Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ekspert czasów końca ujawnia dlaczego uważa, że nastąpi „Porwanie”

rapture

 

Billy Hallowell

Autor Jeff Kinley ma nadzieję zainspirować Chrześcijan do  dokopania się głębiej w Biblijnym proroctwie w celu zrozumienia dokładnie co pismo mówi o czasach końca, ostrzegając wierzących , że „chmury burzowe się zbierają.”

Kinley, autor nowej książki „Wake the Bride(Obudzić Pannę Młodą)”, jest ostrożny i nie określa konkretnej daty, okresu i postaci, ale wierzy, że obecna sytuacja na świecie zapewnia pewne znaki, że ludzkość zmierza coraz bardziej do tego co on i inni Chrześcijanie wierzą, że będzie biblijnym końcem.

„Wygląda na to, że wszystko szykuje się na ostateczną rozgrywkę na Bliskim Wschodzie” powiedział Kinley The Church Boys „To znaczy, myślę, że jeśli ktoś przybyłby teraz i przyniósł pokój w tym rejonie, obszarze, do tego konfliktu, okrzyknęlibyśmy go światowym liderem.

Wierzy, że jest to dokładnie to co postać znana w biblijnym proroctwie jako Antychryst dokona podczas ucisku, termin, który niektórzy bibliści używają by opisać siedmioletni okres, podczas którego Ziemia zmierzy się z bezprecedensowym wyzwaniem.

Posłuchaj Kinleya to wszystko omawia poniżej(wywiad zaczyna się od 36:00)

Kinley, jak wielu innych ewangelików, wierzy, że odbędzie się porwanie, podczas którego Chrześcijanie opuszczą Ziemię i udadzą się do nieba, zanim rozpęta się chaos siedmioletniego ucisku; kończącym się, w popularnej teologii, drugim przyjściem Chrystusa.

„Każdy wie, że jest to beczka prochu, że coś przygotowuje się na to co się tam stanie kiedy Rosja się zaangażuje” powiedział o obecnej sytuacji na Bliskim Wschodzie, zauważając, że ludzie interesują się jak Państwo Islamskie, Syria i Rosja pasują w paradygmacie potencjalnych biblijnych czasów końca.

Pomimo ostrożności i podkreślania, że nie ma sposobu na poznanie, kiedy wydarzenia czasów końca nastąpią, Kinley powiedział, że te znaki na całym świecie i szczególnie na Bliskim Wschodzie, skłaniają go do twierdzenia, że sytuacja zmierza w tym kierunku.

„Nie wiadomo naprawdę jak te rzeczy się rozegrają, ale uważam, że są ustawione jak pionki na szachownicy na swoich dokładnych pozycjach przygotowane na, co sądzę, będzie przyszłym konfliktem na tych obszarach” powiedział.

Kinley bronił porwania przed uciskiem, które mimo pozornego szerokiego poparcia wśród niektórych ewangelistycznych grup jest pod ostrzałem innych chrześcijańskich liderów; wierzy on, że Chrześcijanie zostaną oszczędzeni przed gniewem Bożym podczas ucisku.

„Kiedy spojrzysz na wzór pisma, zauważymy cztery rzeczy, które się dzieją, które mówią nam, że porwanie nadchodzi i uważam, że jednym z nich jest wzór uwolnienia i ratunku w piśmie, szczególnie w Starym Testamencie” powiedział. „Bóg nigdy nie obiecywał, że uchroni swoich ludzi przed uciskiem i ciężkimi chwilami jako że są one związane ze światem… jednakże kiedy Bóg osobiście sprowadzał swój gniew i wściekłość na Ziemię, według swojego wzoru usuwał sprawiedliwych przed tym wydarzeniem.”

Kinley kontynuował „Zrobił tak oczywiście z Noem przed potopem. Zrobił tak z Lotem w Sodomie i Gomorze i z Rahab w bitwie o Jerycho zanim zburzył to miasto.”

 

Podając te przykłady Kinley powiedział, że wierzący są zazwyczaj oszczędzani w biblijnej narracji, kiedy Bóg wylewa swój gniew i twierdzi, że podczas porwania nie będzie inaczej, jako że to oszczędziło by Chrześcijan od wielu horrorów dni ostatecznych.

Jak już TheBlaze wcześniej informowało niektórzy ewangelistyczni i Chrześcijańscy liderzy odrzucają pojęcie porwania przed uciskiem, decydując się na inne opcje jak np. midtrybulacjonizm, posttrybulacjonizm albo porwania, które jest jednym i tym samym z drugim przyjściem Jezusa.

Przeczytaj szczegółowe wyjaśnienie debaty porwania tutaj.

Kinley dyskutował również o swoim poglądzie na temat Antychrysta, który, według niego,  powstanie po porwaniu, aby przywieść „jakieś złudzenie stabilizacji na Ziemi”, ale ten spokój i bezpieczeństwo będą krótkotrwałe jako że nastąpi chaos wraz z serią sądów, które Bóg spowoduje.

Teraz chce zainspirować wierzących do zainteresowania się tym co pismo mówi o tym co ma nadejść.

„Klimat nadchodzi, a chmury burzowe się zbierają” powiedział Kinley

 „
Tłumaczyła Julka. Dziekuję.

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 6 grudnia 2015 - 12:36

23 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Módlmy się za nas a także za innych ludzi, by jak najmniej zostało oszukanych przez antychrysta,byśmy wytrwali do końca przyjścia Pana ! 🙂

 2. Znaki czasów końca:
  * powszechne zwiedzenie – mamy
  * fałszywe wylanie ducha (słynne przebudzenia w Ameryce) – mamy
  * ogłaszanie się lokalnych antychrystów (telewizyjni ewangeliści) rzekomo mających namaszczenie tj. miał Chrystus – mamy
  * wieści o wojnach – mamy
  * klęski żywiołowe – mamy
  * zwiedzenie UFO – mamy
  * czas jak za Noego – mamy
  * chwila wytchnienia przed mega kryzysem – mamy
  * głoszenie ewangelii na świecie – mamy
  * powszechny satanizm w sferze publicznej – mamy

  uzupełnijcie listę….

  1. znaki na ziemi – groxt
   i na niebie – inni też to badają (np panna z gwiazdami jako reprezentacja tej z objaw Jana 12)
   wywracanie naturalności – w sferze seksualnej, odżywianie, edukacja
   rozwijanie technologii mogącej być istotnym składnikiem znamienia – chipy, rfid, okulary google i projekt morfeusz
   duchowe wypalenie- ludzie nie wierzą kościołom i przy okazji też Bogu
   wzrost neopogaństwa i sympatii do „starych wierzeń”
   coraz więcej archeologicznych szczegółów potwierdzających Biblię
   hipokryzja religii wychodzi na jaw jak i ich wpływ, powiązania z polityką,
   kult ludzkiego rozumu – człowiek jako bóg planety powstałej przypadkiem bez nadzoru żadnego wyższego bytu- to właśnie istota ateizmu,
   masa herezji, infiltracja zborów, satanizm wychodzi na powierzchnię (jako oświecona alternatywa dla zepsutych religii),
   pycha ludzka – nieuznawanie swojej grzeszności, brak pokory etycznej inaczej,
   złudny relatywizm jako podstawa kultury medialnej i wiara w tolerancję jako najwyższą niemal wartość

   1. no i ewangelia dostępna dla niemal każdego jak i inne przekłady Pisma dzięki net na cały świat niemal

    1. Nawiązując do słów Tysona Fury’ego „zanim nadejdzie koniec i diabeł przybędzie na ziemię” muszą zalegalizować jeszcze pedofilię. Myślę, że on wie co mówi.

  2. Co do ogłaszania się lokalnych antychrystów: ostatnio oglądałam krótki reportaż w niemieckiej telewizji, którego przedmiotem był żyjący w dzisiejszych czasach Jezus. Przebywa gdzieś na terenie Rosji, w maleńkiej wiosce, gdzie sprowadzają się ludzie z całej Europy, porzucając dotychczasowe życie, by być bliżej mesjasza!

   1. To wissarionowcy – sekta raczej..
    Ten gość był wcześniej milicjantem i malarzem, do czasu…

    1. Był oskarżony również o korupcję czy coś takiego.

 3. W Objaw Jana wyraźnie stoi że „filadelfia” ma obietnicę ratunku, np w przeciwieństwie do Tiatyry.

  popatrzcien a to logo słynne pewnej drużyny w usa – https://www.gbca.com/sites/default/files/uploads/philadelphia-eagles-logo.gif

  „orły” – kobieta w objaw Jana po zrzuceniu smoka dostaje skrzydła orła w pewnym momencie,
  w Starym Testamencie Bóg często jako o kobiecie wypowiadał się o Izraelu, w Nowym to kosciół jest jego oblubienicą.

 4. a teraz super ciekawostka – popatrzcie na dolną część ameryki północnej, zatoka meksykańska – jakby orzeł,feniks z 21 na dole u stóp

 5. Mam często sny, w których ulatuję w kosmos, a podczas lotu na ziemię spada duża ilość komet w kolorze czerwonym i żółtym niszcząc ją w nieznacznym stopniu. Nie czuję wtedy strachu, ale takie dziwne podniecenie co mnie czeka tam na górze, a jest tam… niesamowicie, niestety nie pamiętam wyglądu hmm tamtego wymiaru. Kiedyś podczas snu wybiegłem z domu i po spojrzeniu w niebo ukazała mi się ogromna aglomeracja pełna świateł wśród gwiazd. Jeśli Bóg Ojciec daje mi przez sny do zrozumienia, że mnie wybrał to czuję się zaszczycony. Chcę tego jak najszybciej, bo nic mnie tu nie trzyma 🙂

 6. https://youtu.be/Rm-vBq-1T1k

  Nie wiem czy może już było, ale faktycznie juz się nie kryją z niczym. Obawiam się ze Priest miał rację.

 7. „jest Trójca (Trójjedyny Święty) Święta i nieświęta trójca, kiedy szatan jest wyrzucony z nieba, będzie on zamieszkiwać i przejmie pełną kontrolę nad antychrystem. Jak Bóg i Chrystus są jedno (J 10:30), więc będzie szatan i antychryst. Antychryst będzie pragnąć jedynie wolę szatana ojca wszystkich kłamstw. fałszywy prorok zakończy bezbożną trójcę jako element Podobnie jak w Ducha Świętego, który prowadzi ludzi do Chrystusa, będzie prowadził tych z ziemi do naśladowania i czczenia bestiii „

 8. „jednakże kiedy Bóg osobiście sprowadzał swój gniew i wściekłość na Ziemię, według swojego wzoru usuwał sprawiedliwych przed tym wydarzeniem.”
  co innego gniew Boży a co innego wielki ucisk

  1. Wielki ucisk będzie gniewem Bożym. Zbyt wielką rolę przypisują ludzie Szatanowi. tak jakby Bóg wyłączył sie na 7lat i ignorował to co sie dzieje na Ziemi.
   Wszystkie plagi BOGA, będą podczas Wielkiego Ucisku. tak więc kogo tj gniew? Szatana czy Boga?

   1. Gdy Achab i Jezebel czcili Baala (boga pogody) to na kraj spadała susza winą został obarczony za to Eliasz, tak samo będzie podczas Wielkiego Ucisku, kiedy to chrześcijanie nie przyjmujący Antychrysta zostaną obarczeni winą za plagi, które będą spadać na cały świat, który będzie się kłaniał ożywionemu posągowi Bestii, chrześcijanie którzy tego nie zrobią będą skazywani na śmierć.

  2. Wojciech – zobacz https://www.youtube.com/user/husky394xp ten facet w którymś video wyeksponował teologa odpowiedzialnego za takie nauczanie, poszukaj, jak i wiele innych rzeczy i podobieństwa nauk „anty” w tej kwestii do katolicyzmu

  3. I jakoś dziwnie „wszystko się układa” że tiatyra pasuje do krk i właśnie krk naucza „się” że idzie w „ostateczną próbę” czyli ucisk.

   1. w następnym video pokażę parę rzeczy z tym związanych, ti będzie naprawde ciekawe

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish