Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rosja wysyła do Syrii 150 tys żołnierzy aby zniszczyć ISIS

Wszystko już układa się w całość niczym puzzle.

 

Putin  mobilizuje  150.000 rezerwistów  wcielonych do wojska we wrześniu.

W następstwie ataków na Paryż, Putin zasugerował, że jest gotowy, aby połączyć siły z Zachodu celem rozwiązania państwa islamskiego.

David Cameron powiedział zaś: „Ostatnie tragiczne wydarzenia we Francji pokazują, że powinniśmy połączyć wysiłki w zapobieganiu terroru”.

Dochodzi do wcześniej nie przewidywanej koalicji: Rosji, Europy i USA.

Jeszcze w tym roku państwa i UE odgrywały przed światem wrogość między sobą, po to by obecnie połączyć siły w walce z ISIS.

Teraz już wiadomo po co był Jade Helm w USA. Po to, aby przygotować sie do chaosu związanego z atakiem na terenie tego państwa.

Czego się należy spodziewać w takiej sytuacji?

Zapewne realizacji Planu III wojen światowych Alberta Pike’a

Wojna ta będzie inna niż wszystkie, gdyż nie będzie de facto walczyło państwo przeciw państwu i każde na swym terytorium, ale będzie to walka partyzancka z udziałem szalonych terrorystów z ISIS w każdym państwie. Owi terroryści będą wyposażeni w broń od państw…..z którymi bedą walczyć. Sam, Putin chyba dziś powiedział, że ISIS w broń zaopatruje ok 40 państw w tym kilka z G20.

Nie chce nikogo straszyć, ale wcześniejsze wizje ataku nuklearnego na USA teraz dopiero stają się realne.

http://detektywprawdy.pl/2014/09/17/ameryka-zostanie-spalona-ogniem/

Jeden z czytelników posunął się nawet do hipotezy, iż zostanie zamordowany  Pope Francesco. To by miało sens, zwłaszcza, że Watykan ma być wg Biblii zniszczony.

Jeśli czytają mój blog hurraoptymiści i razi ich ta tematyka, to serdecznie proponuję zapoznanie się z księgą zwaną Księga Objawienia. Mimo strasznych rzeczy w niej zawartych bardzo optymistycznie się kończy.

Zaktualizowane: 17 listopada 2015 - 19:28

26 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Już pisałam – obawiam się (po dzisiejszej wypowiedzi Macierewicz), że nasze wojsko też tam wyślą (oby nie).

  Na naszym podwórku też ciekawie – Duda ułaskawił Kamińskiego – tak na początek.

  1. Co do Kamińskiego to ma super cv polityczne:

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_Kami%C5%84ski_(ur._1965)

   np

   W 1981 został skazany na rok pobytu w zakładzie poprawczym za zbezczeszczenie Pomnika Wdzięczności Armii Czerwonej. W maju 1983 został aresztowany za stawianie czynnego oporu podczas demonstracji. Zwolniono go w lipcu tego samego roku. Został następnie relegowany z liceum.

   Myślę, że winnismy się modlić o takie władze. Oni sa nie świadomie chyba marionetkami Złego

   1. MK – nie jest to facet z mojej bajki. Będzie ciekawie i straszno. Pycha, zarozumialstwo, chęć władzy i zemsty… nic dobrego z tego nie będzie.

    Kaczyński mówił przed wyborami, że przymierza się do 20 lat rządzenia… Kto wie?! U tych panów wszystko jest możliwe. Tak wykręcą kota ogonem, że wmówią ludziom wszystko. Zgodnie z powiedzeniem klasyka „ciemny lud wszystko kupi”.

    Moim zdaniem ludzie szybko przejrzą na oczy, tylko niewiele będzie można zrobić.

    1. Właśnie trafiłam na wypowiedź prof.Wolniewicz
     (jeszcze przed wyborami) dot. Macierewicza.
     Posłuchajci kto stoi na czele naszej armii, w czyich rekach jest nasze bezpieczeństwo.

     https://www.youtube.com/watch?v=QjkFNHq2kgs

 2. Mam wiadomośc z ostatniej chwili:

  Krol Jordani powiedział, że „mamy do czynienia z III wojną światową”, a także „król Abdullah powiedział, że świat musi” działać szybko, aby zmierzyć się z odpowiedzią na połączonych ze sobą zagrożeń „z Daesh, arabskiego akronim Islamskiego Państwa”.

  Tak więc jest to także pretekstem do połączenia sił w NWO

 3. stawiam na to że polecimy do Syrii, stąd te ćwiczenia w Izraelu kilka tygodni temu. Nie po to ameryka zapewniła pisowi wygraną żebyśmy się wylegiwali bezczynnie. A pewnie od wiosny na Ukrainę nas wyślą jak zima odejdzie i nowy sezon wojenny się zacznie.

 4. Hola hola to jeszcze nie jest koalicja rosja nadal bombarduje sama , na wlasna reke z francja ma tylko polaczyc sily o reszcie krajow nie ma mowy narazie , a jzu napewno nie z usa , usa wczoraj odmowilo koalicji , to nie jest zardna wizja atak nuklearny to fakt ktory juz dawno zostal usatwiony i zaplanowany , niedowiarki niedlugo sie przekonaja , a co do kaminskiego bardzo dobrze wylapywal kryminalistow i pzrestepcow cba za jego czasu sparwnie dzialalo cale szcescie ze pelo dostalo w wyborach po tylku tylko pis ma realne szanse cos poprawic , nie gloryfikujmy . Pis narazie dobrze zaczal .

  1. Nie wiem ile masz lat, ale nie zachwycałabym się tak bardzo PiS-em i tymi, którzy przewodzą resortom siłowym. Pamiętam doskonale rządy PiS w latach 2005-2007 i „działania” na pograniczu prawa lub wręcz działania ponad prawem. Teraz zaczynają niestety tak samo.

   1. To było oczywiście do osoby o nicku „Priest”

  2. Tak tutaj się z tobą zgadzam. Pamiętacie post jak Putin gościł francuza ? To wtedy zapewne omawiali wszystkie szczegóły i dopinali wszystkie zapinki..
   -Chcieli razem zgarnąć łatwy kąsek ale żeby zacząć francja musiała ładnie oberwać aby nikt nie był sporny odnośnie odwetu. A rosja popierając tym francje bezkarnie może robić co zechce na bombardowanych terenach… Zapewne kryję się pod tym jakaś grubsza sprawa…

  3. linia frontu zarówno w Syrii jak i na Ukrainie przebiega pomiędzy USA i Rosją. W Syrii USA jest poprzez isis które stworzyło i które całkowicie kontroluje. Plan był taki żeby przy pomocy isis przejąć Syrię bo bez tego nie ma co marzyć o przejęciu Iranu, plan nie wypalił bo Putin włączył się w grę ponieważ musi ochraniać swój jedyny port na morzu śródziemnym w tartus.

   Natomiast na Ukrainie USA wywołało rewolucję żeby przejąć władzę i przyłączyć Ukrainę do NATO co by ograniczyło wpływ Rosji na morzu czarnym. Zamieszanie na Ukrainie jest kolejnym zerwaniem ustaleń upadku komunizmu gdzie jako jedna z podstaw pokoju była niezależna od Europy Ukraina co obecnie jest podważane. NATO już 2002 roku złamało inny warunek pokoju forsując tarcze rakietowe w środkowej Europie.

   Zarówno USA jak i Rosja mają te same długofalowe cele czyli przymusowe zjednoczenie świata, NWO, tyle że działają z 2 stron globu i efekt tego jest taki że na granicach ich wpływów są starcia, teraz w Syrii i Ukrainie, ale to ten sam front jest.

   USA od 2 lat przygotowuje sobie w środkowej Europie front do walki z Rosją, dlatego pis doszedł do władzy i ma prezydenta i premiera, dlatego postkomuna się skończyła po 25 latach podczas ostatnich wyborów, a jej główni działacze z ramienia Moskwy zostali usunięci z gospodarki i polityki np. Kulczyk, Jaruzel, Kiszczak, Kwaśniewski, Miller itd. Dziwnym zbiegiem okoliczności prawie w tym samym czasie część poumierała a część zniknęła z polityki (w to umieranie nie do końca wierzę). To samo dzieje się w gospodarce, odzyskujemy fabryki, nawet dostajemy niezależną od Rosji ropę z 10% zniżką. Wszystko po to żeby wzmocnić naszą gospodarkę bo to my będziemy finansować wojnę w Ukrainie i ją wspierać militarnie, co już się dzieje.

   Tak czy inaczej wszystko idzie o kontrolę, stąd taka eskalacja zamieszania w Europie, dziel i rządź.

 5. Ja nie uwazam ze pis jest jakis idealny ale napewno jest duzo lepsza opcja niz wszystkie inne ktore sa w sejmie , za pisu bezrobocie spadalo a nie roslo jak za innych ekip i wiele innych czynnikow , ziobro wylapywal parwdziwych kryminalistow , i ludzie odetchneli to co zaczelo robic po to juz istny cyrk .

  1. Pytałam ile masz lat Priest i niestety nadal nie odpowiedziałeś.
   Nie będę się z tobą sprzeczać….. czas pokaże.

   Jeśli ktoś miał dosyć arogancji i buty poprzedniej władzy to ciekawa jestem co będzie teraz, bo (moim zdaniem) dopiero teraz ludzie zobaczą arogancję, butę i stawianie swoich interesów ponad prawem…no, ale to moje zdanie, nikt nie musi się ze mną zgadzać.
   Chciałabym, aby okazało się, ze byłam w błędzie – dla dobra Polski i Polaków.

 6. http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/w-2005-r-pewien-dobrze-poinformowany-cz%c5%82owiek-opisa%c5%82-plan-al-kaidy-stworzenie-kalifatu-brzmi-znajomo/ar-BBn64y6?ocid=LENDHP
  według tego artykułu jesteśmy w fazie 6:”Faza 6., po 2016 r., ma być okresem „totalnej konfrontacji”, i walki „islamskiej armii” z „niewiernymi”. Wreszcie faza siódma w planach przepytywanych przez Husseina dżihadystów ma oznaczać „ostateczne zwycięstwo” „półtora miliarda muzułmanów”. I ma zakończyć się do 2020 r.

 7. Dajta se spokój wszyscy są po jednych pinądzach szatańskich monetach… ludzie nie powinni się sami rządzić…od tego wszystko się zaczęło…sami…

 8. zobaczcie oni chcą aprobaty społeczeństwa światowego dla czegos więcej niz atak na ISIS:

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/paryz-zamach-terrorystyczny/jg8px3

  Chca wyołac psychoze strachu by cos ugrac, uzasadnic jakieś mocnme działania w niedalekiej przyszłości

  1. Gdyby nie socjal to by poumierali z głodu sparaliżowani strachem wobec allaha. Zły zatruł ich umysły marazmem, nienawiścią, roszczeniowością i lenistwem. Ot takie „błogosławieństwa” za kult diabła.

 9. Dzieki wywolanemu strachowi otrzymaja wladze absolutna a wystraszeni ludzie sami IM ja oddadza aby choc troche sie poczuc bezpiecznie.
  Bedzie coraz wiecej falszywych flag tzw.powtorek z Francji.
  Juz niebawem karzdy europejczyk wychodzac z domu po chleb i mleko do osiedlowego sklepiku bedzie kontrolowany ze trzy razy przez wojsko a terrorysta nie bedzie juz islamista ale karzdy CHRZESCIJANIN.

  1. Wiesz co już czytałem opinie że chrzescijanie ortodoksyjni-biblijni to też ekstremiści religijni jak islam.. po prostu załamka, dlatego chrzesciujanstwo ekumeniczne tu się przyda – nie trzeba się przejmować prawdą-doktryną, tylko aby razem ,pokój i bezpieczeństwo, nie pytaj o nic, nie określaj jasno rzeczy..

 10. aldona nie czytaj takich bzdetow , zaden islam nie podbije swiata to bajki i starszenie czym niby podbije kijami xdd , islam ma zostac zniszczony podczas 3 wojny swiatowej , islam to kolejen narzedzie watykanu schizma z ktorej mozna pozalatwiac kilak celow , muzulmanie to zwierzaki , tresowane do zabijania , nie maja i nie mieli nigdy zradnej wladzy . Dokladnie jawa nwo to sklocenie dwoch swiatow komunistycznego czyli Rosja,Chiny ,Korea Polnocna , stojace za Iranem i z drugiej UE ,UK USA Indie , wszystko to scigane jest na Bliski Wschod , wolalbym mowic nie o usa bo usa ma malo do gadania Polska steruje UK poprzez usa , ale z drugiej strony troche i dobrze ze Polska wreszcie staje na nogi czas najwyzszy .

  1. Czerwoni wg Biblii (ezaw, edom) i czerwoni socjaliści z blok udawnego zsrr plus korea i chiny – to uśpiona grupa moim, zdaniem, przydatna dla ww3 który stawiam na razie że zacznie się od ataku na usa

  2. A może to dzięki nam się w Polsce zmienia – nowonarodzonym ?☺

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish