Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Krok nr 2 po zamachach we Francji?

Rzecz niebywała, ale dla przeciętnego człowieka. Najbardziej wpływowy człowiek Rosji chce zjednoczenia świata w walce z Islamem. My wiemy, że Putin dąży do NWO tak samo jak Obama i inni:

„Po tym, jak Państwo Islamskie przyznało się do zamachów w Paryżu, prezydent Rosji mówi o nim jako o „diable” i apeluje, by międzynarodowa społeczność zjednoczyła się w walce przeciwko Państwu Islamskiemu.

„Ta tragedia jest kolejnym dowodem barbarzyństwa terroryzmu, który jest wyzwaniem dla cywilizacji” – napisał prezydent Rosji w liście kondolencyjnym do francuskiego prezydenta Francoisa Hollande’a. „Międzynarodowa społeczność musi zjednoczyć się efektywnej w walce z diabłem” – cytuje rosyjskiego prezydenta portal n-tv.

Putin zaoferował Francji wsparcie w prowadzonym obecnie śledztwie w sprawie zamachów w Paryżu. Apel z Moskwy wychodzi poza zwyczajowe deklaracje solidarności – zauważają obserwatorzy.

Polityczna solidarność to za mało

Rosja i Zachód muszą skoordynować swoje działania militarne, by zlikwidować źródła ekstremizmu – powiedział w Moskwie wpływowy ekspert ds. zagranicznych i poseł do Dumy, Aleksiej Puszkow. Chodzi przede wszystkim o wspólną strategię, jak powstrzymać Państwo Islamskie w Syrii – zaznaczył Puszkow.

Państwo Islamskie zajęło już dużą część Syrii i Iraku, ogłosiło tam kalifat i obecnie próbuje destabilizować inne państwa przez zamachy. Rosyjskie samoloty wojskowe już od kilku tygodni dokonują nalotów bombowych w Syrii.

„http://wiadomosci.onet.pl/putin-apeluje-do-zachodu-zjednoczmy-sie-w-walce-z-diablem/kch7nb

 

Teraz tylko czekać, az zamachy będą w kolejnych stolicach świata. Plan III wojen światowych juz nie puka do drzwi, on wchodzi.

Tak więc światowy syjonizm będzie walczył z islamem, w krajach Europy, w których przebywają Muzułmanie dojdzie do wojny domowej i anarchii. Powstanie światowa jednostka wojskowa zapewne na bazie ONZ. Godzina policyjna, chipowanie, przydział żywności, gangi uliczne. To może czekać świat.

Zbliżamy sie do NWO. Teraz wszystko może się szybko toczyć. Nie wiadomo co będzie jutro.

 

Tak to widzę.

Zaktualizowane: 14 listopada 2015 - 20:20

29 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wczoraj zamachy, dzisiaj wykolejenie się pociągu TGV, myślę że jutro też we Francji coś się wydarzy, żeby ofiara masorecka była pełna.
  Obym się mylił

  1. Witajcie Bracia I Siostry.Po ludzku patrząc to kazda taka sytuacja jest tragedią, dotyka wiele istnień, Jednak w każdej takiej tradegi, zawsze można szukać oblicza Pana Boga. Jednak ludzie, będą Pana Boga oskarżać, na różne sposoby..Szukajmy Pana, cokolwiek przyjdzie, na nas, możemy w Panu, przeżyć lub umrzeć.W Panu , Tylko w NIM, znajdziemy siły, Od paru miesięcy czuje przygotowanie, Jak dużo spraw Pan pomógł mi załatwić, Zyję dla Jego Chwały, chcę jeszcze więcej Jego w moim życiu.Panie Jezu uczyń nas tymi naczyniami przelewającymi się , Pełnymi DUCHA ŚWIĘTEGO, PEŁNYMI MIŁOŚCI , Oto jesteśmy my twoje dzieci z Polski, CHWAŁA PANU , w tych czasach trudnych, chce Wam powiedzieć,że kocham Was wszystkich miłością PANA .Jadąc dzisiaj samochodem , Pan przypomniał mi o odwiedzających tego bloga, abym się modlił za nami,,

   1. „Pan przypomniał mi o odwiedzających tego bloga, abym się modlił za nami,,”

    Dobra idea, ale pomódlmy się także za rodziny ofiar, aby Bóg dal im siłę przetrwania tych ciężkich chwil.
    Pomódlmy sie także o to, aby Bóg Ojciec otworzył oczy nowym czytelnikom bloga, aby dotknął ich serc i aby Jezus Chrystus zamieszkał w ich sercach na zawsze.

 2. Tez wczoraj w nocy nad tym myślałam. Poczatek wojny…Niby przerażajace ale to znaczy ze i Zbawiciel coraz bliżej.
  Niech Bóg strzeże czytelników tego bloga. Niech Bog ma w opiece i Detektywa.

 3. Ja się nie boję tego co nadejdzie. To znak, że przyjście Chrystusa jest coraz bliższe. Nic mnie tu nie trzyma na tym świecie, za swoją wiarę mogę umrzeć, gdyż jestem oddany Bogu Ojcu oraz Chrystusowi. Szkoda mi tylko niewinnych ludzi, którzy pewnie w większości nie zdążyli się narodzić na nowo za życia, ale Bóg na pewno ich przyjmie do siebie 🙂

  1. Jeśli się nie narodzili na nowo, Bóg ich nie przyjmie.

   1. Sorry. Ale tego wiedzieć nie możesz. ON jest sędzią !

    1. Przeczytaj rozdział 3 Ewangelii Jana. Nie ma niewinnych ludzi.

 4. Moim zdaniem kolejnym krajem będą USA, bo dzisiaj amerykanie zabili libijskiego przywódce państwa islamskiego.
  Mnie ciekawi również czy taki zamach będzie w Polsce, myślę, że byłoby to po pierwsze niespodziewane a po drugie ISIS pokazałoby, że żadne państwo nie jest bezpieczne.Zamach w takim kraju jak Polska byłby szokiem dla wszystkich.

  1. Moim zdaniem ataki na Rzym, Londyn, Waszyngton, tak jak zapowiedziało Państwo Islamskie będą się odbywać na zasadzie „oko za oko” zostaną zniszczone bazy i zabici wojownicy z ISIS to w odwecie będa ataki na EU i USA . Wczoraj została zbonbardowana jedna z czołowych ich baz więc przeszli so działania.

  1. Imperium zła gotuje nowy cios…

 5. Niie w Polsce nie bedzie rzadnych zamachow , bo Polska nie stamowi rzadnego zagrozenia zamachy tylko w silnych i bardzo bogatych krajach multikulti kolejne zamachy w USA 25.11.2015r- 23.12.2015r prawdopodobnie wybuch 3WS.

  1. 25.11 – 23.12 to będą te fals flag nuclear attack? W ogóle skąd masz o tym info?

   1. Priest, a ty „przewidywałeś” 23 września, co nie? I nie sprawdziło się…

    Lepiej podaj źródło tych informacji, mówię poważnie

  1. będzie tego coraz więcej….niestety. My módlmy się o ochronę przed IIIw sw, przed WU
   Świat będzie nadal zły.

   Obj

   Niesprawiedliwy niech nadal dopuszcza się niesprawiedliwości, niegodziwy niech nadal popełnia niegodziwość, sprawiedliwy niech nadal daje się usprawiedliwić, a święty niech daje się uświęcać.

 6. Wszystko ,co miało sie wydarzyć dzieje się na naszych oczach. My, tu na tym bolgu wiemy o co chodzi . Ale nie wszyscy to widzą, a czasu zostało mało, bardzo mało. Pokutujmy, padnijmy na kolana i módlmy się za nas wszystkich, za nasze rodziny, za wszystkich którzy dalej błądzą, aby Pan Bóg otworzył im oczy. Oddajmy nasze życie Jezusowi ( póki jeszcze jest czas).

 7. Pytanie z innej beczki. Co w czasach ostatecznych stanie się z ludźmi, którzy obecnie w nic nie wierzą lub wierzą w coś innego (nihiliści/ateiści/innowiercy), czy dostąpią łaski zbawienia?

  1. Do zbawienia potrzebna jest wiara, że Jezus Chrystus, Syn Boży wziął na siebie grzechy wszystkich ludzi i poniósł męczeńską śmierć.My przyjmując tę ofiarę możemy być święci w oczach Jego Ojca – Boga.W Ewangelii Jana czytamy, że Bóg tak bardzo umiłował świat, że posłał swojego Syna aby każdy kto w Niego wierzył miał życie wieczne.Jezus mówi też, że tylko on jest Drogą i że każdy musi przyjść do Ojca przez Niego.Każdy człowiek musi się obmyć w Krwi Baranka, żeby być zbawionym, więc nie można zostać zbawionym będąc właśnie ateistą czy innowiercą.Obawiam się, że mimo tego, że o Jezusie słyszał praktycznie każdy, to wielu nie zdaje sobie sprawę jak bardzo jest ważny i jak ważne było co zrobił i stąd się biorą pytania czy ateista, muzułmanin,agnostyk może być zbawiony.

 8. Maszt ONE WTC, wieży jednego świata, podświetlono w kolorach flagi Francuskiej.

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/s720x720/12239274_10153835416871336_2639442421758848668_o.jpg

  Nowe WTC to taka nowa wieża Babel, która symbolicznie jednoczy świat. Gdy się podjedzie blisko widać tylko kształt piramidy

  https://youtu.be/Ze7Ew7nswA0?t=33s

 9. Ktoś pamięta okładkę The Economist z początku roku ?
  https://socioecohistory.files.wordpress.com/2015/01/economist_magazine_jan2015.jpg – dolny prawy róg, Dwie strzały z datami: „11.5” i „11.3”
  Można z nich ułożyć datę 13.11.15, czyli datę zamachu.

  1. tutaj ciekawa analiza https://www.youtube.com/watch?v=-hzMQiLZW0w

   PS niedzwiedz chinski jest na pozomie stóp polityków jak niedzwiedz w objaw Jana 13, ziemia jako piłka futbolowa gotowa do kopnięcia (w NT napisano że Bóg jeszcze raz wstrząśnie ziemią), z głowy CHURCHilla rakieta, spiderman -moze reprezentuje sieć Ducha Bozego który uchodzi, pod ręką Putina jest ryba w truciznie (clown fish – clown, klon, klaun z illuminati box cover) a w jego ręce flet czarujacego flecisty, na oczach okulary (oculusy do czczenia bestii?), na planszy napis „panika, federalna rezerwa”, nad pandą jest duszek w buciku z magazynem „wakacje”, but powiązany jest z plejadami (7gwiazd -jak w ręce Chrystusa) nazywane kiedyś leg of the bull, noga byka, plejady są nad konstelacją taurusa, za jego rogami, tak jak na Arce Przymierza 2 cheruby i nad nimi chwała Boża tzw przebłagalnia http://www.thehiddenrecords.com/images/bull-head-stela-Bethsaida-Israel3.jpg — „obj J- Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem”, obok pandy bateryjka – podłączeni do systemu będą zasilać go, dzieciak wciąga makaron – robaczki, legion (legionella – bakterie też jak pałeczki makaronu), dziewczynka w rogu obok obrazu nieznanej kobiety i piasek (dzieci Abrahama miały być jak piasek morski) z odrzutowcem „castrol” castrol oil – olej – przypowieść o pannach NT — ratunek, pochwycenie, zbawienie? politycy – szare jakby martwe głowy, głowy bestii? nad głową premiera wybuch nuklearny – obrazuje zranienie głowy bestii.

   1. Co do okładki Economist to na tej stronie znajduje się rzeczowa analiza: http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/economist-2015-cover-filled-cryptic-symbols-dire-predictions/ większość z tego już się spełniła, a na koniec został grzyb atomowy.

    1. Ciekawe, to co ja podałem to jest pod kątem proroctw biblijnych tylko.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish