Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tyson Fury podpadł homolobby.

Dziwne rzeczy się dzieją. Na tym etapie ciężko wysnuć jakieś wnioski, ponieważ przywykliśmy do teatru moznych tego świata.

Tyson-Fury

fot. http://www.independent.co.uk/

 

O co chodzi?

 

Tyson Fury, nowy bokserski mistrz świata wagi ciężkiej naraził się homolobby. Najpierw został usunięty z listy najlepszych sportowców, a teraz może mieć poważniejsze problemy – jego wypowiedziami zainteresowały się służby, a federacja IBF odebrała mu mistrzowski pas.

Przed walką Fury’ego z Władimirem Kliczką brytyjski bokser stwierdził, że Ukrainiec czci diabła. Samego siebie określił jako przedstawiciela dobra, który za wsparciem Pana Boga pokona sługę zła – Kliczkę. Tak też się stało.

Fury wywołał furię wśród sodomitów, morderców nienarodzonych dzieci oraz pedofilów. Tysiące otumanionych ludzi podpisało cenzorski apel o usunięcie Fury’ego z listy najlepszych sportowców

 

„Fury odmówił spotkania z Wiaczesławem Głazkowem (21-0-1, 13 KO), oficjalnym pretendentem z ramienia IBF, a zamiast obowiązkowej obrony wybrał rewanż z Kliczką. Ukrainiec zagwarantował sobie to prawo w kontrakcie przed walką w Dusseldorfie, gdzie jednogłośnie przegrał na punkty. Data oraz miejsce rewanżu jeszcze nie są znane.

Do walki o wakujący pas zostali wyznaczeni Głazkow oraz następny w rankingu Charles Martin (22-0-1, 20 KO). Co prawda Amerykanin ma wyznaczoną potyczkę na sobotni wieczór, lecz wobec zaistniałej sytuacji prawdopodobnie wycofa się z tego startu, by nie ryzykować mistrzowskiej szansy. 31-letni Głazkow – podobnie jak i Kliczko to Ukrainiec – wygrał 21 z 22 profesjonalnych walk.”

http://www.sport.pl/boks/1,64992,19315852,tyson-fury-pozbawiony-tytulu-przez-ibf-glazkow-martin-o-wakujacy.html

 

Nie wiem jak jest na prawdę, ale byc może faktycznie Bóg go wykorzystał na swa chwałę. Poczekamy zobaczymy.

 

 

 

Zaktualizowane: 9 grudnia 2015 - 22:58

30 komentarze

Dodaj komentarz
 1. No cos ty Fury to mason zwykly , zrobil masonski uscisk dloni z Kliczka pzred walka , walak byla ustawiona jak bitwa zsrr z niemcami , to byla scena , nowy mistrz zastapil starego masona to normalne .

 2. I jeszcze to:
  ” Myślę, że powinni zabrać mi wszystkie pasy, jeśli chcą. Słuchajcie, jeśli chcą mi je odebrać, mogą to zrobić, ale nigdy nie odbiorą mi tego, czego dokonałem ani moich osiągnięć. Wszystko, co mam do powiedzenia, to: błogosławiony niech będzie Pan, Jezus Chrystus. Nie czujemy do nikogo nienawiści, tylko miłość. Ale mogę powiedzieć, że nie żywimy do nikogo nienawiści. Jezus kocha świat, tak jak ja”
  http://www.boxing.pl/forum/newsy/37652-fury-nie-przejmuje-siae-odebraniem-mu-pasa-ibf.html

  1. Jest taka możliwość że odchodzi od tego świata i Duch Święty zaczął w nim działać,ponieważ szukał Jego.Krótko mówiąc,nawraca się czego mu bardzo życzę.

 3. http://imgur.com/duKxWgR z dzisiaj, glowne zdjecie na onecie. Robert dziekuje swojemu panu za slawe i oszlifowany talent.

  1. To nie żaden gest rogów, tylko kciuk i mały palec, taka cieszynka na wzór brazylijskiego piłkarza Ronaldinho, który tak robił…

   1. Nigdzie nie napisalem, ze to sa rogi.
    Rdzenni mieszkańcy Hawajów używają shaka w celu przekazania tzw. „energii aloha”…

 4. Nie ma tolerancji dla przeciwników „tolerancji” :\

 5. Trzeba się za niego modlić, by przetrwał tą nawałę wrzaskliwej krytyki.

 6. Homolobby atakuje też KK, co nie znaczy, że KK jest dobre.Tak samo tutaj.Gdyby Tyson naprawdę wierzył Jezusowi, to by rzucił jak najszybciej te walki.Nie przysparza chwały Bogu tylko raczej sobie – to on jest zwycięzcą, dostaje medal, pieniądze za uczestniczenie w systemie tego świata.No i oczywiście ten masoński uścisk dłoni.

  1. To dlaczego nie wykonał gestu rogów? Zakamuflowany agent masoński czy jak?

   1. Nie musi od razu wykonywać gestu rogów.Wystarczy, że się przywitał po masońsku z Kliczko.Admin miał racje.Jezus nie ma nic wspólnego z bijatyki i wielkimi pieniędzmi.

 7. Osobiście jestem właśnie takiego zdania, jak to ujął Detmold. Fury może, podkreślam, może być kryptomasonem. Oczywiście- i nie pisze tego z ironią- chciałbym wierzyć w niesamowitą historię przebudzenia, a potem nawrócenia króla wagi ciężkiej, który po pokonaniu jak to ujął „czciciela diabła” Etinzona-Kliczko (to akurat nie dziwi) staje się świętym Boga. Tyle tylko, że Tyson zamierza bronić pasa, a poza tym zanim go jeszcze wywalczył to:

  „GŁOS REBELII

  W SZATNI

  Cały team staje w kręgu. Ostatnia modlitwa. Chrześcijanie i muzułmanie. Irlandzcy Cyganie, Pakistańczycy, Jamajczycy. Czarne owce brytyjskiego społeczeństwa. Razem przeciwko plastikowym Niemcom. Przeciwko pieprzonemu nudziarzowi z doktoratem. Zawistnikom na pohybel.

  – W imię Jezusa Chrystusa, naszego Pana. Bądź dzisiaj z nami słodki Jezu. Daj Tysonowi siłę, szybkość i spryt. A nade wszystko niech obaj wojownicy wrócą bezpiecznie do domu. Niech wygra lepszy. Amen.

  – Bismillaah ar-Rahman ar-Raheem. Al hamdu lillaahi rabbil ‘alameen. Ar-Rahman ar-Raheem Maaliki yaumid Deen. Iyyaaka na’abudu wa iyyaaka nasta’een. Ihdinas siraatal mustaqeem. Aameen.

  – C’mon!!!” (http://tinyurl.com/z753mnn)

  Zdaje sobie sprawę z tego, że ten człowiek zawsze wychowywany był na boksera i że to co umie robić, to bić. Widziałem także dzisiejsze artykuły na Chnews.pl o nagonce liberalnych mediów na tego mającego ponad dwa metry wzrostu człowieka po oskarżeniach ze strony jakiegoś urażonego homoseksualisty na przynajmniej pozornie sensowne słowa o tym, co musi zostać zalegalizowane przed końcem świata.
  Zastanawiające to wszystko. Może on po prostu być on pionkiem że tak powiem „głoszącym antytezę” w stosunku do ewidentnie oddanego systemowi szatana Wołodymira, tak zgodnie z regułą dialektyki heglowskiej o tezie i antytezie. W końcu jak napisał Detektyw Prawdy gest rogów przy deklaracji chrześcijaństwa to już raczej pełna świadomość.

  1. Tyson Fury przyznał się, że jest podstawionym pionkiem Papieża Franciszka.

   Jego wypowiedź z nowego wywiadu brzmi:
   „Chcecie poznać więcej moich opinii, skonsultujcie się z papieżem w Rzymie, On ma takie same opinie jak Ja.”

   I oczywiście filmik, w którym są te wypowiedzi, gdzie mówi że Franek jest jego wielkim przyjacielem:
   http://www.theguardian.com/sport/video/2015/dec/09/tyson-fury-opinions-pope-video

   Niestety wypowiedzi Furego o Jezusie były tylko spektaklem, stworzonym po to, aby przyciągnąć jak najwięcej ludzi do Watykanu, Franka i KrK, żeby ludzie ślepo słuchali i wierzyli w to co mówi Franek, a później byli chętni do wprowadzenia i zaakceptowania nowej światowej religii. Fury to marionetka Papy Franka i jak widzicie mamy już na to pewny dowód. 'Baczcie, żeby was kto nie zwiódł”

   1. czyli jednak pierwsze odczucia są dobre.
    a prawda wychodzi prędzej czy później na powierzchnie.

    „Wszystko badajcie, a co szlachetne – zachowujcie! 22 Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła.”

    Dzięki Michał.

    1. A na takim Chnnews.pl brata Michała zjechali, że niesprawiedliwie osądza człowieka rzekomo nie bojącego się mówić o Jezusie. Papież też mówi o Jezusie i co z tego, skoro podle bluźni? No i co Fury mówi o Jezusie? Z tego wywiadu dowiadujemy się, że: „Skoro Jezus kocha świat, to i ja kocham świat”. I to widać. Ta walka to był taki spektakl „walki dobra ze złem” z dwoma idolami w rolach głównych- Tyson w niebieskim narożniku będący rzekomym chrześcijaninem i Kliczko (Etinzon)-kryptosatanista w narożniku czerwonym. Kolory to nieprzypadkowe, zapytajcie masonów. No i nie oszukujmy się, pięściarstwo, czy MMA to zajęcia totalnie antychrześcijańskie i nikt nie wmówmi mi, że jest inaczej, że to niby szlachetny sport „dżentelmenów”. Nie, to nowożytne walki gladiatorów prowadzone w duchu antychrysta dla sławy i mamony. Jeżeli więc Tyson Fury przemawia w duchu antychrysta i otwarcie chyli czoła przed biskupem Rzymu, to bez wahania można zakrzyknąć: Tyson Fury EXPOSED!

     1. Wiesz bracie Jacku, jestem świadomy, że nie brakuje na chnnews katolików i pewnie nawet większość tam to są oni, ale byłem ciekaw jak będą wyglądać ich opinie i wypowiedzi, więc podjąłem taką dyskusję.
      Nie spodziewałem się tam poparcia dla tego co mówię, ale nawet zdarzyło się kilka osób po mojej stronie. Ogólnie jest to raczej portal prokatolicki, więc nie ma co go polecać. Chociaż zdarzają się tam jakieś ważne wiadomości, których nie ma gdzie indziej, a nie są zakłamane.

      1. „Ogólnie jest to raczej portal prokatolicki, więc nie ma co go polecać. Chociaż zdarzają się tam jakieś ważne wiadomości, których nie ma gdzie indziej, a nie są zakłamane.”
       – mam taką samą opinię o tym portalu

       Tyson Fury exposed haha 😀

       1. No, administratorzy tej domeny powinni zmienić jej nazwę na krknews.pl, bo dają się wodzić Frankowi i jego koroporacji za nos. Czyżby byli nieświadomi? Wątpliwe…

 8. Tyson Fury wypowiedział takie zdanie – z komentarza Rafi:
  „Ale mogę powiedzieć, że nie żywimy do nikogo nienawiści. Jezus kocha świat, tak jak ja” – JEZUS KOCHA ŚWIAT, tak JAK JA… przejęzyczenie, czy szie zdradził ?
  czy aby na pewno ? – Jezus kocha ludzi, a nie branże, igrzyska i mordobicie… [„świat”]

  Nie bądźcie naiwni… Każdy widowiskowy, estradowy, pseudo sport jest WYNATURZONY… Sport naturalny jest wtedy, gdy sobie pływamy, biegamy itp.
  w celach rekreacyjnych, dla zdrowia, bez fleszy, widowni i wielkiej kasy.
  Sport wynaturzony niszczy zdrowie, produkuje kaleki lub doprowadza do zgonu.
  Programuje publiczność żerując na niskich instynktach, Arena jest polem Antychrysta.
  Czy gladiatorzy mordując szie na arenie w rzymskich igrzyskach i wołając
  przykładowo: – „o Boże, w Ciebie wierzę, Ciebie chcę naśladować !” to jest na
  drodze do nawrócenia ? – to jest wierny Bogu ? – to jest naśladowcą Jezusa ?
  NIE ! – to jest Cyrk z wiary i z Jezusa !
  oraz cyrk ze zdrowego sportu… „A”
  seler

  1. „Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy kto w niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne” ~ J. 3:16

   1. By,
    znam ten werset 🙂 nasuwa szie tylko pytanie:
    Czy Bóg umiłował świat, który stworzył,
    czy „świat”, który tworzą ludzie ?
    Wiem, że nie ma 11. przykazania: – Nie boksuj,
    nie ma też 12.: – Szanuj własne dzieci,
    I co teraz ? 🙂 🙂
    seler

 9. Czyli po prostu wyłoniła się współczesna 'tolerancja’. Co za hipokryzja.. Tolerancja jest tylko w tym świecie dla tego świata, jego ducha, grzechów i bluźnierstw przeciw Prawu Bożemu i Odwiecznemu. A jeśli chodzi o oskarżenia o znak masoński, no cóż może zrobił to odruchowo, może nie miało to dla niego większego znaczenia. Niemniej jego świadectwo wiele wyraża.. I trudno nadal powiedzieć, że należy do środowiska masońskiego. On się wyłamał z niego. Kolejna kwestia aż dziwi. Jak to możliwe, że powiedzenie komuś że jest gejem to odrazu obraza, a nie stwierdzenie faktu? Oni bronią patologii, to są uczynki tego bezbożnego świata.. Czekają, aż ludzie zaczną traktować ich tak, że nie będą mówić że są gejami, tak jak nikt nie mówi ty jesteś hetero i nie ma to wydźwięku negatywnego. Chcą okłamać rzeczywistość, prawdę – to rola szatana, demonów i jego sług. Szczególnie w podwalinach NWO i końca świata.. Panie Jezu wróć z zastępami, chórami aniołów! Boże Ojcze Ty wiesz co się dzieje i jest zaplanowane, daj nam siłę w walce ze złem i z uczynkami ciemności!

  1. wiesz jawa, ja nie patrzę na takie rzeczy bo to jest jak interpretacja skutków kogos przynależności do pewnych organizacji, a nie powodów uczestniczenia w nich.
   Co było pierwsze: jajko czy kura?

   Czy w „świecie” w którym Bóg Wszechmogący nie rządzi, ale ludzie mu przeciwni może być jakaś perełka? Nawet dobry dla ludzi a uzyteczny do pewnego momentu dla masonów Kadafi tkwił w tym.
   Punktem wyjściowym nie powinny byc gesty, ale pozycja zawodowa.
   Kim może być szef TV, wlaściciel korporacji, guru od masowych akcji społecznych (Owsiak), gwiazda muzyki hip hop itd itd
   Trójkąty, oka, uściski, to sa sprawy będące tylko echem, poklosiem ich inicjatyw.

   Wiele osób fascynuje się Dudą, ale nie chca przyjąć np do wiadomości, że podpisując ustawy proszczepionkowe sprzyja korporacjom jednoczesnie zakazując wolnego wyboru w tej kwestii. Tj argument, również będący echem jego pozycji.
   Rosjanie fascynuja się Putinem a w Rosji jest bieda i w związku z tym coraz więcej patologii.

   Gesty masońskie sa czymś wtórnym do pozycji zawodowej i prestiżu w tym świecie.

  1. ha, ha, ha !!! – 🙂 🙂

   nawet w boksie jest waga kogucia, to co Wy, panowie, nie wiecie ? …że Agnieszka musiała poprawić ? …dobre 🙂

 10. II Koryntian 11:(14) „I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości. (15) Nic więc nadzwyczajnego, jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości; lecz kres ich taki, jakie są ich uczynki.”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish