Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kukiz pokazał gest Ku Klux Klanu?

kukizkuklux

 

Jak informuje tygodnik „Polityka”, Kukiz podczas przysięgi poselskiej wykonał gest Ku Klux Klanu.

Lewicowość tygodnika „Polityka” nie zmienia faktu, iż gest ten jest przypisywany właśnie tej słynnej organizacji.

Czym jest Ku Klux Klan?

 

Ku Klux Klan (KKK) – organizacja rasistowska, utworzona w miejscowości Pulaski w Stanach Zjednoczonych, częściowo zakonspirowana, walcząca o utrzymanie supremacji białych w USA i dążąca do ograniczenia praw innych grup rasowych i etnicznych, głównie Afroamerykanów, i Żydów, oraz katolików jako grupy wyznaniowej (mimo iż jego członkowie uważali KKK za stowarzyszenie chrześcijańskie, nie byli katolikami), zorganizowana na wzór tajnego stowarzyszenia. Powstała w XIX wieku (po wojnie secesyjnej), reaktywowana w 1915 roku, w szczytowym momencie posiadała ok. 4 mln członków w całych Stanach Zjednoczonych. Począwszy od lat 30. popularność KKK zaczęła jednak gwałtownie spadać i w konsekwencji w 1944 roku organizacja została rozwiązana. Po II wojnie światowej ruch zaczął się odradzać, ale w znacznie bardziej ograniczonej formie. Z powodu dopuszczania się przemocy na tle rasowym i religijnym był zwalczany przez Kongres Stanów Zjednoczonych i władze federalne. Na przełomie XX i XXI wieku składał się z szeregu marginalnych i niezależnie od siebie działających organizacji. Można więc mówić w perspektywie historycznej o co najmniej trzech Ku Klux Klanach, niezależnych i nie zachowujących ciągłości swojej historii.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ku_Klux_Klan

Nie można owego gestu określić jako przypadek ponieważ Paweł Kukiz zrobił  to samo podczas przysięgi na radnego sejmiku.

kukizsejmik

 

 

Rozumiem intencje lewicowych dziennikarzy.

Gest ten jednak występuje także jako serbski Salut i taki gest wykorzystuje Międzynarodowy Ruch Harcerzy.

 

Salute trzema palcami (Serbski) jest salute wykorzystywane przez Serbów, wykonane przez rozszerzenie kciuki, wskazujące i środkowymi palcami. Międzynarodowy ruch harcerze wykorzystuje również salut trzema palcami, ale tworzy go, dotykając kciukiem do pierwszego stawu małego palca, który jest zwinięty w dół, aby dotknąć dłoni, podczas gdy pozostałe trzy palce (indeksowe, palce środkowy i pierścień ) pozostaje podniesiony.

 

Gest ten był także stosowany podczas przysięgi fińskiej w armii Anyala

armjaanjala

 

Myślę, że Kukiz nie byłby taki głupi aby jako jedyny pokazać znak skrajnie rasistowskiej organizacji.

 

O co więc chodzi, skoro Kukiz zrobił to aż dwa razy oficjalnie w miejscu publicznym?

Prawdopodobnie jest on członkiem jakiejś tajnej organizacji.

Pierwotnie gest ten był znakiem prawosławia. Rodzina Kukiza pochodzi z Ukrainy.

W okresie marca 1991podczas ulicznych demonstracji w Belgradzie, trzy palce były masowo wykorzystywane przez zwolenników Drasković przez Serbski Ruch Odnowy .

Jedną z popularnych teorii na temat pochodzenia owego pozdrowieniu opiera się na sposobie, w jaki prawosławni Serbowie pokazywali znak krzyża, z trzech wydłużone palców reprezentujących Trójcę.

Słynnym serbskim powiedzeniem było  „Nema krsta bez tri prsta”(„Nie ma krzyża bez trzech palców”).

Jak wiemy w Serbii i Ukrainie dominowało prawosławie.

Ojciec Kukiza pasjonował się obrazami maryjnymi:

 

„Przez wiele lat zajmował się losami obrazów maryjnych, przywiezionych po II wojnie światowej z archidiecezji lwowskiej oraz diecezji przemyskiej i łuckiej do Polski w nowych granicach. Prace na ten temat ogłaszał w prasie krajowej i polonijnej („Spotkania z Zabytkami”, „Semper Fidelis”, „Wrocławskie Wiadomości Kościelne”, „Kresy Literackie”, „Gość Niedzielny”, „Rocznik Lwowski”, „Wołanie z Wołynia”, londyński „Dziennik Polski i Dziennik Żołnierza” i in.).”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Kukiz

 

Tutaj dochodzimy do niekompetencji dziennikarzy tygodnika Polityka, tudzież celowego przekierowania na zły tor.

Gest trzech palców jest gestem ukraińskiej partii nacjonalistycznej Svoboda:

svoboda

 

Partia ta jest uważana za faszystowska i antysemicką.

 

Nie wiem czy Kukiz jest współpracownikiem tej partii, zwłaszcza że owe trzy palce w logo Svobody są palcami środkowymi bez bocznych. Kukiz pokazując trzy palce użył także kciuku.

 

Czułem coś, że ktoś za nim stoi. Wykluczałem jednak komunistów i miałem rację.

 

Kukiz wydaje się być ideowcem, ale  wszystkie organizacje sa pod kontrolą Szatana, a my zwykli ludzie ziemskimi sposobami bez Jezusa nie wygramy tej wojny.

Oto filmik wyjaśniający głębiej gest trzech palców użyty przez posła Kukiza

 

https://www.youtube.com/watch?v=LpSCDqGIurs

 

Jego wejście do sejmu to nie jest przypadek.  Coraz bardziej jestem skłonny uznać, iż nie przychylni Kukizowi dziennikarze odstawili niezły teatr.

 

Zaktualizowane: 26 listopada 2015 - 17:18

24 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Chrześcijan bieżąca polityka powinna obchodzić tyle co zeszłoroczny śnieg, co nie wyklucza obserwowania jej.

  1. oooo nie przejrzałem YT. Dzieki umieszczę w tekście.

   1. W tym filmiku jest niewiele o tym geście. Gdzieś są materiały, w których jest więcej- m.in. fakt, że jest to też gest gwardii papieskiej. Nie mogę tego znaleźć, ale i tak to jest ciekawe, biorąc pod uwagę rolę krk w Polsce (co widać w działaniach obozu rządzącego). Po zachowaniach prezesa, polityków rządzącej partii, postawie i działaniach prezydenta wygląda na to, że w Polsce władzę objął Watykan – niestety 🙁

 2. Noodobra czekamy obserwujemy co sie w USA dzieje tam bardzo niebezpieczna sytuacja.

 3. 27-30 listopad jak nic sie nie wydarzy w USA to bede mocno zdziwiony , ale nie wierze w to fakt 25 nic sie nie stalo ale pomalu 25 mialo od tego dnia sie zaczac , poczekajmy do konca listopada.

  1. No jutro jest ten Black Friday, to może wtedy? Dużo ludzi w jednym miejscu i to by miało sens, bo przecież celem tych zamachów jest m.n zabicie jak największej liczby osób.

 4. „Świat się kręci” to emitowany od poniedziałku do piątku program publicystyczny emitowany przez TVP. Dzisiaj poruszono tematy nocnych obrad sejmu, przyjęto z poklaskiem wizytę papieża Franciszka w Afryce i sporą część programu zajął temat operacji jednoczesnego przyszycia obu dłoni człowiekowi, który stracił je pod gilotyną w pracy. Gościem była dr Anna Chrapusta, która przeprowadziła operację. Oprócz niej w studiu zasiadał prowadzący (nie przedstawił się na początku programu) oraz gość programu – Olaf Lubaszenko. Mimo że Lubaszenko był tam tylko gościnnym uczestnikiem dyskusji (czasem zadając pytania), zwracał na siebie uwagę, bo jako jedyna osoba w studio zdawał się odbiegać trochę od tematów w kierunku spraw duchowych. Zwrócił się do pani doktor z uwagą, że wiele osób uważa, że dokonała cudu, i co ona na ten temat myśli? (ta odpowiedziała coś w stylu, że to było po prostu „piękne”). Lubaszenko sprawia wrażenie człowieka zadumanego i interesującego się sprawami duchowymi, dlatego na tym nie poprzestał. Może nie do końca pasuje to do stylu telewizji, która jest do bólu laicka i ateistyczna, ale o ile przyznać się do Chrześcijaństwa graniczy ze zbrodnią, o tyle katolicyzm jest jeszcze względnie uważany „należę do gorących zwolenników papieża Franciszka, oby jego pontyfikat trwał jak najdłużej.” Nie ma w tym chyba nic złego, jeśli nie zna się faktów i było się oszukiwanym przez całe życie, ja też życzę papieżowi jak najlepiej, choć gorącym zwolennikiem nie jestem!

  Ludzie o których mowa są autorytetami, zwłaszcza pani doktor, na którą każdy w studio i przed telewizorem patrzył z dużym szacunkiem! Zadziwia mnie, że dysponując taką wiedzą na tematy biologii komórki, ludzie potrafią być tak daleko od Boga. Kiedyś interesowałem się tym czytając książki o podstawach biologii i chemii i wręcz utwierdzałem się w przekonaniu, że wszystko jest doskonale przemyślane przez osobowego Boga! A jednak.
  Pod koniec programu Lubaszenko zadał takie pytanie:
  L: „Słucham z ogromnym szacunkiem, ale chciałem troszeczkę zmienić ton rozmowy. Czy chirurdzy są w jakiś szczególny sposób przesądni?”
  Doktor: [śmiech]
  L: „Czy mamy jakąś maskotkę, talizman, rytuał który wykonuje pani przed operacją?” [!]
  Doktor: [nie wiem, czy humorystycznie, czy serio, z uśmiechem na ustach]: „(…) jeśli w ciągu dnia pracy upadnie nam narzędzie ze stołu operacyjnego, to jest to taki przesąd, że chyba będziemy mieć pracę w nocy. I rzeczywiście praktycznie (prawie) zawsze tak się zdarza. Od replantacji tamtej [poprzedniej] ręki upłynęło niewiele ponad tydzień. Wykonałam następną replantację prawie całkowicie amputowanego kciuka i to jest sprawdzający się przesąd […]”
  L: „A może talizman, jakieś czynności…?”
  Prowadzący: „Jeśli mogę wejść w słowo. My dziennikarze mamy z kolei taki przesąd, że jeśli nam spadnie kartka ze scenariusza, to wystarczy ją przydeptać i już możemy działać.” chwilę potem: „ale czy są takie momenty przed operacją, kiedy próbuje się pani skoncentrować, wykorzystując muzykę do tego?”
  Doktor: „Ja zawsze operuję przy muzyce. Zarówno planowe zabiegi, jak i ostrodyżurowe. Spędzamy na bloku bardzo dużo czasu, więc możliwość umilenia sobie czasu jest dla nas bardzo dużym komfortem.”
  [padają pytania o rodzaj muzyki]
  Doktor: „Wszystko poza jazzem. Alternatywy, cała muzyka rozrywkowa, no i ostatnio przy tym zabiegu, dużo muzyki dyskotekowej.” „Podczas tego zabiegu Marina and the Diamonds”
  Ciekawe, że rozmawiając o przesądach, rytuałach i talizmanach, rozmowa od razu ześlizgnęła się na muzykę!, i to jak się okazało współczesną, rozrywkową. (przy okazji odsyłam do filmu 'sprzedali dusze za rock and roll’ na youtube).

  Tacy wykształceni, cieszący się autorytetem i popularnością ludzie pracujący w telewizji misyjnej, a jak mało wiedzą na ważne tematy… Jak to wszystko dobrze pasuje do słów, na które akurat dziś się natknąłem (Objawienie Ojca i Syna, Mt 11:25):
  „Tego dnia Jezus rzekł: Uwielbiam Cię, Ojcze, Władco nieba i ziemi, iż zakryłeś to wszystko przed mądrymi i uczonymi, a objawiłeś całkiem maluczkim.”

  1. czyżby celebryci wprowadzali nas w swiat Antka?

   1. Celebryci to jedno, ale to dorośli ludzie, którzy nie gonią za sławą i minutami na wizji… celebryci wprowadzają swoich fanów w różne odmiany okultyzmu, a ich starsi koledzy ze studia tvp staruszkom nie przepuszczą nawet, nie dadzą rady bez nawiązań do demonicznych przesądów i propagowania wiary w gusła! 🙂

  2. Paweł_Misiaszek_CCH

   Przyszywanie członków – ok, natomiast transplantologia – zdecydowanie nie, podobnie jak transhumanizm. Lekarze ratujący życie mają tym większy respekt i pozycję im bardziej pogańskie społeczeństwo. Są traktowani jakby byli panami życia i śmierci, podobnie jak Owsiak…
   Poniżej ciekawy materiał. oglądałem go dosyć dawno temu, ale tam była mowa np. o chirurgu okultyście, który przeprowadzał niebywale trudne operacje z pomocą demonów itp. wątki. Muszę to jeszcze raz obejrzeć (filmik dosyć długi, ale ciekawy). Polecam.

   https://www.youtube.com/watch?v=ULztCK1juGQ

   1. Też bardzo polecam ten wywiad. Dużo informacji na temat zwiedzenia UFO.

 5. Nie wierze ze nic sie nie wydarzy do konca listopada nie wierze !!

 6. Dokladnie jutro jest Black Friday papiezak wydaje jakis swoj album .

  1. Nie napalaj się tak na ten listopad. 23 Września też miały być cuda, a nic nie było. Też uważam, że coś się szykuje, ale dowiemy się dopiero jak się stanie 🙂 Prorokowanie nic tu nie da. Pozdrawiam i więcej spokoju bracie 🙂

   1. Nalot uchodźców na Europę to nic ?

    1. Stało się.Przecież 23.9 była wizyta papieża w USA…

     1. Równie dobrze papież mógł być w Somalii. Co do marcina; nalot to operacja, która trwała dużo wcześniej niż 23. Po prostu nie dowiecie się więcej niż Wam pozwolą, a fałszywym prorokom nie ma co zawierzać, bo ich zadaniem jest sianie strachu wśród gawiedzi 🙂

 7. Mamy taką klasę polityczną jacy sami jesteśmy…Innymi słowy taki mamy kraj jaki potrafimy zrobić…Przeszkadzamy sobie wzajem przez złe duchy zdemonizowani…

  1. Katolicyzm wykastrował ducha tego narodu z korzyści płynących z uniwersalizmu, sprowadzając go do prymitywizmu, przez co staliśmy się pośmiewiskiem świata…Nędza umysłowa=materialna.

   1. Ryszard Petru (Unia Wolności) w TVP1 – 22 marca 1999 roku https://youtu.be/wIDX8wIk2XY. Ten system jest zgniły do imentu…

 8. Pamiętam taki gest z czasów dziecięcych, prawdopodobnie ze szkoły. Jak były jakiekolwiek przysięgi to układało się dłoń w ten sposób. Albo mówiło się, przysięgam na słowo harcerza i też tak się układało.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish