyków.

 

Festiwale te są ważne, gdyż demonstrują szybki i wszechogarniający wzrost pogaństwa, nadchodzącej jednej światowej religii, o której jest mowa w Księdze Objawienia. Tym, co wyłania się szybciej niż większość może to sobie wyobrazić poprzez nauki new age, to pogaństwo w starym stylu zmieszane z kultem Lucyfera. Religią czasów końca i Antychrysta będzie pogaństwo, zapoczątkowane w Babilonie i trwające przez wieki. Choć w ostatnich stuleciach pozostawało w cieniu, to nigdy nie zanikło i dziś przeżywa swoje odrodzenie przekraczające wszystko, co większość byłaby w stanie sobie wyobrazić.

 

Młodzi są oszukiwani i wciągani w ten pogański kult w zdumiewającym tempie. Zwróćcie uwagę na to co ma miejsce, gdzie chodzą wasze dzieci, czy wnuki i czemu dają wiarę biorąc pod uwagę „rozrywkę” taką jak elektroniczna muzyka taneczna (EDM). Jest to zabójcze duchowo. Pod przykrywką miłości i światłości tak naprawdę oddają oni hołd Lucyferowi.

 

Narkotyzowanie się jest na tych festiwalach niepohamowane. Handel nimi ma miejsce na wolnym powietrzu, a nikt nie stara się tego ukrywać. Kupujący wyciągają nawet przed zakupem zestawy do testowania by mieć pewność, że biorą niezanieczyszczony towar. Jest to istotna część tego przeżycia.

 

„Chcieliśmy wiedzieć, co organizatorzy festiwalu zrobili, by kontrolować dopalacz Molly, którzy kojarzony jest ze sceną muzyki tanecznej. Dziennikarze śledczy 11Alive (…) udali się na to wydarzenie, zakupili dwa bilety i zabrali ze sobą mały aparat fotograficzny. Uchwycili oni tę działalność tuż na świeżym powietrzu.

 

Agenci DEA mówią, że Molly jest czystszą formą ectasy albo MDMA. Problemem jest to, że ludzie je przedawkowują i często narkotyk zanieczyszczony jest innymi niebezpiecznymi substancjami. Shawn Hoder zapytał jednego z uczestników, „Czy łatwo ci dostać to w miejscu takim, jak to?” „Yy, bardzo łatwo to dostać w takim miejscu. Ludzie chodzą i wołają: hej, mam Molly, mam Molly,” mówi na potajemnie nagranej taśmie.

 

Wyglądało na to, że narkotyk cieszył się wielkim zainteresowaniem. W istocie ktoś pokazał nam zestaw do testowania narkotyków żeby upewnić się, że to, co kupowali to czyste Molly.

 

Znaki na TomorrowWorld miały napis „żadnych narkotyków”, dokonywano przeszukań toreb, miał też być specjalny „kosz amnestii” przy wejściu, gdzie można było pozbyć się kontrabandy bez konsekwencji. „Były takie kosze?” McLaughlin zapytał wolontariusza Dance Safe. „Och, to świetny… ta, mieliśmy je mieć przy wejściu,” powiedziała.”

dreeamville

 

Oczywiście niezależnie od tego, co dzieje się na tych festiwalach, lokalni komisarze z Atlanty zadowoleni są z faktu, iż się odbywają, jako że TomorrowWorld wniósł 85,1 mln dolarów do gospodarki Georgii, a w samym 2013 r. 70 mln bezpośrednio do Atlanty w hrabstwie Fulton na terenie Georgii. Lucyfer nie jest jedynym bogiem w to zaangażowanym; równie ważne dla organizatorów i sponsorów są pieniądze.

 

Niniejszy artykuł pokazuje powiązanie między Systemem Nadzoru 666, a pieniędzmi, ponieważ używanie gotówki podczas tego wydarzenia nie było dozwolone, co ostatecznie wywołało poważne problemy transportowe gdy uczestnicy przemierzali kilometry, by dotrzeć do taksówek, które akceptowały jedynie gotówkę.

 

Zakończenie

 

Bóg ostrzegł w Biblii dokąd zmierza ten światowy system. System Nadzoru 666 jest teraz na szybkiej ścieżce. To nie do zatrzymania. Czy zamierzasz być z Jezusem Chrystusem w życiu wiecznym, czy też może zamierzasz przyjąć „Znamię 666” i zostać wiecznie potępionym/ą? Stawka nie mogła by być wyższa: wieczne życie, albo wieczne potępienie. Teraz jest czas na to, by pokutować za grzechy i zaufać Jezusowi Chrystusowi jako swojemu Zbawicielowi. Teraz jest czas na użycie proroczych informacji i dzielenie się ewangelią.

 

Poniższe wersety mówią o tym, co według Biblii stanie się z wszystkimi, którzy odrzucą zbawienie przez Jezusa Chrystusa i otrzymają „Znamię Bestii”:

 

„A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: „Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia”. Apokalipsa św. Jana 14:9-11

 „
Tłumaczył Jacek. Dziękuję.
________________________________
To będą dwa światy. Świat bogactwa i biedy finansowej, ale duchowo będzie całkowicie odwrotnie. Oddani Bogu ludzie będą bogaci duchowo i naznaczeni Bożą pieczęcią.
Pytanie ile osób odda dobra tego świata ufając całkowicie Bogu.
Fajnie się czyta newsy, ale podczas Wielkiego Ucisku będzie jeden wielki przesiew.

 

 

Zaktualizowane: 10 grudnia 2015 - 17:40

11 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Na Islandii powstała jakaś nowa religia, ponoć nawiązująca do wierzeń Sumeru (Babilonu).Nazywa się zuizm.Może ktoś coś słyszał? Bo na razie jest bardzo mało info o niej.Prawda, pogaństwo staje się coraz bardziej powszechne…
  http://icelandnews.is/wiadomosci/z-kraju/nowa-religia-przyciaga-islandczykow

  1. czemu ludzie nie mogą pojąć ze sprawy duchowe to nie jest „szynka czy wołowina” jak w sklepie…

 2. Na Islandii powstanie pierwsza od 1000 lat świątynia poświęconą nordyckim bogom https://youtu.be/kzdkdhZKPTA.

 3. Mam pytanie. KAŻDY kto odrzuci znamię bestii i zaufa Bogu będzie zbawiony czy jest jeszcze jakaś selekcja bo dla mnie to jest za bardzo pomieszane i połowa sobie zaprzecza

  1. I nie chodzi mi o grzeszników którzy mimo to gwałca, mordują itp ale o ludzi którzy nie są idealni, zapewne jak my wszyscy

   1. Assim, przyjęcie znamienia bestii będzie naturalną konsekwencją grzesznego życia i sprzeciwianiu się w nim prawu Bożemu.To nie będzie tak, że ktoś całe życie grzeszył, przyszedł czas NWO i nagle nie przyjął znamienia bestii.Ktoś to nie zna Boga, nie zna Jezusa, nie obchodzi go Ewangelia bez problemu przyjmie znamię bestii.Jeżeli ktoś wiódł pobożne życie to w momencie nastania nowego porządku nie przyjmie znamienia.Rozumiesz teraz? Znamię bestii będzie swego rodzaju gwoździem do trumny ludzi tego świata a także próbą dla chrześcijan.

    1. no nie tak do końca, bo jeszcze będa ludzie podczas WU sie rodzic na nowo

  2. Mk 16: 16
   „Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy będzie potępiony.”

   Jana 3:3-6.
   „Odpowiadając Jezus rzekł mu: Zaprawdę zaprawdę powiadam ci,jeśli się kto nie narodzi na nowo,,nie może ujrzeć Królestwa Bożego. Rzekł mu Nikodem: jakże się może człowiek narodzić, gdy jest stary? Czyż może powtórnie wejść do łona matki swojej i urodzić się? Odpowiedział Jezus: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci, JEŚLI SIĘ KTO NIE NARODZI Z WODY I Z DUCHA, NIE MOŻE WEJŚĆ DO KRÓLESTWA BOŻEGO. Co się narodziło z ciała, ciałem jest, co się narodziło z Ducha, Duchem jest.”

 4. 1. Zastanawialiście się kiedyś nad źródłami powstania takiego PROROCTWA oraz skąd pochodzi zadziwiająca 100% pewność jego spełnienia?
  2. Czy nie jest to czasem wynikiem jego już spełnionych wcześniejszych realizacji w innych światach czy wymiarach ?
  3. Czy nie jest to czasem ujawniony algorytm kosmicznej strategii podbijania kolejnych planetarnych systemów i pozostających na nich tubylczych cywilizacji?
  4. W jakim celu w takim razie służyły zlikwidowane dla istnienia tej jednej, ostatecznej religii wcześniej narzucone tubylcom różnorakie religie ?
  Na potwierdzenie ewentualnych wniosków pozostawiam Wam arcyciekawą zauważoną w niektórych obiektach sakralnych dziwaczną prawidłowość:
  5. https://treborok.wordpress.com/mikrofalowe-klucze-swietego-piotra/?preview=true
  6. https://treborok.wordpress.com/co-otwieraja-klucze-swietego-piotra/?preview=true

  TYLKO PRAWDA WAS WYZWOLI z MENTALNEJ NIEWOLI !!!

 5. Autor tego artykułu o liczbie 666 opowiada kłamliwe brednie i nie ma Bożego objawienia na ten temat, ta liczba, jest liczbą człowieka, i należy ją zliczyć, aby wydała wynik 666. Kto ma mądrość niech ją zliczy: V I C A R I V S F I L I I D E I każdy wie że ten tytuł nosi rzymski papież.I że rzymskie pismo zawiera w sobie także liczebniki. zacznijcie liczyć, jak ktoś ma mądrość.

  1. Bracie ten Twój styl nie wiele wnosi pozytywnego – „brednie”.
   To adwentyści zarezerwowali 666 dla papieża.
   Powiadasz liczbą człowieka. Tak heksagram jest symbolem Salomona z czasów jego upadku, nierządu.
   Mówi się, że heksagram jest gwiazdą Dawida, kiedy nie ma na to żadnych dowodów.

   Już nie jeden był, który wiedział na 100% czym jest owo 666.
   Tj ciężki temat i myślę, że wyjaśni się to dopiero w czasie Wielkiego Ucisku.
   Nie wykluczam 666 dla papieża, ale maniakalnie na to też patrzę.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish