Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Plan ONZ wymaga identyfikacji biometrycznej i rejestracji urodzeń wszystkich ludzi na Ziemi”

Tłumaczył Jacek. Dziękuję.

 

J. D. Heyes, NaturalNews

 

Większość Amerykanów jest zbyt zajęta, by interesować się Organizacją Narodów Zjednoczonych, nie mówiąc już o działaniach swojego własnego rządu. Jest to godne pożałowania wziąwszy pod uwagę fakt, iż miejsce to zarządzane jest przez przedstawicieli niecnych, autorytarnych reżimów, które zawsze szukają sposobów kontrolowania poszczególnych podległych im populacji, jak również tych z innych krajów.

 

Wiele z tychże wysiłków zasadniczo zawiera się w inicjatywie znanej jako Agenda 21, która niedawno została dodatkowo zdekonspirowana podczas przemowy przez papieża Franciszka. W encyklice opublikowanej latem biskup Rzymu ubolewał nad kwestiami dotyczącymi środowiska oraz koncentracją bogactwa w zbyt niewielu rękach, a wszystko to w dokumencie, który właściwie czyta się bardziej jak polityczny manifest globalistów niż propozycję religijną, czy też naukową.

 

Przedstawiliśmy w tamtym czasie pewną definicję i szczegóły Agendy 21. Forsowana przez Organizację Narodów Zjednoczonych, agenda ta składa się z grupy zaproponowanych regulacji prawnych tworzonych przez lata, które przede wszystkim pozbawiają jednostki wolności, zapewniając przy tym scentralizowaną kontrolę nad własnością prywatną. Klauzule te równają się kontroli i redukcji populacji w pewnych obszarach uważanych za przygotowane do „zrównoważonego rozwoju”; kontroli nad lokalnymi i narodowymi gospodarkami poprzez regulację emisji dwutlenku węgla oraz innych mechanizmów i substancji powodujących zanieczyszczenie środowiska i zglobalizowaną kontrolę centralną nad decyzjami finansowymi w biznesie, w szczególności podejmowanymi przez właścicieli ziemskich.

 

Czipowanie globalnej populacji

 

Obecnie, jak donosi Michael Snyder z Blacklisted News, ONZ w gruncie rzeczy chce wszczepić mikroczipy wszystkim ludziom na planecie, aby do 2030 r. globalni, elitarni „kierownicy” mogli tropić nas wszystkich przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Zwolennicy elityzmu przewidują bez wątpliwości, że populacja będzie wtedy w wystarczającym stopniu spacyfikowana.

 

Snyder opierał się po części na wcześniejszym poście ze swojego bloga The Economic Collapse Blog, na którym omówił 17 nowych „Celów Globalnych” przyjętych przez przedstawicieli ONZ pod koniec września.

 

Wśród celów tych znajduje się taki oto rodzynek: „Do roku 2030 zapewnić wszystkim osobowość prawną, w tym rejestrację urodzeń.”

 

„Organizacja Narodów Zjednoczonych ciężko już pracuje nad implementacją tego zamierzenia- zwłaszcza wśród populacji uchodźców,” pisze Snyder. „ONZ nawiązało współpracę z Accenture celem wdrożenia systemu identyfikacji biometrycznej, który raportuje informacje 'z powrotem do centralnej bazy danych w Genewie.’”

 

Snyder odniósł się do artykułu zamieszczonego na stronie Find Biometrics, firmy zajmującej się „globalnym zarządzaniem tożsamością”, gdzie jest napisane, że:

 

Nadzwyczajna Komisja Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) czyni postępy w zakresie swoich planów użycia technologii biometrycznej celem identyfikacji i tropienia uchodźców i wybrała dostawcę do tego projektu. Accenture, międzynarodowy dostawca usług technologicznych zwyciężył w zmuszającym do rywalizacji procesie przetargowym i będzie nadzorować wdrażanie tej technologii w ramach trzyletniego kontraktu.

 

Snyder zauważa, że zgodnie z dodatkowymi informacjami opublikowanymi przez Find Biometrics, technologię tę ONZ wykorzysta, by ostatecznie objąć jej zasięgiem każdego mężczyznę, kobietę i dziecko na planecie – nie tylko uchodźców.

 

Oni zabierają świat dla siebie, a to oznacza zabranie go tobie

 

Zauważa on także, iż nic z języka używanego przez planetarne mózgi nie jest wybrane przypadkowo. ONZ i wiele rządów określa nas mianem „obywateli globalnych”, nasze gospodarki stają się coraz bardziej zintegrowane (stąd też nowe Partnerstwo Transpacyficzne – najnowsza próba przyspieszenia gospodarczej „globalizacji”), zaś internet stworzył łączność globalną.

 

Co jeszcze gorsze, Amerykanie – najbardziej „niezależni” spośród wszystkich narodów – zgadzają się z tym.

 

„Dziesięciolecia temu większość Amerykanów byłaby czymś takim oburzona,” pisze Snyder. „Teraz jednak większość ludzi wydaje się biernie akceptować te zmiany. Bardzo potężne tajne stowarzyszenia i organizacje międzynarodowe popychały nas w tym kierunku przez bardzo długi czas, a większość Amerykanów po prostu nie ma pojęcia co się dzieje.”

 

Za naszą nieuwagę w dużym stopniu można winić inne czynniki. Przykładowo dziesiątki milionów ludzi jest rozproszonych, bo z trudem próbują wiązać koniec z końcem; inni wybrali bycie nieuważnymi, spędzając więcej czasu na śledzeniu tego, co robi Hollywood, albo co znajomi mówią w mediach społecznościowych.

 

W międzyczasie świat jest kształtowany przez elitę, co przede wszystkim pociąga za sobą odebranie go tobie, a następnie kierowanie tobą.

mymozmey

 

 

Zaktualizowane: 24 listopada 2015 - 11:08

60 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Boże skończ tą sarkastyczną farsę, jeśli jest taka wola Twoja. Wysłuchaj nas.

 2. Chore rojenia psychopatów sprawujących władzę…

  1. wg mnie ten świat tyle nie wytrwa. Zbyt szybko prawda sie wylewa.
   Zbyt dużo zboczeń, zła, rozwodów, chamstwa, mpedofilii itd itd
   Bóg nie będzie czekał ani 15 lat ani 50.
   Wg mnie. Opieram się przy tym na ST. Bóg nie czekał az Sodmoa sie rozszerzy na inne miasta i zdobędzie świat.

   1. Tak Adminie, dzisiaj o tym samym myślałem, że Pan zniszczył Sodomę i gomorę szybciej niz miało by sie to zło rozszerzyć, Pan Jezus powiedział,że przy końcu bedzie jak za dni Noego i Lota..
    Przyjdz Panie Jezu, czekamy..

   2. Czyli jak rozumiem uważasz Piotrze, że koniec tego świata nadejdzie w czasie krótszym niż powiedzmy dekada?

    1. na mój cielesny rozum tak uważam. Mogę sie mylić.
     Znając jakoś ST nie widzę mozliwości trwania dłużej tego świata.
     Zło będzie postepować. Bóg do pewnego momentu zezwoli na działanie elit będących marionetkami złego.

     Oni moge miec nawet plany na 50lat w przód.
     Komuniści mieli tzw plan 5 letni z wykonaniem 20letnim aż realny socjalizm padł w 1989r.

     Nawet te elity są zwodzone przez szatana. Budują sobie podziemne miasta, etc tak jakby Bóg ich tam nie dopadł. Co za naiwna wiara tych masonów.
     Od razu przypomina mi sie postawa wyznawców allaha, którzy to piją alkohol pod stołem, bo tam allah nie widzi.

     1. To jest nas dwoje. Też myślę. że oni mogą mieć plany nawet na 100 czy 200 lat, ale koniec przyjdzie znacznie wcześniej. Wszystkie znaki na niebie i na ziemi na to wskazują. Zło w tej chwili jest tak widoczne, szerzy się w zastraszającym tempie, jest tak bezczelne, że długo to trwać nie może. Jezus powiedział, że gdyby te czasy nie zostały skrócone, nikt by się nie ostał. Myślę Piotrze :), że masz rację. a Pan wkrótce powróci. 🙂

      1. Tu ciekawy komentarz.
       Chciałbym aby było tak jak Piotr mówi i mam dosyć tego świata, ale ta strona nie daje mi spokoju. Ja już nie wytrzymuję psychicznie na tym świecie.

       Tuatj jest napisane, że to jeszcze długo może potrwać.

       http://mieczducha888.blogspot.com/2015/05/poczatek-bolesci-to-kwestia-przyszosci.html

       Nie podoba mi się tez pogląd na tej stronie o tym że po śmierci przechodzimy od razu w niebyt. Jest to przygnębiające dla chrześcijanina 🙁 Ja chcę od razu po śmierci do Chrystusa iść.

       I nieważne, czy ten niebyt to tylko chwila, czy nie. Nie chcę być w niebycie załóżmy 1000 lat jeszcze po smierci i dopiero wtedy zmartwychwstanie 🙁

   3. Tak się zastanawiam…
    Jak Jezus mówił słowa „nie przeminie to pokolenie”, to wypowiadał je mniej więcej do swoich rówieśników, czyli 30-to-paro-latków.
    Zburzenie Jerozolimy i zniszczenie świątyni miało miejsce ok. 40 lat później.
    To jest wzór dla nas. Wiemy jednak, że czas będzie skrócony. Czyli mniej niż 40 lat…
    (A cały proces liczy lat 70= od narodzin Jezusa do zburzenia świątyni)
    Pytanie brzmi tylko, od którego momentu liczyć?
    O ile wojny, trzęsienia ziemi, głód czy prześladowania i fałszywi prorocy są „słabym” wyznacznikiem czasu, to już info, że „ewangelia o Królestwie będzie głoszona po całej ziemi” jest już jakąś konkretną wskazówką…
    Kolejna zagadka to „obrzydliwość w miejscu świętym”…
    Myślę, że niewiele czasu już zostało… Oj niewiele…

  2. Tak na temat: jeśli minister MON ma takich doradców

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/20-letni-edmund-janniger-doradca-macierewicza-w-mon-kim-jest/p556es

   to doprawdy możemy czuć się całkowicie bezpiecznie (to żart)
   Świat stanął na głowie.

 3. Google dzisiaj świętuje 41 rocznicę odkrycia swojego małpiego przodka o wdzięcznej nazwie Lucy – (od Lucyfer ?)

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/kim-jest-lucy-australopithecus-bohaterka-dzisiejszego-google-doodle/erxqdr

  szkielet podobno swoją nazwę zawdzięcza piosence

  „Lucy in the Sky with Diamonds” – The Beatles
  Co w ukrytym przekazie może oznaczać: lucyfer na niebie z demonami

  Podobnie jak w piosence Rihanny, która śpiewa o diamentach – „demonach” na niebie.

  http://www.tekstowo.pl/piosenka,rihanna,diamonds_.html

  Pewnie to tylko kwestia czasu kiedy Wielka Nierządnica mianuję świętym swojego „przodka” i rozpoczną się modlitwy o wstawiennictwo…

  1. jeśli chodzi o tak wioelką korporację jak Google, tutaj nie ma mowy o przypadku. Tak jak napisałeś cupak, Lucy to lucek

   1. Jak to zobaczyłem to mnie tchnęło żeby w końcu zacząć zrywać z google… Ostatnio w ogóle wprowadzili nowe logo, dzięki czemu druga litera g teraz przypomina odwrócone 6 (czyli sumując mamy już zakamuflowane 3×6, czego nie było w poprzednim logo). dopatrywanie się takich symboli jest półżartem półserio, ale nie podoba mi się jak oni inwigilują! Tylko zmieniłem numer telefonu, i gmail po paru dniach przy logowaniu zadał pytanie: „Czy twój numer […] jest wciąż aktualny?!?” Skąd wiedzieli? Muszą tam mieć bazę użytkowników, która tak jak facebook zbiera wszystkie dane personalne, gdzie NAZIŚCI mogli tylko marzyć o takim systemie. Polecam spojrzeć http://postimg.org/image/dz714xeqd/

   2. Nawet powstał taki film w 2014 „Lucy” gdzie kobieta o imieniu „Lucy” dzięki narkotykowi ewoluuje do rangi wszystko-wiedzącego boga i może istnieć bez ciała i żyć wiecznie, a na koniec filmu cofa się w czasie i spotyka ze swoim ewolucyjnym przodkiem małpo-ludem.

    Jeżeli się ludziom wmówi że cały czas ewoluują to ci bez wahania zaakceptują nową technologię, która zrobi z nich nieśmiertelnych bogów.

    Kłamstwo diabła się nie zmieniło od czasów ogrodu Eden to jest cały czas to sama brednia powtarzana jako fakt.

    Ciekawe czy ci co robili ten film zdają sobie też sprawę że siejąc swoją szatańską propagandę jednocześnie wyjawiają mimowolnie cele swoich kłamstw takich jak ewolucja, robiąc przysługę tym co wierzą Słowu Bożemu 🙂

     1. Morgan Freeman w serii filmów Batman, gra postać „Lucius’a Fox’a” – Lucjusza Lisa, który zaopatruje „mrocznego rycerza” w najnowsze zdobycze nauki, aby ten mógł zaprowadzić ład i porządek czyli fałszywy pokój i bezpieczeństwo z 1 Listu do Tesaloniczan.

      „Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną.”

      1. ta cała presja na Islam ma na celu zapewne stworzenia pola dla Antychrysta. człowiek, który rożwiąże wszystkie problemy z Islamem włącznie

    1. Podejrzewam też, że przyjęcie znamienia Bestii będzie miało związek właśnie z tym pierwszym kłamstwem lucyfera z Ogrodu Eden i większość ludzi bez wahania drugi raz zrobi to co Adama i Ewa wybierając ofertę szatana.

  2. Dzięki za poruszenie tej kwestii, Cupak. Jak tylko chciałem coś dzisiaj wyszukać to od razu wyskoczyła mi ta durna ewolucjonistyczna animacja…

  3. Jest też taki film Lucy o wykorzystaniu mózgu. Bohaterka dochodzi do 100%.

 4. To jutro jest ten 25.11 😀 Będzie ciekawie

  1. Zobaczymy czy Priest mówił prawdę.

   1. Cokolwiek miałoby się wydarzyć,miałoby to sens.
    Turcy zestrzelili rosyjski myśliwiec bo podobno przekroczył ich granicę.Jeszcze dzisiaj odbędzie się bardzo ważna narada NATO.

    1. teraz to pozostają już pytania kiedy i gdzie, a nie czy w ogóle.
     Oni potrzebuja terroyzmu aby wprowadzić tzw bezpieczeństwo, czytaj – controlling NWO

     1. Dlatego Bracia i Siostry,trwajcie w Słowie bo nie wiadomo kiedy On przyjdzie! Zaprawdę,czuję już jego obecność a co wiąże się z tym,to odczuwam i Uścisk.Czuć to w powietrzu że do końca tego roku świat jeszcze zostanie wstrząśnięty czymś…

  2. Priest to chyba wieszczy razem z Nostradamusem (ktory rzekomo na jutrzejszą datę zapowiedział jakiś kataklizm/tragedie), bo tak samo tajemniczo pisze jak owy wieszcz.

   1. Prest faktycznie jest Nostradamusem tego blogu

    1. Zgodnie z tym co pisał Priest jutro ma być atak jądrowy na USA, nie wiem jak wy, ale ja czekam w napięciu…

     1. ja czekam na pięcie. Achillesa. 🙂
      Poczekamy zobaczymy…

  1. nowy tekst na wakacje w Grecji:

   Bombowe wakacje w Grecji zapewni IslamTourist
   all inclusive

   Chyba musze taki mem zrobić

 5. Z „zamachem” w Atenach islamisci muesli Tyler wspolnego co I z zamachami w Paryzu.
  Pokazówka dla naiwnej gawiedzi mająca na celu odwrócenie uwagi od naprawdę ważnych wydarzeń:)

  1. wszystkie zamachy będą pod kontrolą świata dla marionetek, którymi i my byliśmy

 6. http://wiadomosci.wp.pl/lbid,10442,title,Turecka-armia-ujawnia-zapis-radarowy-przelotu-zestrzelonego-Su-24,nazywo.html

  No i teraz to sie dopiero zacznie ! Zestrzelony najpierw samolot Rosyjski a poźniej helikopter ktory lecial na akcje ratunkową. Mało tego. Rebelianci sie przyznaja do tego i zamieszczają wszystko na swoim profilu : https://twitter.com/allser7?ref_src=twsrc%5Etfw

  Teraz to dopiero będzie ostro !

  1. niebawem selfie foto będa umieszczać…

 7. Dokladnie. Ta bomba w Atenach to albo inside job służb „specjalnych” jednej partii wymierzona w druga albo porachunki mafijne-ktos komuś coś był dłużny i zapomniał oddać. Nie ma to związku z islamem i teatrzykiem pt. TERRORYŚCI. Np: telefon ok 3 nad ranem do 2 gazet informujący o „bombie”, miejsce wybuchu.
  Niedługo, kto wie ale dzisiejsze wydarzenia sa zupełnie niezwiązane z islamem.

  1. Faktycznie, pisałeś coś wczoraj o krwawej ofierze dla Izydy i dzisiaj faktycznie został zestrzelony rosyjski samolot.
   Priest, potwierdzasz, że jutro 25.11 coś się stanie?

   1. Jutro będzie pełnia dokładnie o 22:44 UTC, 22+44 = 66, w Jerozolimie będzie to 0:44 = 4+4 = 8 czyli klepsydra symbol upływającego czasu, w działaniu dwóch czwórek odnosi się szczególnie do Ziemi.
    44 / 4 = 11 dwie kolumny stojące na podłodze masońskiej.

    44 to ich bardzo lubiana liczba.

    Barack Obama jest 44 prezydentem.

    https://napoczatkuslowo.files.wordpress.com/2015/11/klepsydra.jpg

    Jutro też jest 13 Kislew, dla elit czas ma bardzo ogromne znaczenie ponieważ oni wielbią tego, który ich wpakował w pułapkę czasu i przestrzeni czyli szatana.

    Następna pełnia będzie w największe święto narodzenia słońca 25 grudnia o 11:11, w Wielkanoc również była pełnia bo Nierządnica czci ją w pierwszą niedzielę po przesileniu wiosennym, tak jak każe religia starożytnego Babilonu.

    1. Gratuluje wiedzy i umiejętności
     odczytywania symboli. aż chce sie powiedzieć wow…:)

 8. Badz cos innego ale z tego co ja wiem to zamachy atomowe Pensylwania 555 i waszyngton moze cos jeszcze nie wiem jesli nie to byc moze 26 27 ale w kazdym abdz razie to sie wydarzy lada dzien .dziekuje ale nie czuje sie nostradamusem xD , opieram sei na suchych faktach i infromacjach ja nci nie prorokuje zeby nie bylo .

 9. Malo tego niektore zrodla donosza oczywiscie tajne , ze moze dojsc do zdetonowania aldunkow atomowych w 10 roznych punktach usa i takze koordynowane detonacje w tym samym czasie w kilku stolicach europy : mowi sie duzo o Rzymie , Paryzu .Nawet jest filmik jak podaja wiadomosci w usach w teelwizji o alercie bombowym https://www.youtube.com/watch?v=TQLighO1U8o to bylo cwiczone i przygotowywane od lat to jest fakt 🙂 . Daleczgo teraz w europie jest glosno a w usa praktycznie nic sie nie mowi , bo teraz na usa pojdzie impet.

 10. https://www.youtube.com/watch?v=UELaivGy1cc

  Na Detektywie już było poruszane okultystyczne przesłanie tej reklamy, ale teraz jest nowe wydanie świąteczne. Pokazane jest bez ogródek kto jest czczony w Boże Narodzenie czyli Saturnalia. Na początku mamy od razu planetę z pierścieniami podobną do Saturna, potem śluzy w kształcie heksagonu(symbolu Saturna), którymi wchodzi Mikołaj z ang. santa-satan.

  https://napoczatkuslowo.wordpress.com/2015/11/20/prawdziwa-znaczenie-bozego-narodzenia/

  WARGORR pochodzi od dwóch słów: War – wojna i Gorr – bóg rzezi

  1. Zaraz pod pojawieniu się planety Saturn padają słowa: „przyleciał jakiś dziwnie ubrany starzec” i ten wchodzi przez heksagon czyli symbol drzwi do innego wymiaru.

   https://www.youtube.com/watch?v=YEixOTYBcf8

   https://napoczatkuslowo.files.wordpress.com/2015/11/heksagram911.jpg

   Rzymskie IX i XI powstałe przez wpisanie heksagramu w heksagon.

   Od heksagramu wpisanego w heksagon pochodzi w większości symbolika masońska czyli liczby 9 i 11 zobrazowane w dwie kolumny, cyrkiel i kątomierz, to są właśnie symbole ich boga.

   https://napoczatkuslowo.files.wordpress.com/2015/11/911.jpg

   1. Jeszcze coś o twz. „Świętym Mikołaju.”

    Z angielskiego Święty Mikołaj to „Santa Claus” często używa się samego Santa.
    Słowo „santa” jest anagramem słowa „satan” czyli z ang. szatan.

    Pełna nazwa to Santa Claus lub Saint Nicholas. Nikolas to odpowiednik imienia polskiego Mikołaj.
    Imię Nikolas pochodzi z greki. Pojawia się w Apokalipsie w odniesieniu do Nikolaitów czyli chrześcijańskiej herezji gnostyckiej z I wieku głosząca nieskrępowaną swobodę obyczajów.

    „Na swoją obronę masz to, że nienawidzisz uczynków nikolaitów, których i ja nienawidzę. Apokalipsa 2:6”

    http://epatmos.pl/gora-objawien/item/objawienie-jana-09
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Nikolaici

 11. https://www.youtube.com/watch?v=46w1YWTD0DQ Tu kolejny 15 punktow w usa zdetonowane bomby atomowe. to nie sa cwiczenia brzmi komunikat .

 12. W Tunezji wybuchł autobus przewożący wojskową ochronę prezydenta, zginęło od 6 do 15 osób.News z ostatniej chwili, oj dzieje się, dzieje…

 13. https://www.youtube.com/watch?v=vHZbH1HkMUE Poprosze jakeigos znawce od znakow masonskch zauwazylem ze fury i kliczko pozegnali sie masonskim usciskiem dloni chyba czy to znaczy ze sa jakimis masonami albo cos prosze zobaczyc pod koneic filmu w sobote maja walczyc co ciekawe 28 .

 14. Obaj wymienili masonski uscisk dloni zobacz moj link 🙂 . przykro mi jak sie pocieszales

  1. Heh, a miałem poruszyć temat, ale uznałem, że jednak odbiega trochę za bardzo w brudny świat bicia bliźniego za pieniądze. Co by nie mówić, ktoś kto głosi takie rzeczy w tym środowisku jak Tyson Fury mówiący, że imponuje mu Jezus zastanawia. Jednak ewidentnie witają się jak koledzy z jednej loży. Szkoda tego Tysona, koniec końców sprawia wrażenie gościa, którego można było by polubić. No i kto by uprawiał boks na najwyższym poziomie i był prawdziwym chrześcijaninem? Z całą pewnością nie obnoszący się ze swym katolicyzmem Tomek Adamek, propagujący homoseksualizm Darius „Tiger” Milchalczewski, znany z gangsterskich koneksji Andrew Golota, czy cudzołożny Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, ani tym bardziej nie żydzi Etinzon lepiej znani jako bracia Kliczko. To wszystko świat i aż głupio mi z tym, że ta bezużyteczna wiedza zaśmieca mi umysł będąc w miejscu, gdzie powinna być wiedza biblijna… Cóż, proporcje te się odwracają.

 15. Przykro mi ze myslisz ze sie pocieszalem. Nigdzie nie wspomnial o Chrystusie.

  1. To, ze interesuje sie sportami walki, nie oznacza, ze sie pocieszalem. Ty sie pocieszales, ze pozegnali sie dwaj wolnomularze.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish