Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Pocałunek papieża wyleczył nasze dziecko z raka mózgu”

Niedawno padło pytanie: jak może różaniec uzdrawiać, uwalniać od demonów?

Oto odpowiedź: w taki sam sposób w jaki uzdrawia Franciszek:

 

Joey i Kristen Masciantonio z Filadelfii to rodzice rocznej Gianny. Dziewczynka walczyła z nowotworem mózgu, jednak po wizycie papieża Franciszka lekarze zauważyli, że guz zaczął zanikać.

źródło:

http://kobieta.onet.pl/dziecko/zdrowie/pocalunek-papieza-wyleczyl-nasze-dziecko-z-raka-mozgu/ww2kgs?

 

W taki sam sposób przyjdzie Antychryst.

II List do Tesaloniczan 2:9 „A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów”.

 

Takie to uzdrawianie jest.

 

Zaktualizowane: 23 listopada 2015 - 19:34

19 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Boże Miej nas w Swej potędze i mocy, bośmy słabi i grzeszni. Nie dopuść abyśmy ulegli Złemu, ale byśmy dostąpili zaszczytu dołączenia do niebiańskiego zastępu Twego.

 2. Jak zawsze takie tematy idealnie wyjaśnia Słowo Boże 😛

  Ewangelia Mateusza 7

  (20) Tak więc po owocach poznacie ich.

  (21) Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mego, który jest w niebie.

  (22) W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów?

  (23) A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie.

  Człowiek może nawet wyrzucać demony z człowieka co wcale nie oznacza że jest dobrym człowiekiem.
  Tak samo mówić o Bogu ( prorokować) to nie znaczy że jest bliski Bogu. Tak samo z ” uzdrowieniami etc”

  Chrystus ostrzega przed tym :

  Mateusza 24

  (4) A Isus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.

  (11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.

  (24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

  Wiec to że człowiek umie wyrzucać demony, mówić o Bogu i nawet działać cuda typu uzdrowienie .. to wcale nie znaczy że pochodzi to od Boga 🙂 Dlatego Chrystus ostrzega przed zwiedzeniem.. my już wiemy jakie ” owoce” wydaje papież i jak bardzo są zgniłe.

 3. Jutro 24 !!!! krwawa ofiara wg izydy .

  1. Pirest -enigmatyczne stwierdzenie. Możesz coś więcej na ten temat?

  2. Priest, przerażasz mnie co raz bardziej. O czym Ty mówisz?!

 4. demony mogą wywoływać niektóre choroby, schorzenia – jeśli się im opłąci cofnąć wywołane przez siebie dolegliwości to zrobią to. Jeśli takie „uleczenie” sprawi że wiele osób czy katolików zostanie utwierdzonych w rzymskich naukach, w fałszywej rzymskokatolickiej Ewangelii opartej na sakramentach, to demony chętnie cofną wywołane przed siebie dolegliwości, bo przez to zyskają więcej. Uważam że większość chorób i przypadków chorób to wynik upadku w grzech Adama – to skutek grzechu tak jak starzenie się i w końcu umieranie. Raczej nieduży procent chorób, czy różnych przypadków to wynik demonicznego działania – trzeba uważać na diabelską ewangelię sukcesu, która mówi że Jezus poniósł również wszystkie choroby i zbawiony nie choruje czy nie musi chorować. Jeśliby tak było to zbawieni nie ulegaliby też starości i śmierci. Starość to końcowy etap wyniszczającego efektu grzechu, upadłej natury. Głoszona jest nauka że ten kto choruje nie jest zbawiony – ludzie słuchajacy takich diabelskich nauk popadają w paranoję, ich wiara zamiera, przychodzi duchowa śmierć na nich bo nie ma na obecny czas i w stosunku do obecnych ciał takiej obietnicy, a gdy ktoś kto uwierzy w taką naukę o zdrowiu cielesnym zachoruje to jego wiara niszczeje.
  Ci którzy głoszą te nauki, sami chorują, chorują ich bliscy i umierają również na raka

  w czasie gdy nie byłem uczniem Chrystusa mój świat zbudowany był na tym co doczesne, światowe i cielesne więc diagnoza raka załamałby mnie, mój świat by runął w gruzach

  ale gdybym się dziś dowiedział że mam raka, to mój świat by się nie zawalił, bo jest zbudowany na wiecznym fundamencie na Tym który obiecał swym uczniom : ” ja jestem zmartwychwstaniem i życiem, kto we mnie wierzy choćby i umarł żyć będzie ”

  ” dla mnie życie to Chrystus, a śmierć to zysk ” – list do Filipian – obym miał to wyryte w sercu i było to zawsze prawdą w mym życiu, tak dziś jak i jutro i na wieki. Więc w żywej wierze nawet diagnoza że ma się nowotwór nic nie zmienia i można w Chrystusie i tylko dzięki Niemu w spokoju umrzeć, zasnąć a potem się uczeń obudzi już w nowym ciele i ujrzy Nauczyciela i będzie z nim przez miliardy miliardy lat i dłużej i dłużej i bez końca ….

  , tylko obyśmy w sercu mieli żywą wiarę – oby Pan dał nam ją i obyśmy obfitowali, wzrastali w niej

  ” My poznaliśmy i uwierzyliśmy w miłość, którą ma Bóg do nas ” – 1 list apostoła Jana 4:16a Uwspółcześniona Biblia Gdańska

  , obyśmy prawdziwie w sercu wierzyli że Bóg nas miłuje, bo kto to ma ten ma odpoczynek, pokój w sercu a nie strach i niepewność

  1. Nie jestem zwolennikiem papiestwa ale według mojej wiedzy to demon opanując człowieka stopniowo doprowadza do jego unicestwienia, czy to poprzez chorobę, czy narkotyki, alkohol , wypadek czy wszeteczeństwo i cofnąć się tego raczej nie da bo taka jest natura tych duchów nieczystych zresztą w hebrajskim noszą nazwę aniołów destrukcji więc ich obecność jest tożsama z destrukcją a jedynym ratunkiem jest uwolnienie dlatego też nie wierzę że demon może cofnąć chorobę bo jest to przeciwne jego naturze w skrócie można powiedzieć że to on jest tą chorobą, Jezus na zarzuty współpracy z szatanem odpowiedział że królestwo rozdwojone samo w sobie upada,to odnosiło się i do królestwa Złego.Może by tak spróbować znaleźć inne wyjaśnienie tego uzdrowienia. Może tak być że uzdrowienie jest prawdziwe a Bóg wystawia poprzez to wybranych na próbę czy pójdą za obcymi bogami,przecież coś takiego miało miejsce już miejsce w czasach Starego Przymierza.

  2. „obyśmy w sercu mieli żywą wiarę”
   „obyśmy prawdziwie w sercu wierzyli że Bóg nas miłuje” piękne słowa 🙂

   jeśli wiara nasza będzie mocna i żywa, i jeśli będziemy wierzyć w Bożą miłość do nas, jeśli oprzemy się na tej Ojcowskiej miłości i zaufamy naszemu Ojcu Niebieskiemu, wtedy pewnie będziemy stawiać nasze kroki na drodze życia…

   „Nie lękaj się strachu znienacka ani nieszczęścia, gdy spada na bezbożnych, gdyż Pan będzie twoją ufnością, a twojej nogi strzec będzie od sideł.” (Przyp.3,25-26)

   „Pan kieruje krokami męża, wspiera tego, którego droga mu się podoba. Choćby się potknął, nie przewróci się, Gdyż Pan podtrzyma go ręką swoją. (Ps 37,23-24)

   „Odpowiedział Jezus: Czy dzień nie ma dwunastu godzin? Jeśli kto chodzi we dnie, nie potknie się, bo widzi światło tego świata. Jeśli zaś kto chodzi w nocy, potknie się, bo nie ma w sobie światła.” (Ew.Jana 11,9-10)
   🙂

  1. Mateuszu… Miazga 🙂 Nic tylko drukować i rozwieszać na drzwi kościołów.

   1. wprowadzasz w błąd, podpis jest wymyślony. Ten staruszek to jakiś weteran wojenny, który wsławił się bohaterstwem w trakcie wojny (nie znam szczegółów, ale można poszukać)

  2. papas i rothschild mają takie same czapeczki, bo są kapłanami wspólnego boga i wspólnej babilońskiej religii, która na całym świecie występuje tylko pod innymi nazwami, znana też jest jako Wielki Babilon: macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi.

   1. teraz tylko widać kto jest wyżej w ich ciemnej hierarchii.

    Ciekawe jest też że papas ma białą – jasna – zwodnicza strona lucyfera, a rotchschild ma czarną czyli ciemna prawdziwa twarz.

 5. Zaczyna się powolne rozgłaszanie propagandy z Edenu, że człowiek może żyć wiecznie w upadłym świecie dzięki technologi i wiedzy tego świata, a to znak że koniec tuż, tuż. Wszystko zmierza do złotej ery lucyfera, gdzie ludzie będą czcić fałszywego mesjasza, a ten da im wiedzę, zdrowie, pokój i bezpieczeństwo.

  http://wolnemedia.net/nauka/pierwsza-kobieta-z-gmo/

  1. Właśnie transhumanizm wydaje mi się być kluczem do nowej, piątej ery ludzkości, a raczej królestwa z żelaza zmieszanego z gliną jak to jest w Księdze Daniela. Człowiek może stać się „czymś więcej”. Pewnego dnia sprowadzi się to do wyboru zerojedynkowego. Dla elity będą wszczepy, a dla plebsu śmierć.

 6. Oho, niech ktoś tylko ośmieli się demaskować pana „santo subito” i jego usta, które leczą… Jak potworne jest to zwiedzenie…

 7. Za grzechy wyznawców Krk obwinia się chrześcijan…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish