Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Od 1 stycznia 2016 w Słowacji winiety tylko elektroniczne – Słowacja dostosowuje się do NWO

Uboższy wydawałoby sie kraj od Polski – Słowacja – idzie krok na przód w kierunku Nowego Porządku Świata wprowadzając za przejazd drogami winiety elektroniczne.

„Od 1 stycznia 2016 roku na Słowacji wprowadzone zostaną winiety elektroniczne, które zastąpią klasyczne winiety naklejane na przednią szybę samochodu.

Gdzie i jak kupić winiety elektroniczne?

Winiety elektroniczne można zakupić od 1 grudnia 2015 roku na wybranych stacjach paliw na Słowacji, w punktach sprzedaży i samoobsługowych automatach na przejściach granicznych, a także poprzez stronę internetową www.eznamka.sk albo za pomocą smartfonu lub tabletu przez aplikację mobilną „eznamka

Strona internetowa www.eznamka.sk opracowana została w 6 wersjach językowych, w tym także w języku polskim. Zakup „ewiniety” przez internet jest bardzo prosty. Przy zakupie trzeba wprowadzić nr rejestracyjny pojazdu, kraj w którym zarejestrowany jest samochód oraz podać dane karty płatniczej. Jeżeli chcemy otrzymać potwierdzenie zakupu ewiniety, trzeba podać także adres e-mail. Przy zakupie ewiniety na stacjach paliw lub w punktach sprzedaży na przejściach granicznych możemy płacić gotówką lub kartą płatniczą”.

źródło: http://moto.onet.pl/aktualnosci/oplaty-na-slowackich-autostradach-i-winiety-elektroniczne-gdzie-kupic/2j0vnv

 

Oczywiste zatem będzie, iż ktos kto nie ma znaku bestii nie będzie mógł się przemieszczać.

 

Apokalipsa 13

 

2) I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona. (13) I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi. (14) I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła. (15) I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło (17) i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

 

Osoby tkwiące w tym świecie będą chwalić postępową Słowację, ale my wiemy dokąd ten „postęp” prowadzi.

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wszystko w normie-reakcja „normalnych” ludzi.

  1. Na marginesie. Przybycie Antychrysta poprzedzi zmasowana kampania propagandowa w mediach wszelakiego rodzaju i typu. Z resztą ona już trwa…

   1. chyba tylko światowa proklamacja Chrystusa i Słowa Bożego mogłaby uratować świat… a nie „pokój” za wszelka cenę

 2. Az mnie ciarki przeszly, mieszkam w Norwegii kilka lat i taka winieta na aucie to norma, ktora posiada kazde auto. Nalicza oplaty za kazdorazowy wjazd do stolicy.

  1. W Irlandii jest podobnie z tym,ze masz jeszcze opcję bez winiety,kwestia jak długo.

   1. Tutaj praktycznie wszystko jest oznaczone i kontrolowane. Do biura sie nie wejdzie bez specjalnej karty. Nie wysle pieniedzy bez specjalnego czytnika.

    1. Norwegowie się sprzedali. Za wysoka stopę życiową i ochorne socjalną oddali wolność.

     Teraz boją się na dziecko krzyknąć i pija bimber po kryjomu by odpowiednie służby nie zainteresowały się zakupem butelki wodki w sklepie placonym a jakże oczywiście kartą..
     Oczywiscie tj uogolnienie, ale tak to wygląda w NO

     1. To dobrzy ludzie ale bez Boga w sercu.

      1. nie będę się , wypowiadał ponieważ nie byłem nigdy w NO, ale ponoc sprzedają jeden drugiego urzędom

       1. To nie tak, oczywiscie sa zli ludzie tutaj ale powiedziec tak o wszystkich to uogolnienie. Sa mili, uprzejmi… i nic poza tym.Jesli zglaszaja cos to z calkowitego poczucia obowiazku, pewnie nawet nie pomysla ze komus mozna wyrzadzic tym samym wielka krzywde. Pustka w duszy. Piesek zamiast dziecka. Dla dziecka komputer i jest czas na trening. 100% ateisci.

 3. POstęp to hasło-parawan lewicy-kozły od zawsze, już od krwawej rewolucji francuskiej.

  https://www.washingtonpost.com/world/middle_east/iraqis-think-the-us-is-in-cahoots-with-isis-and-it-is-hurting-the-war/2015/12/01/d00968ec-9243-11e5-befa-99ceebcbb272_story.html – Irakijczycy doszli do tego że usa są w zmowie z państwem islamskim, wszystko się zgadza.

  Ameryka to wilk w przebraniu, odwróć do góry nogami amerykę północną – zobaczysz głowę wilka, nie żartuję

 4. zauważyliście ostatnio, że na google już nic sensownego się nie da znaleźć? np. wpisuje „shacks balcerowicz plan balcerowicza” i nic kompletnie się nie wyświetla co by wiązało balcerowicza i shacksa, kiedyś to by milion wyskoczyło np ta http://gazetawarszawska.com/historia/1045-leszek-balcerowicz-aaron-bucholtz

  czyli skończyła się era gdzie prawdy można było się dowiedzieć z google.

  1. cieszmy się z tego co mamy, w poprzednich wiekach mało kto miał taki dostęp do wiedzy i „biblijnego info”, jak zacznie się coś grubego dziać, to stracimy raczej kontakt

 5. Żyjemy w erze Bestii, gdzie większość nie będzie chciała się pożegnać z cyframi na swoich kontach, a tak się stanie jeśli nie przyjmą znamienia Bestii. Będzie to wybór, przed którym stanie KAŻDY. Z moich przypuszczeń wynika, że 90% mieszkańców Ziemi przyjmie znamię, większość z pocałowaniem ręki i całą wdzięcznością inwentarza. Niektórzy nawet nie będą chcieli wierzyć w „brednie” przekazywane im przez „spiskowców”. Żeby odrzucić znamię trzeba poczuć nienawiść do tego świata, do systemu, władzy, rządzących, policji. Nie mówię, żeby z nimi walczyć albo być anarchistą, ale żeby poczuć w głębi siebie to „coś”, tę refleksję połączoną z buntem, np. stojąc w kolejce po zakupy w supermarkecie Bestii albo po doznaniu niesprawiedliwości (albo przynajmniej rzeczy nie całkiem sprawiedliwej). Oczywiście obowiązkiem chrześcijan jest dzielenie się Słowem Bożym i ostrzeganie innych przed przyjęciem znamienia.

 6. To nie chodzi tylko o cyfry, przeciez sami wiecie? czy da sie wogole uciec z tego systemu?
  czy my kobiety bedziemy wystarczajaco silne? przeciez ciagle musimy takie byc ale to taka pozorna „sila”. Ktos cos doradzi „zyciowego”?

  1. da się uciec z systemu poprzez zaufanie całkowicie Bogu.
   Tak, jak Daniel zaufał Bogu kiedy wrzucili go w ogień, na pożarcie lwom..
   Natomiast nikt nie będzie miał gwarancji, że przeżyje. Tak jak teraz nie ma, gdyż sa choroby, wypadki itp.
   Osoby wierzące w porwanie przed Wielkim uciskiem moga miec w tym pociechę.
   Bać się powinniśmy jedynie Boga.
   Ten świat nie ma nam nic do zaoferowania. Życie tutaj jest jak loteria.

   Co mógłbym doradzić, to wyuczenie sie na pamięć tzw Miecza Ducha, czyli waznych wersetów biblijnych i miec relacje z Jezusem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish