Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Były Jezuita,Alberto Rivera-Kościół Zielonoświątkowy,Katolicka Odnowa oraz Światowa Rada Kościołów

Uwaga, gdyby to było z 3 lata temu, zapewne wylałbym pomyje na cały kościół Zielonoświątkowy. Teraz wiem, bo znam kilka osób, są tam także oddani Bogu ludzie.

Jednakże zgadzam się z twierdzeniem, że kościoły protestanckie są infiltrowane przez różnego rodzaju agentów.

28 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Niemcy. Antyterroryści wpadli do meczetu w poszukiwaniu islamistów. Aby nie urazić ich uczuć religijnych, akcję przeprowadzili w skarpetkach, gdyż zgodnie z muzułmańską tradycją, do świątyni nie wchodzi się w butach.
  Antyterroryści wybrali się kilkunastoosobowym składem do świątyni Ibrahima Al Khalila w Berlinie, ponieważ meczet ten jest uznawany za bastion salafitów. Owi radykalni muzułmanie mącą w głowach młodych ludzi i mają przygotowywać ich do walki po stronie Państwa Islamskiego.

  Policjanci niespodziewanie wdarli się do bastionu salafitów chcąc aresztować imama, 51-letniego Marokańczyka, który jest podejrzany o współpracę z ISIS. Antyterroryści wbiegli do berlińskiej świątyni, ale w skarpetkach, co udało się sfotografować. Zdjęcie opublikował niemiecki Bild.
  Akcja policji bez butów być może nie wzbudziłaby tylu kontrowersji, gdyby nie fakt, że mieli na sobie kamizelki kuloodporne. Internauci pytają też, czy antyterroryści powinni przeżegnać się i zdjąć kominiarki wpadając do kościoła?
  http://pikio.pl/antyterrorysci-wpadli-do…..ligijnych/

  🙂

  1. Niema co sie dziwic wkoncu szanuja swojego wladce szatana…porazka.

 2. Ja pochodzę z rodziny zielonoświątkowej (po połowie, bo od strony mamy mam rodzinę katolicką). I powiem tak: jest w tym kościele wielu bożych ludzi, a na tych niebozych, nie warto się oglądać, Pan Bóg ich osądzi. Jeśli jestem w domu rodzinnym w Polsce, uczeszczam na nabożeństwa do Kościoła Zielonoświątkowego, którego Pastorem jest Jacek Orłowski – cudowny człowiek, oddany ludziom i Bogu!

 3. Wow, piersi i 2 czasze to częsty symbol (dużego kataklizmu) przejawiający się w róznych miejscach i wg Marka nawiązuje też do san onofre nuklearnej instalacji w usa, która nierozebrana oczekuje na odpalenie jak kilka innych na terenie usa (w pewnym filmie „naga bron” skojarzone z piersiami kobiety także), a co znalazłem tutaj : https://www.youtube.com/watch?v=xhwgsgmpjoI – czym przyjechal kukiz patrzcie- bialy wóz (jak biały jezdziec) z EDEN (raj-czas odkupienia?) i piersiami kobiety, GOGO – idz idz…

 4. Krk i lewacy to rak który niszczy Zachód…

 5. To teraz tak krotko wroce do tematu z ostatnich dni miala byc potrojna ofiara ktos tu nawet pisal o tym i spojrzcie dopelnila sie w paitek krwawe zamachy w paryzu , w sobote wykoleil sie pociag w paryzu tez 10 ofiar i w niedziele francja zbombardowala rakke masowo stolice islamistow. Chce wam pokazac jak to wszystko jest ustawione i kontrolowane ludzie juz zupelnie nie maja tu nic do odgrywania sa jak rosnace zdzbla trawy , gdzie nastepnie pzrejezdza potezny kombajn i je wszystkie krrr… tak apropo , niedowiarkom , juz dzis pojawila sie informacja w tvnie chyba ze isis , grozi zamachami an waszyngton w najblizszych dniach . Wszystko jest wokol nas wszystko jest przygotowane cala scena pod IIIWS jest gotowa aktorzy gotowi scena rozstawiona , tylko czekaja na ten dzien ! Zeby spalic swiat .

  1. Twoje spekulacje bardzo pasują do tego co słysze od paru osób z usa, przewidują że usa pójdzie na pierwszy ogień, nawet są przygotowane stacje jądrowe wyłączone jako uśpione bomby na ten dzień, choć mamy dużo wskazówek to „Bóg jeden wie” tak samo jak rządzi, módlmy się za wszystkich nas i nasze rodziny

 6. Żeby być w elicie elit trzeba czcić rogatego…

 7. https://www.youtube.com/watch?v=G3Cpn2AhBlg zobaczcie ten film co ciekawe spojrzcie co ma ta dziewczyna na breloczku na piersi , nieprzypomina wam to wiezy eifle wzietej w kolko ? 🙂

 8. Ja byłem przez weekend na DHT właśnie w Kościele Zielonoświątkowym, mam także znajomych z innych kościołów tej denominacji i uważam, że są najbliżej pierwszego chrześcijaństwa. Oczywiście zbór zborowi nierówny, są tez zwiedzeni ekumeniści itd.

  1. mnie też się wydaje, że ZS sa najbliżej Boga.

   Zresztą najwięcej książek czytam właśnie autorstwa ZS

    1. KZ się dość podzielił. W swoim zborze mam 3 rodziny od KZ i dla mnie są to najgorliwsi chrześciajanie, bardzo radykalni,nic ze świata.

     1. Jest też podstawowa różnica u „zielonych” :). Polega na rozdziale:
      Kościół i Wspólnota. Jedni są bardziej „postępowi”, drudzy ” zacofani”. 😉 Z przymrużeniem oka oczywiście o tym piszę.
      Trzymają się Bożego Słowa, co tłumaczy dlaczego nie zaatakowano np. Baptystów.

      1. Z tego co wiem od paru osób które wyszły ze swoich zielonych czy podobnych wyznań – liczą się konkretne miejsca i konkretne nauki tam głoszone, praktykowane np są baptyści którzy bardzo przypominają zielonych w doktrynie etc czy promują ruch wiary jak zieloni to najczęściej… wszystko „zależy”..

 9. Ale cyrk… Tez mi odnowa.. Byle by tylko zniszczyc wiare i kierowac pogladami.. Typowe podejscie kosciola nie sila to podstepem.

 10. Ja miałem ostatnio dziwną sytuację w kościele ZŚ
  Otóż był hurek składający się z kilku kobiet. Z tyłu był cytat biblijny napisany na ścianie.
  W pewnej chwili zauważyłem, że litera M która była za głową jednej z kobiet utworzyła jej istnie rogi nad głową, górne krawędzie litery M. Dodam, że litery zapisane były kolorem czerwonym.
  Przeraziłem się, i nie wiem co o tym myśleć.
  Czy Bóg chce mnie przestrzec przed zwiedzeniem, czy może jednak szatan próbuje mnie odwlec od ZŚ?
  Bywam tam rzadko, jednakże zawsze czuje się tam w pełni wolny i mam pokój, czuje dużo miłości tam i ciepłą atmosferę.
  Mogę tam swobodnie wznosić dłonie ku Bogu, modlić się głośno i śpiewać bez jakiegoś strachu czy coś.
  Jedynie co mnie trochę niepokoi to fakt iż wszyscy tam równocześnie modlą się na głos, przez co wychodzi szum i chaos, co raczej chyba nie jest biblijne ?
  Co prawda jak było wylanie Ducha Świętego to apostołowie modlili się równocześnie na głos.
  Tak to jest super i zawsze jak z wracam od Nich to jestem bardzo mocno napełniony pokojem i miłością do ludzi.

  1. takie symbole to skutek uboczny doszukiwania się spisków. Jak organizowałem 1 zjazd to kupilem specjalnie nr tel nowy i poczatek byl …666. Od razu wyrzucilem ale na zjazd pojechalem

   Grunt że dobrze sie tam czujesz. Ja się źle c zułem wiesz gdzie…
   Ta kobieta jest serdeczna. chodziłbym, ale..sam wiesz

   1. no myślę, że sa szczerzy w tym co robią,mój Brat jest Pastorem w ZS

  2. Mysle, że te rogi to robota tego drugiego. Żeby Cię przerazic, zniechęcić. Moja babcia całe życie poświęciła na to, by gościć przypadkowych przechodniów w Kościele, by mówić im o Bogu (była prostą kobietą, ale strasznie się wzruszała, gdy któryś z tych przypadkowo pojawiających się ludzi, wrócił..). Zieloni nie mają żadnego innego interesu prócz głoszenia Słowa Bożego. Naprawdę, Kochani.

 11. Analiza apelu papieża Franciszka do ewangelicznych chrześcijan – https://www.youtube.com/watch?v=YvdipDsPZWk

  Pewnie juz bylo, ale warto przypomnieć w kontekście tego wpisu.

 12. Z moich obserwacji zauważyłam,że mnóstwo oddanych Bogu ludzi pochodzi od ZS. Prawda jest taka,że zły nie śpi i sieje zamęt,podział,kłótnie itp.wyliczać można wiele.Wszędzie zasiany jest kąkol i musimy z tym żyć,dopóki nie zostanie on usunięty.Sama korzystam z rozważań ZS,Baptystów,nie ze wszystkim się zgadzam,ale krytykować nie będę.Wiem,że są to ludzie Boży i ich celem jest służba dla Boga i nas.

 13. I jak tu przekazać tę prostą w gruncie rzeczy prawdę naszym zwiedzionym braciom i siostrom katolikom? Wszakże dla nich protestant równa się odszczepieniec, albo i heretyk, naturalnie ziejący do KRK nienawiścią, bo ośmiela się gromić jego dogmaty.

 14. Zrozumiałabym gdyby Krk oburzało się gdyby ktoś powiedział coś przeciw Słowu Bożemu i Jezusowi Chrystusowi, bo nazywają się jego Kościołem, ale oni gromią gdy ktoś ma coś przeciw jego instytucji, kogo oni bronią na pewno nie Jezusa Chrystusa samych siebie tylko. Ratują tylko swoją występną reputację. Ostatnio czytałam kolejny artykuł przypadku „gwałtów pod czas spowiedzi”. Szkoda słów. Oczywiście nie ma winnych, to ofiary same prowokowały. Po owocach ich poznacie, a jakie są widać, że złe.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish