Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Antychrześcijańska postawa księdza Jacka Międlara.

Filmik umieścił Wojtuś a skomentowała go odpowiednio w skrócie Magdalena:

 

„wycieranie sobie gęby imieniem Jezus i Jego Ewangelią, pycha, głupota i podżeganie do nienawiści.”

 

Ta odezwa do Polaków robi furorę. 85 tys wejść.

 

Hasła antyislamskie miały sens. Wiadomo, terrorystów nikt nie chce.

Tak zresztą działa kościół rzymski mieszając prawdę z kłamstwem.

 

Oto hasła z występu księdza:

„Budujmy wielka katolicką Polskę na fundamencie prawdy”.

Katolicyzm i prawda to oksymoron.

„wielka Polska katolicka”

Polska nie jest ani wielka,  ani katolicka i nigdy za czasów dominacji kościoła nie była wielką. Tak samo jak żadna z denominacji protestanckich, nie ma monopolu na chrześcijaństwo.

 

 

Ja zadam Wam jednak pytania:

Czy duma głoszona przez tego człowieka w sukience była głoszona przez pierwszych apostołów?

Czy pierwsi apostołowie chwalili patriotyzm Judejski?

Czy pierwsi apostołowie skandowali Bóg, honor i ojczyzna?

Czym jest patriotyzm, ojczyzna w świetle Biblii?

 

 

Biblia mówi całkowicie cos innego

 

(12) Albowiem jak ciało jest jedno, a członków ma wiele, ale wszystkie członki ciała, chociaż ich jest wiele, tworzą jedno ciało, tak i Chrystus; (13) bo też w jednym Duchu wszyscy zostaliśmy ochrzczeni w jedno ciało – czy to Żydzi, czy Grecy, czy to niewolnicy, czy wolni, i wszyscy zostaliśmy napojeni jednym Duchem. (14) Albowiem i ciało nie jest jednym członkiem, ale wieloma. (15) Jeśliby rzekła noga: Ponieważ nie jestem ręką, nie należę do ciała; czy dlatego nie należy do ciała? („

Nie ma Żyda, ni Greka ni Ukraińca w Chrystusie.

Wg mnie ten ksiądz realizuje program przeznaczony dla marionetek pod przyszłą wojnę z Rosją albo Ukrainą.

 

Na koniec ksiądz mówi:  pomódlmy się do tej, która wielokrotnie nas ratowała nas przed potopem szwedzkim i inwazją bolszewicką. Pomódlmy się do naszej pani jedynej królowej Polski

Ksiądz Międlara sprytnie zaczął od Jezusa (może Mądrala), ale na koniec modlitwa była do Marii królowej niebios.

 

Co mówi Biblia?

Jana 14

„Odpowiedział mu Jezus: „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. 7 Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca. Ale teraz już Go znacie i zobaczyliście””

i

Ja jestem bramą; jeśli ktoś wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony; i wejdzie i wyjdzie — i znajdzie pastwisko. J10

Jak się skończyło łamanie tego prawa dla Polski i ustanowienie królowej Polski?

http://detektywprawdy.pl/2014/11/12/jeszcze-o-przeklenstwie-ciazacym-nad-polska/

 

Komu mamy zostawić swe troski?

 

Upokórzcie się więc pod mocną ręką Boga, aby was wywyższył w stosownej chwili. Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego3, gdyż Jemu zależy na was.” 1 P 5

 

 

Ten ksiądz więc głosi ewangelię nie zgodną ze Słowem Bożym.

Ga 1

(6) Dziwię się, że tak prędko dajecie się odwieść od tego, który was powołał w łasce Chrystusowej do innej ewangelii, (7) chociaż innej nie ma; są tylko pewni ludzie, którzy was niepokoją i chcą przekręcić ewangelię Chrystusową. (8) Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty! (9) Jak powiedzieliśmy przedtem, tak i teraz znowu mówię: Jeśli wam ktoś zwiastuje ewangelię odmienną od tej, którą przyjęliście, niech będzie przeklęty!

 

 

 

Zaktualizowane: 18 listopada 2015 - 15:49

35 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Myślę, że Bóg w czasie tej III WŚ ukarze Polaków i pokaże, że wszystkie katolickie bałwany są niczym w porównaniu z jedynym Bogiem JHWH.
  „Czy pierwsi apostołowie skandowali Bóg, honor i ojczyzna?”
  Już pisałem o tym.Nie można wsadzać Boga do jakiegokolwiek panteonu.Bo ile jest warty ich „honor”, który JHWH może zdeptać i ile jest warta ich „ojczyzna”, którą JHWH może zmieść z powierzchni ziemi? Wielu ludzi ufa różnym bałwanom czy to Królowej Niebios czy to wojsku, politykom, rządowi, wierzą, że te ich wybawią a jedynym wybawcą jest Bóg.

 2. Policja będzie mogła wtargnąć do każdego prywatnego mieszkania w Niemczech w celu sprawdzenia czy są zdatne do przyjęcia uchodźców.
  http://tworczosc.org/niemcy-projekt-ustawy-ktora-zezwala-policji-wkraczac-do-domow-w-celu-sprawdzenia-ich-przydatnosci-dla-uchodzcow/

  1. ,,anty-biały plan zmierza do ludobójstwa białych ludzi, a kroki ku temu będą coraz bardziej drastyczne….” chyba anty-chrześcijański
   – Coraz bardziej słychać bębny i zamęt wojenny…

 3. Oglądając czuje się jak na mszy a baranki powtarzają… Pranie mózgu krk… wcisnąć trochę biblii….trochę dowartościować tłum…i myślą jak chcesz… chodzi im tylko o to aby ostał się ich kościół w Polsce bo tu maja całkiem duże poparcie…
  Ta a kiedy to niby ta ich królowa nas ratowała przed islamem? bolszewikami?Przed czym kolwiek chyba tylko ratuję ich przed prawdą. Ładny przykład prania Mózgów w wykonaniu kościoła.

  1. Thunder czy wyobrażasz sobie Apostoła Jana tak skandującego: „Nie damy się Imperium Rzymskiemu, Bóg Honor, Ojczyzna”?

   1. :0:) Byłoby to zapewne komiczne… Jak terminator z Jezusem ( taki głupi filmik był kiedyś w cieci )
    To jest zaprzeczenie całej biblii. Tak trochę to skandowanie przypominało islam i ich nawoływanie do ,,świętej” wojny. Trzeba przyznać że kościół to niezłe przylepy, zawsze są tam gdzie coś się dzieje ( od kiedy to święto niepodległości jest kościelnym świętem? już je zassali? ),tam gdzie jakiś zysk można zyskać czy to w postaci wiernych czy innych, zawsze muszą tam być i wcisnąć swoje 3 grosze. Wspominał też coś o dumie… z czego tu być dumnym.. A co przekazał wiernym prócz paru surowych kawałków o Jezusie? Nic zupełnie jak jego przełożony Borgio. Wszystko odbywa się pod przykrywką wiary, zbawienia itp. A tu było pod przykrywką Niby Bóg. Ogólnie wyniosłem tylko przekaz – walczta bo nas zabiją do boju… Ci kibice z tyłu tłumu na pewno zrozumieli to tak samo jak ja… tylko oni z tego się cieszą no bo ksiądz tak mówił…swoją drogą niezle się nakrecił jak na spotkaniu sekty jakiejś….. sumując żenada

 4. To jest przygotowywanie tłumu na rzez.A jeszcze z 2 lata temu sam bym się złapał na takie hasła.

 5. Detektyw Prawdy kolejny raz bezkompromisowo demaskuje agendę katolicką. Bo tu nie można iść na jakikolwiek kompromis z obawy przed (bezpodstawnymi) oskarżeniami katolików o oczernianie, powodowanie niepotrzebnych rozłamów. Jako chrześcijanie biblijni stanowczo potępiamy słowa tego księdza jako niebiblijne, choć lepszym określeniem byłoby raczej „w przebiegły sposób zwodnicze”. Nic dziwnego, że ów ksiądz ma-o ile mi wiadomo- taki posłuch. Jak papa Francisco zezwoli, to można założyć, że „w obronie Polski katolickiej” bez skrępowania sięgnie po broń i nie zawaha się pociągnąć za spust, oczywiście w imię „walki z terroryzmem islamskim” o „wartości katolickie”. Teraz, jak trafnie zauważył Detektyw i z czym się zgadzam szykują oni pod to grunt.

 6. Czasem rozmawiam ze znajomymi i poddaje pod rozważanie dlaczego od jakiegoś czasu modny stał się patriotyzm.Przecież jeszcze nie tak dawno z wszelkimi przejawami patriotyzmu walczono i wyśmiewano przedstawiając w złym świetle.Teraz wszystko zaczyna do siebie pasować i układać się w całość

 7. Nie oznacza to ,że obojętny jest mi los Polski i jej mieszkańców ale trochę inaczej na to patrzę(przez inną optykę heh)

  1. Polacy sami dobrowolnie stają się wrogami Boga, to co Bóg ma z nimi zrobić? Polacy przecież mają dostęp do Biblii, mogą się zapoznawać z materiałami protestanckimi, oglądać filmiki z kazaniami, ale oni są po prostu głusi na to.Wielu ma czas na pracę, zabawę, rodzinę, przyjaciół znajomych, psa, ale na czytanie Słowa Bożego już czasu nie znajdą.To prawda, że Polacy są indoktrynowani przez KK, ale dzieje się tak za ich przyzwoleniem.Są Polacy, którzy wyszli z Wielkiego Babilonu, ale jest też ogromna ilość, która nadal w nim siedzi.Wielu Polaków wierzy również w niebiblijne proroctwa o tym jakoby Polska miała być „narodem wybranym” a z Biblii doskonale wiemy, że Bóg nie patrzy na narody, państwa tylko na ludzi, ich wiarę i postępowanie – Bóg wykluczył plemię Dana za bałwochwalstwo.

   1. taak, te „mesjańskie” i maryjne klimaty wykorzystuje KRK meiszająć to w jeden taki folklor patriotyczny,

    Co na to Biblia : obj 11 Narody wpadły w gniew, wówczas przyszedł Twój gniew oraz czas sądzenia umarłych i rozdania zapłaty Twoim sługom prorokom, świętym, tym, którzy się boją Twego imienia — małym i wielkim — oraz zniszczenia niszczących ziemię.

 8. Nie zapominajcie, ze jeszcze bardzo duzo ludzi jest zwiedzonych przez kosciol katolicki, włączając ksiezy.

  1. Podrzęeni księża rzeczywiście mogą sami być ofiarami, ale nie oszukujmy się- szare eminencje u szczytu kościelnej hierarchii wraz z biskupem Rzymu muszą wiedzieć, co czynią.

   1. Alez oczywiscie, ze tak. Wlasnie mi o to chodzi, ze zwykli ludzie wychowali sie na wierze katolickiej(ja z reszta tez ),ale dziekuje Bogu za otworzeniem mi oczu.

    1. W kościele rzymskim jest pod tym względem jak u masonerii- najniższe poziomy hierarchii utrzymuje się w niewiedzy, jednakże by zostać purpuratem jak choćby kiedyś kardynał Wojtyła trzeba być wtajemniczonym.

 9. Jedną rzecz musimy sobie uzmysłowić.
  To co nas niebawem czeka, to wojna.
  Wojna między Chrześcijaństwem i kulturą zachodu, a islamem.
  Nie będzie innej.
  Z tej perspektywy słowa tego księdza mają aż nadto sensu.
  Nie będzie możliwości by stać z boku, bo islam nam jej nie da. Nie powiesz muzułmaninowi z nożem czy karabinem w ręku, żeś ateista, prawosławny czy protestant. Dla nich nie ma różnicy.
  To będzie nasz Armageddon. Jeszcze jedno pokolenie i nie będzie dla nas wyboru ani odwrotu.
  Pytanie brzmi; czy będziemy się kłócić, o to kto z nas jest bardziej chrześcijański, czy staniemy ramię w ramię w obronie naszych wartości, wiary, rodzin i przyszłości dla naszych dzieci?

  1. 24 Bo kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa.

   Poza tym kolego nie martw się. prezydent katolicki Duda nie przyjmie zapewne uchodzcow muzułmanów

 10. dyskutowałem na temat tego księdza z osobą która to rozpowszechniała na FB,( Wspierajmy Pawła Kukiza) niestety ich nie obchodzi kim on jest czy jezuitą czy nie, dla nich ważne że dobrze gada. I Niestety jest wysyp tego na internecie ludzi pokroju Hitlera, Wałęsy, Lenina, czyli charyzmatycznych mówców. Oni przejmują kontrolę nad młodymi ludźmi. Moja znajoma jest tak tym zainfekowana że jak by jej podesłać islamistę to by mu nóż wbiła bez wahania. Kroi się europejski pogrom islamistów, gdzie w większości będą ginąć niewinni a na zgliszczach zbudują nowe prawo gwarantujące „bezpieczeństwo” narodów.Czyli SYNDYKAT, NWO jak by to nazwał. Chcą sprawić by chrześcijanie porzucili wartości z Ewangelii i pałali nienawiścią dając Bogu złe świadectwo. Wierzę że to się im nie uda.

 11. https://www.youtube.com/watch?v=SrnL0FBk_JE
  ludzie coraz bardziej zauważają jak się ich okłamuje w telewizji

  1. a nie to marsz w tamtym roku no ale śmieszna sprawa

 12. Domena, Królestwo Boze nie jest z tego świata, podziały narodowe etc to domena tego, a „maryja” to ratowała tylko w legendach, podobno w tzw cudzie nad wisłą to jakieś choróbsko poszło na bolszewików a nie Maryja..

 13. Jeszcze jeden cytat trafiający w sedno: „[…] ugniatają ciasto, by robić pieczywo ofiarne dla „królowej nieba”, a nadto wylewają ofiary z płynów dla obcych bogów, by Mnie obrażać. Czy Mnie obrażają – czy raczej siebie samych, na własną hańbę?»” (Jr 7:18-19)

  Oczywiście przypisy w katolickich przekładach będą nam mówić że chodzi o „jedną z bogiń panteonu kananejskiego,” tak samo jak Wielka Wszetecznica odnosi się do czegoś innego [czegokolwiek tylko nie do Watykanu!].

 14. Detektywie, powiedz mi jak to jest z żołnierzami? Jestem w armii, i jestem chrześcijaninem, nie chce zabijać ale chcę bronić ludzi przed ludźmi. Wiem, że Wszechmogący ma siłę by obronić sprawiedliwych ale również kieruje naszymi ścieżkami. Gdy patrzę wstecz na swoje życie wydaje mi się, że od zawsze byłem przygotowywany do tych czasów. To co mnie spotykało i moje wybory doprowadziły mnie do tego kim jestem. Byłem na misjach nie dla zabawy czy pieniędzy ale chciałem bronić tych ludzi ( jak to zostało wykorzystane przez władców tego świata to inna kwestia) wiem, że w Jezusie wszyscy stajemy się braćmi niezależnie od pochodzenia ale gdy przyjdą ludzie, którzy nie dadzą nam wyboru to czy podjęcie z nimi walki jest złem? Czy chęć zatrzymania mordów i gwałtów na bezbronnych jest złą drogą. Wiem co jest napisane w ewangeliach i jestem rozdarty. Bóg uchronił mnie przed śmiercią i fanami mimo, że wiele razy było blisko. Uchronił mnie przed zabiciem człowieka za co mu dziękuję, a zasady jakie mam wpojone pozwoliły mi stanąć kilkukrotnie w obronie bezbronnego choć był naszym potencjalnym wrogiem. Pan mój dał mi siłę bym zadziałał przeciw grupie moich kolegów. Czy w tej sytuacji jestem w błędzie pozostając w służbie i szykujac się do obrony rodzin dzieci nie tylko wspolobywateli ale wszystkich bezbronnych w nadchodzących wielkimi krokami dniach? Proszę o analizę i odpowiedź, może jest to pomysł na temat? Wszak wielu rzymskich legionistów przyjmowała ewangelię a na pewne rzeczy ie mamy wpływu bo muszą nadejść…z góry dziękuję

  1. myślę, że najlepiej jakby się wypowiedział nasz brat w wierze Krzysiek. On jest właśnie soldierem.
   Poszedł do wojska przed ponownym narodzeniem. Może poszukam jego wypowiedzi na naszym forum, albo może ktos mi w tym pomoże…

 15. Jedno jest pewne. Tam gdzie głoszą nienawiść tam zawsze kryje się Zły…Nie ma tam Boga.

 16. Ludzie wielbiący materialność, władzę, szmal i optujący za złem, nie są Boga, a diabła własnością. Fałszywi uczniowie innymi słowy…

 17. Ale się czepiacie .. Miał mało czasu .. Przekazał wszystko co chciał przekazać może i chaotycznie ale na ludzi zadziałało i trzeba się cieszyć a nie świnie podkładać.

  1. Jakie świnie? to że modlitwa była do Marii a nie do Jezusa?
   to że nie biblijnie sie zachowywał i mieszał w sprawy tego ŚWIATA?

 18. Żal,wstyd,zażenowanie odczuwam oglądając takie filmiki.Nie wiem czy ten ksiądz zdaje sobie sprawę komu służy,oby Bóg zechciał otworzyć mu oczy.Prawda wymieszana z kłamstwem typowa zagrywka największej sekty na świecie jakim jest KRK.Zbrodniarze,którzy mają krew na rękach nauczają o miłości,stworzyli sobie wyobrażenie o Bogu i na tym budują swoją religię.Brak słów,jak długo jeszcze będą zwodzić bezrozumnych ludzi.

 19. Rafał z Wrocławia

  Nie wiem czy ktoś to jeszcze przeczyta po dwóch dniach ale tak się składa, że wczoraj byłem na pogrzebie który prowadził akurat ten ksiądz. Ja go widziałem pierwszy raz a dopiero dzisiaj widzę ten filmik. Główna myśl która mi chodziła po głowie to w sumie to co napisał Detektyw:
  „Tak zresztą działa kościół rzymski mieszając prawdę z kłamstwem.”
  Czytania z Biblii były BARDZO dobrze wybrane jak na pogrzeb(modliłem się cały czas żeby coś zostało z tego w głowach moich bliskich) a kazanie było hmmm…no właśnie pomieszana prawda z nieprawdą ale ze wszystkich pogrzebów na jakich ostatnio byłem a byłem na kilku to tutaj było kazanie najbardziej bliskie prawdom biblijnym.
  Osobiście odebrałem tego człowieka jako po prostu zwiedzionego przez krk ale nie jako świadomie wprowadzającego w ludzi w błąd.

  A z pozytywnych stron to dzięki pogrzebowi udało mi się wczoraj trochę porozmawiać z tatą o Bogu, Biblii, wartościach i ewangelii : ) powoli do przodu : )

  1. Rafał z Wrocławia

   Zapomniałem napisać: tato mnie pytał dlaczego niektóre modlitwy odmawiam a niektóre nie albo dlaczego się nie 'przeżegnałem’. Co ciekawe wydaje mi się, że tato zaczyna rozumieć dlaczego niektóre rzeczy robię a inne nie: że to standardy Biblijne i moje jej zrozumienie to wyznacza.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish